BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Väiksem kütusekulu. Suurem sõidunauding.

Peame oma ressursse kasutama hoolivalt. Seetõttu on paljud sõidukipargid endale ambitsioonikad CO2 sihtkogused valinud. BMW pühendumus säästlikule tegutsemisele on autotootjate seas ainulaadne, nagu märgib ka viis järjestikkust J.D. Power Sustainability säästlikkuse auhinda. Meie autod on oma klassis kõige säästlikumad ja väikseima heitega. See on saavutatud tänu BMW EfficientDynamics tehnoloogiale, mis on kõigi uute BMW mudelite standardvarustuses.

Loe lisaks

BMW OMA KLASSI PARIMAD MUDELID.

Tänu pidevale kütusekulu ja heitetasemete langetamisele on BMW EfficientDynamics jõudnud järjekordse verstapostini. Juba praegu on enam kui miljon sõidukit üle kogu maailma varustatud standardina kütust säästva tehnoloogiaga. Nüüdseks on 40 protsendil kõigist BMW Groupi sõidukitest Euroopas CO2-heitetase 140 g/km ja keskmine kütusekulu 5,3 l 100 km kohta. See tõestab, et keskkonnasõbralik liikuvus ja sõidunauding ei pea mingil juhul üksteist välistama.

  • Accordion Element Row: No Headline set.

TEHNOLOOGIA.

BMW EfficientDynamics ei ole enam ainult visioon. See on saanud reaalsuseks: hulk nutikaid funktsioone, mis vähendavad oluliselt kütusekulu ja heidet, tõstes samas sooritusvõimet.

  • Vähendatud veeretakistusega rehvid
  • Aerodünaamilised rattapöiad

HÜBRIIDI KÕIGE DÜNAAMILISEM VORM. BMW ACTIVEHYBRID.

Iga BMW on varustatud ühega maailma parimatest jõujaamadest. Meile on oluline vaid see, et sõidunauding oleks maksimaalne ning sõit võimalikult efektiivne. BMW ActiveHybrid on energiajuhtimise intelligentne vorm. Ideaalne kombinatsioon elektrimootorist ja sisepõlemismootorist, mida toetavad uusimad akud ja mida juhib tehniliselt valmis hübriidi juhtsüsteem.

AUHINNATUD BMW EFFICIENTDYNAMICS.

Arvukad auhinnad, mida BMW EfficientDynamics pälvinud on, kinnitavad, et meie arendustöö liigub õiges suunas. Oleme võitnud maailma aasta rohelise auto auhinna (BMW 118d), ajakirja AUTO BILD Euroopa parima auto auhinna, spordiajakirja Paul Pietschi auhinna ja palju muud.