BMW mootoriõli vahetaja ja naine nõjatumas BMW kapotile

PUHKUSE AJAL MEELDIB MEILE VEDELEDA. AGA MITTE RIKKI LÄINUD MOOTORI PÄRAST.

Head reisi! Koos BMW originaalmootoriõli ja teenindusega.

Pole tähtis, kuidas soovid oma elu korraldada, sinu BMW on sinuga koos kuhu tahes lähed. See jätab oma jälje. Kaitse oma BMWd originaalmootoriõliga ning naudi silmapaistvat sooritusvõimet ja sõiduki pikka eluiga. Muuda oma lemmiku mootor sujuvamaks BMW originaalmootoriõli ja õlivahetusega.

Loe lisaks
PUHKUSE AJAL MEELDIB MEILE VEDELEDA. AGA MITTE RIKKI LÄINUD MOOTORI PÄRAST.Head reisi! Koos BMW originaalmootoriõli ja teenindusega.
BMW originaalmootoriõli BMW TwinPower Turbo SAE 0W-30

BRONEERI TEENINDUSAEG VEEBIS.

Sinu BMW Service Partner on meeleldi valmis nõustama kõigi toodete ja teenuste osas, mis aitavad viia sinu BMW mootori sooritusvõime tipptulemusteni ja samas kaitsta selle tööiga. Võta rohkem aega meeldivate asjade jaoks elus ja kasuta meie mugavat veebipõhist teenust, et leppida kokku teenindusaeg BMW Service Partneriga oma piirkonnas.

BMW ORIGINAALMOOTORIÕLI. SOORITUSVÕIME. ÖKONOOMSUS. KAITSE.

BMW TwinPower Turbo mootoriõlid toetavad BMW mootorite omadusi ja aitavad tõhusalt anda kogu võimsuse edasi täies mahus, kaitstes mootorit kulumise ja korrosiooni eest. See aitab hoida mootori puhtana ja pikendab selle eluiga. BMW TwinPower Turbo originaalmootoriõlidega oled alati kaitstud. Ei ole vahet, kas hõbedase tähisega „Selecti“ mootoriõlid, kuldse märgisega „Premium Efficiency“ mootoriõlid või punase rõhutusega „BMW M Performance‘i“ mootoriõlid – oma BMW mootorile leiad alati parima originaalmootoriõli ja naudid mootori kaua kestvat sooritusvõimet.

Loe lisaks
BMW originaalmootoriõli BMW TwinPower Turbo, hõbedavärvi

BMW TwinPower Turbo, hõbedavärvi.

BMW TwinPower Turbo, hõbedavärvi. Mootoriõlid kestliku sõidurõõmu tagamiseks: Need õlid mitte ainult ei panusta mootori sooritusvõimesse, vaid aitavad ka mootori kriitilisi osi puhtana hoida ja mootorit kaitsta.

Loe lisaks
BMW originaalmootoriõli BMW TwinPower Turbo, kuldne

BMW TwinPower Turbo, kuldne.

BMW TwinPower Turbo, kuldne. Mootoriõlid silmapaistva sooritusvõime jaoks: Kuldse märgisega mootoriõlid kujutavad endast uut standardit ning tagavad mootori silmapaistva sooritusvõime ja kõrgel tasemel mootori kaitse. Märgisega „FE“ (fuel economy = kütusesääst) õlid tagavad Euroopa sõidutsüklis NEDC väiksema kütusekulu BMW Longlife-01 mootoriõlidega võrreldes.

Loe lisaks
BMW originaalmootoriõli BMW TwinPower Turbo, punane

BMW TwinPower Turbo, punane.

Korduvtäitmine adrenaliiniga: „M TwinPower Turbo“ mootoriõlid on kohandatud täpselt vastavaks BMW M-mudelite võimsatele mootoritele ning pakuvad erakordset laagrite kaitset ja silmapaistvat sooritusvõimet ka äärmuslikes oludes.

Loe lisaks

5 PÕHJUST BMW ORIGINAALMOOTORIÕLIDE KASUTAMISEKS.

  • 01 Annavad suurema kütusesäästu, mis tähendab ka väiksemat CO₂-heidet. (1)
  • 02 Kaitsevad mootorit setete tekkimise eest, mis pikendab mootori eluiga. (2)
  • 03 Püüavad kinni jääkosakesed, mis vähendab sette tekkimist mootoris.
  • 04 Aurustumine on väiksem, mis tähendab madalamat õlikulu ja harvemat vajadust õli lisada. (3)
  • 05 Tagavad silmapaistva sooritusvõime ka madalatel temperatuuridel, võimaldades lihtsamaid külmkäivitusi ka kuni –40 °C juures. (4)
BMW originaalmootoriõli BMW TwinPower Turbo

HOIA MOOTOR SOORITUSVÕIMELISENA.

BMW originaalmootoriõli ja õlivahetus.

BMW originaalmootoriõlid vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele, mida BMW mootorid nõuavad, ning rakendavad täielikult nende potentsiaali sooritusvõime, ökonoomsuse ja kestvuse seisukohast. Muuda oma BMW hooldustööd tõhusamaks BMW originaalmootoriõliga ja meie hooldusspetsialistide pikaaegse kogemusega.

Loe lisaks

HOIA MOOTOR SOORITUSVÕIMELISENA.

BMW originaalmootoriõli ja õlivahetus.

(1) Tõendatud kütusesääst BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20 kasutamisel; (i) ülemaailmse ühtlustatud standardi WLTP võrdluses BMW Longlife-01 mootoriõliga (katsetatud BMW sõidukiga).


(2) Põhineb tööstusstandardi setete testidel.


(3) Põhineb tööstusstandardi aurustumiskao NOAK testidel.

 

(4) Kehtib kõigi 0W-õlide kohta. 5W-õlid tagavad kõrge sooritusvõime ka kuni –35 °C juures.

Loe lisaks