M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade liikumise ajal
SooritusvõimeKuni 510 hj (375 kW)
MootorBensiin

M4

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade liikumise ajal

UHIUUED BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELID

SooritusvõimeKuni 510 hj (375 kW)
MootorBensiin
M4UHIUUED BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELID

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio,BMW M440i xDrive, BMW M440i ja M440d xDrive Cabrio.

Filtriteta ja uue tähendusega vabadus: BMW 4. seeria Cabrio M-mudelid on täiuslik sümbioos jõust ja esteetilisest disainist ning need kiirgavad M-seeriale omast sportlikkust. Mõlemad versioonid kihutavad kabrioletifännide pulsi lakke juba esimesest pilgust. M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio avaldab muljet oma 510 hj ja 650 Nm pöördemomendiga. Varustatud võimsa BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötava reasmootori, 8-käigulise Drivelogic-funktsiooniga M-Steptronic käigukasti, aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive’i nelikveo ning rohkete autospordist pärit tehnoloogiatega, pakub mudel ääretult nobedat sõidudünaamikat – seda nii maanteel kui ka võidusõidurajal. BMW M440i xDrive, M440i ja M440d xDrive Cabrio ei avalda muljet ainult oma progressiivse disaini, M-sportdiferentsiaali ja 8-käigulise Steptronic Sport käigukastiga, vaid ka peene sportlikkuse, tõhususe ja erakordse igapäevapraktilisuse kombinatsiooniga. 

 

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio:

Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,2

CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 233–231

 

BMW M440i xDrive Cabrio:

Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,4–7,8

CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 192–177

 

BMW M440i Cabrio:

Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,4–7,7

CO2-heide g/km (kombineeritud): 190–175

 

BMW M440d xDrive Cabrio:

Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 6,6–6,0

CO2-heide g/km (kombineeritud): 172–157

Loe lisaks

BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELID VÕRDLUSES.

Ülevaade kõige olulisematest sooritusvõime faktidest: jõuülekanne, vedrustus ja mootori võimsus.

BMW M440i xDrive/M440i Cabrio.

Avasta sportlikkus ja suurepärane sõidudünaamika, mis sobib täiuslikult igapäevakasutuseks.
 • BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav 374 hj reasmootor
 • 8-käiguline Steptronic Sport käigukast
 • BMW xDrive või tagavedu. M-sportdiferentsiaal.
 • 275 kW (374 hj), 500 Nm, 0–100 km/h: 4,9/5,2 sek
BMW M440i xDrive G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW M440d xDrive Cabrio.

Avasta sportlikkus ja suurepärane sõidudünaamika, mis sobib täiuslikult igapäevakasutuseks.
 • BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline diislikütusega töötav 340 hj reasmootor
 • 8-käiguline Steptronic Sport käigukast
 • BMW xDrive ja M Sport diferentsiaal standardvarustuses
 • 250 kW (340 hj), 700 Nm, 0–100 km/h 5,0 s
BMW M440d xDrive G23 2021, BMW Individual Brooklyn Grey metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW M440i xDrive/M440i Cabrio.
 • BMW M440d xDrive Cabrio.

M xDRIVE’IGA BMW M4 COMPETITION CABRIO – MUDELI OLULISEMAD OMADUSED.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio sõidudünaamika ja disainiomadused.

Kõige võimsama isendina BMW 4. seeria Cabrio M-mudelite seas pakub M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio inspireerivat nobedust ning tõestab oma muljetavaldavat suutlikkust igal kilomeetril. Lihaselise 510 hj-ga (375 kW) näitavad sõiduki võimas BMW M TwinPower Turbo mootor ning paljud autospordist inspireeritud jõuülekande- ja vedrustuse tehnoloogiad veenvat sooritust. Koos aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive’i nelikveosüsteemiga tagab see tippklassi kabriolett piiritu sõidudünaamika, mis on M-i olemuse kehastus. Samal ajal moodustab selle dünaamiliste kontuuride ja jõuliste proportsioonide esteetiline tasakaal tõeliselt paeluva disaini. Väljendusrikkad disainielemendid nagu katkematud mustad läved ja iseloomulike topeltsummutitorudega difuusor rõhutavad lähedasi sidemeid autospordiga – neid täiendavad ka lisavarustuses oleva M Carbon kerepaketi süsinikkiust detailid. Salongil on läbivalt juhile orienteeritud kujundus ning selle hulgaliste M-omadustega, näiteks lisavarustuses ventileeritud ja õhukraega M Carbon korvistmetega, luuakse sportlik ja eksklusiivne õhkkond.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, külgvaade seismas, madal võttenurk
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötava reasmootor, mootorikatte lähivaade

Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Suure sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikult efektset M-i mootorikõla. Kaks Mono-Scroll-turboülelaadurit, täppississepritse, täielikult kohanduv klapijuhtimissüsteem ja kohanduv nukkvõlli juhtimine tagavad silmapaistva sooritusvõime.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, 8-käiguline M Steptronic käigukast, lähivaade, keskkonsool, salong

Drivelogic-funktsiooniga 8-käiguline M Steptronic käigukast.

8-käiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Käike saad vahetada käsitsi käigukangi abil või roolil olevate käiguvahetuse labadega; samuti saad Drivelogicu abil valida ühe kolmest automaatrežiimist.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, tagaosa lähivõte

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida 4WD, 4WD Sport ja – kui DSC on välja lülitatud – 2WD sõiduvariantide vahel.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Carbon keraamilised pidurid, lähivõte

M Carbon keraamilised pidurid.

Lisavarustusse kuuluvate M Carbon keraamiliste piduritega on pidurdusjõu kasutamine veelgi vahetum, need on korrosioonivabad, veelgi kuumuskindlamad, palju väiksema kuluvusega ning aitavad kaasa kaalu vähendamisele, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Tehniline varustus on väljastpoolt nähtav nii esi- kui ka tagasillal süsinik-keraamiliste piduriketaste ja kuldsete matt-toonis pidurisadulate kaudu, mille välisküljel on M-mudelitähis. Spetsiifiliste materjaliomaduste tõttu võib pidurdamisel just enne sõiduki täielikku peatumist tekkida suurenenud töömüra, näiteks pärast pikka, madalat koormust või märgi tingimusi. Disainiga seotud müra saab vältida, pidurdades piduri märgades oludes kuivaks või pidurdades tugevamini pärast pikka, madalat pidurdamiskoormust. Märgade olude ja teesoola mõjul võib pidurite tõhusus muutuda tavapärase pidurisüsteemiga sarnaseks. Vähenenud pidurdusjõudu saab kompenseerida tugevamini pedaalile vajutamisega. Müra ei mõjuta pidurite töövõimet, ohutust ega stabiilsust.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, sinised M-komposiitpidurid, lähivõte

M-komposiitpidurid.

Tänu erinevate materjalide kasutamisele on M-komposiitpiduritel erakordselt head pidurdusomadused ning need on ülimalt stabiilsed ja kergema kaaluga. M-tähisega sinised kõrgläikega pidurisadulad annavad sellele äärmiselt tõhusale pidurisüsteemile iseloomulikult sportliku väljanägemise.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, Frozen Portimao Blue metallik, M Sport väljalaskesüsteem, lähivõte, tagadifuusor

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Seadete lülitist SETUP valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, esiosa disain, kolm neljandikku eestvaade

Esiosa disain.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio esiosa iseloomustab sportlik ja puristlik stiil. Esiosa keskmes asuvad julge iseloomuga ning redutseeritud dünaamilise tõlgendusega raamita neerukujuline iluvõre ja mudeli logo. Neerukujulise iluvõre sees on tüüpilised M-i topeltribid, mille horisontaalne paiknemine pakub muidu vertikaalsete joontega iluvõres põnevat kontrasti. Esiosa progressiivsele välimusele panevad punkti suured kesksed õhuvõtuavad oma M-tüüpilise trapetsikujuga ning neerukujulise iluvõre suunas diagonaalselt suunduvad kitsad esituled.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Carbon korvistmed, salong

M Carbon korvistmed.

Valgustatud M4-logoga M Carbon korviste kombineerib korvistme kerguse ja võidusõiduiseloomu M-sportistme funktsioonivalikuga. Selle kontuur pakub täiuslikku külgtuge ning suurepärast mugavust pikkadeks sõitudeks. Iste sobib kokku mitmepunktivöödega ning on seega võidusõiduks täiuslikult sobilik.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, külgvaade

Külgede disain.

Avatud katusega esitleb M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio külgvaates dünaamika ja esteetika harmoonilist tasakaalu. M-spetsiifilised disainielemendid nagu M-õhutusavad ja M-küljepeeglid annavad sõiduki külgedele eksklusiivse noodi. Kontrastiks rõhutavad autospordist inspireeritud M-komposiitpiduritega sepistatud kergmetallveljed ja mustad läved selle võimeka kabrioleti sportlikke ambitsioone.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, 19-/20-tollised M-sepisveljed Double-spoke style 825 M, lähivõte

19-/20-tollised M-sepisveljed Double-spoke style 825 M Orbit Grey matt koos hübriidrehvidega.

19-/20-tollised M-sepisveljed Double-spoke style 825 M Bicolour Orbit Grey matt koos hübriidrehvidega, läikima treitud velje / velje äärega, velje suurus ees 9,5J x 19 rehvimõõduga 275/35 R19 ja velje suurus taga 10,5J x 20 rehvimõõduga 285/30 R20.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, suletud pehme katusega, mees auto ees

Pehme katus.

Antratsiithall pehme katus hõbedase alltooniga ühildub harmooniliselt sõiduki dünaamiliste piirjoontega. Vaid nupuvajutusega avaneb ja sulgub see kiirustel kuni 50 km/h elektriliselt umbes 18 sekundiga. Üks selle kvaliteetse pehme katuse parimaid omadusi on suurepärane heliisolatsioon.
Tagaosa disain, M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021

Tagaosa disain.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio tagaosa jätkab süstemaatiliselt külgede atleetlikult elegantset iseloomu. Koos M-spetsiifiliste sildade laiusega loovad lihaselised rattakoopad võimsa hoiaku ning rõhutavad selle erakordse sportkabrioleti tõotatud sooritusvõimet. Diskreetsete kontuuridega antitiib rõhutab lisaks tagaosa laiendatud elegantsust. Samal ajal tõmbab see tähelepanu veel kahele sportlikule detailile: vertikaalsed reflektorid ja lisavarustusse kuuluv süsinikkiust difuusor koos topeltsummutitorudega.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, M Carbon kerepakett, M-i küljepeeglite katted

M Carbon kerepakett.

M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Eesmise põrkeraua spoilerielemendid ja küljepeeglite katted on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketile paneb punkti rabav süsinikkiust difuusori sisedetail auto tagaosas.
BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, salong, M Carbon rool, juhikoht

M Carbon rool.

M Carbon rool pakub võidusõidutunnetust. Süsinikkiust dekoratiivliistud kodaratel ümbritsevad juhtelemente ja täiustavad rooli kvaliteetset tunnetust. Võidusõitudel proovile pandud materjal sobib ka visuaalselt dünaamilise disainiga salongi.

BMW M440i xDRIVE, M440i JA M440d xDRIVE CABRIO – OLULISEMAD OMADUSED.

BMW M440i xDrive, M440i ja M440d xDrive Cabrio sõidudünaamika ja disainiomadused.

Vaba radikaal: siin saad sa uurida BMW M440i xDrive, M440i ja M440d xDrive Cabrio sportliku varustuse suurepärast valikut. Silmapaistvad M-mudeli disainiomadused värvitoonis Cerium Grey ja eksklusiivsed salongi detailid muudavad sportliku Cabrio vabadustungi käega katsutavaks.
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, kolm neljandikku külgvaade
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline mootoribensiiniga töötav reasmootor, lähivaade, mootorikate

BMW M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

M440i xDrive ja M440i on varustatud kolmeliitrise kuuesilindrilise bensiiniga töötava reasmootoriga, mis kasutab BMW TwinPower Turbo tehnoloogiat. 275 kW (374 hj) võimsust ja 500 Nm maksimaalne pöördemoment tagavad erakordselt sportliku sõidusoorituse. Need kiirendavad 0–100 km/h vaid 4,9 või 5,2 sekundiga. M440d xDrive sööstab edasi muljetavaldava 250 kW (340 hj) kuuesilindrilise diiselmootori vedamisel, mille maksimaalne pöördemoment on 700 Nm. See kiirendab 0–100 km/h vaid 5,0 sekundiga.
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, kolm neljandikku tagantvaade

M Sport diferentsiaal.

Standardvarustuses M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektrooniliselt juhitava seadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
Adaptiivne M-vedrustus, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, konfiguratsioon, puuteekraan, keskpaneeli ekraan

Adaptiivne M-vedrustus

Lisavarustusse kuuluvat adaptiivset M-vedrustust saab teetingimuste ja sõiduolukorra järgi igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustuse omadusi, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
Kohanduva roolisüsteemi ja Servotronicuga nahkkattega M-rool, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, juhikoht

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Süsteem reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.
Steptronic Sport käigukast, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, salong, käiguvalitsa lähivaade

Steptronic Sport käigukast.

8-käiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetus labadega või käiguvalitsaga käiguvahetus võimaldab nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käiguvalits on vasakpoolses S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.
M-sportpidurid, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, lähivaade, kergmetallveljed

M Sport pidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.

BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, eestvaade, kõrgläikega must neerukujulise iluvõre raam

Kõrgläikega must M-i neerukujulise iluvõre raam.

Iseloomulik vertikaalne BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre avaldab lugupidamist sellistele motospordi legendidele nagu BMW 328. Eksklusiivne kõrgläikega must neerukujulise iluvõre raam lisavarustusse kuuluvast M kõrgläikega Shadow Line’i laiendatud paketist lisab progressiivsele neerukujulisele iluvõrele eriti sportliku aktsendi.
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, eestvaade, Cerium Grey toonis vertikaalsed peeglikatted

Cerium Grey toonis peeglikatted.

M-i signatuurtoonis Cerium Grey olevad küljepeegliraamid annavad BMW M440i xDrive Cabriole veelgi eksklusiivsema ja sportlikuma välimuse ning näitavad juba esimesest silmapilgust, et see auto kuulub BMW M-perekonda.
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, tagaosa lähivaade, M-aerodünaamikapakett

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja kaheosalise kõrgläikega musta värvi difuusori siseosaga annab edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on difuusor viimistletud süsinikkiuga.
BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, BMW Individual Frozen Deep Grey metallik, tagaosa lähivaade, difuusor, M Carbon kerepakett

M Carbon kerepakett.

Lisavarustuses M Carbon kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni. Eesmise põrkeraua spoilerielemendid ja küljepeeglite katted on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Paketile paneb punkti rabav süsinikkiust difuusori sisedetail auto tagaosas.
18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 Bicolour Jet Black, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, lähivaade

18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 Bicolour Jet Black.

18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 848 M Bicolour Jet Black, läikivad, hübriidrehvidega, velje suurus ees 7,5J x 18 rehvimõõduga 225/45 R18 ja velje suurus taga 8,5J x 18 rehvimõõduga 255/40 R18.
Sportistmed, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, salong, lähivaade

Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Eraldi reguleeritavaid juhi ja kaassõitja sportistmeid iseloomustavad nende arvukad käsitsi seadistamise võimalused, sealhulgas istme pikkus ning ka istme ja seljatoe kaldenurk. Tänu istmepadja ja seljatoe paksemale polstrile ning kõrgematele külgservadele on need erakordselt ergonoomilised ja pakuvad suurepärast külgtuge. Juhi sportistmel on ka reguleeritav nimmetugi.
Nahkkattega M-rool, BMW M440i xDrive Cabrio G23 2020, salong, lähivaade

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli Walknappa nahast musta värvi ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.

JUHIKOHT JA TEHNOLOOGIAD.

BMW 4. seeria Cabrio M-mudelite M-spetsiifiline näidikute- ja kasutuskontseptsioon, digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Mugavus, turvalisus ja M-aistingud kõrgeimal tasemel: BMW 4. seeria Cabrio M-mudelid toetavad sind sõidu ajal hulga uuenduslike tehnoloogiatega. Maksimaalse selguse tagavad M-spetsiifiline armatuurlaud ja M-spetsiifiline esiklaasile projitseerimise funktsioon Head-Up Display.* Sellised funktsioonid nagu individuaalselt konfigureeritav M Setup*, punane start/stopp käivitusnupp* ja nuppudega M MODE* ning SETUP* keskkonsool pakuvad täiendavat võidusõiduhõngu. Sõites ja parkimisel pakuvad abi intelligentsed juhiabisüsteemid, uuel ja lihtsal viisil on võimalik oma BMW 4. seeria Cabrioga suhelda BMW intelligentse isikliku assistendi abil. Lisaks on saadaval hulk erinevaid ühenduvusfunktsioone ja digitaalseid teenuseid, mis pakuvad ideaalset ühendust sinu sõidukiga ja kogu maailmaga, et muuta sinu mobiilne elu veelgi mugavamaks. * Saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, juhikoht avatud ukse ja meesmodelliga
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M-spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud* pakub sõiduandmete eriti täpset ja teravat kuvamist sõidurežiimides SPORT ja TRACK. Nii on sellised väärtused nagu ülelaadimisrõhk või rehvirõhk ja temperatuurid alati vaateväljas, isegi võidusõidurajal. Kasutamine ja seadistamine toimub keskkonsoolis asuva juhtploki nupu M MODE abil. * Saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.
BMW 4. seeria M-mudelid G83, G23, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW M4 Cabrio G83 2021, M Setup, keskpaneeli ekraan

M Setup.

M Setup* võimaldab sul konfigureerida erinevaid sõidudünaamika parameetreid, nagu mootori, käigukasti ja roolimise omadusi, dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) intensiivsust või nelikveosüsteemi M xDrive veojõujaotust, vastavalt enda isiklikele nõudmistele. * M Setup on saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, integreeritud M-pidurisüsteem

Integreeritud M-pidurisüsteem

Lisaks umbes 2 kg kaalukaotusele tagab M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio integreeritud M-pidurisüsteem väga võimsa pidurdusdünaamika. Suurima isikupära saavutamiseks saab juht vastavalt olukorrale valida piduripedaali režiimide Comfort ja Sport vahel. Sõltuvalt valikust on pidurdusreaktsioon erinev. Režiimis Sport on pidurdamine pedaali sama kauguse korral tugevam, eriti väiksematel kiirustel. Suurematel kiirustel on pidurdamine sarnane.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, BMW Head-Up Display

M-spetsiifiliste funktsioonidega BMW Head-Up Display.

Täisvärviline M-funktsioonidega* BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja. Nupuvajutusega saad sa lülituda M-spetsiifilisele kuvale, mis sisaldab käigunäidikut, mootori pöördeid dünaamilise vahemiku kõverana ja käiguvahetustulesid, mis näitavad käiguvahetuse optimaalset aega, samuti saada navigeerimisnõuandeid. * M-spetsiifilised funktsioonid on saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.
BMW M4 Cabrio G83 2021, juhikoht keskkonsooli juhtpaneeliga

Keskkonsooli juhtpaneel.

Kergesti ligipääsetaval keskkonsooli juhtpaneelil on võimalik Start/Stop-nupu all asuva nupuga M MODE* muuta ekraanil kuvatavat teavet. Nupp SETUP* pakub veelgi suuremat valikut sõiduki omaduste konfigureerimiseks. See avab menüü sõidudünaamika individuaalseks seadistamiseks. Lisanupud lülitavad individuaalseid abisüsteeme välja või sisse. * M MODE ja SETUP on saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.
BMW M4 Cabrio G83 2021, punane Start/Stop-nupp

Punane Start/Stop-nupp.

Punane Start/Stop-nupp* võimaldab mootorit võtmeta käivitada, kui sõiduk on lukust lahti tehtud. Samuti saab seda kasutada mootori seiskamiseks. Sõiduki võti tuvastatakse automaatselt ilma seda kuhugi sisestamata. * Punane Start/Stop-nupp on saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, digitaalne võti (iPhone)

Digitaalne võti.

Võtit pole endaga vaja kaasa võtta, nii kaua kuni kannad kaasas oma iPhone’i. BMW digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiv iPhone*. * Digitaalne võti ühildub ainult valitud iPhone’idega. Ühilduvate iPhone’ide loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, Wi-Fi kuumkoht

Wi-Fi-kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali viimast osa. Wi-Fi-kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Koos oma kaassõitjatega saad internetti kasutada kuni kümnes seadmes.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

BMW Maps ja Connected Navigation, kaugjuhitavad teenused, nutitelefoni integreerimine koos Apple CarPlay ja Android Autoga, In-Car Experiences ja Concierge’i teenused – Connected-pakett Professional pakub sinu BMW-le rohkelt võrguühendusvõimalusi. Sina saad kasu suuremast mugavusest ja paremast toimimisest.

BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine sisaldab juhtmevaba laadimisdokki ja teist mikrofoni, mis tagab sulle ja kaassõitjale parema vabakäe-kõnekvaliteedi. Täiendav katuseantenn parandab mobiilisidet. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Lisatud on ka tehniline tugi Wi-Fi kuumkoha loomiseks.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Drive Professional

M Drive Professional.

M Drive Professional* on täiuslik kaaslane adrenaliinitaset tõstvatele sõitudele. Režiim M Track ja kümneastmeline M-veojõukontroll võimaldavad kohandatud juhitavust, Apple’i iPhone’ile eraldi saadaolevad rakendused M Drift Analyser ja M Laptimer (App Store’ist allalaaditavad) aitavad sul saavutada täiusliku ringiaja. * M Drive Professional on saadaval M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.

BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 4. seeria M-mudelid G83 ja G23, intelligentne isiklik assistent

Intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.

BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio ja teised mudelid.

Mootori võimsus (kW (hj)) p/min juures:

375 (510) / 6250
Max pöördemoment (Nm) p/min juures:
650 / 2750–5500
Kiirendus 0–100 km/h (s):
3,7
Kombineeritud kütusekulu l / 100 km:
10,2
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, joonis, mõõtmed, külgvaade
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Imola Red metallik, kolm neljandikku eestvaade, ülaltvaade avatud pehme katusega
BMW Individuali täisnahkpolster 'Merino' Fiona Red/Black, M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, salong, külgvaade avatud pehme katusega

BMW INDIVIDUAL M XDRIVE’IGA BMW M4 COMPETITION CABRIOLE.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio annab inspiratsiooni oma esteetika, karisma ja suure sooritusvõime muljetavaldava tasakaaluga. BMW Individuali eksklusiivsed lisavarustuse valikud võimaldavad selle jõulise kabrioleti ainulaadset atleetlikkust veelgi rõhutada. Sa saad valida suure hulga imeliste BMW Individuali värviviimistluste seast, näiteks siin kujutatud Imola Red, mis loob niivõrd särtsaka välimuse. Samuti võid sa valida võrdväärselt väljendusrikaste BMW Individuali mattide metallikvärviviimistluste Frozen Brilliant White, Frozen Portimao Blue, Frozen Orange, Frozen Dark Grey ja Frozen Black seast. Salongis määravad sportliku ja elegantse õhkkonna parima 'Merino' nahast polstriga kaetud M Carbon Sport korvistmed. Valikusse kuuluvad BMW Individuali täisnahkpolstrid 'Merino' Fiona Red/Black, Fjord Blue/Black ja Ivory White ning Tartufo – kõik osaliselt perforeeritud. Erakordsele üldmuljele panevad punkti BMW Individuali salongi dekoratiivliistud ‘Carbon Fibre’ koos Pearl Chrome’i toonis detailidega, väärispuidust dekoratiivliist ‘Fineline’ Black koos avatud pooridega hõbedase või Piano Finish Black viimistlusega.

BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

Eriti sportlik varustus M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabriole.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio avaldab visuaalselt muljet oma atleetliku ja karismaatilise disainiga. Kõrgekvaliteedilise BMW M Performance’i lisavarustusega rõhutad sõiduki võidusõiduiseloomu veelgi, et saavutada maksimaalselt dünaamiline ja elegantne välimus.

 

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur, esiosa lähivaade

M Performance’i süsinikkiust eesmine jaotur.

100% süsinikkiust M Performance’i eesmine jaotur rõhutab sõiduki maskuliinset välimust.
Edasi toote juurde
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, süsinikkiust Air Breather, lähivaade

M Performance süsinikkiust õhutamisseade Air Breather.

Pilkupüüdev detail auto küljel: M Performance’i õhutamisseade Air Breather on valmistatud esmaklassilisest süsinikkiust.
Edasi toote juurde
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Performance’i sepisveljed Cross-spoke Style 1000 M Frozen Gold Bronze, lähivõte

20-/21-tollised M Performance’i sepisveljed Cross-spoke Style 1000 M Frozen Gold Bronze, suverataste täiskomplekt.

20-/21-tollised M Performance’i sepisveljed Cross-spoke Style 1000 M toonis Gold Bronze. Suverataste täiskomplekt rehvirõhu kontrollsüsteemiga.
Edasi toote juurde
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Performance’i sepisvelg Y-spoke style 963 M Frozen Gunmetal Grey, lähivõte

19-/20-tollised M Performance’i sepisveljed Y-spoke style 963 M toonis Frozen Gunmetal Grey, suverataste täiskomplekt.

19-/20-tollised M Performance’i sepisveljed Y-spoke style 963 M toonis Frozen Gunmetal Grey. Suverataste täiskomplekt rehvirõhu kontrollsüsteemiga.
Edasi toote juurde
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Performance’i rool Pro, lähivaade

M Performance’i rool Pro.

Vaatamata nurkadele ja kantidele on kõik suurepäraselt ümar: M Performance’i rool Pro loob juhikohal eksimatu motospordi tunnetuse.
Edasi toote juurde
M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, M Performance’i süsinikkiust salongi dekoratiivliistud, lähivõte

M Performance’i salongi süsinikkiust dekoratiivliistud.

M Performance’i salongi dekoratiivliistud on täielikult valmistatud avatud pooridega süsinikkiust. Individuaalse motospordivälimuse pakkumiseks salongis.
Edasi toote juurde
BMW 4. seeria Cabrio G23 2020 toonis Sanremo Green metallik, kolm neljandikku eestvaade

4. SEERIA

BMW 4. seeria Cabrio avaldab muljet oma progressiivse esteetika, suurepärase sõidudünaamika ning sportliku ja elegantse salongiga.

BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELITE FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio G83 2021, BMW Individual Frozen Portimao Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade modelliga

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue auto soetamiseks, olgu nendeks siis M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio, BMW M440i xDrive, M440i  või M440d xDrive Cabrio

BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELITE TEENINDUS JA ABI.

BMW klienditeenindus, BMW teeninduse töötaja kliendiga rääkimas

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio, BMW M440i xDrive, M440i või M440d xDrive Cabrio kohta, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW TEENUSED BMW 4. SEERIA CABRIO M-MUDELITELE.

Teenusepakkumised ja -paketid M xDrive’iga BMW M4 Competition, BMW M440i xDrive, BMW 440i ja M440d xDrive Cabriole.

BMW kehtestab teenindusele standardid ja on alati olemas nii sinu kui ka sinu M xDrive’iga BMW M4 Competition, BMW M440i xDrive, BMW 440i ja M440d xDrive Cabrio jaoks. BMW rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks alati ööpäev läbi saadaval – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikule funktsioonile BMW Teleservices teavitab sinu BMW 4. seeria Cabrio M-mudel sinu BMW Service Partnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati kaitstud.
BMW Service Inclusive, naine BMW esinduse ees

BMW Service Inclusive.

Keskendu lihtsalt sellele, mis on tegelikult oluline – naudi sportlikku sõitmist oma M xDrive’iga BMW M4 Competition, BMW M440i xDrive, BMW 440i või BMW 440d xDrive Cabrio roolis. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Lisateave
BMW Teleservices, naine vaatab nutitelefoni ja avab oma BMW ukse

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio, BMW M440i xDrive, BMW 440i või BMW 440d xDrive Cabrio sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu teeninduspartner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma BMW 4. seeria Cabrio M-mudeli internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave
BMW Roadside Assistance, naine BMW ees

BMW Roadside Assistance.

Teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave

BMW 4. seeria Cabrio M-mudelite kütusekulu ja CO₂-heide.

 • M xDrive’iga BMW M4 Competition Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,2
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 233–231

  BMW M440i xDrive Cabrio:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 8,4–7,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 192–177

  BMW M440i Cabrio:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,4–7,7
  CO2-heide g/km (kombineeritud): 190–175

  BMW M440d xDrive Cabrio:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 6,6–6,0
  CO2-heide g/km (kombineeritud):172–157

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 kehtivad uue tüübikinnituse saanud sõidukitele ametlikud andmed ainult WLTP järgi. Lisateavet WLTP ja NEDC mõõtmisprotseduuride kohta leiate aadressilt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html.