BMW korporatiivmüük ettevõtetele ja äriklientidele, mees BMW ees

BMW KORPORATIIVMÜÜK: UUENDA OMA AUTOPARKI.

Korporatiivmüük rahvusvahelistele ettevõtetele
ja äriklientidele.

Milliseid eeliseid võid BMW korporatiivmüügiga liitudes oodata?
Nüüdisaegse disainiga ning kütusesäästlike ja kulutõhusate mootoritega sõidukeid, ning töötajaid, keda motiveerib dünaamilisi sõidu ja uuenduslike tehnoloogiate potentsiaal. 

Saada meile päring bmw@bmw.ee

Loe lisaks
BMW KORPORATIIVMÜÜK: UUENDA OMA AUTOPARKI.Korporatiivmüük rahvusvahelistele ettevõtetele <br>ja äriklientidele.</br>
BMW korporatiivmüügi konsultatsioon ja tooted, mehed vestlemas

BMW KORPORATIIVMÜÜK

Individuaalsed sõidukite lahendused ja eripakkumised äriklientidele.

Kui sa haldad enam kui 100 ametiautost koosnevat autoparki, on BMW Business Partnership sinu jaoks täiuslik programm: sinu isiklik rahvusvaheline võtmekliendihaldur on sulle abiks sinu päringutega tegelemisel. BMW pakub äärmiselt dünaamilisi sõidukeid, kuid aitab täita ka sinu ettevõtte säästlikkuse eesmärke, pakkudes optimeeritud tooteid nagu BMW eDrive ja BMW EfficientDynamics. Kui sinu autopark koosneb vähem kui 100 autost, aitavad sind meelsasti meie riiklikud kontaktisikud.

Loe lisaks

BMW KORPORATIIVMÜÜK

Individuaalsed sõidukite lahendused ja eripakkumised äriklientidele.

BMW MUDELID ÄRIKLIENTIDELE.

Olgu tegemist BMW 1. seeriaga linnasõitudeks, ruumika BMW 5. seeria või prestiižse BMW 7. seeriaga vastuvõttudeks ja ametlikeks kohtumisteks – BMW-l on igaks olukorraks sobiv sõiduk. Sinu sõidukipargi ökonoomsusele vastamiseks on BMW laias tootevalikus ka mudelid, mille mootorid töötavad eriti efektiivselt ning mille CO₂-heitkogus on alla 120 g/km. Erinevad mudelid, näiteks BMW 530e seeria või BMW i3/i3s, on eriti ökonoomsed ning nende CO₂-heitkogus jääb isegi allapoole 90 g/km piiri, mille tulemuseks on maksusoodustused paljudes riikides. Lisaks pakuvad uusimad juhiabi- ja isikliku abi süsteemid, nagu BMW intelligentne isiklik assistent, veelgi turvalisemaid ja mugavamaid sõite.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 1. seeria mudelid

BMW 1. seeria.

Tänu silmapaistvale disainile ja progressiivsele disainikeelele, eristab seda teiste hulgast kohe esimesel silmapilgul. Lisaks suuremale sõidunaudingule on BMW 1. seeria ka äärmiselt ökonoomne.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 2. seeria mudelid

BMW 2. seeria.

Tüüpiliselt dünaamiline BMW disain, mis on kompaktne, funktsionaalne ja paindlik – tutvu meie BMW 2. seeria mudelitega nagu BMW Active Tourer, BMW Gran Tourer või BMW Coupé, Cabrio ja Gran Coupé. Ükskõik, mis sul plaanis on – sportlikud tegevused, puhkus või igapäevasõidud, – need mudelid on alati minekuvalmis.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 3. seeria mudelid

BMW 3. seeria.

Hämmastav dünaamika, ideaalsed proportsioonid, muljetavaldav tehnoloogia ja kolm BMW sarja annavad BMW 3. seeria sedaanile või Touringile täiesti isikupärase välimuse ning võimaldavad sel olla ökonoomsuse ja jõudluse osas teejuhiks.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 4. seeria mudelid

BMW 4. seeria.

Sportlikkuse ja hingetuksvõtva välimuse kombinatsioon: BMW 4. seeria Coupé ja Cabrio on muljetavaldavad täiesti uue BMW sõidukipõlvkonna esindajad. BMW 4. seeria Gran Coupé on mudelivaliku ideaalne täiendus ning avaldab muljet oma loomuliku elegantsiga.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 5. seeria mudelid

BMW 5. seeria.

Erakordselt väljendusrikas ja täiuslikult kohandatud, et vastata kõrgeimatele nõudmistele. BMW 5. seeria näitab võimsust ja stiili kõiges, mida see teeb – olenemata sellest, kas eelistad uut BMW 5. seeria Sedaani või BMW 5. seeria Touringut.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 6. seeria mudelid

BMW 6. seeria.

Ajatu kütkestavuse suursugune traditsioon: BMW 6. seeria Gran Turismo on ainulaadne kombinatsioon sportlikust dünaamikast ja eksklusiivsest elegantsist.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 7. seeria mudelid

BMW 7. seeria.

BMW 7. seeria on mõeldud neile, kes on sihtkohta jõudnud ja soovivad veelgi enamat. Koge sõiduki tipptehnoloogiat, ökonoomset tippsooritust ja täiesti omaette klassis mugavust.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW 8. seeria mudelid

BMW 8. seeria.

Tellimustööna loodud pulssi tõstev kiirendus: olgu selleks Coupé, Cabrio või Gran Coupé - BMW 8. seeria mudelid ühendavad sportauto omadused BMW luksusklassi vaimuga, luues uue esteetika vormi.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW X-seeria mudelid

BMW X-seeria.

Paindlik olemine tähendab liikuvana püsimist. BMW X1-st BMW X7-ni – valik on sinu. BMW X-seeria pakub lõputuid võimalusi nii linnas kui ka maastikul, dramaatilist elujõudu nii sees kui ka väljas. Need erakordsed karakterid tahavad, et suudaksid kõike.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük äriklientidele, BMW i-seeria mudelid

BMW i-seeria.

BMW i pakub mudelitega BMW iX, BMW i4, BMW iX3 ja BMW i3/i3s revolutsioonilisi elektrisõidukeid ja transporditeenuseid autoparkidele ning keskendub jätkusuutlikkusele kogu väärtusahelas.

Loe lisaks
BMW korporatiivmüük, BMW eDrive-mudelid äriklientidele, BMW mudelid tänaval

ÜLE 60 MUDELI, MILLE CO₂-HEIDE JÄÄB ALLA 120 G/KM.

Pistikhübriidi BMW eDrive-tehnoloogia ühendab kõige puhtama ja ökonoomsema sõiduviisi saavutamiseks kolm komponenti: uuendusliku elektriajami, võimsa liitiumaku ja intelligentse energiahalduse. Sõiduk valib alati parima ökonoomsuse jaoks sobivaima sõidurežiimi, olenevalt aku laetusest, kiirusest ja marsruudist. Täielikult elektrilisel režiimil ja täiselektriliste mudelitega, nagu BMW iX, BMW i4, BMW iX3 või BMW i3/i3s, on sõitmine heitmevaba - ja pakub muljetavaldavat kiirendust.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW korporatiivmüük, BMW Efficient Dynamics, linnaliiklus

Uue, läbipaistvama ja individuaalsema WLTP katsemeetodi kõrgetele standarditele vastamiseks on BMW EfficientDynamics asjakohasem kui eales varem. Säästliku, ökonoomse ja keskkonnasõbraliku strateegia ühe osana hõlmab see kütusesäästlikke mootoreid, automaatset Start/Stop-funktsiooni, paremat aerodünaamikat, regeneratiivpidurdust ja paljut muud.

BMW korporatiivmüügi teenused, BMW äriklientidele laadimisjaamas

BMW KORPORATIIVMÜÜK: TEENUSED.

Individuaalsed BMW lahendused sinu ettevõttele – üle kogu maailma.

BMW-s oleme võtnud endale eesmärgiks teha kõik, mis on meie võimuses, et vastata sinu organisatsiooni pikaajalistele vajadustele ja nõudmistele. Pakume kohalikule turule vastavaid tooteid ja teenuseid. Meil on olemas globaalne müügiorganisatsioonide ja esinduste võrgustik ning me pakume spetsiaalselt sinu ettevõtte jaoks välja töötatud lahendust. See hõlmab sõidukitüüpi, finantseerimist ja liikuvusteenuseid – nagu näiteks ShareNow.

Loe lisaks

BMW KORPORATIIVMÜÜK: TEENUSED.

Individuaalsed BMW lahendused sinu ettevõttele – üle kogu maailma.

FINANTSEERIMIS- JA LIISINGUVÕIMALUSED.

BMW korporatiivmüük, teenused, BMW finantseerimine ja liising äriklientidele, mehed liiguvad BMW sõiduki suunas

BMW Financial Services pakub sulle BMW sõiduki omanikuks saamiseks või liisimiseks kohandatavate sõiduki finantseerimisvõimaluste valikut. Igast BMW esindusest leiad sa finantsteenuste spetsialisti, kes sind sinu autopargi vajadustega aitab. Kui oled valinud auto finantseerimisvõimaluse, näiteks liisimise või rendi, võid oodata meie täisteenindust. Meie eesmärk on viia sind ja su töötajaid võimalikult kiiresti teedele.

BMW korporatiivmüük, teenused, BMW Connected Drive äriklientidele, naisjuht

BMW CONNECTED DRIVE.

BMW ConnectedDrive võimaldab sul laiendada kontoriruumi oma sõidukisse. See tehnoloogiapakett on täis digitaalseid teenuseid ja rakendusi, et olla ühenduses ümbritseva maailmaga. BMW ConnectedDrive võimaldab e-kirju vastu võtta, lugeda ja saata ning sünkroonida sõidukiga oma andmeid, nagu näiteks aadressiraamatut. Samuti saate kasu BMW intelligentsest isiklikust assistendist, mis muudab teie BMW veelgi nutikamaks ja toetab teid igas olukorras.

BMW KORPORATIIVMÜÜK: KONTAKT.

Oleme sulle kättesaadavad kõigi BMW äriklientide eripakkumisi puudutavate küsimuste korral.

Palun esita meile lühidalt teavet oma päringu kohta ning võtame sinuga varsti ühendust. Kogu saadud teavet käideldakse konfidentsiaalselt.

 

Loe lisaks