BMW X7 M50d M-mudel G07 2019, Mineral White, maanteel sõitmas, kolm neljandikku tagantvaade
SooritusvõimeKuni 530 hj (390 kW)
MootorBensiinDiisel

X7

BMW X7 M50d M-mudel G07 2019, Mineral White, maanteel sõitmas, kolm neljandikku tagantvaade

BMW X7 M-MUDELID

SooritusvõimeKuni 530 hj (390 kW)
MootorBensiinDiisel
X7BMW X7 M-MUDELID

Luksus igal maastikul: BMW X7 M-mudelid ühendava endas ülima elegantsi ja sportliku maastikusõidu jõudluse. Nii silmapaistev välimus koos muljetavaldavate SAV-geenide kui ka M-spetsiifiliste disainielementidega annab tunnistust sõiduki erakordsest sõidudünaamika potentsiaalist. Tänu võimsatele M TwinPower Turbo mootoritele ja M-jõuülekandele ja vedrustuse tehnoloogiatele suudavad BMW X7 M50d ja BMW X7 M50i lubatud sooritusvõimet saavutada.

BMW X7 M50i:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,8–12,3
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 292–280

 

Loe lisaks

BMW X7 M-MUDELID – OLULISEMAD OMADUSED.

BMW X7 M50d ja BMW X7 M50i sõidudünaamika ja disainiomadused.

Täiustatud sõidunauding: BMW X7 M-mudelite sõidudünaamika ja disain seavad oma klassis uusi standardeid. Sportlikku iseloomu toetavad ülivõimsad autospordikomponendid nagu kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast ja M Sport väljalaskesüsteem – standardomadused, millega paistavad silma nii BMW X7 M50d kui ka BMW X7 M50i. Atleetliku ja luksusliku välimuse võtavad kokku välisilme ja salongi eksklusiivsed M-funktsioonid ja disainielemendid.  

BMW X7 M-mudel G07 2019, Mineral White, kolm neljandikku eestvaade, seismas
BMW X7 M50i G07 2019, mudelitähis tagaosas

BMW X7 M50i.

BMW X7 M50i pakub väljapaistvat täpsust ja nobedust. Dünaamilised omadused on kasvanud ja intensiivne sõidunauding garanteeritud tänu M50i spetsiifilisele vedrustuse seadistusele, kohanduvale sportroolile, M Sport piduritele, M Sport diferentsiaalile ja M Sport väljalaskesüsteemile.
M-sportdiferentsiaaliga BMW X7 M-mudel G07 2019, tagaosa lähivõte

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
Steptronic Sport käigukastiga BMW X7 M-mudel G07 2019, juhikoht

Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritusvõimet silmas pidades.
M Sport väljalaskesüsteemiga BMW X7 M-mudel G07 2019, tagaosa lähivõte

M Sport väljalaskesüsteem.

Sõidudünaamika lülititest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab M Sport väljalaskesüsteemi veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
M-sportpiduritega BMW X7 M-mudel G07 2019, kergmetallvelje lähivõte

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
M-aerodünaamikapaketiga BMW X7 M-mudel G07 2019, kolm neljandikku külgvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed küljekarbi katted ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.
Executive Drive Pro vedrustuse reguleerimise süsteemiga BMW X7 M-mudel G07 2019, kolm neljandikku tagantvaade sõitmas

Executive Drive Pro.

Executive Drive Pro on vedrustuse reguleerimise süsteem, mis ühendab sõidumugavuse suurepärase sõidudünaamikaga. Süsteem põhineb aktiivsetel stabilisaatoritel, mis sõitmise ajal pidevalt elektromehaaniliselt reguleeruvad, vähendades kere kaldumist miinimumini.
M-spetsiifiliste summutitoru ääristega BMW X7 M-mudel G07 2019, summutitoru lähivõte

M-spetsiifilised summutitoru äärised.

M-spetsiifilised summutitoru äärised toonis Cerium Grey loovad visuaalse väljendusrikkuse ning muudavad auto veelgi sportlikumaks.
M-kergmetallvelgedega V-spoke style 755 M BMW X7 M-mudel G07 2019, velje lähivõte

M-kergmetallveljed.

22-tollised kahetoonilised M-kergmetallveljed V-spoke style 755 M Cerium Grey koos hübriidrehvide ja Runflat-rehvidega, läikiv-treitud, ees 9,5 J × 22 veljed 275/40 R22 rehvidega, taga 10,5 J × 22 veljed 315/35 R22 rehvidega.
Multifunktsionaalsete M-istmetega BMW X7 M-mudel G07 2019, lähivõte, istme reguleerimine

Multifunktsionaalsed M-istmed.

M-i eksklusiivse disaini ja peatoel asuva M-logoga multifunktsionaalsed juhi- ja kaassõitjaistmed rõhutavad sõiduki atleetlikku ilmet. Madalamad istmepadjad ja kõrged küljepolstrid rõhutavad kausja kujuga välimust ning garanteerivad veatu külgtoe. Tänu lisanduvale muljetavaldavale seadistusvõimaluste valikule saavutatakse maksimaalne mugavus.
Klaasist panoraamkatusega Sky Lounge BMW X7 M-mudel G07 2019, salong

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge.

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge loob oma 15 000 valgustuselemendiga atmosfäärilise õhkkonna, eriti pimedas. Lülituda saab kuut värvi salongivalgustuse disaini vahel.
BMW Individuali laiendatud 'Merino' nahkpolstriga BMW X7 M-mudel G07 2019, salong

BMW Individuali laiendatud nahkpolster 'Merino'.

BMW Individuali laiendatud nahkpolster 'Merino' VATQ Tartufo, salongi värv must.

BMW X7 M-MUDELID: UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD.

BMW X7 M50i ja M50d digitaalsed teenused, juhiabisüsteemid ja mugavusomadused.

BMW X7 M50d ja M50i erakordsed mugavused algavad isegi enne sisenemist. Seda sellepärast, et digitaalse võtmega pole traditsioonilist võtit enam vaja. Uuenduslike tehnoloogiate nagu BMW Personal CoPilot ja täiustatud ConnectedDrive’i teenustega juhiabisüsteemid aitavad teha iga reisi meeldivaks. Samal ajal püsib viipejuhtimisega teedrajav teabe- ja meelelahutussüsteem pidevalt ajakohasena tänu regulaarsetele tarkvara kauguuendustele.

BMW Live Cockpit Professionaliga BMW X7 M-mudel G07 2019

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW Gesture Controliga BMW X7 M-mudel G07 2019

BMW Gesture Control.

BMW Gesture Control võimaldab osa funktsioonidest juhtida kindlaksmääratud käeliigutustega. Süsteem tunneb teatavate funktsioonide kasutamiseks ära erinevaid žeste, nagu libistamine või osutamine, et võtta vastu või lükata tagasi saabuv kõne, või ringja sõrmeliigutusega reguleerida helitugevust.
Juhtimisassistent Professionaliga BMW X7 M-mudel G07 2019, armatuurlaud

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja hädapeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Parkimisassistent Plusiga BMW X7 M-mudel G07 2019, keskpaneeli ekraan

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
Parkimiskoha-assistendiga BMW X7 M-mudel G07 2019, keskpaneeli ekraan

Parkimiskoha-assistent.

Püüad leida parkimiskohta oma sihtkoha lähedal? See on lihtne, kui kasutad parkimisassistenti. See soovitab suurtes parkimishoonetes või tänaval vabu kohti ning leiab vastavalt sinu valikule parima marsruudi, millel on suurima tõenäosusega vaba koht.
Tarkvara kauguuendusega BMW X7 M-mudel G07 2019, keskpaneeli ekraan

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
Kogemusrežiimide värskendusega BMW X7 M-mudel G07 2019, juhikoht

Kogemusrežiimid.

Kas oled maanteel tagasihoidlik või keskendud produktiivsusele? Kogemusrežiimidega nagu Executive ja Expressive on võimalik luua tundekogemus, mis vastab täpselt sinu tujule – kõik see on võimalik tänu ideaalselt kooskõlastatud üldisele salongikujundusele. Ütle lihtsalt: „Hei, BMW. Activate Executive Mode.“ (Aktiveeri režiim „Executive“)
Tervitava valgusvaibaga BMW X7 M-mudel G07 2019

Tervitav valgusvaip.

Tervitava valgusvaiba funktsioon projitseerib valguskujutise sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sisenemisel. Pimedas autost väljumine on seega veelgi turvalisem ja mugavam.
Harman Kardoni ruumilise heli süsteemiga BMW X7 M-mudel G07 2019, kõlari lähivõte

Harman Kardoni ruumilise heli süsteem.

Laitmatu kvaliteediga Harman Kardoni ruumilise heli süsteemil on 464 W digitaalne võimendi, üheksa kanalit ja 16 kõlarit. Selle kvaliteetne heli täidab salongiruumi ideaalse täpsusega.
Tagaistme meelelahutussüsteem Professionaliga BMW X7 M-mudel G07 2019

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional.

Tagaistme meelelahutussüsteem BMW Professional sisaldab kahte eraldi kõrglahutusega 10,2-tollist puutetundlikku ekraani, mida saab kallutada, ja Blu-ray mängijat. Sel viisil on võimalik kasutada navigatsiooni ja internetti (mobiiltelefonilepingu olemasolul). Lisaks on olemas USB-pesa ja võimalus ühendada MP3-mängija, mängukonsool ja kõrvaklapid (ka juhtmevabad).
BMW X7 M-mudeli termofunktsiooniga topsihoidjad, G07 2019

Termofunktsiooniga topsihoidjad.

Termofunktsiooniga topsihoidjad keskkonsoolis saavad jooki jahutada või soojas hoida. Temperatuuri saab reguleerida vasakul ja paremal olevate lülititega. Meeleoluvalgus näitab samuti sinise või punase valgusega, kas parajasti on sisse lülitatud jahutus või soojendus.
Automaatse viietsoonilise kliimaseadmega BMW X7 M-mudel G07 2019

Automaatne viietsooniline kliimaseade.

Tänu viietsoonilisele automaatsele kliimaseadmele saab reguleerida juhi ja kõrvalistuja temperatuuri, teise rea istmete vasaku ja parema poole temperatuuri ning kolmanda istmerea temperatuuri üksteisest sõltumatult. Seega saab iga reisija nautida endale meeldivat kliimat.

BMW X7 M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

BMW X7 M50i ja BMW X7 M50d.

Mootori võimsus kW (hj) p/min juures:

390 (530) / 5500–6000

Max pöördemoment (Nm) p/min juures:  

750 / 1800–4600

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,7

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

12,8–12,3

BMW X7 M50i G07 2019, joonis, mõõtmed
BMW X7 xDrive40i toonis Arctic Grey, kolm neljandikku eestvaade, G07, 2019

X7

Lisaks muljetavaldavale välimusele on BMW X7-l ka eksklusiivselt luksust, küllaldaselt ruumi ja äärmiselt mugav sõidudünaamika.

BMW X7 M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW X7 M-MUDELITELE.

BMW X7 M-mudel G07 2019

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks. Tutvu ahvatlevate finantslahenduste või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW X7 M-mudeli soetamiseks.

BMW SERVICE INCLUSIVE BMW X7 M-MUDELITELE.

BMW Service’i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igakülgselt muretu reisimine: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist oma valitud perioodiks või läbisõiduks.

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW juhistele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW X7 M-mudelite kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X7 M50d:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): xx,xx–xx,xx
  CO2-heide (g/km) (kombineeritud): xxx–xxx

  BMW X7 M50i:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,8–12,3
  CO2-heide (g/km) (kombineeritud): 292–280

  Näidatud kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe väärtused määrati kindlaks vastavalt Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 versioonile, mis kehtis tüübikinnituse ajal. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  CO2-heite näitajad on kindlaks määratud vastavalt direktiivile 1999/94/EÜ ja praegu kehtivale Euroopa määruse versioonile. Näidatud väärtused põhinevad NEDC klassifitseerimistsükli järgi arvestatud kütusekulul, CO2-väärtustel ja energiakulul.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad „Uute sõiduautode kütusekulu, CO2-heide ja energiatarve“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning:

  https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html