BMW PISIKAHJUDE PARANDUS JA HOOLDUS.

Pisitööd. Suur rõõm.

Kivikildude tekitatud kahjustused tuuleklaasil, väike mõlk põrkeraual, kriimustused salongi interjööris: See võib toimuda väga kiiresti, kui oma BMW-d intensiivselt kasutad. Kuid neid kasutamise vältimatud ilmingud eemaldatakse uuesti sama kiiresti – BMW uue BMW pisikahjude parandusega.
BMW hooldusprofessionaalid kasutavad klaasi, plastide ja salongi interjööri pindade puhul erivõtteid ning sinu BMW näeb välja nagu uus. Ja hoiad kokku kõvasti raha: BMW pisikahjude parandus on õiglaselt hinnastatud, hoitakse ära raskemad kahjustused ja seega kulukam parandus ning säilib BMW väärtus.

Loe lisaks

BMW SALONGI INTERJÖÖRI PARANDUS.

BMW siseremondiga on võimalik parandada istmekatete sisselõiked ja põletusaugud sama BMW kvaliteediga mis väiksemad salongi interjööri kahjustused, nt plastosade puurimisaugud.
Hetkeline tähelepanematus võib jätta autoistme nahale ja materjalide püsivad plekid. Ja salongi interjööri plastosad võivad ka kergesti kriimustada saada. BMW salongi interjööri remondiga on võimalik sellised kahjustused kiiresti ja hõlpsalt BMW kvaliteedile vastavalt kõrvaldada.
BMW salongi interjööri parandust kasutatakse konkreetselt järgmisel puhul:
- Kriimustused ja kriimud
- Värvusemuutus ja mustus
- Augud läbimõõduga kuni 15 mm
- Sisselõiked pikkusega kuni 40 mm

BMW KLAASIPARANDUS.

Tuuleklaasil tekkinud väiksemad klaasikahjustused ei ole mitte ainult häirivad, vaid need võivad olla ka ohtlikud. Pragu võib tekkida kiiresti ja tuuleklaas tuleb asendada. BMW tasuta klaasiparandusega on võimalik see häda ära hoida. BMW hoolduseksperdid kõrvaldavad klaasikahjustused kiiresti ja usaldusväärselt. Kui remont ei ole võimalik, paigaldatakse uus BMW originaaltuuleklaas.

BMW ekraanivahetus.

  • Klaasiparanduse eelised
  • Klaasiparanduse nõuded

BMW MÕLGIPARANDUS.

Väike tähelepanu hajumine võib tekitada sõidukile mõlgi. BMW mõlgiparandusega on võimalik kõrvaldada metallikahjustused kulusäästlikult ja kiiresti ülevärvimise vajaduseta.
Saad kasutada ka sinu BMW Service Partneri pakutavaid teenuseid, kui sõidukit peaks kahjustama rahe. Ta oskab eemaldada või tasandada kõik väiksemad mõlgid uuenduslike remondimeetodite abil ja saavutada suurepärase tulemuse – tuttava BMW kvaliteediga.
BMW mõlgiparandus sobib eriti hästi järgmise puhul:
- Rahekahjustused või mõlgid, painded ja kokkusurumine
- Mõlgid, mis ei kahjusta algset värviviimistlust
- Kahjustused läbimõõduga kuni 60 mm

BMW PLASTIGA PARANDUS.

Lisandväärtus ja uus rõõm eriti soodsatel tingimustel – selline ongi BMW uus plastiga parandamine: spetsiaalselt sinu BMW põrkeraudade ja muude kere plastosade pisikahjustuste parandamiseks välja töötatud protsess.
Täna on plast iga BMW funktsioneerimise ja disaini seisukohast väga oluline. See võib juhtuda igaühega: mitmekorruselises parklas või igapäevaelu askelduste käigus. Tihti esineb märkamatuid kriimustusi, sisselõikeid ja väikseid auke, mis siiski mõjutavad sinu BMW välisilmet ja väärtust. Meie BMW hooldusmeekonnal on uuenduslik ja taskukohane rohi nende pisidefektide vastu: BMW uus plastiga parandamine. Lihtne. Lisandväärtus. Rohkem rõõmu.

BMW KOLDELINE REMONT.

Kriimustatud värv mõjutab sinu sõiduki välisilmet. BMW koldelise remondiga kõrvaldab BMW Service Partner väiksemad värvikahjustused tavapärase BMW kvaliteediga: kiiresti ja täpselt keskkonnasõbraliku BMW ColorSystemi abil.
Spetsiaalse värviga töötlemise ja osade värvimise abil on võimalik parandada kivikildude tekitatud kahjustused, kriimustused ja väiksemad kriimustused värviviimistluses, eemaldamata osi – sätendavate tulemustega.

BMW VELGEDE PARANDUS.

Kui sinu tähelepanu on hetkekski kõrvale juhitud, võid oma rehve kahjustada, nt kõnnitee äärekivi vastu sõites. Võta viivitamatult ühendust BMW Service Partneriga professionaalse veljeremondi teostamiseks ja enda turvalisuse tagamiseks.
Üldjuhul on tegu lihtsalt defektiga, mille saab parandada ja värvida BMW veljeremondi ajal uuendusliku seguga. Sinu BMW velg näeb jälle täiesti uus välja. Velje vahetamine on vajalik ainult juhul, kui tegu on tõsiste struktuursete kahjustustega.