BMW INDIVIDUAL COLLECTION.

Käsitöö, materjalid, disain – kombinatsioon, milles peegeldud sina ise.

Ideaalne kombinatsioon inspiratsioonist ja loomevabadusest. See on BMW Individual Collection. Hulk erinevaid varustusevälikuid, mis võimaldavad lihtsasti oma isikliku BMW luua. Juba sõiduki konfigureerimisest alates on sinu päralt terve hulk ideaalselt sobitatud BMW Individual lisavarustuse valikuid. Kuid see, mis järgneb, on veelgi eksklusiivsem. Alates materjali ja selle viimistlemiseks kasutatavate võtete valikust kuni disainielementideni, nagu värvid ja proportsioonid – kõik varustuse osad läbivad valmistamisprotsessis hulga samme. Ja eesmärk on üks: kombineerida omavahel detailid nii, et sinu BMW parimal viisil sinu olemust väljendaks.

Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL VÄRVIVIIMISTLUSED.

Oma isiklikku maitset kirjeldada on raske. Seda näidata on seevastu lihtne. Sellest lähtuvalt lasi BMW Individual end inspireerida vääriskivide särast, et disainida seeria tõeliselt erilisi värviviimistlusi, millest kõik täiendavad vastava mudeli omadusi.
BMW Individual värviviimistlused on erakordsed ka oma sügavuse ja sära poolest ning muudavad olenevalt valguse langemisest oma tooni. Mõned neist köidavad oma küütleva efektiga. Teised (nt matid värviviimistlused) jälle siidise säraga, mis neid teiste sõidukite seas esile tõstab. Nende saladus on mitme kihi kaupa peale kantud eripingmendid. Matte värviviimistlusi täiendab ideaalselt kokkusobiv läbipaistev kattekiht, mis neile erilise välimuse annab. Tulemus on sinu isikliku stiili väljendus, millest ei saa mööda vaadata.

ROHKEM KUI LIHTSALT VÄRVUS.

Tanzanite Blue metallic

Väline värviviimistlus avaldab muljet oma selgete sügavsiniste toonidega, mille pinna all on näha sätendamas türkiissinist helki.
Loe lisaks

Pure metal Silver

Kaks värvikihti ja peened alumiiniumist nanoosakesed annavad pinnale vedelat metalli meenutava ilme.
Loe lisaks

Champagne Quartz metallic

Peened üliheade peegeldusomadustega pigmendid šampanjavärvi pinna all helgivad kullavärvi pruunist sinakasvioletsete toonideni, rõhutades nii sõiduki kontuure.
Loe lisaks

Almandine Brown metallic

See sügavpruun toon toob suurepäraselt esile sõiduki eksimatult äratuntava silueti. See sisaldab pigmente, mis helklevad otsese valguse käes mitmevärviliselt, lisades värvile sügavust ja luksuslikkust.
Loe lisaks

Pyrite Brown metallic

Värvipinna all on elegantsed hõbeda ja kulla värvi pigmendid, mis loovad valguse käes lummava valguse ja varjude mängu.
Loe lisaks

Frozen Brilliant White Metallic

See ainulaadne ja elegantne värviviimistlus rõhutab sõiduki elegantset siluetti ja annab sellele efektse sära.
Loe lisaks

Azurite Black metallic

Otsese valguse käes varieerub see toon mustast kuni sügavsiniseni, milles võib aimata türkiissinist, just nagu sellele nime andnud mineraal.
Loe lisaks

Moonstone metallic

Eri värvides pigmendid annavad pinnale kolmedimensioonilise sügavuse ja selle värviefektid ulatuvad sinakashallist kuldkollaseni.
Loe lisaks

Ruby Black metallic

Arvukad erinevad pigmendid peegeldavad valgust, nii et nende sügavalt intensiivne sära ulatub tumepunasest baklažaanitoonini.
Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL MERIINONAHK.

Tõelist kvaliteeti ja esteetikat tunnetame oma meeltega. Meie silmad märkavad ka kõige peenemaid värvinüansse. Meie haistmine võimaldab hinnata kvaliteetnaha lõhna. Meie käed avastavad pindu ja tekstuure.
BMW Individual avaldab nendele võimetele austust, asetades äärmist rõhku meriinonaha töötlemise meisterlikkusele. See algab toornaha valiku ja lõikamisega. BMW Individual töökotta jõuab vaid valitud kariloomatõugude nahk, mis on vaba armidest ja teistest vigadest. Naha parkimiseks kasutatakse spetsiaalset vaatidesse sukeldamise protsessi, mille järgselt puudub vajadus põhjalikuma pinnatöötluse järele. Nahk jääb naturaalne, hingav ja erakordselt mugav.
Täpsed õmblused, perforeeritud detailid ja käsitsi õmmeldud nöörkandid lisavad kunstipäraseid kontraste ja aktsente. BMW Individual meriinonaha kompromissitu perfektsus muudab selle kõiki meeli hõlmavaks kogemuseks.

MEELELINE SÜMFOONIA.

Peene tekstuuriga meriinonahk Opal White.

Salongi isikupära toovad esile filigraansed kandid ja kontrasttepingud.
Loe lisaks

Peene tekstuuriga meriinonahk Opal White.

See toon on inspireeritud luksuslikest Vahemere purjepaatidest.
Loe lisaks

Peene tekstuuriga meriinonahk Amaro Brown.

See värvus täiendab ideaalselt BMW Individual väärispuidust Ash Grain White liistu.
Loe lisaks

Peene tekstuuriga meriinonahk Nutmeg.

Tipptasemel välimus ja pind oma ajast ees olevas värvitoonis.
Loe lisaks

Peene tekstuuriga meriinonahk Cashmere Beige.

See elegantselt hele värvitoon rõhutab salongi valgusküllasust ja avarust.
Loe lisaks

Peene tekstuuriga meriinonahk Tartufo

Peene tekstuuriga BMW Individual meriinonahk toonis Tartufo tähendab ülima kvaliteediga nahka, käsitsi tehtud tepinguid ja nöörkante ning kontrastseid detaile. Salongi kvaliteeti rõhutab BMW Individual Alcantara katusepolster.
Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL SALONGI DEKORATIIVLIISTUD.

Puidusüüsse talletatud lugusid, ei saa lugeda, vaid ainult tunnetada. Selle puu kunagine suurus ja lummav ilu. Ehk selgitabki see imetlust, mida juba inimkonna algusest on puidu vastu tuntud.
Salongi dekoratiivliistude jaoks hangib BMW Individual kogu maailmast parima kvaliteediga puitu ning on nende töötlemise perfektsuseni. Tootmisprotsessis on prioriteediks kompromissitu täpsus. Esmalt lõigatakse valitud detailid soovitud vormi. Nendest saavad dekoratiivliistud, mida protsessi käigus lihvitakse, lakitakse ja poleeritakse, kuni nende pind, tekstuur ja värvitoon vastavad kõige rangematele BMW Individual standarditele.
Alternatiivina on saadaval ka Piano Black viimistlusega dekoratiivliist, mille kõrgläikega pinnast õhkub diskreetset eksklusiivsust, millele pakuvad konkurentsi vaid juhtivad klaveritootjad. Rikkalikule materjalivalikule paneb punkti elegantne punutud mustriga nahast äärisliist.

TEKSTUUR NÄITAB ISELOOMU.

Väärispuidust Sen Light Brown liist.

Võrreldamatult graafilise tekstuuriga Jaapani väärispuidust dekoratiivliist. Selle sära on rõhutamas pärlmutterefekt.
Loe lisaks

Piano finish Black.

Need, kes teavad majesteetliku klaveri väärtust, oskavad hinnata Piano Finish Black viimistlusega BMW Individual dekoratiivliistu.
Loe lisaks

Väärispuidust Ash Grain White liist.

Väljapeetud ilu seisukohast ei ole sellele liistule vastast.
Loe lisaks

Kõrglõikega väärispuidust Ash Grain Black Red liist

Selle sügavmustade soontega pinna poorid on käsitsi esile toodud punase värviga, mis loob mustaga efektse ja põneva kontrasti.
Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL LISAVARUSTUS.

BMW Individual pakub eksklusiivset lisavarustust, mille kõik detailid on absoluutse perfektsuseni viidud.

  • BMW Individual kergmetallveljed.
  • BMW Individual nahkkattega rool.
  • BMW Individual logo.
  • BMW Individual jahutuskast.
  • Veel BMW Individual lisavarustuse valikuid.