TULEVIKKU SUUNATUD EELISED.

Vähekasutatud autod maksimaalsete eelistega.

On palju häid põhjuseid BMW Premium Selection kasutatud auto valimiseks. Hea enesetunne on ainult üks neist! Ostes BMW Premium Selection kasutatud auto, saad olla alati kindel, et see on parimas korras. BMW Premium Selection sõiduki omanikuna on sinu käsutuses palju eksklusiivteenuseid.

Loe lisaks

SINU EELISED.

Valides BMW Premium Selection kasutatud auto, saad all kindel, et tegid hea valiku. Sinu sõiduk on juba enne BMW Premium Selection sertifikaadi saamist läbinud edukalt ulatusliku kontrolli. BMW Premium Selection sõidukiga on kaasas ka tehase lisagarantii ja mobiilse autoabi teenus. BMW Premium Selection sertifikaadiga kasutatud autod on kuni viie aasta vanused ja nende läbisõit ei ületa 120 000 km.

GARANTII 12 KUUD.

BMW Premium Selection kasutatud autole saad olla kindel. Sõidukiga on automaatselt kaasas aastane täisgarantii kõigile mehaanilistele ja elektroonilistele osadele. Nii ei ole BMW Premium Selection kasutatud auto puhul ühtegi üllatust – peale puhta sõidurõõmu.

72 PUNKTI TEHNILINE KONTROLL.

BMW Premium Selection sõidukid on saadaval ainult BMW ametlikes esindustes. BMW Premium Selection kasutatud autod vastavad nii visuaalselt kui ka tehniliselt, nii seest kui väljast kõrgeimatele standarditele: iga BMW Premium Selection sõiduk on edukalt läbinud põhjaliku kontrolli ja vastab 100% etteantud standarditele.

TÕENDATUD AUTOAJALUGU.

Kasutatud auto puhul soovid sa teada kõike: infot eelmiste omanike, hoolduste, õnnetuste ja remondi kohta. Seetõttu on kõigil BMW Premium Selection kasutatud autodel olemas tõendatud autoajalugu.

  • Vähemalt 12 kuud BMW Premium Selection garantii
  • 360° sõiduki tehniline ja visuaalne kontroll
  • Tõendatud ametlik autoajalugu
  • Vähemalt 6 kuud hooldusvaba
  • BMW Mobile Care 24 h tasuta autoabi