BMW 1. seerial on sportlik ja enesekindel välimus. Selle silmapaistev disain teeb ta juba esimesel pilgul teiste seas märgatavaks. Tipptasemel sõidu ja šassii tehnoloogiad garanteerivad dünaamilisuse ja liikuvuse, samal ajal kui innovaatilised tehnoloogiad ja juhiabisüsteemid tagavad maksimaalse turvalisuse ja mugavuse.
 

BMW 1. seeria ajam seab kompaktauto standardid. Koostöö BMW TwinPower Turbo mootorite, esiveo ja täpselt häälestatud šassii tehnoloogiate vahel pakub kõrgetasemelist sõidudünaamikat ja liikuvust, mida on toetamas terviklik kergkonstruktsiooni kontseptsioon ja tõhusust suurendavad BMW EfficientDynamicsi meetmed nagu standardina sobitatud ECO PRO režiim. Samal ajal pakuvad maksimaalset turvalisust ja mugavust juhiabisüsteemid ja digitaalteenused.
 

Täiesti uuel 1. seeria progressiivsel välisdisainil on rabavad omadused sõiduki sportliku loomuse rõhutamiseks. Kaasreisijaid ootab tippklassi kvaliteet ja ruumikas salong ning juhist lähtuv disain on kutse dünaamilisele sõidule. Uus BMW 1. seeria on saadaval mudeliversioonides M Sport, Sport Line, Luxury Line ja Advantage. Lai valik disainilahendusi, ülekande ja šassii komponente koos innovatiivsete tehnoloogiatega pakuvad selles sportlikus BMW kompaktautos üha enam individuaalsust.
 

Kui otsid uut või kasutatud BMW 1. seeria autot, leiad siit kogu vajamineva teabe koos katsetulemuste ja BMW 1. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega, ja loomulikult BMW edasimüüja, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks