BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR.

Ainulaadne disain algab puhtalt lehelt.

BMW on alati juhindunud eesmärgist parimaid autosid valmistada. Ja nüüd saab BMW rahuldada kõik oma klientide vajadused. Kuid harva juhtub, et isegi BMW Individual Collection sarjal on piirid. BMW Individual Manufaktur aitab täita kõik soovid ja luua tõeliselt kõneka sõiduki. Saad olla nii disainer kui ka insener ning rääkida kaasa nii välisilme ja salongi loomisel kui ka materjalide valimisel. Kui oled oma soovid paika pannud, alustavad BMW Individual Manufaktur spetsialistid ennenägematult täpse tööga, et need tõeks teha. Ainus tingimus on, et need ei oleks vastuolus turvanõuete, kaubamärgi omaduste või seadustega.

Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR MUDELITE VÄLISILME.

On vähe autotootjaid, kes BMW-le sarnaselt on valmis põnevuse tekitamiseks oma disainikeeles dramaatilisi vorme ja dünaamilist disaini kasutama. Neile, kes seda efekti veelgi kaugemale viia soovivad, pakub lisavalikud BMW Individual Manufaktur. Leia oma lemmik pea lõpmatust toonidevalikust, alates toonist Phoenix Yellow kuni toonini Ash Grey. Valikus on ka eriti efektsed mitmevärvilised lahendused. Oma BMW isikupära saab täiendada ka oskuslikult käsitsi lisatud coachline'iga. BMW Individual Manufaktur muudab sinu kujutlusvõime tõelisuseks.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR SALONGID.

Individuaalsus koosneb vabadustest, mida inimene endale lubada saab. BMW Individual Manufaktur pakub salongi interjööri väljapeetult luksuslikke detaile, mida igaüks isegi märgata ei pruugi. Kohandatav on näiteks värvivalik, et luua muljetavaldavaid kahes toonis kompositsioone, kontrastvärvi tepingud ja isegi valitud meriinonahaga kokkusobivad tarvikud Selleks et eksklusiivset õhkkonda eriliselt rõhutada, on salongi võimalik lisada veel nahkdetaile. Peatugedele ja teistele detailidele on võimalik lisada märgiseid või monogramme, mille BMW Individual Manufaktur koos teiste detailidega realiseerib äärmise meisterlikkusega.

Loe lisaks

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR SALONGID.

SALONGI DEKORATIIVLIISTUDEST SAAB ISIKUPÄRA VÄLJENDUS.

BMW dekoratiivliistude valik pakub võimalusi piiramatuks loovuseks ja meisterlikku teostust, millega saab hakkama BMW Individual Manufaktur. BMW Individual Manufaktur töötleb väga suurt hulka materjale ja tagab nende ületamatu kvaliteedi. Kasutusel on sellised kõrgtehnoloogilised materjalid nagu süsinik ja väärismetallid jpt. Laitmatu kvaliteediga on ka peened dekoorid, monogrammid ja muud detailid.

BMW INDIVIDUAL MANUFAKTUR PROJEKTID.

Viimastel aastatel on BMW Individual Manufaktur end korduvalt tõestanud edukas koostöös tuntud kaubamärkidega, luues piiratud seeriatega või tõeliselt erilisi sõidukeid. Just sellised projektid on rõhutanud BMW väärtuseid, väljendades BMW Individual kontseptsiooni kompromissituid püüdlusi kvaliteedi ja eksklusiivsuse poole.

Loe lisaks

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé

Jörg Schödel tähistas oma 25ndat aastapäeva BMW M sõiduki juhina BMW Individual Manufakturi loodud BMW M4 kupeega. Eriline BMW Individual värviviimistlus Macao Blue on täpselt see, mis kattis tema esimest M-mudelit.
Loe lisaks

BMW Individual Manufaktur M4 Coupé

Salongis on veelgi rohkem peene tekstuuriga Bicolour Black/Silverstone meriinonahast detaile. Isikupära lisavad käsitsi õmmeldud peatoed.
Loe lisaks

„30 Jahre M5” erimudel

BMW M5 30. aastapäeva puhul viib see mudel võimsuse ja eksklusiivsuse täiesti uuele tasemele. Seda Frozen Dark Silver metallic värviviimistlusega erimudelit on BMW Individual Manufaktur tootnud maailmas kokku 300 sõidukit.
Loe lisaks

„30 Jahre M5” erimudel.

Ukselävend kirjaga „30 Jahre M5” annab aimu ainulaadselt jõulisest sõidukogemusest.
Loe lisaks

BMW Individual Pearl Edition.

BMW 7. seeria sedaani tagaistme dekoratiivliist on kaunistatud kirjaga „Pearl”, mis kinnitab tippkvaliteeti, mida pakub BMW Individual Manufaktur.
Loe lisaks

BMW Individual 760 Li Sterling.

Selle BMW Individual Manufaktur projekti muudab eriliseks spetsiaalne BMW Individual värviviimistlus toonis Singapur Grey metallic koos hõbeda värvi detailidega, mille viimistluse eest Martelé meetodil vastutab ROBBE & BERKING.
Loe lisaks

BMW Individual 760 Li Sterling.

Peene tekstuuriga BMW Individual meriinonahk toonis Amaro Brown koos Opal White kontrastkantidega, hõbedane tikitud märgis peatugedel ja prooviga 925 hõbedast dekoratiivliistud on vaid osa mudeli BMW Individual 760 Li Sterling eriomadustest, mille loomises osales ROBBE & BERKING.
Loe lisaks

SINU BMW INDIVIDUAL KONTAKT.

Täpsemat teavet BMW Individual valiku kohta annab Inchcape Motors Estonia OÜ. Vastame meeleldi kiiresti ja põhjalikult küsimustele mis tahes erisoovide kohta seoses BMW Individual Manufaktur pakkumisega. Selleks võta ühendust BMW esindusega.

Võta meiega ühendust: