ÕIGE OTSUS.

Liitu BMW äriklientidega.

Kõige olulisem eeltingimus: teie peakontor asub Eestis. Samuti peab ettevõte aastas ostma vähemalt kolm uut BMW või MINI sõidukit. Meil on olemas head pakkumised ka väiksemate aastaste nõudmistega ettevõtetele. BMW esindus annab nende kohta meeleldi teavet.
BMW ärikliendina saate nautida soodsaid tingimusi ja asjatundlikku teenindust. Autopargi haldaja, ettevõtte autojuht või BMW äriklient – BMW on teile kõigis ärikasutuseks mõeldud autodega seotud küsimustes usaldusväärne partner.

Loe lisaks

ÜLEVAADE: TEIE EELISED AUTOPARGI JUHINA.

Üks kontaktipunkt: teie individuaalse kliendiprogrammi raames nõustavad teid kohalikud partnerid.
Liising ja täisteenindusega liising: teeme koostööd kõigi liisinguettevõtetega. Üks neist on BMW tütarettevõte Alphabet Fuhrparkmanagement GmbH.
Autopargi majandamine: Alphabet Fuhrparkmanagement pakub teenuseid, millega tagada oma sõidukipargi majanduslik toimivus.
Atraktiivsed mudelid ja paketid: pakume oma äriklientidele mudeleid, pakette ja mootoriversioone, mis on kohandatud ettevõtte vajaduste järgi.
Murranguline tehnoloogia ja uuendused: sõidukipargi kasutajate käsutuses on sellised uuenduslikud lisad nagu BMW EfficientDynamics ja BMW ConnectedDrive.

  • Liising vastavalt eelistustele
  • Autopargi juhtimine on tehtud lihtsaks

ÜLEVAADE: TEIE EELISED ETTEVÕTTE AUTOJUHINA.

Atraktiivsed paketid: eksklusiivmudelid ja palju eri mootorivariante.
Madal kütusekulu: rohkem säästu, vähem heiteid ja rohkem kilomeetreid tänu BMW EfficientDynamics tehnoloogiale.
Inchcape BMW partnerid: üleriigiline BMW äriklienditeeninduste võrgustik, mis teid kõigis ettevõtte autoga seotud küsimustes nõustab. Võtke ühendust BMW esindusega, kellele saate oma personaalsetest vajadustest rääkida ja proovisõidu kokku leppida.
Murranguline tehnoloogia ja uuendused: BMW EfficientDynamics ja BMW ConnectedDrive.

LIITU BMW ÄRIKLIENTIDEGA JA KOGE PAINDLIKKUST.

Väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel on äärmiselt tähtis omada partnereid, kes on sama paindlikud ja vastutulelikud nagu nemad – partnerid nagu BMW. Võite meie toetusele kindel olla, kui vajate näiteks lahendusi oma sõidukipargi vajadustele või finantsküsimustele. Teeme teile meeleldi personaalse pakkumise koos täpselt teie vajadustele kohandatud teeninduse ja vahetu toetusega kohalikus esinduses.
Eesti ettevõtted saavad osa eriti atraktiivsetest BMW äriklientidele mõeldud tingimustest ja teenustest. Ärikliendina saate nautida palju täpselt teie vajadustele kohandatud eeliseid. Küsige BMW esindusest oma ettevõtte jaoks kohandatud lahendust.

ÜLEVAADE: TEIE EELISED BMW ÄRIKLIENDINA.

Erilised kliendid väärivad erilist teenindust ja BMW ärikliendina naudite oma kohaliku BMW partneri juures palju eeliseid.
• Esinduse pühendunud kontaktisik pakub teile põhjalikku ja teie vajadustele vastavat nõustamist.

Loe lisaks
  • Kõigega kursis: BMW äriklientide värskeimad uudised
  • Rõõm ei tunne piire: BMW X3
  • Dünaamika selle kõige kaunimas vormis: BMW 5. seeria sedaan
  • Puhas elegants, aktiivne liikuvus: BMW 5. seeria Touring
  • Ökonoomne dünaamika: BMW 320d EfficientDynamics Edition
  • Võidab kirg: BMW 3. seeria sedaan