MEHAANIKA- JA ELEKTRISÜSTEEMIDE REMONT.

Kasu asjatundlikkusest ja kvaliteedist.

Asjatundjaid on vaja sinu BMW sõidukimehaanika (nt hõõrdkatete ja piduriketaste) või elektroonikasüsteemide, nt navigeerimissüsteemi remondiks. Sinu BMW hooldustöökojal on sügav asjatundlikkus ja väga kaasaegsed seadmed sinu BMW parima seisukorra taastamiseks.
Sinu BMW-s kasutatakse BMW originaalosi. Nad sobivad sinu BMW mudeliga täielikult ja vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ning funktsionaalsusestandarditele. Täiuslikkus, mida on tunda igal kilomeetril.

Loe lisaks

BMW MEHAANIKASÜSTEEMIDE PARANDUS.

Mehaanikasüsteemide nagu väljalasketoru ja amortisaatorite remondi korral võid olla BMW Service Partneri kogemustes ning pädevuses täiesti kindel. Lõppude lõpuks ei tunne keegi sinu BMW-s sisalduvat uuenduslikku tehnoloogiat paremini kui meie kvalifitseeritud hooldusspetsialistid. Nad tagavad selle, et kõikide mehaaniliste osade koostoimimine on jälle laitmatu. Iga kulunud elemendi, nt hõõrdkatete ja piduriketaste remondiks kasutatakse BMW originaalosi ning need sobivad BMW mudeliga täpselt kokku. Nende suur töökindlus ja pikk kasutusiga muudavad BMW originaalosad eriti ökonoomseks.

BMW ELEKTRISÜSTEEMIDE PARANDUS.

Sõiduki elektrisüsteemide remondiks vajalikud eriteadmised. Sinu esimene kontaktipunkt on sinu BMW Service Partner. Nad tagavad lakkamatu andme- ja teabevoo kõikide kõrgtehnoloogiliste komponentide vahel.
Tundliku sõidukielektroonika, nt BMW navigeerimissüsteemi või muude BMW juhtseadmete, parandamisel analüüsivad meie BMW hooldusspetsialistid esinenud viga ja lahendavad selle – laiahaardelise asjatundlikkuse ning kõige ajakohasemate seadmetega.