BMW CONNECTED DRIVE.

Meil on vastused. Alati ja kõikjal.

BMW ConnectedDrive on nagu isiklik assistent. See kasutab kõiki uusimaid tehnoloogiaid, et pakkuda sulle igakülgset vajalikku teavet kõikjal, kuhu oma BMW autoga sõidad.
Kui peaksid ootamatult teele jääma, siis aitab BMW ConnectedDrive väärtuslikku aega säästa, mis võib vahel eluliselt tähtis olla. Kuid isegi siis, kui otsid lihtsalt vaba parkimiskohta või lähimat avatud apteeki, hakkad kiiresti selle uuendusliku teenuse eeliseid hindama.
Uste lukustamine, temperatuuri reguleerimine ja palju muud: rakendus BMW Remote sinu iPhone'ile võimaldab sõiduki funktsioone eemalt juhtida.

Loe lisaks

BMW ASSIST.

Telefoniteave on alati nii kodu- kui ka välismaal kättesaadav BMW Assist süsteemi kaudu, kus saksa keelt kõnelev BMW kõnekeskuse teenindaja on alati valmis abistama ja otse sõidukisse teavet saatma.

 • Jõua oma sihtkohta kiiremini

  Turvalisust ja mobiilsust lisavad reaalajas liiklusteated ja lisateave. Liiklusummikute korral on võimalik valida alternatiivne marsruut.

 • Hädaabikõne funktsioon

  Kui avariiandur tuvastab tugevama avarii, saadab sõiduk välja üksikasjaliku hädaabikõne. Nii saavad päästetöötajad teavet avarii tüübi ja vigastusriski kohta juba enne sündmuskohale jõudmist.

 • Abi sõidu ajal ühe nupuvajutusega

  Teeäärse abi funktsioon edastab teie sõiduki andmed ja asukoha automaatselt mobiiliteenuse dispetšerile. Viga parandatakse eemalt häälühenduse kaudu või tuleb appi BMW teenindustehnik.

PARKIMISKOHA LEIDMINE ON TEHTUD LIHTSAKS.

BMW parkimisinfo võimaldab kõikjal Eestis kiiresti ja lihtsasti parkimiskoha leida. Samuti annab see teavet vabade kohtade, tasude, lahtiolekuaegade, vertikaalse ruumi ja palju muu kohta.

BMW ONLINE.

BMW Online viib liikuvuse uuele tasemele, pakkudes värsket teavet rohkem kui kunagi varem, kasutades internetipõhist liikuvust ja sõidukisse integreeritud teenuseid. See annab eksklusiivset asukohapõhist teavet kõige kohta, mida oma marsruudist või sihtkohast teada tahad. BMW Online toob otse sõidukis teieni personaliseeritud uudised, ilmateated ja erinevad mobiilse kontori funktsioonid, nagu aadressiraamat ja e-posti konto.

 • Alati kõigega kursis

  Esimest korda võimaldab Google Local Search sõidukis olles internetist asukohapõhist teavet otsida. Soovi korral saad edastada leitud tulemused nupuvajutusega otse navigatsioonisüsteemi.

 • Uudised vastavalt eelistustele

  BMW Online hoiab teid kursis uudistega ja toob teie navigatsioonisüsteemi personaliseeritud uudistevaliku, poliitikast spordini.

 • Lahtise katuse ilm või lörtsisadu?

  Soovite teada, kas sihtkohas on soe või peaksite muretsema külmakraadide pärast? BMW veebipõhine ilmateade hoiab teid kursis teie asukohas või koguni terves Euroopas järgnevatel päevadel valitsevate ilmastikutingimustega.

 • BMW teabetalitus

  Apteegid, parklad, kultuurisündmused – BMW kõnekeskusel on juurdepääs üle 35 miljonile aadressile ja telefoninumbrile. See saab teile hotelle ja restoranilaudu broneerida või aadresse navigatsioonisüsteemi või BMW autotelefoni saata.

BMW TELESERVICES.

Sinu BMW teab ise, millal toimub järgmine hooldus. See annab hooldusevajadusest märku ning saadab meeldetuletusi. BMW Service on vajaduse korral kättesaadav kõikjal, kus oled. BMW TeleServices tagab, et pead vähem ise meeles pidama, muutes autoomaniku elu veelgi lihtsamaks.

BMW CONNECTEDDRIVE PORTAAL.

BMW ConnectedDrive telefoniteabe teenus on saadaval kõigile mudelitele ja võimaldab vajaduse korral saada sinu vajadustele kohandatud teavet. Esita küsimus BMW kõnekeskusele, kes seejärel vajaliku teabe otse autosse edastab. BMW ConnectedDrive portaalis on neid teenuseid mugav hallata.