BMW 4. seeria Coupé G22 2020, kolm neljandikku eestvaade
Kombineeritud kütusekulu6,6–7,4 l/100 km
MootorBensiinDiisel

4. SEERIA

BMW 4. SEERIA COUPÉ

Kombineeritud kütusekulu6,6–7,4 l/100 km
MootorBensiinDiisel
4. SEERIABMW 4. SEERIA COUPÉ

Uhiuus BMW 4. seeria Coupé avaldab muljet ainulaadse esteetika, sportliku dünaamika ja äärmiselt kvaliteetse salongiga. Unikaalse disaini ja muljetavaldava väleduse kooslus tekitab erakordselt tugeva külgetõmbejõu.

Loe lisaks

BMW 4. SEERIA COUPÉ VÄLISDISAIN.

Provotseeriv, iseseisev, terav: oma eksimatu välisdisainiga esitleb BMW 4. seeria Coupé ennast mässumeelse individualistina. Iseloomulik ja ainulaadne BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre rõhutab maksimaalset sõltumatust ja sümboliseerib BMW 4. seeria Coupé väljendusrikast välimust.

Loe lisaks
BMW 4. seeria Coupé G22 2020, Arctic Race Blue metallik, külgvaade, kergmetallveljed, modell avatud uksega autos

BMW 4. SEERIA COUPÉ SALONGI DISAIN.

Sisutihe komplekssus: BMW 4. seeria Coupé salongi disain asetab juhi tähelepanu keskmesse. Kõrvuti salongi funktsionaalse stiiliga loovad täpne disainikeel ja kvaliteetsed disainielemendid modernse ja sõltumatu aura.

Loe lisaks
BMW 4. seeria Coupé G22 2020, salong, kaassõitja pool

SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW 4. seeria Coupé jõuülekande ja šassii komponendid.

Sportlik teelpüsimine, optimaalne juhitavus ja erakordne väledus: sooritusvõime ja sõidudünaamika osas pakub BMW 4. seeria Coupé põnevat sõidurõõmu. Võimsate TwinPower Turbo mootorite ja ideaalselt sobiva vedrustusega on see sportkupee valmis igaks katsumuseks.
BMW TwinPower neljasilindriline bensiinimootor, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor.

Uue põlvkonna TwinPower Turbo 2,0-liitrine neljasilindriline bensiinimootor tagab maksimaalse sõidunaudingu. See on nobeda jõuülekandega ja erakordselt hea reaktsiooniga ka väikestel pööretel, hoides samas madalal nii kütusekulu kui ka heitkogused.
xDrive’i logo, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
Vedrustus, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

Vedrustus.

Standardvedrustus pakub äärmist täpsust, paindlikkust ja vedrustusmugavust. See on võimalik tänu alumiiniumist topeltühendusega keerdvedrudele esiteljel ja üksikasjalikult disainitud viie hoovaga tagasillale ning kõikide veermikuosade ülitäpsele peenhäälestamisele.
Steptronicu sportkäigukast, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

Steptronicu sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldab nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakpoolses S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.

UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW 4. seeria Coupé digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Juhtimisassistent Professional, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Nutitelefoni integreerimine, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay® ja Android Auto®. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.
Tarkvara kauguuendus, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.

BMW 4. SEERIA COUPÉ MUDELID.

BMW 4. SEERIA COUPÉ

 • 17-tollised kergmetallveljed V-spoke style 778
 • Alumiiniumkattega ukseläved, ees BMW tähis
 • Attention Assist
 • Multifunktisonaalne nahkkattega sportrool
 • Kuumus-/päikesekaitseklaasid
BMW 4. seeria Coupé G22 2020, põhivarustus, Sunset Orange metallik, kolm neljandikku eestvaade

M-SPORTPAKETT PRO

 • Laiendatud funktsioonidega kõrgläikega Shadow Line
 • Kõrgläikega must M-tagaspoiler
 • M-sportpidurid koos punase kõrgläikega pidurisadulatega
 • Sportlik heliseade salongis sõidurežiimides SPORT ja SPORT+
 • M-turvavööd
BMW 4. seeria Coupé G22 2020, M-sportpakett Pro, Brooklyn Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW 4. SEERIA COUPÉ
 • M-SPORTPAKETT PRO

BMW ORIGINAALTARVIKUD JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS BMW 4. SEERIA COUPÉ JAOKS.

Tundub hea, tundub tuttav.

Sportliku BMW 4. seeria Coupéga on sõidunauding standardvarustuses. BMW originaaltarvikute eesmärk on täita sinu erisoovid. Koos laia valiku individuaalse lisavarustusega, mis sobivad kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest ideaalselt sinu BMW 4. seeria Coupéga, pakume sulle maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid. BMW M Performance’i lisavarustuse kvaliteetsed komponendid rõhutavad selle rabava sportkupee dünaamilist iseloomu.
BMW suusa- ja lumelauahoidik, küljelt pikendatav, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

BMW suusa- ja lumelauahoidik, küljelt pikendatav.

Lukustatav BMW suusa- ja lumelauahoidik, mida saab külgedelt laiendada, hoiab kindlalt kinni kuni viit suusapaari või lumelauda ja teeb kõrgemate sõidukite laadimise lihtsamaks. Seda saab kombineerida mis tahes BMW katuseraamiga ja see hoiab ka suusakeppe.
BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0, BMW 4. seeria Coupé G22 2020, lähivõte

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0

Der BMW Fahrradheckträger Pro 2.0 ist leicht, aber dennoch stabil und mit bis zu 60 kg belastbar. Er bietet eine herausragend einfache Handhabung und kann zwei Fahrräder/E-Bikes transportieren (auf drei Räder erweiterbar). Dabei ermöglicht seine Abklappfunktion jederzeit einfachen Zugang zum Gepäckraum.
BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur.

Tee tugev avaldus: süsinikkiust M Performance’i eesmine jaotur tagab optimaalse aerodünaamika ja rõhutab eksklusiivselt sõiduki maskuliinset välimust. Unikaalne autospordist inspireeritud välimus kõigile, kes ei ole nõus kompromisse tegema.
M Performance’i kõrgläikega must eesmine jaotur paremal, vasakul, BMW 4. seeria Coupé G22 2020

M Performance’i kõrgläikega mustad aerodünaamikadetailid paremal, vasakul.

Puhas motospordi atmosfäär: kvaliteetsed esispoilerile mõeldud M Performance’i õhusuunajad on tuuletunnelis sõiduki järgi ära häälestatud ja pakuvad veelgi sportlikumat juhitavust. Need on valmistatud kõrgtugevusega polüuretaanist ja annavad oma kõrgläikega musta värviga sõidukile rabava võistlusauto välimuse.
M Performance’i rool, BMW 4. seeria Coupé G22 2020, lähivõte

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast roolitunnetust ja haaret, et tagada veelgi sportlikum tagasiside. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili.

BMW 4. SEERIA COUPÉ TEHNILISED ANDMED.

BMW 430i Coupé.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

180 (245) / 4500–6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

5,9

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

6,6 - 7,4

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

150 - 167

BMW 4. seeria Coupé (G22), tehnilised andmed

BMW 4. SEERIA COUPÉ HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW 4. seeria Coupé (G22), Arctic Race Blue metallik, tagantvaade koos inimesega

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 4. SEERIA COUPÉLE.

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 4. seeria Coupé soetamiseks.

BMW SERVICES.

BMW 4. SEERIA COUPÉ TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance‘i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 4. seeria Coupéle, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • BMW M440i xDrive Coupé
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,5 - 8,2
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 170 - 186

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heitmete, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html