LEIA SOBIV MUDEL

UUS

X2

BMW M

UUS BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,0–7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 181–174

SÕIDUNAUDING.

Võimsa mootori ning šassii ja vedrustuse täpse häälestusega BMW X2 M35i xDrive pakub silmapaistvaid sõiduomadusi, mis väljenduvad ühemõtteliselt ka M-mudeli disainis. Tutvu lähemalt BMW X2 M35i xDrive’i hindade, tehniliste andmete ja varustusevalikutega ning koge sportlikkuse ja igapäevapraktilisuse ainulaadset kombinatsiooni.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID.

   BMW X2 M35i xDrive
   BMW X2 M35i xDrive

   Võimsus

   221 kW (300 hj)

   Pöördemoment

   400 Nm

   0–100 km/h

   5,4 s

   Tippkiirus

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,0–7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 181–174

   Eestvaade mudelist BMW X2 M35i xDrive toonis Frozen Portimao, linnakeskkonnas kontorihoone ees

   EKSIMATULT ÄRATUNTAV M-MUDEL.

   Neli summutitoru, lisavarustusena pakutavad M-sportistmed, M-spetsiifilised aerodünaamikakomponendid – BMW X2 M35i xDrive näitab oma BMW M-mudeli staatust juba esimesest silmapilgust. BMW X2 M35i xDrive’i 221 kW (300 hj) M Twin Power Turbo bensiinimootor, adaptiivne M-vedrustus ja kõrgsoorituslik M Sport pidurisüsteem tagavad M-mudelitele omase sõidukogemuse.

   SINU UUS BMW X2 M35i xDRIVE.

    Infosisu kohatäide

    SOORITUSVÕIME

    SÕIDAB NAGU M-MUDEL.

    PEATU JÕULISELT.

    Mudeli 19-tollised M-komposiitpidurid tagavad erakordse pidurdamise isegi märjal teel. Sõiduki perforeeritud pidurikettad on äärmiselt kuumakindlad. M-logo kandvad kõrgläikega hallis toonis pidurisadulad rõhutavad aga visuaalselt sõiduki silmapaistvat sooritusvõimet.

    SÕIDUDÜNAAMIKA OLULISEMAD OMADUSED.

    Jõuline mootor ja sportlik sõidudünaamika. Uus BMW X2 M35i xDrive ühendab endas kõrgtäpsusega juhitavuse ja sooritusvõime.

    DISAIN

    ILMSELGE M-MUDEL.

    M-OMADUSED PAITAVAD SILMI JA KÕRVU.

    M-väljalaskesüsteem pakub neljast summutitorust rikkalikku mootoriheli. Koos M-sportpakett Proga on süsteemil ka mustad katted.

    VÄLISILME OLULISEMAD OMADUSED.

    TUNDUB NAGU M-MUDEL.

    ALCANTARA-KATTEGA MÄSSAJA.

    Sinu stiil, täiuslikus kooskõlas. Luksuslikku armatuurlauda katab peen Alcantara/Veganza polstrikombinatsioon. See ulatub kuni uksepiireteni. Armatuurlauda ja ukselävesid ääristavad sinised M-õmblused. Valida saad ka teistsuguse salongipolstri. Sellisel juhul katab armatuurlauda kvaliteetne rombimustriga Veganza.

    SALONGI OLULISEMAD OMADUSED.

    TEHNOLOOGIAD

    INTELLIGENTNE JA UUENDUSLIK.

    TÄIELIKULT INTEGREERITUD VIDEO VOOGEDASTUS.

    Suurepärane meelelahutus pauside ajal. Videote abil on ootepausid sinu BMW-s nüüd vähem tüütud. Võta laiaulatuslikust turupõhisest valikust viimast. BMW arendab oma voogedastusteenuseid pidevalt edasi. Muuda BMW oma teiseks koduks.

    OLULISEMAD DIGITAALSED OMADUSED.

    BMW X2 M35i xDrive linnamaastur U10, Digital Premiumi funktsioonid

    PAREMAS ÜHENDUSES.

    Koge BMW Digital Premiumi[1] paketi täiendavaid digifunktsioone – alusta tasuta prooviversioonist.

     

    • BMW Mapsi täiustatud funktsioonid annavad juurdepääsu reaalajas liiklusteabele (RTTI) kogu kaardipiirkonnas (isegi ilma marsruudijuhendust aktiveerimata)
    • Hangi juurdepääs audio-, meelelahutus- ja uudisterakendustele – sealhulgas andmemahule ja pidevatele uuendustele
    • Täiendavad isikupärastamisfunktsioonid aitavad BMW intelligentsel isiklikul assistendil õppida selgeks sinu harjumused ning võimaldavad sel vajadusel väiksemad ülesanded enda kanda võtta

    MEELERAHU LIIKVEL OLLES.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

    Rohkem kaameraid lihtsamaks parkimiseks.

    Parkimisassistent Plus annab parkimisel ulatusliku ülevaate. Täiendavad kaamerad edastavad sõidukiümbruse 3D-vaate otse keskpaneeli ekraanile. Nii näed kohe, kui palju manööverdamisruumi sul on.

    Sõida püsivalt sisselülitatud kaugtuledega.

    Kaugtulede ümberlülituse assistent ei lase sinu BMW-l oma valgusvihuga teisi liiklejaid pimestada. Nii tagatakse pimedatel teedel parim valgustus.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    BMW digitaalse võtmega Plus kasutad sa sõiduki võtmena oma nutitelefoni ning digitaalset võtit saad jagada kuni 5 inimesega. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käib kaasas ka valgusprojektsioon. Sõltuvalt valitud isiklikust profiilist kohandab funktsioon sinu isiklike eelistuste järgi ka sõiduki salongi.

    Vaata enamat kui lihtsalt teed.

    Jõua sihtkohta täpsemalt. BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase teabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsusvaade kuvab marsruudijuhenduse teabe reaalajas videokujutisena keskpaneeli ekraanil või näidikuplokil.

    BMW X2 M35i xDrive linnamaastur U10, finantseerimis- ja liisinguvõimalused

    FINANTSEERIMINE JA LIISING

    BMW FINANTSTEENUSED BMW X2 M35i xDRIVE’ILE.

    Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

    NÕUSTAMINE JA TEENUSED

    BMW X2 M35i xDRIVE’I ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW X2 M35i xDRIVE’I KOHTA.

    Kütusekulu ja CO₂-heide.

    BMW X2 M35i xDrive: kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,0–7,7; CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 181–174

     

    [1] BMW Digital Premium on tasuline tellitav teenus, mille mõned funktsioonid nõuavad võrguühendust. BMW Digital Premium ei sisalda rakendusesiseseid oste.

     

    Bensiinimootorite sooritusvõime andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad kütust oktaaniarvuga 98. Kütusekulu andmed kehtivad sõidukitele, mis kasutavad etalonkütuseid vastavalt ELi määrusele 715/2007. Kasutada võib ka pliivaba kütust oktaaniarvuga 91 ja kõrgema oktaaniarvuga kütust, mille maksimaalne etanoolisisaldus on 10% (E10). BMW soovitab kasutada kütust oktaaniarvuga 95. Kõrgsoorituslike autode puhul soovitab BMW kütust oktaaniarvuga 98.

     

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.