BMW X7 M50i toonis Mineral White, G07, paigal, eestvaade

X7

BMW M

BMW X7 M-MUDELIST TÄPSEMALT

X7BMW X7 M-MUDELIST TÄPSEMALT

VASTUPANDAMATULT VEETLEV: AVASTA BMW X7 M50d JA BMW X7 M50i FUNKTSIOONID KOHE

Jõuline. Autoriteetne. Elegantne. BMW X7 M50i kombineerib esmaklassilise M-disaini ja silmapaistva maastikusõidu jõudluse. Ideaalselt seadistatud mootorid ja luksuslikud funktsioonid tagavad vaieldamatu mugavuse ja erakordsed sõidukogemused. BMW X7 M50i omadustega, nagu M-aerodünaamikapakett, seisab enesekindlalt võimsuse eest, nii välimuses kui ka sõidudünaamikas. Lisaks pakuvad elegantne salong, uuenduslikud juhiabisüsteemid ja mitmed digitehnoloogiad suurimat mugavust.

Loe lisaks

SOORITUSVÕIMEGA TÄIUSLIKKUSE POOLE

BMW X7 M50i MOOTORI, SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAINI LÜHIÜLEVAADE

Täiustatud sõidunauding: BMW X7 M sõidudünaamika ja disain seavad oma klassis uusi standardeid. Sportlikku iseloomu toetavad ülivõimsad autospordikomponendid nagu kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast ja M Sport väljalaskesüsteem - standardomadused, mis eristavad nii BMW X7 M50d kui ka BMW X7 M50i. Atleetliku ja luksusliku välimuse võtavad kokku välisilme ja salongi eksklusiivsed M-funktsioonid ja disainielemendid.

BMW X7 M-mudel toonis Mineral White, G07, paigal, 3/4 eestvaade vasakult
BMW X7 M50i mootor, G07, mudeli tähis asub taga

BMW X7 M50i

BMW X7 M50i pakub väljapaistvat täpsust ja nobedust. Dünaamilised omadused on kasvanud ja intensiivne sõidunauding garanteeritud tänu M50i spetsiifilisele vedrustuse seadistusele, kohanduvale sportroolile, M-Sport piduritele, M-Sport diferentsiaalile ja M-Sport väljalaskesüsteemile.
M-aerodünaamikapaketiga BMW X7 M-mudel, G07, 3/4 külgvaade paremalt

M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed küljekarbi katted ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.
Steptronic-sportkäigukastiga BMW X7 M-mudel, G07, juhikoht

Steptronic-sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käigulabadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka harrastada eriti dünaamilist sõitu. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritusvõimet silmas pidades.
M Sport väljalaskesüsteemiga BMW X7 M-mudel, G07, tagantvaade

M Sport väljalaskesüsteem

Sõidudünaamika lülititest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab M Sport väljalaskesüsteemis veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
M-sportpiduritega BMW X7 M-mudel, G07, kergmetallvelje lähivõte

M-sportpidurid

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
M Sport diferentsiaaliga BMW X7 M-mudel, G07, tagaosa lähivõte

M Sport diferentsiaal

M Sport diferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning sõites erineva pinnaga teedel. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagavelgede pöörlemiskiirust.
Executive Drive Pro vedrustuse reguleerimise süsteemiga BMW X7 M-mudel, G07, 3/4 tagantvaade

Executive Drive Pro

Executive Drive Pro on vedrustuse reguleerimise süsteem, mis ühendab sõidumugavuse suurepärase sõidudünaamikaga. Süsteem põhineb aktiivsetel stabilisaatoritel, mis pidevalt reguleeruvad, vähendades kere kaldumise miinimumini.
Spetsiifiliste M-summutitoru ääristega BMW X7 M-mudel, G07, summutitoru lähivõte

Spetsiifilised M-summutitoru äärised

Spetsiifilised M summutitoru äärised toonis Cerium Grey loovad visuaalse positsiooni ning rõhutavad auto sportlikkust veel enam.
M-kergmetallvelgedega V-spoke style 755 M BMW X7 M-mudel, G07, velje lähivõte

M-kergmetallveljed

22-tollised kahetoonilised M-kergmetallveljed V-spoke style 755 M Cerium Grey koos hübriidrehvide ja Runflat-rehvidega, läikiv-treitud, ees 9,5 J × 22 veljed 275/40 R22 rehvidega, taga 10,5 J × 22 veljed 315/35 R22 rehvidega.
Nahkkattega M-rooliga BMW X7 M-mudeli juhikoht, G07

Nahkkattega M-rool

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
Multifunktsionaalsete M-istmetega BMW X7 M-mudeli salong, G07

Multifunktsionaalsed M-istmed

M-i eksklusiivse disaini ja peatoel asuva M-logoga multifunktsionaalsed juhi- ja kaassõitjaistmed rõhutavad sõiduki atleetlikku ilmet. Madalamad istmepadjad ja kõrged küljepolstrid rõhutavad kausja kujuga välimust ning garanteerivad veatu külgmise toe. Tänu lisanduvale muljetavaldavale seadistusvõimaluste valikule saavutatakse maksimaalne mugavus.
Sky Lounge klaasist panoraamkatusega BMW X7 M-mudeli salong, G07

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge

Klaasist panoraamkatus oma 15 000 valgustuselemendiga Sky Lounge efektiga loob atmosfäärilise õhkkonna, eriti pimedas. Lülituda saab kuut värvi salongivalgustuse disaini vahel.
BMW Individuali laiendatud Merino nahkpolstriga BMW X7 M-mudeli salong, G07

BMW Individuali laiendatud nahkpolster 'Merino'

BMW Individuali laiendatud nahkpolster 'Merino' VATQ Tartufo, salongi värv Black

INNOVATSIOONI KODU

BMW X7 M INNOVATIIVSED OMADUSED

BMW X7 M50i erakordne mugavus algab juba enne sisenemist. Seda sellepärast, et digitaalse võtmega pole traditsioonilist võtit vaja. Uuenduslike tehnoloogiate nagu BMW Personal CoPilot ja täiustatud ConnectedDrive’i teenustega juhiabisüsteemid aitavad teha iga reisi meeldivaks. Samal ajal püsib tänu regulaarsetele kaugtarkvara uuendustele püsivalt tänapäevasena viipejuhtimisega teabe ja meelelahutuse süsteem.

G07BMW X7 M-mudel, juhikoht fookusega armatuurlaual ja näidikuplokil, G07
BMW X7 M-mudeli BMW Live Cockpit Professional nurga all võte, G07

BMW Live Cockpit Professional

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
Mees ja naine istuvad autos, naine kasutab Gesture Controli funktsiooni

BMW Gesture Control

BMW Gesture Control võimaldab osa funktsioonidest juhtida kindlaksmääratud käeliigutustega. Süsteem tunneb teatavate funktsioonide kasutamiseks ära erinevaid žeste nagu libistamine või osutamine, et võtta vastu või lükata tagasi saabuv kõne või reguleerida ringja sõrmeliigutusega helitugevust.
BMW X7 M-mudel, Juhtimisassistent Professional: näidikuploki lähivõte, G07

Juhtimisassistent Professional

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW X7 M-mudel, parkimisassistent Plus: näidikuploki lähivõte, G07

Parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW X7 M-mudel, Parking Space Assistant: näidikuploki lähivõte, G07

Parking Space Assistant

Kas sa üritad leida parkimiskohta oma sihtkoha lähedal? See on lihtne, kui kasutad parkimisassistenti. See pakub suurtes parkimishoonetes või tänaval vabu kohti ning vastavalt sinu valikule leiab parima teekonna, millel on suurima tõenäosusega vaba koht. Saad parkimise eest maksta ka sularahavabalt, kasutades rakendust PARK NOW.
BMW X7 M-mudel, tarkvara kauguuendus: näidikuploki lähivõte, G07

Tarkvara kauguuendus

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tarkvara kauguuendusega on sinu BMW alati nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW X7 M auto G07 kogemusrežiimid

Kogemusrežiimid

Kas olete maanteel tagasihoidlik või keskendute sooritusele? Kogemusrežiimidega nagu Executive ja Expressive on võimalik luua tundekogemus, mis vastab täpselt Teie tujule, kõik see on võimalik tänu ideaalselt orkestreeritud üldisele salongikujundusele. Öelge lihtsalt: „Tere, BMW. Aktiveeri Executive režiim.“
BMW X7 M-mudelis on tervitav valgusvaip sõidukisse sisenedes projitseeritud juhiukse ette, G07

Tervitav valgusvaip

Tervitava valgusvaiba funktsioon projitseerib kerge graafika sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sissepääsu juures. Pimedas autost väljumine on seega veelgi turvalisemaks ja mugavamaks tehtud.
Harman Kardon ruumilise heli süsteemiga BMW X7 M-mudeli salong, G07

Harman Kardon ruumilise heli süsteem

Laitmatu kvaliteediga Harman Kardon ruumilise heli süsteemil on 464 W digitaalne võimendi, üheksa kanalit ja 16 kõlarit. Selle kvaliteetne heli täidab salongiruumi ideaalse täpsusega.
BMW X7 M-mudel, salong, vaade tagaistme meelelahutussüsteemile Professional, G07

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional sisaldab kahte eraldi kõrge resolutsiooniga 10,2-tollist puutetundlikku ekraani, mida saab kallutada, ja Blu-ray mängijat. Sel viisil on võimalik kasutada navigatsiooni ja internetti (mobiiltelefoni lepingu olemasolul). Lisaks on olemas USB-liides ja võimalus ühendada MP3-mängija, mängukonsool ja ka juhtmevabad kõrvaklapid.
BMW X7 M-mudel, salong, lähivõte keskkonsoolist, fookusega termofunktsiooniga topsihoidjatele, G07

Termofunktsiooniga topsihoidjad

Termofunktsiooniga topsihoidjad keskkonsoolis saavad jooki jahutada või soojas hoida. Temperatuuri saab reguleerida vasakul ja paremal olevate lülititega. Meeleoluvalgus näitab samuti, kas parajasti on sisse lülitatud jahutus või soojendus.
BMW X7 M-mudel, salong, lähivõte viie tsooniga automaatsest kliimaseadmest, G07

Viie tsooniga automaatne õhukonditsioneer

Tänu 5-tsoonilisele kliimaseadmele saab reguleerida juhi ja kõrvalistuja temperatuuri, teise rea istmete vasaku ja parema poole temperatuuri ning kolmanda istmerea temperatuuri üksteisest sõltumatult. Sellega tagatakse igale reisijale temale meeldiv kliima.

Kütusekulu ja CO₂-heitkogused.

BMW X7 M50i:
kütusekulu l/100 km (keskmine): 12,3-12,8
CO₂-heide g/km (keskmine): 280-293


Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.


Loe lisaks