SÕIDURÕÕM JUBA ESIMESEST PÄEVAST.

Tasemel koolitus BMW õppesõidukitega.

Sõiduõpe on üks meeldejäävamaid sündmusi juhikarjääri jooksul. On hea, kui see algab meeldivalt. BMW õppesõidukitel on sõidukoolituses olulised eelised.
BMW EfficientDynamics tehnoloogia pakett kaitseb keskkonda ja vähendab tegevuskulusid. Koge BMW 1. seeria, BMW 3. seeria või BMW X1 sõidudünaamikat.

Loe lisaks

SÕIDURÕÕM PARIMA KAASLASEGA.

BMW 1. seeria avaldab igas olukorras muljet oma optimaalsete sõiduomadustega: hästi manööverdatav ja liikuv linnas, atleetlikult tasakaalustatud kiirteel ja maanteel. Ideaalse asetusega juhtseadmed võimaldavad keskenduda sellele, mis kõige olulisem – juhtimine. Esmaklassiline šassii ja täpne rool tagavad laitmatu juhitavuse.
BMW 1. seeria on varustatud ka võimsate kõrgete pööretega mootoritega. Õppesõidus on eriti mõistlik valik selle võimsad ja ökonoomsed diiselmootorid.
BMW 3. seeriat iseloomustab BMW sõidukitele omane asjalikkus. See on ideaalne kaaslane kõigile sõitudele, pakkudes igakülgset aktiivset ja passiivset turvalisust. Õppesõiduautona paistab BMW 3. seeria silma oma kerge juhitavuse ning ideaalse dünaamika ja säästlikkuse kombinatsiooniga. Kütusekulu ja CO2-heidet vähendavad BMW EfficientDynamics tehnoloogiapaketi meetmed, nagu automaatne Start/Stop-funktsioon ja käiguvahetuse indikaator. Veenvad BMW 3. seeria kasuks rääkivad argumendid on selle võimsad ja säästlikud mootorid.
BMW X1 ühendab endas BMW õppesõidukite eelised kõrge pöördemomendiga, kuid ökonoomsete mootorite osas BMW X-perekonna modernse disaini ja eelistega. Kõrge istumisasendiga ruumikas salong annab ümbrusest hea ülevaate, muutes selle õppesõitudel ideaalseks – kas BMW X1 sDrive tagasillaveoga või BMW X1 xDrive koos oma intelligentse nelikveosüsteemiga.
BMW 1. loob optimaalse sõidukogemuse igas olukorras: hea juhitavus ja liikuvus linnas ning tasakaalustatud sportlikkus kiir- ja kõrvalteedel. Juhtseadmete näitlik paigutus laseb algajal juhil keskenduda sellele, mis oluline – juhtimisele. Tippklassi šassii ja täpne rool tagavad hea juhitavuse.

Eelised teie jaoks.

• Liikuvus, rõõm ja lihtne algus – tänu oma heale juhitavusele on BMW õppesõidukid harjutamiseks ideaalsed.
• Aktiivne ja passiivne turvalisus. BMW õppesõidukid tagavad juhi ja kõrvalistuja turvalisuse alates esimesest läbitud kilomeetrist.
• Murranguline tehnoloogia ja uuendused: BMW EfficientDynamics ja BMW ConnectedDrive teevad õppesõidust säästliku ja nüüdisaegse kogemuse.