UUS

X2

UUS BMW X2.

BMW X2 sDrive20i: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,5–6,0; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 148–136

SÕIDUNAUDING.

Uus BMW X2 – linnamaastur, mis pakub täiuslikku tasakaalu luksuse, sooritusvõime ja mitmekülgsuse vahel. Tutvu mudeli omanäolise disainiga, mida iseloomustavad jõulised jooned ja sportlik kohalolu. Sukeldu salongi, mida täiustavad kvaliteetseadmed, uuenduslik tehnoloogia ja ergonoomiline mugavus. Tutvu lähemalt erinevate bensiini- ja diiselmootoriga mudelivariantide, varustusevalikute ja hindadega ning kujunda BMW X2 isikupäraselt oma maitse järgi.

tehnilised andmed

VARIANDID.

   BMW X2 sDrive20i
   BMW X2 sDrive20i

   Võimsus[1]

   125 kW (170 hj)

   Pöördemoment[1]

   280 Nm

   0–100 km/h

   8,3 s

   Tippkiirus

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,5–6,0; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 148–136

    

   [1] Koosneb 115 kW sisepõlemismootoriga ajamist ja kuni 14 kW elektriajamist.

   Välisilme vaade mudelist BMW X2 sDrive20i toonis Capeyork Green, linnakeskkonnas kontorihoone ees

   SOORITUSVÕIME JA DISAIN, MIS TÕUSEVAD ESILE.

   Uus BMW X2 muudab igapäevaelu põnevamaks, sportlikumaks ja mugavamaks, eriti tänu oma ekstravertsele disainile ja dünaamilisele kupeesiluetile. Sõiduki elegantset salongi kaunistab lisavarustusena suur elektriline klaaskatus ja ulatuslik BMW kumerekraan. BMW X2 sDrive20i bensiinimootoriga mudel arendab teel olles muljetavaldavad 125 kW (170 hj)[1] ning sõiduki tippkiirus on 213 km/h.

   KOOSTA

   SINU UUS BMW X2.

    Infosisu kohatäide

    VÄLISDISAIN

    EKSTRAVERTNE X.

    INTELLIGENTNE LED-TEHNOLOOGIA.

    Lummavalt helged ja eristuvad: tipptasemel LEDid esituledes, tagatuledes, päevasõidutuledes ja kaugtuledes säravad nii seisva kui ka liikuva sõiduki puhul.

    SALONGI DISAIN

    SUUREPÄRASE MUGAVUSE KEHASTUS.

    TUNNE, NAGU ISTUKSID TÄHISTAEVA ALL.

    Klaasist panoraamkatus annab salongile veelgi avarama ilme. Rohkem valgust pääseb sisse ning igal istekohal saab nautida avatud katuse atmosfääri.

    SÕIDUDÜNAAMIKA

    ROHKEM SÕIDUNAUDINGUT. ILMA ETTEKIRJUTUSTETA.

    TEHNOLOOGIAD

    UUENDUSLIK MEELELAHUTUS.

    MÄNGIMINE LIIKVEL OLLES.

    AirConsole’i mängud teevad sinu BMW-st mängukonsooli nii ühele kui ka mitmele mängijale. Paranda oma tipptulemust või esita aja parajaks tegemise käigus BMW kumerekraanil väljakutse teistele kaassõitjatele. Juhtpuldiks on sinu nutitelefon. Skanni lihtsalt keskpaneeli ekraanil asuvat QR-koodi ja alusta mängimist.

    BMW X2 Digital Premiumi funktsioonid

    PAREMAS ÜHENDUSES.

    Koge paketti BMW Digital Premium[2] koos täiendavate digifunktsioonidega – alusta tasuta prooviversioonist.

    • BMW Mapsi täiustatud funktsioonid annavad juurdepääsu reaalajas liiklusteabele (RTTI) kogu kaardipiirkonnas (isegi ilma marsruudijuhendust aktiveerimata)
    • Hangi juurdepääs audio-, meelelahutus- ja uudisterakendustele – sealhulgas andmemahule ja pidevatele uuendustele
    • Täiendavad isikupärastamisfunktsioonid aitavad BMW intelligentsel isiklikul assistendil õppida selgeks sinu harjumused ning võimaldavad sel vajadusel väiksemad ülesanded enda kanda võtta

    ARUKALT SINU KÕRVAL.

    BMW X2 finantseerimispakkumised ja -võimalused

    FINANTSEERIMINE JA LIISING

    BMW FINANTSTEENUSED BMW X2-LE.

    Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

    Nõustamine ja teenused

    BMW X2 ENNETAV HOOLDUS.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW X2 KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW X2 sDrive20i: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 6,5–6,0; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 148–136

    [1]
     Koosneb 115 kW sisepõlemismootoriga ajamist ja kuni 14 kW elektriajamist

    [2]
     BMW Digital Premium on tasuline tellitav teenus, mille mõned funktsioonid nõuavad võrguühendust. BMW Digital Premium ei sisalda rakendusesiseseid oste.


    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad etalonkütuseid vastavalt ELi määrusele 715/2007. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

     

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.