BMW INDIVIDUAL COLLECTION.

Käsitöö, materjalid, disain – kombinatsioon, milles peegeldud sina ise.

Ideaalne kombinatsioon inspiratsioonist ja loomevabadusest. See on BMW Individual Collection. Hulk erinevaid varustusevälikuid, mis võimaldavad lihtsasti oma isikliku BMW luua. Juba sõiduki konfigureerimisest alates on sinu päralt terve hulk ideaalselt sobitatud BMW Individual lisavarustuse valikuid. Kuid see, mis järgneb, on veelgi eksklusiivsem. Alates materjali ja selle viimistlemiseks kasutatavate võtete valikust kuni disainielementideni, nagu värvid ja proportsioonid – kõik varustuse osad läbivad valmistamisprotsessis hulga samme. Ja eesmärk on üks: kombineerida omavahel detailid nii, et sinu BMW parimal viisil sinu olemust väljendaks.

BMW INDIVIDUAL VÄRVIVIIMISTLUSED.

Oma isiklikku maitset kirjeldada on raske. Seda näidata on seevastu lihtne. Sellest lähtuvalt lasi BMW Individual end inspireerida vääriskivide särast, et disainida seeria tõeliselt erilisi värviviimistlusi, millest kõik täiendavad vastava mudeli omadusi.
BMW Individual värviviimistlused on erakordsed ka oma sügavuse ja sära poolest ning muudavad olenevalt valguse langemisest oma tooni. Mõned neist köidavad oma küütleva efektiga. Teised (nt matid värviviimistlused) jälle siidise säraga, mis neid teiste sõidukite seas esile tõstab. Nende saladus on mitme kihi kaupa peale kantud eripingmendid. Matte värviviimistlusi täiendab ideaalselt kokkusobiv läbipaistev kattekiht, mis neile erilise välimuse annab. Tulemus on sinu isikliku stiili väljendus, millest ei saa mööda vaadata.

ROHKEM KUI LIHTSALT VÄRVUS.

Tanzanite Blue metallic

Väline värviviimistlus avaldab muljet oma selgete sügavsiniste toonidega, mille pinna all on näha sätendamas türkiissinist helki.

Pure metal Silver

Kaks värvikihti ja peened alumiiniumist nanoosakesed annavad pinnale vedelat metalli meenutava ilme.

Champagne Quartz metallic

Peened üliheade peegeldusomadustega pigmendid šampanjavärvi pinna all helgivad kullavärvi pruunist sinakasvioletsete toonideni, rõhutades nii sõiduki kontuure.

Almandine Brown metallic

See sügavpruun toon toob suurepäraselt esile sõiduki eksimatult äratuntava silueti. See sisaldab pigmente, mis helklevad otsese valguse käes mitmevärviliselt, lisades värvile sügavust ja luksuslikkust.

Pyrite Brown metallic

Värvipinna all on elegantsed hõbeda ja kulla värvi pigmendid, mis loovad valguse käes lummava valguse ja varjude mängu.

Frozen Brilliant White Metallic

See ainulaadne ja elegantne värviviimistlus rõhutab sõiduki elegantset siluetti ja annab sellele efektse sära.

Azurite Black metallic

Otsese valguse käes varieerub see toon mustast kuni sügavsiniseni, milles võib aimata türkiissinist, just nagu sellele nime andnud mineraal.

Moonstone metallic

Eri värvides pigmendid annavad pinnale kolmedimensioonilise sügavuse ja selle värviefektid ulatuvad sinakashallist kuldkollaseni.

Ruby Black metallic

Arvukad erinevad pigmendid peegeldavad valgust, nii et nende sügavalt intensiivne sära ulatub tumepunasest baklažaanitoonini.

BMW INDIVIDUAL MERIINONAHK.

Tõelist kvaliteeti ja esteetikat tunnetame oma meeltega. Meie silmad märkavad ka kõige peenemaid värvinüansse. Meie haistmine võimaldab hinnata kvaliteetnaha lõhna. Meie käed avastavad pindu ja tekstuure.
BMW Individual avaldab nendele võimetele austust, asetades äärmist rõhku meriinonaha töötlemise meisterlikkusele. See algab toornaha valiku ja lõikamisega. BMW Individual töökotta jõuab vaid valitud kariloomatõugude nahk, mis on vaba armidest ja teistest vigadest. Naha parkimiseks kasutatakse spetsiaalset vaatidesse sukeldamise protsessi, mille järgselt puudub vajadus põhjalikuma pinnatöötluse järele. Nahk jääb naturaalne, hingav ja erakordselt mugav.
Täpsed õmblused, perforeeritud detailid ja käsitsi õmmeldud nöörkandid lisavad kunstipäraseid kontraste ja aktsente. BMW Individual meriinonaha kompromissitu perfektsus muudab selle kõiki meeli hõlmavaks kogemuseks.

MEELELINE SÜMFOONIA.

Peene tekstuuriga meriinonahk Opal White.

Salongi isikupära toovad esile filigraansed kandid ja kontrasttepingud.

Peene tekstuuriga meriinonahk Opal White.

See toon on inspireeritud luksuslikest Vahemere purjepaatidest.

Peene tekstuuriga meriinonahk Amaro Brown.

See värvus täiendab ideaalselt BMW Individual väärispuidust Ash Grain White liistu.

Peene tekstuuriga meriinonahk Platinum.

Hele toon täiendab salongi õhulist interjööri ja loob ainulaadse välimuse.

Peene tekstuuriga meriinonahk Platinum.

Meriinonaha köitvaks detailiks on mustad käsitsi õmmeldud nöörkandid.

Peene tekstuuriga meriinonahk Nutmeg.

Tipptasemel välimus ja pind oma ajast ees olevas värvitoonis.

Peene tekstuuriga meriinonahk Cashmere Beige.

See elegantselt hele värvitoon rõhutab salongi valgusküllasust ja avarust.

Peene tekstuuriga meriinonahk Tartufo

Peene tekstuuriga BMW Individual meriinonahk toonis Tartufo tähendab ülima kvaliteediga nahka, käsitsi tehtud tepinguid ja nöörkante ning kontrastseid detaile. Salongi kvaliteeti rõhutab BMW Individual Alcantara katusepolster.

BMW INDIVIDUAL SALONGI DEKORATIIVLIISTUD.

Puidusüüsse talletatud lugusid, ei saa lugeda, vaid ainult tunnetada. Selle puu kunagine suurus ja lummav ilu. Ehk selgitabki see imetlust, mida juba inimkonna algusest on puidu vastu tuntud.
Salongi dekoratiivliistude jaoks hangib BMW Individual kogu maailmast parima kvaliteediga puitu ning on nende töötlemise perfektsuseni. Tootmisprotsessis on prioriteediks kompromissitu täpsus. Esmalt lõigatakse valitud detailid soovitud vormi. Nendest saavad dekoratiivliistud, mida protsessi käigus lihvitakse, lakitakse ja poleeritakse, kuni nende pind, tekstuur ja värvitoon vastavad kõige rangematele BMW Individual standarditele.
Alternatiivina on saadaval ka Piano Black viimistlusega dekoratiivliist, mille kõrgläikega pinnast õhkub diskreetset eksklusiivsust, millele pakuvad konkurentsi vaid juhtivad klaveritootjad. Rikkalikule materjalivalikule paneb punkti elegantne punutud mustriga nahast äärisliist.

TEKSTUUR NÄITAB ISELOOMU.

Väärispuidust Sen Light Brown liist.

Võrreldamatult graafilise tekstuuriga Jaapani väärispuidust dekoratiivliist. Selle sära on rõhutamas pärlmutterefekt.

Piano finish Black.

Need, kes teavad majesteetliku klaveri väärtust, oskavad hinnata Piano Finish Black viimistlusega BMW Individual dekoratiivliistu.

Väärispuidust Ash Grain White liist.

Väljapeetud ilu seisukohast ei ole sellele liistule vastast.

Kõrglõikega väärispuidust Ash Grain Black Red liist

Selle sügavmustade soontega pinna poorid on käsitsi esile toodud punase värviga, mis loob mustaga efektse ja põneva kontrasti.

BMW INDIVIDUAL LISAVARUSTUS.

BMW Individual pakub eksklusiivset lisavarustust, mille kõik detailid on absoluutse perfektsuseni viidud.

 • BMW Individual kergmetallveljed.

  Oma äratuntava välimusega seavad BMW Individual kergmetallveljed standardeid eksklusiivsuses ja visuaalses välimuses ning on alati laitmatult sobitatud iga mudeliseeria disainikeelega. Ka nende mõõtmed esindavat tootevaliku koorekihti.

 • BMW Individual nahkkattega rool.

  BMW Individual nahkkattega rool on mugavalt haaratav ja on ka ehe näide detailidele keskendumisest, mis BMW Individual sarja iseloomustab. Olenevalt mudelist on roolil meisterlikult valmistatud ja täpselt paigaldatud puitdekoor, mis selle välimuse veelgi eristuvamaks muudab. Dekooril on ka tagasihoidlik BMW Individual logo. Kõiki roole iseloomustab üks ühine omadus: BMW Individual nahkkatte erakordne kvaliteet.

 • BMW Individual logo.

  Sinu meelelaadi sümbolina tervitavad sind iga sõitu alustades valgustatud ukselävendid koos BMW Individual kirjaga. Üks märgis on jäetud aga tähistama vaid BMW 7. seeria sõidukeid – BMW Individual kiri tagaukse lävendil esindab isikupära tõeliselt eksklusiivset väljendust.

 • BMW Individual jahutuskast.

  Mida BMW Individual taotleb? Perfektsust kõigi meelte jaoks. Nii sobib sarjaga ideaalselt ka BMW Individual jahekast, mis hea aastakäigu joogi täpselt õigel temperatuuril hoiab.

 • Veel BMW Individual lisavarustuse valikuid.

  Salongi saab veelgi efektsemaks ja eksklusiivsemaks muuta mudelipõhiste BMW Individual varustusevalikutega. Nende seas on näiteks BMW Individual Alcantara katusepolster, mille siidiselt sile pind loob meeldivalt avara õhkkonna. Ja nahkkattega BMW Individual armatuurlaud lisab salongi veelgi tippklassi mõõdet, mis on korraga nii nähtav kui ka tuntav.