BMW TARKVARA KAUGUUENDUS 21-07.

Hoia oma BMW alati ajakohasena: Tarkvara kauguuendus 21-07 toob sinuni paljud uued funktsionaalsed täiendused, kvaliteediparandused ja uued funktsioonid. Kõik üksikasjad sisu ja teabe kohta leiad järgnevatest versioonimärkmetest.

BMW TARKVARA KAUGUUENDUSE 21-07 OLULISEMAD OMADUSED.

Tarkvara kauguuenduse 21-07 video

VÕID OODATA JÄRGNEVAID TÄIENDUSI.

FUNKTSIOONID JA FUNKTSIONAALSED TÄIENDUSED.

 

 • M Sound Control:  ainulaadne helikogemus sinu BMW M3 ja M4 jaoks
 • BMW Maps: saabu sihtkohta rahulikumalt tänu täiustatud RTTI-le
 • Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem: optimeerimine ilma keskmärgistuseta kitsaste teede jaoks
 • Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem: optimeerimine kurvide jaoks
 • Connected Music koos Spotifyga: nüüd saad kuulata ka taskuhäälinguid
 • Täiustatud juhituvastus: alusta kohe oma profiili logituna
 • Täiustatud helitugevuse reguleerimine Android-telefonidega
 • Assisted View: näe, mida sinu BMW näeb
 • Kiirusepiiranguteave koos ettenägemisega: piirkiirus on alati vaateväljas

KVALITEEDIPARANDUSED.

 

 • Tagasikutsumine: Juhtplokkide (DME) programmeerimine
 • Juhtplokkide (DME) programmeerimine
 • Režiim M Track Mode: puhas võidusõidutunne sinu BMW-s
 • BMW 5./6. seeria LCI xDrive: Juhtplokkide (DME) programmeerimine
 • Pakiruumis asuva võtme parem tuvastamine
Loe lisaks
Tarkvara kauguuendus, naine nõjatub vastu BMW 4. seeria Coupéd

ÜLDINE TEAVE.

 • Funktsiooniuuendused ja kvaliteediparandused
 • Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed
 • Teave eelmiste versioonide kohta
 • Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine
 • Eriteave selle värskenduse kohta
 • Erimärkused hübriidsõidukite puhul
 • My BMW rakenduse kasutamine andmeedastuseks

FUNKTSIOONID JA FUNKTSIONAALSED TÄIENDUSED.

M SOUND CONTROL.

Tarkvara kauguuendus, BMW M4, 7/8 tagantvaade seismas, altpoolt

Ainulaadne helikogemus sinu BMW M3 ja M4 jaoks.

Lase end inspireerida täiustatud helist mootori käivitamisel ja selgemast helikinnitusest käikude vahetamisel (ainult koos 8-käigulise M Steptronic käigukastiga) ja koormuse liikumisel. Heliomadusi saab individuaalselt konfigureerida mootori seadete Efficient / Sport / Sport Plus abil. Vaiksemat sõidurežiimi saab valida helijuhtimise nupu abil. See tähendab, et ///M sõidukogemus on veelgi emotsionaalsem.

BMW MAPS.

Tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraani lähivõte, RTTI vaade

Saabu sihtkohta rahulikumalt tänu täiustatud RTTI-le.

BMW Mapsi reaalajas liiklusteave (RTTI) töötleb nüüd ka pööravatel radadel olevate ummikute andmeid ja pakub seega optimeeritud marsruutimist ning täpsemat saabumisaja prognoosi.

Praegune uuendus on selle täiustuse ettevalmistus. Pärast paigaldamist laadib sõiduk uue funktsiooni automaatselt alla Connected Drive’i taustsüsteemist. Sina ei pea rohkem midagi tegema.

SÕIDURAJALT EEMALEKANDUMISE JA KOKKUPÕRKE HOIATUSSÜSTEEM.

 • Optimeerimine ilma keskmärgistuseta kitsaste teede jaoks
  Tarkvara kauguuendus, sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem

  Täiustatud tuvastamisloogika teavitab sinu sõidukit, kui see asub keskmärgistuseta kitsal teel ning pärsib seejärel teadlikult roolisüsteemi sekkumist. See takistab soovimatut pööramist tee keskele näiteks vastutuleva liikluse korral.

  Süsteem ei vabasta sind nähtavuse ja liiklusolukorra õigesti hindamise vastutusest. Õnnetuse oht on olemas. Kohanda oma sõidustiili liiklusolude järgi. Jälgi ümbritsevat liiklust ja sekku vajadusel aktiivselt.

 • Optimeerimine kurvide jaoks

CONNECTED MUSIC KOOS SPOTIFYGA.

Tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraani lähivõte, Connected Music koos Spotifyga

Nüüd saad kuulata ka taskuhäälinguid.

Kuula sõidukis oma lemmiktaskuhäälinguid või Daily Drive’i esitusloendit Connected Musicus koos Spotifyga sama lihtsalt kui kodus või nutitelefonis. Selleks logi oma sõidukis sisse oma isikliku Spotify Premium-konto andmetega. Samuti saad oma sõidukis nutitelefoni Spotify Connecti kasutades taskuhäälinguid juhtida.

Pärast seda uuendust aktiveerib BMW Connected Music selle uue funktsiooni Spotifys automaatselt.

TÄIUSTATUD JUHITUVASTUS.

Tarkvara kauguuendus, kaks naist seisavad avatud ustega BMW kõrval

Alusta kohe oma profiili logituna.

Nüüdsest alates laaditakse sinu juhiprofiil korralikult ka siis, kui sul ei ole sisenemisel enam võtit kaasas, sest panid selle näiteks koos kotiga kaassõitja poolele või tagaistmele. Nii saad säästa end enne sõitu käsitsi profiili valimisest.

TÄIUSTATUD HELITUGEVUSE REGULEERIMINE ANDROID-TELEFONIDEGA.

See täiustus lihtsustab helitugevuse reguleerimist sõidukis, kui helivoogu (nt muusika, taskuhäälingud jne) edastatakse Bluetooth®-i kaudu ühendatud Android-nutitelefoni kaudu. Pärast uuendust seatakse Bluetooth®-i kaudu ühendatud Android-telefonide Bluetooth®-i helitugevus automaatselt 100%-le. See tähendab, et täielik dünaamiline helivahemik on kohe sulle saadaval.

Loe lisaks

ASSISTED VIEW.

Tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraani lähivõte, Assisted View

Näe, mida sinu BMW näeb.

Aktiivse püsikiirushoidjaga (ACC) sõites näed sa armatuurlaual, mida sinu BMW liikluses tuvastab. See suurendab sinu sõidumugavust halva nähtavuse korral, sest teisi liiklejaid kuvatakse ka udus.

Süsteem ei vabasta sind nähtavuse ja liiklusolukorra õigesti hindamise vastutusest. Õnnetuse oht on olemas. Kohanda oma sõidustiili liiklusolude järgi. Jälgi ümbritsevat liiklust ja sekku vajadusel aktiivselt.

KIIRUSEPIIRANGUTEAVE KOOS ETTENÄGEMISEGA.

Tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraani lähivõte, kiirusepiiranguteave

Piirkiirus on alati vaateväljas.

Eelseisvaid kiirusepiiranguid näed sa hõlpsasti sõiduki armatuurlaual või Head-up Displayl (sõltuvalt sõiduki varustusest). Täiendav ikoon näitab eelseisvat kiirusepiirangut, sealhulgas teavet vahemaa kohta.

Süsteem ei vabasta sind nähtavuse ja liiklusolukorra õigesti hindamise vastutusest. Õnnetuse oht on olemas. Kohanda oma sõidustiili liiklusolude järgi. Jälgi ümbritsevat liiklust ja sekku vajadusel aktiivselt.

KVALITEEDIPARANDUSED.

TAGASIKUTSUMINE: JUHTPLOKKIDE (DME) PROGRAMMEERIMINE.

Tandempumbal võib tekkida tõrge sõidukites, mida mõjutab spetsiaalne veakood 0012650500. Seejärel kustutatakse pidurivõimendi ilma eelneva etteteatamiseta. Juhtplokkide programmeerimine takistab sellise olukorra tekkimist.

Tagasikutsumine lõppeb sinu sõiduki puhul selle tarkvara paigaldamisega.

Loe lisaks

JUHTPLOKKIDE (DME) PROGRAMMEERIMINE.

Tandempumbal võib tekkida tõrge sõidukites, mida mõjutab spetsiaalne veakood 0012650500. Seejärel kustutatakse pidurivõimendi ilma eelneva etteteatamiseta. Juhtplokkide programmeerimine takistab sellise olukorra tekkimist.

Loe lisaks

JUHTPLOKKIDE PROGRAMMEERIMINE (ESI RADARIANDUR).

Eesmise radari anduri tarkvaravea tõttu ei olnud teie BMW automaatse teise pidurdusastme täielik funktsionaalsus saavutatav. See tarkvara kaugvärskendus tagab täieliku funktsionaalsuse.

Loe lisaks

REŽIIM M TRACK MODE.

Tarkvara kauguuendus, keskpaneeli ekraani lähivõte, M Track Mode

Puhas võidusõidutunne sinu BMW-s.

M Track Mode’i abil saad olla puristlikule võidusõidutundele lähemale kui eales varem. Aktiveeri M Track Mode, vajutades ja hoides all M Mode’i lülitit. See lülitab välja kõik mugavus- ja ohutussüsteemid, aga ka heli- ja navigatsioonisüsteemid. Ambitsioonika võidusõitjana saad seejärel keskenduda sellele, mis tegelikult loeb: sinu BMW ja võistlusrada.

BMW 5. SEERIA / 6. SEERIA LCI xDRIVE: JUHTPLOKKIDE (DME) PROGRAMMEERIMINE.

BMW 5. seeria ja BMW 6. seeria LCI xDrive’i puhul võib esineda tavapäraste kiirendusnäitajate mõningane ületamine (kuni 10%). Juhtplokkide (DME) programmeerimine parandab vigase teabevahetuse šassii ja jõuülekande asjaomaste juhtimisseadmete vahel.

Loe lisaks

PAKIRUUMIS ASUVA VÕTME PAREM TUVASTAMINE.

Sõiduki võtme lukustamine pakiruumi on olnud äärmiselt harvadel juhtudel võimalik. Selle uuendusega ei ole enam võimalik sõiduki võtit tavatingimustes kogemata pakiruumi lukustada, kuna sõiduk tuvastab võtme pakiruumis paiknemise ja takistab tahtmatut lukustamist.

Loe lisaks

ÜLDINE TEAVE.

FUNKTSIOONIUUENDUSED JA KVALITEEDIPARANDUSED.

See tarkvara kauguuendus värskendab olemasolevaid funktsioone, et need vastaksid värskeimatele tipptaseme tehnoloogiastandarditele, ning sisaldab ka kvaliteediparandusi.

Loe lisaks
 • Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed
 • Teave eelmiste versioonide kohta
 • Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine

ERITEAVE SELLE VÄRSKENDUSE KOHTA.

OLULINE TEAVE:

 

 • Uuendust käivitades ja selle kestel eemalda kõik oma kasutatavad OBD-diagnostikaseadmed (sõiduregistraatorid, GPS-jälgijad).
 • Teatavad teenused ei pruugi toimida või võivad olla piiratud, kuni see uuendus on paigaldatud.
 • ConnectedDrive’i rakenduste uuendusjärgne automaatne uuesti laadimine võib võtta mõnda aega.
 • Mõned seaded võidakse uuenduse järel vaikeseadetele lähtestada (näiteks Connected Musicu või teadete seaded) ning need tuleb taasaktiveerida.
 • Mõnede sõidukisüsteemide taaskäivitamine võib põhjustada uuenduse ajal või järel ekraanile kontrollsõnumite ilmumise. Palun pane neid kontrollsõnumeid tähele ja jälgi, kas neid pärast taaskäivitust endiselt näidatakse (nt parkimispidur, jõuülekande tõrge).
 • Teave iOS-i kasutajatele: seda uuendust nutitelefoni kaudu edastades ühendu palun sõidukis Bluetoothi ja WiFi-ühenduse kaudu menüüs „Mobile devices“ (mobiilseadmed). Kui Bluetoothi ja/või WiFi ikoon on hall ehk inaktiveeritud, aktiveeri esmalt rakendused ja Bluetooth-audio „Mobile devices“ allmenüü seadetest.
 • Märkus M-mudelite puhul: tarkvara kauguuenduse installimisviipa saab kuvada vaid 30–60 minutit pärast mootori väljalülitamist, kuna mootor peab jahtuma. Viip kuvatakse enne mootori käivitamist. Järgmine kord sõidukisse sisenedes teosta palun installimine enne mootori käivitamist ning oota, kuni installimisviip kuvatakse.
 • Märkus BMW sõidusalvesti kasutajatele: uuenduse järel algsed sätted lähtestatakse ning salvestatud videod kustutatakse.
 • Pane tähele, et sõidukile paigaldatud ümberehitused/lisasüsteemid/tuuning või spetsiaalne kodeerimine jne, mida BMW AG (edaspidi: BMW) ei ole heaks kiitnud, võivad tarkvara kauguuenduse tulemusena sõiduki programmeerimise ajal ja pärast seda kaduda või põhjustada olulisi probleeme (sealhulgas põhjustada neist tulenevat kahju). BMW ja BMW teenindusettevõtted ei vastuta sellest tuleneva kahju eest.
Loe lisaks

ERIMÄRKUSED HÜBRIIDSÕIDUKITE PUHUL.

Tarkvara kauguuendus, BMW 5. seeria Sedaan Wallboxiga laadimas
 • Kui teostad tarkvara kauguuendust laadimise ajal, siis laadimisprotsess peatatakse ja seda ei jätkata automaatselt.
 • Laadimis- ja kliimaseaded võidakse pärast tarkvara kauguuendust lähtestada (nt laadimisseaded 16 A pealt 6 A peale). Kui oled uuenduse lõpetanud, seadista oma eelistused seadete menüüs soovitud väärtustele tagasi.

MY BMW RAKENDUSE KASUTAMINE ANDMEEDASTUSEKS.

Tarkvara kauguuendus, nutitelefon käes, vaade My BMW rakendusele

MÄRKUS. Teavet My BMW rakenduse kasutamiseks andmete edastamiseks leiad YouTube’ist.

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.
Tarkvara kauguuendus, kumerekraani lähivõte, BMW iX

TARKVARA KAUG-UUENDUS.

Hoia oma auto tarkvara ajakohasena.
Tarkvara kauguuendus, mees seismas BMW ees, vaatamas oma nutitelefoni

KÕIK TARKVARA KAUGUUENDUSED.

Kas soovid teavet kõigi varasemate BMW tarkvarauuenduste kohta? Klõpsa siia, et saada ülevaade kogu sisust.

Ootame sinu tagasisidet BMW ConnectedDrive’i infoliinile, et saaksime oma tarkvara kauguuendust järjepidevalt optimeerida.

Loe lisaks