LEIA SOBIV MUDEL

BMW i

BMW iX2. 100% ELEKTRILINE.

BMW iX2 xDrive30[1]: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 17,7–16,3; sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 417–449

 

[1] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

SÕIDUNAUDING.

BMW iX2 ühendab endas täiselektrilise sõidunaudingu, küllaldase ruumi ja rabavalt modernse disaini. Sportliku ja jõulise välisilme ning elegantse salongiga – tänu uue BMW iX2 pikale sõiduulatusele jõuad sa oma igapäevasihtkohtadesse kohalike heitmeteta, nautides BMW-le omast mugavust. Tutvu kõigi BMW iX2 mudelivariantide, varustusvõimaluste ja tehniliste andmete ning hulgaliste liisingu- ja finantseerimisvõimalustega.

TEHNILISED ANDMED

VARIANDID

   BMW iX2 xDrive30
   BMW iX2 xDrive30

   Võimsus[2]

   230 kW (313 hj)

   0–100 km/h

   5,6 s

   Tippkiirus

   180 km/h

   Sõiduulatus (kuni)

   0 km

   BMW iX2 xDrive30[1]: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 17,7–16,3; sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 417–449

    

   [1] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

    

   [2] Elektriajam kuni 225 kW. Kuni 230 kW ajutine lisavõimsus < 10 sekundit üle märgitud nimiväärtuse.

   BMW iX2 punases toonis Dragonfire Red, pargitud päikselises ilmas maamaja ette

   SUUR VÄLIMUS. VÄIKE JALAJÄLG.

   Täiselektrilise BMW iX2 xDrive30 linnamaasturi kupeesiluetist ja BMW Iconic Glow radiaatorivõrest õhkub rabavat välimust. See ühendab endas BMW X-seeria paindlikkuse ja ruumikuse ning BMW i-seeria uuendusliku täiselektrilise ajami. Samuti oled sa hästi varustatud pikemateks sõitudeks, sest mudeli elektriline sõiduulatus on kuni 449 km (WLTP)[1] ja kiirendus 5,6 sekundit (0–100 km/h).

   SINU BMW iX2.

    Infosisu kohatäide

    VÄLISDISAIN

    JÕULINE VÄLIMUS.

    ISEGI PIMEDAS. EKSIMATULT ÄRATUNTAV.

    BMW Iconic Glow neerukujuline radiaatorivõre tõmbab kogu tähelepanu endale – eriti pimedas, kus valge valgus rõhutab selle omanäolisi kontuure nii sõites kui ka paigal seistes. Uuenduslik LED-kiudtehnoloogia tekitab pilkupüüdvaid valgusefekte, mis on nähtavad sõitmisel ning sõiduki avamisel ja lukustamisel.

    SALONGI DISAIN

    KOMPROMISSIDETA DISAIN.

    TUNNE, NAGU ISTUKSID TÄHISTAEVA ALL.

    Klaasist panoraamkatus annab salongile veelgi avarama ilme. Rohkem valgust pääseb sisse ning igal istekohal saab nautida avatud katuse atmosfääri.

    TEHNOLOOGIAD

    UUENDUSLIK MEELELAHUTUS.

    MÄNGIMINE LIIKVEL OLLES.

    AirConsole’i mängud teevad sinu BMW-st mängukonsooli nii ühele kui ka mitmele mängijale. Paranda oma tipptulemust või esita aja parajaks tegemise käigus BMW kumerekraanil väljakutse teistele kaassõitjatele. Juhtpuldiks on sinu nutitelefon. Skanni lihtsalt keskpaneeli ekraanil asuvat QR-koodi ja alusta mängimist.

    BMW X2 elektrimaastur U10, Digital Premium

    PAREMAS ÜHENDUSES.

    Koge paketti BMW Digital Premium[3] koos täiendavate digifunktsioonidega – alusta tasuta prooviversioonist.

    • BMW Mapsi täiustatud funktsioonid annavad juurdepääsu reaalajas liiklusteabele (RTTI) kogu kaardipiirkonnas (isegi ilma marsruudijuhendust aktiveerimata)
    • Hangi juurdepääs audio-, meelelahutus- ja uudisterakendustele – sealhulgas andmemahule ja pidevatele uuendustele
    • Täiendavad isikupärastamisfunktsioonid aitavad BMW intelligentsel isiklikul assistendil õppida selgeks sinu harjumused ning võimaldavad sel vajadusel väiksemad ülesanded enda kanda võtta

    ARUKALT SINU KÕRVAL.

    Alati õigel sõidurajal ja õige pikivahega.

    Juhtimisassistent Professional hoiab sinu sõiduki turvaliselt oma sõidurajal ja eesolevast sõidukist ohutus kauguses kiirusel kuni 210 km/h. Täiendav eelis – eriti liiklusummikutes. Hädaolukorra tekkimisel pidurdab sinu BMW end seisma ja sõidab automaatselt ka edasi.

    Rohkem kaameraid lihtsamaks parkimiseks.

    Parkimisassistent Plus annab parkimisel ulatusliku ülevaate. Täiendavad kaamerad edastavad sõidukiümbruse 3D-vaate otse keskpaneeli ekraanile. Nii näed kohe, kui palju manööverdamisruumi sul on.

    Sõida püsivalt sisselülitatud kaugtuledega.

    Kaugtulede ümberlülituse assistent ei lase sinu BMW-l oma valgusvihuga teisi liiklejaid pimestada. Nii tagatakse pimedatel teedel parim valgustus.

    Enamat kui lihtsalt võti.

    BMW digitaalse võtmega Plus kasutad sa sõiduki võtmena oma nutitelefoni ning digitaalset võtit saad jagada kuni 5 inimesega. BMW-le lähenedes avab see uksed lukust automaatselt, millega käib kaasas ka valgusprojektsioon. Sõltuvalt valitud isiklikust profiilist kohandab funktsioon sinu isiklike eelistuste järgi ka sõiduki salongi.

    Vaata enamat kui lihtsalt teed.

    Jõua sihtkohta täpsemalt. BMW Head-Up Display projitseerib asjakohase teabe otse sinu vaatevälja. Liitreaalsusvaade kuvab marsruudijuhenduse teabe reaalajas videokujutisena keskpaneeli ekraanil või näidikuplokil.

    SÕIDUULATUS JA LAADIMINE

    TÄISELEKTRILINE SÕIDUNAUDING.

    Elektriline kiirendus, BMW My Modesi režiimid, BMW IconicSounds Electric ja palju muud: BMW X-seeriale iseloomulik sõidunauding nüüd ka täiselektrilisel kujul.

    JÕUA HÕLPSASTI
    SIHTKOHTA:
    SÕITMINE JA
    LAADIMINE UUE BMW
    iX2-GA.

    Lisateave

    Ulatus

    Vajalikud laadimispeatused

    See on kogu aeg, mis marsruudil laadimiseks tõenäoliselt kulub.

    Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning laetuseks sõidu alustamisel arvestatakse 100%.

    Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

    Laadimisaeg kokku

    See on kogu aeg, mis marsruudil laadimiseks tõenäoliselt kulub. Arvesse võetakse ainult tegelikult olemasolevaid laadimispunkte (2023. a 25. aprilli seisuga), mis nõuavad võimalikult väikest marsruudilt kõrvalekaldumist, ning laetuseks sõidu alustamisel arvestatakse 100%.

     

    Eelistatakse suure võimsusega laadimisjaamu (nt IONITY võrgust), kuna need laevad sinu sõidukit maksimaalse võimsusega.

    Kuidas need väärtused arvutati?

    Näidismarsruudid annavad sulle hinnangu eeldatava teekonna kestuse kohta, sisaldades kõiki vajalikke laadimispeatusi, kui sõidu alustamisel oli laetus 100%. Need eeldavad, et laadimispunktid on vabad ja toimivad ning näitavad kiireimat marsruudivõimalust ilma liiklusummikute ja muude viivitusteta. Teave laadimispeatuste ja nende kestuse kohta eeldab, et peatusi tehakse vähemalt 10% järelejäänud laetusega.

     

    Muu oluline teave: Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisaseadete kasutamisest. Laadimisaeg kehtib 23 °C välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda.

    Laadimisaeg kokku

    Näidatud teekonna kestus on hinnangulise sõiduaja ja laadimisaja summa, marsruudil on vaja teha laadimispeatusi.

     

    Eeldatakse, et sõit toimub kiireimal marsruudil ilma liiklusummikute ja muude viivitusteta.

    Laadimisaeg kokku

    Näidatud teekonna kestus on hinnangulise sõiduaja ja laadimisaja summa, marsruudil on vaja teha laadimispeatusi.

     

    Eeldatakse, et sõit toimub kiireimal marsruudil ilma liiklusummikute ja muude viivitusteta.

    Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisaseadmete kasutamisest ning ka tegelikult valitud sõidukist. Laadimisaeg kehtib 23 °C välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda. Kuvatavad väärtused on näited valitud mudeli põhikonfiguratsiooni kohta. Sama sõiduki teistsuguste varustusevalikutega võivad väärtused erineda.

     

    Rakendusega My BMW oled oma auto sõiduulatuse ja laetusega alati ja igal pool kursis. Planeeri hõlpsalt laadimisele optimeeritud marsruute ja saada need oma sõidukile. Laadi rakendus kohe alla ja katseta seda demorežiimis.

    Lisateave

    Laadimisajad

    Laadimisajad

    Avalikud laadimispunktid

    Suure võimsusega laadimisjaam

    Suure võimsusega laadimisjaamas (nt IONITY võrgustiku jaamades) saad sa oma sõidukit eriti kiiresti laadida. Nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab oluliselt suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleb näiteks kodusest seinakontaktist. Seetõttu sobivad taolised suure võimsusega laadimisjaamad reisi ajal laadimiseks eriti hästi. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki maksimaalse laadimisvõimsusega laadimiseks 10% laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut. Kaardilt näed kõiki suure võimsusega laadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

    Kiirlaadimisjaam

    Kui pead linnas või reisil olles kiiresti tegutsema, on kiirlaadimisjaam sinu jaoks õige valik. Seda seetõttu, et nendes jaamades pakutav alalisvool (DC) võimaldab suuremat laadimisvõimsust kui vahelduvvool (AC), mis tuleb näiteks kodusest seinakontaktist. Seepärast sobivad taolised kiirlaadimisjaamad eriti hästi just reisi vältel laadimiseks. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki kuni 50 kW võimsusega laadimiseks 10% aku laetuse pealt 80% laetuseni. Selles vahemikus on laadimine kiireim ja hoiab ühtlasi akut. Kaardilt näed kõiki kiirlaadimisjaamu BMW Chargingu võrgus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

    Vahelduvvooluga laadimisjaam

    Vahelduvvooluga (AC) avalikke laadimisjaamu leidub peaaegu kõikjal. Need sobivad eriti hästi regulaarseks laadimiseks pikema aja vältel: näiteks öö jooksul või tööloleku ajal. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni maksimaalse 22 kW võimsusega. Laadimisvõime sõltub sõiduki varustusevalikutest. Heida pilk kaardile ja avasta kõik vahelduvvooluga laadimisjaamad BMW Chargingu võrgustikus. (Kehtiv 22.03.2023 seisuga)

    Kodus laadimine

    Wallbox / paindlik kiirlaadija

    Kodus saad oma sõidukit laadida Wallboxi või paindliku kiirlaadijaga. Mõlema puhul kasutatakse vahelduvvoolu (AC). Sõltuvalt sõidukist, erivarustusest ja turust pakub Wallbox maksimaalselt 22 kW laadimisvõimsust, paindlik kiirlaadija maksimaalselt 11 kW. Ekraanil näidatakse minimaalset aega, mis kulub sõiduki aku laadimiseks 0–100% laetuseni 11 kW võimsusega.

    Filtreeri laadimisjaamu

    Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisaseadmete kasutamisest ning ka tegelikult valitud sõidukist. Laadimisaeg kehtib 23 °C välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda. Kuvatavad väärtused on näited valitud mudeli põhikonfiguratsiooni kohta. Sama sõiduki teistsuguste varustusevalikutega võivad väärtused erineda.

     

    Rakendusega My BMW  oled oma auto sõiduulatuse ja laetusega alati ja igal pool kursis. Planeeri hõlpsalt laadimisele optimeeritud marsruute ja saada need oma sõidukile. Laadi rakendus kohe alla ja katseta seda demorežiimis.

    LIHTSALT LAE. IGAL AJAL.

    Sõida kaugemale, koge enamat. Aku mahtuvusega kuni 64,8 kWh ja prognoositud sõiduulatusega kuni 449 km[1] viib sinu BMW iX2 sind mugavalt sihtkohta.

    Sõiduulatusega kuni 449 km[1] ja intelligentse marsruudijuhatusega saad nüüd reisida lõõgastunult ka elektri jõul. Pikemate vahemaade läbimiseks saad laadida aku tagasi 80% peale 30 minutiga.

    LAE. KUIDAS JA KUS IGANES SA SOOVID.

    Jätkusuutlikkus, BMW X2 elektrimaastur U10

    JÄTKUSUUTLIKKUS.

    Ülemaailmse ettevõttena näeb BMW Group end ühiskonna olulise osana ning võtab jätkusuutlikkuse eest vastutuse. Tutvu lähemalt ringmajanduse põhimõttega ja meetmetega, mida võtame CO₂ vähendamiseks ja ressursside säästmiseks.

    BMW X2 elektrimaastur U10, finantseerimine ja liising

    FINANTSEERIMINE JA LIISING

    BMW FINANTSTEENUSED BMW iX2-LE.

    Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

    NÕUSTAMINE JA TEENUSED

    BMW iX2 ENNETAV HOOLDUS.

    Teenindus – just siis, kui seda vajad.

    Alati sammu võrra ees. Olgu tegemist plaanilise hoolduse või kulunud rehvidega: võtame sinuga aegsasti ühendust. Aja saad kokku leppida otse oma My BMW rakenduse sõnumi teel. Seejärel jätka lõõgastunult oma teekonda.

    KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED BMW iX2 KOHTA.

    Tarbimisväärtused ja CO₂-heide.

    BMW iX2 xDrive30[1]: energiatarve kWh / 100 km (kombineeritud, WLTP): 17,7–16,3; sõiduulatus elektriga, km (WLTP): 417–449

     

    [1] Sõiduulatus sõltub paljudest teguritest, eriti aga individuaalsest sõidustiilist, sõidutingimustest, välistemperatuurist, soojenduse/kliimaseadme ja eelsoojenduse kasutamisest.

     

    [2] Ajutine lisavõimsus < 10 sekundit üle märgitud nimiväärtuse.

     

    [3] BMW Digital Premium on tasuline tellitav teenus, mille mõned funktsioonid nõuavad võrguühendust. BMW Digital Premium ei sisalda rakendusesiseseid oste.

     

    [4] Laadimisvõime sõltub laetusest, ümbritseva keskkonna temperatuurist, individuaalsest sõiduprofiilist ja lisatarbijate kasutamisest. Näidatud vahemikud põhinevad WLTP parimal juhul. Laadimisaeg kehtib 23-kraadise välistemperatuuri korral pärast eelnevat sõitmist ja võib kasutuskäitumisest sõltuvalt erineda.

    Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmismenetluste kohta leiad aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

     

    Lisateavet uute sõiduautode kütusekulu ja ametliku mudelipõhise CO₂-heite kohta leiad teosest „Uute sõiduautode kütusekulu, CO₂-heide ja energiatarve“, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ning veebilehel https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.