BMW TARKVARA KAUGUUENDUS 22-07.

Hoia oma BMW alati ajakohasena: tarkvara kauguuendus 22-07 toob sinuni paljud uued funktsionaalsed täiendused, kvaliteediparandused ja uued funktsioonid. Kõik üksikasjad sisu, uuenduste ja teabe kohta leiad järgnevatest versioonimärkmetest.

BMW TARKVARA KAUGUUENDUSE 22-07 OLULISEMAD OMADUSED.

Tarkvara kauguuendus, mees nõjatub BMW tagaosa vastu ja vaatab oma nutitelefoni

VÕID OODATA JÄRGNEVAID TÄIENDUSI.

FUNKTSIOONID JA FUNKTSIONAALSED TÄIENDUSED*.

 • Laiendatud isikupärastamisvõimalused: uute ja laiendatud helimaailmade, My BMW rakenduse funktsioonide, digitaalse omanikuvõtme seadete, täiustatud juhituvastuse, My Modesi ning ConnectedDrive’i poe laiema valikuga saad sa oma BMW-d digitaalselt veelgi individuaalsemalt kujundada
 • BMW intelligentse isikliku assistendi edasiarendus: aitab sind just sulle sobivate individuaalsete kohandustega
 • Intelligentne navigatsioon: toetab sind nii kurvides kui ka laadimisjaamade otsimisel ja õpib tundma sinu eelistusi
 • Optimeeritud juhiabisüsteemid: abistavad sõitmisel, parkimisel ja eelkõige hädaolukorras
 • Hõlpsad teenused: BMW ConnectedDrive’i uuendused, laiendatud hääljuhtimine, Amazon Alexa autointegratsioon ja Apple CarPlay® aitavad sind igapäevategevustes
 • Informatiivne DAB- ja FM-tuuner: lisateave raadiojaamade kohta
 • Mugav pakett Heat Comfort: muudatus pinnasoojenduse toimimisvalikus


KVALITEEDIPARANDUSED*.

 • Teise istmerea ekraanilukustus
 • Laadimiskatkestuste tõrkereaktsiooni kohandamine
 • Sõiduki hetkeandmete kuvamine My BMW rakenduses
 • Tagasikutsumine: programmijuhtimisseadmed (turvapadi)
 • Tagasikutsumine: programmijuhtimisseadmed (MGU peamine juhtüksus)
 • Programmijuhtimisseadmed (MGU peamine juhtüksus)

*Uuenduse võimalused ja sisu võivad erineda sõltuvalt riigist, sõiduki mudelist, varustusest ja sõiduki seisukorrast.

Loe lisaks
Tarkvara kauguuendus, kolm neljandikku eestvaade, BMW iX (i20) ja BMW i4 (G26 elektriauto)

ÜLDINE TEAVE.

 • Funktsiooniuuendused ja kvaliteediparandused
 • Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed
 • Teave eelmiste versioonide kohta
 • Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine
 • My BMW rakenduse kasutamine andmeedastuseks

FUNKTSIOONID JA FUNKTSIONAALSED TÄIENDUSED VERSIOONIS 22-07.

ISIKUPÄRASTAMISVÕIMALUSED.

Kumerekraan, keskne teabeekraan, OS8 tervituskuva

Tervitus: nüüd ka akustiliselt.

Pärast esiuste lukust avamist ja lahti tegemist tervitab sinu BMW sind mitte ainult visuaalselt, vaid ka akustiliselt. Heliseadete alt saab tervitusheli igal ajal välja lülitada. Lisaks näidatakse tervituskuva veelgi kiiremini ning sa saad kohe info- ja meelelahutussüsteemi funktsioone kasutada. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Loe lisaks
BMW IconicSounds Electric, BMW sillal sõitmas

BMW IconicSounds Electric: uued helimaastikud täiselektrilise sõidurõõmu nautimiseks.

BMW IconicSounds Electric tutvustab uusi mitmekesiseid ja emotsionaalselt rikkalikke helimaastikke. Need on loodud BMW Sound Design Studio ja Oscariga pärjatud helilooja Hans Zimmeri koostöös. Uued helid kehastavad sõidukite disainikeelt, pakkudes terviklikku kogemust. Uued helid väljendavad pardalolevale ajamisüsteemile omast sooritusvõimet ja elektrifitseeritud BMW signatuuromadusi täiesti uuel, ent täiesti autentsel viisil. BMW IconicSounds Electricu loodud helimaailmad varieeruvad, sõltudes juhi valitud sõidurežiimist.

Loe lisaks
Mees istub BMW-s ja vaatab oma nutitelefoni

Sinu BMW lihtsustatud lisamine ja eemaldamine My BMW rakenduses.

Niipea, kui autos oma BMW ID-ga sisse logid, lisatakse sinu BMW automaatselt sinu nutitelefoni My BMW rakendusse. Pärast tarkvarauuenduse paigaldamist toimub see automaatselt ka sõidukis juba olemasolevate BMW ID-dega. Põhi- ja kaaskasutajad saavad selle uue omadusega kasu My BMW rakenduse ulatuslikest funktsioonidest (nt sõiduki asukoha kuvamine, kaugjuhitavate teenuste käivitamine, nt sõiduki avamine). BMW lisamine My BMW rakendusse võib võtta mitu tundi. Ka BMW eemaldamine My BMW rakendusest on lihtsam: kohe, kui kasutajad sõiduki My BMW rakendusest kustutavad, eemaldatakse sõidukist ka nende BMW ID. Ja vastupidi – BMW ID kustutamine sõidukist toob kaasa ka BMW automaatse eemaldamise My BMW rakendusest, ehk sellel BMW ID-l ei ole enam My BMW rakenduse kaudu ligipääsu kaugjuhitavatele funktsioonidele. Kõik kasutajad kuvatakse sõidukis BMW ID kasutajahalduse all.

Loe lisaks
Naine seisab BMW ees ja vaatab oma nutitelefoni

Kasutajate arvu suurenemine My BMW rakenduses.

Suurendatud on kasutajate arvu, kes saavad lisada sama sõiduki My BMW rakendusse. See tähendab, et mitu pereliiget saavad oma BMW ID kaudu My BMW rakenduse funktsioone kasutada. Sõltuvalt sõidukimudelist on nüüd võimalik kuni kolm (üks põhikasutaja, kaks kaaskasutajat) või kuni seitse kasutajat (üks põhikasutaja, kuus kaaskasutajat). Kui BMW on juba My BMW rakenduses sinu BMW ID-ga seotud, saab sinu BMW ID-st põhikasutaja. Vastasel juhul muutub automaatselt põhikasutajaks esimene My BMW rakenduse kasutaja, kes BMW sinna lisab. Kõigist teistest kasutajatest saavad kaaskasutajad. See rollimääramine kehtib ka BMW ID-de kohta, mis olid uuenduse paigaldamise ajal sõidukis juba olemas. Põhikasutajal on rohkem õigusi kui kaaskasutajatel: nt BMW digitaalse võtme loomine ja jagamine, kasutajate haldamise õigused (nt BMW ID-de kustutamine sõidukist) ja põhikasutajarolli üleandmine teisele BMW ID-le. Põhikasutaja võib kustutada sõidukist enda ja kõigi teiste BMW ID-d. Kui põhikasutaja end kustutab, kustutatakse sõidukist ka kõik teised kasutajad ning sõiduk eemaldatakse kõigi nende kasutajate My BMW rakendusest. Sõiduki andmete lähtestamine tehaseseadetele kustutab põhikasutaja ja kõik autos olevad kaaskasutajad ning kustutab sõiduki ka kõigi kasutajate My BMW rakendustest.

Loe lisaks

ISIKUPÄRASTAMISVÕIMALUSED.

 • Digitaalse omanikuvõtme ja raadioseadete parandused.
 • Täiustatud juhituvastus: rakenduse stsenaariumide laiendamine.
 • MyModes: olemasolevate režiimide laiendamine.
 • ConnectedDrive’i pood sõidukis: isikupärasta oma BMW-d.

BMW TARKVARA KAUGUUENDUS 22-07.

Hoia oma BMW alati ajakohasena: tarkvara kauguuendus 22-07 toob sinuni paljud uued funktsionaalsed täiendused, kvaliteediparandused ja uued funktsioonid. Kõik üksikasjad sisu ja teabe kohta leiad järgnevatest versioonimärkmetest.

Loe lisaks

BMW INTELLIGENTNE ISIKLIK ASSISTENT.

Teabe kuvamise ekraan, OS8, valgussfääridega kõnedialoog, BMW tarkvarauuendus

Kõnedialoogi uus visualiseering.

Kõnedialoogi uus visualiseering koosneb erineva suuruse ja heledusega valgussfääridest. See teeb hääljuhtimisega assistendi väljendusrikkamaks. Selle uuendusega saab assistent väljendada ka emotsionaalseid olekuid ja rakendusespetsiifilisi ikoone navigeerimiseks, meelelahutuseks ja suhtlemiseks. Sul on valik harmoonilise visualiseerimise ning inimese välimusel põhineva ekspressiivse visualiseerimise vahel. Visualiseeringu all kuvatakse kõneldud tekstide transkriptsioon. (ainult valitud sõidukite puhul)

Teabe kuvamise ekraan, OS8, valgussfääridega kõnedialoog, BMW tarkvarauuendus

Lisateave vähekasutatud funktsioonide kohta.

Sinu BMW-l on hulgaliselt funktsioone, millest sa teada ei pruugi. Seetõttu on laiendatud nende funktsioonide ulatust, mida sinu BMW saab esile tõsta, kui need on sinu sõidukis olemas: kaardirežiimid, koduaadressi seadistamine, rääkimiseks nupu all hoidmine, eSIM ja aku soojushaldus optimeeritud alalisvooluga laadimiseks. Lisaks sellele on olemas õppiv navigatsioon, My Modesi režiimid „Expressive“ ja „Relax“, kombineeritud ekraani ja Head-Up Display konfigureerimine ning asukohast sõltuvad laadimisseaded. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Armatuurlaua vaade koos kumerekraaniga, vidinad, intelligentne isiklik assistent, BMW tarkvarauuendus

Vidinate ja esitusvahendite täiustused.

Selle uuendusega muutub ühest küljest BMW intelligentse isikliku assistendi vidina vähekasutatud funktsioonide kuvamise loogika ning teisest küljest saab BMW intelligentne isiklik assistent uue kujunduse. Mõlemad kuvamisvõimalused näitavad nüüd ka järgmisi funktsioone: kaardirežiimid, koduaadressi seadistamine, rääkimiseks nupu all hoidmine, eSIM, aku soojushaldus optimeeritud alalisvooluga laadimiseks, õppiv navigatsioon, My Modesi režiimid „Expressive“ ja „Relax“, kombineeritud ekraani ja Head-Up Display konfigureerimine ning asukohast sõltuvad laadimisseaded. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

BMW iX tänaval sõites

Vähekasutatud funktsioonide proaktiivsed märguanded.

Sõidumugavuse suurendamiseks on proaktiivseid soovitusi laiendatud aktiivse püsikiirusehoidja ja parkimisassistendi funktsioonidele, kui need on sinu sõiduki konfiguratsioonis olemas. Kui sa neid funktsioone ei kasuta või kasutad neid harva, soovitab BMW sul need sobivates olukordades aktiveerida.

NAVIGEERIMINE.

Armatuurlaua vaade koos kumerekraaniga, keskne teabeekraan, OS8, sihtkoha sisestamine

BMW Maps: navigeerimissihtkohtade otsingutulemuste loendite ühetaoline kuvamine.

Varem erinesid navigatsioonisihtkohtade otsingutulemuste loendid vastavalt sellele, kas sihtkoht sisestati puuteekraani / iDrive juhteseadme või häälkäsklusega. Nüüd toimub kõik ühetaoliselt. Otsingutulemuste loendist sihtkoha valimise funktsioonid, nagu filtreerimine või sortimine, on sulle kättesaadavad sihtkoha sisestamisliigist sõltumata. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Isik sõidukis vaatab navigatsioonikuvaga kumerekraanile

Õppiv navigatsioon: oluline teave ilma marsruudijuhendust aktiveerimata.

Õppiva navigatsiooni puhul kuvatakse olulist teavet teel soovitatud sihtkohta ka ilma aktiivse marsruudijuhenduseta. See hõlmab näiteks teavet liiklustakistuste või ohtlike kurvide kohta. Kui loobud soovitatud sihtkohast, ei kuvata seda enam enne sõiduki järgmist käivitamist. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Naine pargitud BMW ees, laadimispeatus

Laadimisele optimeeritud marsruut: lisateave ja seadistusvõimalused.

Sihtkohta sisestades arvutatakse sulle nüüd marsruut (koos kõigi vajalike laadimispeatustega). Marsruudiülevaates näed sa ka aku eeldatavat laetust laadimispeatustesse ja sihtkohta jõudmisel. Lisaks esitatakse aku soovitatav laetus pärast iga laadimisprotsessi ja sellega seotud eeldatav laadimisaeg. Samuti on nüüd võimalik määrata, kui suur peaks olema vastav allesjäänud sõiduulatus laadimispeatustes ja sihtkohas. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Teabeekraan, OS8, aktiivsed navigatsioonijuhised

Aktiivsed navigatsioonijuhised: vajaliku sõidurajavahetuse tuvastamine.

Pööramisassistendi aktiivne navigatsioonijuhatus tuvastab kiirteedel navigatsioonisihtkoha järgimiseks vajaliku eesootava sõidurajavahetuse. Eesootav vajalik sõidurajavahetus valmistatakse optimaalselt ette sobiva kiirteelt mahasõidu suunas. Kui avaneb võimalus, teavitatakse juhti sõiduraja vahetuse märguandega: „Marsruudi järgimiseks vaheta sõidurada“. Pärast juhipoolset kinnitust tehakse vajalikud sõidurajavahetused kuni mahasõiduni.*

BMW iX maanteel sõitmas, navigatsiooniandmed

Navigatsiooniandmete edastamine erinevatele sõidukisisestele juhtseadmetele ja funktsioonidele.

Täiustatud juhiabisüsteemi navigatsiooniprotokolli (ADAS NG) edasiarendus saab kasu täiendavate navigatsiooniandmete esitamisest. Praktikas tähendab see muuhulgas seda, et kiiruspiirangute assistendi ning videotega liitreaalsuse funktsionaalsust on parandatud. Lisaks tehti täiendavaid optimeerimisi. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

Mees BMW-d juhtimas, navigatsioonisüsteem

Navigatsioonisüsteemis kontekstipõhiste soovituste andmise ettevalmistus.

Uuendus valmistab ette info- ja meelelahutussüsteemi tehnilise võimekuse kuvada tulevikus valitud kolmandast isikust pakkujate personaliseeritud ja kontekstipõhiseid soovitusi ning ka BMW pakkumisi, mis on osa BMW võimalikest marsruudiplaneerimisel, praegusel asukohal ja sõidukiandmetel põhinevatest uutest teenustest. Uuendus hõlmab ka ettevalmistusi veebitoega otsingufunktsiooni kasutuselevõtuks sinu navigatsioonisüsteemis.

*Süsteemi kasutamine ei vabasta juhti nähtavuse ja liiklusolude hindamise ning vajaduse korral sekkumise vastutusest. Õnnetuste ohu vähendamiseks peaks juht olema alati ettevaatlik.

Loe lisaks

SÕIDUMUGAVUS JA OHUTUS.

Teabeekraan, OS8, kiirusepiirangu abisüsteem

Automaatne kiirusepiirangu abisüsteem: sinu BMW kohandub nüüd ise lubatud kiirusega

Automaatne kiirusepiirangu abisüsteem võtab automaatselt soovitud kiiruseks süsteemi poolt tuvastatud kiirusepiirangu – piirajafunktsiooni, pikivahehoidja või pidurdusfunktsiooniga tempomaadi puhul.*

Loe lisaks
BMW iX, külgvaade sõites, kiirusepiirangu abisüsteem

Kiiruspiiranguassistent: nüüd automaatse valgusfooride taga peatumisega

Valgusfoorituvastusega aktiivne püsikiirusehoidja (koos Stop & Go funktsiooniga) pidurdab sõiduki valgusfooride taga seisma – automaatselt või sinu nõusolekul. Soovi korral võib sõiduk anda foori roheliseks minekul visuaalse ja akustilise sõitmahakkamise meeldetuletuse.*

Loe lisaks
Teabeekraan, OS8, kiirusepiirangute teabesüsteem

Kiirusepiirangute teabesüsteem: automaatne kiirusepiirangute ja möödasõidukeelualade tuvastamine.

Kiirusepiirangute teabesüsteem koos möödasõidukeelu indikaatoriga kasutab praeguse kiirusepiirangu või möödasõidukeeluala tuvastamiseks kaamerat ja kuvab sellekohase teate. Lubatud maksimaalse kiiruse ületamise korral on võimalus ka visuaalse hoiatuse kuvamiseks.*

Loe lisaks
Vaade kiirteele BMW juhiistmelt

Marsruudijuhendus: aktiivne kiiruse vähendamine sõidumugavuse suurendamiseks.

Aktiivse pikivahe hoidmisega vähendab marsruudil püsimise funktsioon automaatselt kiirust, kui eesolev tee seda nõuab. Süsteem kasutab navigatsioonisüsteemist saadud teeinfot näiteks pöörete, ring- ja tavaristmike puhul. Pärast vastava asukoha läbimist kiirendab sõiduk automaatselt tagasi soovitud kiirusele.*

Loe lisaks

*Süsteemi kasutamine ei vabasta juhti nähtavuse ja liiklusolude hindamise ning vajaduse korral sekkumise vastutusest. Õnnetuste ohu vähendamiseks peaks juht olema alati ettevaatlik.

Loe lisaks

JUHIASSISTENT.

BMW iX, 3/4 eestvaade sõites

Hoiatussignaali reguleerimine.

Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemi poolt roolimisse sekkumise kordumisel antakse hoiatussignaal. Alates sõiduki kolmandast roolimisse sekkumisest pikendatakse järgmise kolme minuti jooksul hoiatussignaali iga järgneva roolimisse sekkumise korral veel kümne sekundi võrra. Uuendusega lähtestab juhi tegevus hoiatussignaali kestuse algsele pikkusele (saadaval ainult sõidukitele, millele on tehases paigaldatud sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem).*

BMW Touring, 3/4 eestvaade sõites

Optimeeritud roolisüsteemi sekkumine suurema sõidumugavuse pakkumiseks.

Sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteemi juhitud roolisüsteemi sekkumised sõidurajalt lahkumisel on sujuvamad, kuna pööramise kestust ja roolijõudusid kohandatakse paremini konkreetse sõiduolukorra järgi, st mida aeglasemalt sa näiteks sõidurajalt lahkud, seda sujuvamalt sinu sõiduk pöörab.

Sinu BMW joondab end nüüd eelnevalt ületatud sõiduraja märgistuse lähedale, et tagada kiirem optimaalsesse sõiduasendisse naasmine.*

Teabeekraan, OS8, peateega ristumise hoiatus

Tugi ohtlikel ristmikel

Peateega ristumise hoiatus toetab sind olukordades, kus on vaja teed anda. See kehtib nii märkide „Anna teed“ ja „Stopp“ kui ka valgusfooride puhul (riigispetsiifiliselt).

Kui süsteem tuvastab võimaliku teeandmiskohustuse eiramise, antakse sulle sellest märku visuaalse hoiatusega näidikupaneelil / Head-Up Displayl – mida võib täiendada akustiline hoiatus koos üleskutsega asjakohaselt reageerida.*

Teabeekraan, OS8, peateega ristumise hoiatus

Toetus nüüd ka valgusfooride puhul.

Lisaks sõidueesõiguse märkidele „Anna teed“ ja „Stopp“ toetab peateega ristumise hoiatus sind nüüd ka valgusfooride taga.*

Teabeekraan, OS8, esikokkupõrke vältimise funktsioon

Tugi vastassuunalisest liiklusest tulenevate ohtude korral.

Esikokkupõrke vältimise funktsioon koos pidurdussekkumisega aitab hoida ära kokkupõrkeid. Süsteem suudab tuvastada vastutulevaid sõidukeid. Hädaolukorras võib süsteem kokkupõrget vältida või kokkupõrkekiirust märkimisväärselt vähendada.*

Teabeekraan, OS8, esikokkupõrke vältimise funktsioon

Abi tagakokkupõrke ohuga olukordades.

Kui esikokkupõrke vältimise funktsioon tuvastab selgelt liiklusummiku lõpu, võib funktsioon tuua pidurdussekkumise aega ettepoole ning tagada hädaolukorras kokkupõrkekiiruse märkimisväärse vähendamise.*

Teabeekraan, OS8, esikokkupõrke vältimise funktsioon

Hädaabiraja assistent: nüüd kasutatav veelgi rohkemates riikides.

Abistava sõidurežiimi osana lihtsustab hädaabiraja assistent paljudes riikides seadusega nõutud hädaabiraja moodustamist. See tähendab, et sõiduk paigutab end liiklusummikutes automaatselt paremale või vasakule poole teed, sõltuvalt sellest, millisel sõidurajal see asub. Saadaval järgmistes riikides: Saksamaa, Austria, Luksemburg, Šveits, Sloveenia, Ungari, Tšehhi, Poola, Slovakkia ja Belgia.*

Teabeekraan, OS8, hädapeatuse assistent

Hädapeatuse assistent: aitab sinu BMW-d meditsiinilistes hädaolukordades.

Hädapeatuse assistent suudab meditsiinilises hädaolukorras lühiajaliselt sinu BMW-d automaatselt juhtida ja peatada. Funktsiooni saab igal ajal rooli pööramisega või gaasipedaali vajutamisega tühistada. Kui sa ei reageeri, aktiveerib hädapeatuse assistent ohutuled ja hädaabikõne.*

BMW 3. seeria Touring (G31), väljumishoiatus

Väljumishoiatus: saa hoiatus BMW-st väljumisel.

BMW-st väljudes võib väljumishoiatus sind lähenevate liiklejate eest hoiatada ning aidata vältida kokkupõrkeid.*

Kumerekraan, keskne teabeekraan, OS8, panoraamvaade

Panoraamvaade: GPS-punktiga aktiveerimine.

Nüüd on võimalik aktiveerida kumerekraanil GPS-andmeid kasutades panoraamvaade. Selleks määra süsteemis GPS-punkt. Niipea, kui oma BMW-ga nende koordinaatideni jõuad, käivitub panoraamvaade automaatselt.

Teabeekraan, OS8, haagiseassistent

Haagiseassistent: abi tagurdamisel.

Haagisega tagurdamisel aitab haagiseassistent sind aktiivse roolimisega.*

*Süsteemi kasutamine ei vabasta juhti nähtavuse ja liiklusolude hindamise ning vajaduse korral sekkumise vastutusest. Õnnetuste ohu vähendamiseks peaks juht olema alati ettevaatlik.

Loe lisaks

MÄRKUS JUHIABISÜSTEEMIDELT: MITTEAKTIVEERIMISE PÕHJUS.

Kui soovid aktiveerida maksimumkiiruse piiraja, tempomaadi, aktiivse püsikiirusehoidja või abistava sõidurežiimi, kuid see ei ole võimalik, siis kuvatakse nüüd selle konkreetne põhjus.

Loe lisaks

ÜHENDUVUS.

Mees BMW-ga sõitmas, käed roolil

BMW ConnectedDrive’i uuendused: suurenda oma sõidumugavust.

Pärast selle tarkvara paigaldamist on ConnectedDrive’i poes tasu eest saadaval erivarustuse funktsioonid juhtimisassistent Plus, roolisoojendus, istmesoojendus ja kaugtulede assistent, kui need ei sisaldu juba sinu sõiduki konfiguratsioonis.

Mees BMW-s juhiistmel, külgvaade kaassõitja poolelt

Amazon Alexa integreerimine: nüüd saadaval sinu BMW-s.

Kasuta Alexat oma BMW-s just nagu kodus. Kohenda oma ostunimekirja, kontrolli Amazoni tellimuse olekut või vaata värskeimaid tulemusi oma lemmikspordialas – ja seda kõike liikvel olles ning käsi roolilt tõstmata. „Alexa, who’s the President of the USA?“ (Alexa, kes on USA president?) või „Alexa, add toothpaste to my shopping list!“ (Alexa, lisa hambapasta minu ostunimekirja) Nüüd saad BMW-st häälkäskluste teel ka ühilduvaid nutikoduseadmeid juhtida. Lihtsalt ütle „Alexa, open the garage!“ (Alexa, ava garaaž!), et hõlpsasti garaaži siseneda. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukite puhul.) Alexa kasutamiseks oma BMW-s pead esmalt viima lõpuni aktiveerimise My BMW rakenduses ja sõidukis.

Armatuurlaua vaade koos kumerekraaniga, keskne teabeekraan, OS8, Apple CarPlay

Apple CarPlay®: kõnetuvastuse optimeerimine ja uus kompass.

Tuvastamisalgoritmi optimeeriti, et BMW tunneks veelgi paremini ära aktiveeriva võtmesõna „Hey Siri“ saksa, inglise, mandariini ja jaapani keeles ning tehti ka muid parandusi. Lisaks sellele näitab armatuurlaud nüüd navigatsioonikaardil saabumisaega ja kompassi. See nõuab aktiveerimist iPhone’i seadetes. See ei ole saadaval kõigis riikides ning on saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.

Armatuurlaua vaade koos kumerekraaniga, keskne teabeekraan, OS8, Apple CarPlay

DAB- ja FM-tuuner: lisateave sinu raadiojaamade kohta.

Paremaks orienteerumiseks keskendub sinu raadio nüüd enamiku kanalite puhul lisateabele, näiteks jaamade nimedele, jaamalogodele ja lugude teabele. (Saadaval ainult OS8-ga sõidukitele.)

LIHTSUSTATUD TOIMINGUD.

 • Laiendatud hääljuhtimine: ulatuslik funktsioonide valik
 • Soojusmugavuse pakett: paneelisoojenduse juhtimisvaliku muudatus

KVALITEEDIPARANDUSED UUENDUSES 22-07.

KVALITEEDIPARANDUSED.

 • Lukustusnäidik, teine istmerida
 • Tõrkereaktsiooni kohandamine katkestatud laadimise korral
 • Sõiduki hetkeandmete kuvamine My BMW rakenduses
 • Tagasikutsumine: Tagasikutsumine: juhtplokkide programmeerimine (õhkpadjad)
 • Tagasikutsumine: juhtplokkide programmeerimine (MGU peamine juhtüksus)
 • Juhtplokkide programmeerimine (MGU peamine juhtüksus)

MY BMW RAKENDUSE KASUTAMINE ANDMEEDASTUSEKS.

Tarkvara kauguuendus, nutitelefon käes, vaade My BMW rakendusele

Uuri YouTube’ist, kuidas kasutada tarkvarauuenduse paigaldamiseks andmeedastuseks My BMW rakendust.

ÜLDINE TEAVE.

FUNKTSIOONIUUENDUSED JA KVALITEEDIPARANDUSED.

See tarkvara kauguuendus värskendab olemasolevaid funktsioone, et need vastaksid värskeimatele tipptaseme tehnoloogiastandarditele, ning sisaldab ka kvaliteediparandusi.

Loe lisaks
 • Tarkvara kauguuenduse kehtivus ja versioonimärkmed
 • Teave eelmiste versioonide kohta
 • Sõiduki pardal olevate kasutusjuhiste värskendamine

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.
Tarkvara kauguuendus, kumerekraani lähivõte, BMW iX

TARKVARA KAUGUUENDUS.

Hoia oma auto tarkvara ajakohasena.
Tarkvara kauguuendus, mees seismas BMW ees, vaatamas oma nutitelefoni

KÕIK TARKVARA KAUGUUENDUSED.

Kas soovid teavet kõigi varasemate BMW tarkvarauuenduste kohta? Klõpsa siia, et saada ülevaade kogu sisust.