3-ukseline BMW 1. seeria jääb meelde juba esimest pilgust. Seda efektset kompaktautot iseloomustavad hingestatud elegants ja sportlik loomus, mille toob välja selle atleetlik disain. Võimsad mootorid teevad võimalikuks unustamatult dünaamilised hetked ja nende valik ulatub sportlikest ja ökonoomsetest BMW TwinPower Turbo 3-silindrilistest bensiini- ja diiselmootoritest erksate BMW TwinPower Turbo 4-silindriliste mootoriteni ning tipneb TwinPower Turbo 6-silindrilise bensiiniga töötava reasmootoriga mudelis M140i.

Olenemata sellest, millise mootori kasuks otsustad, võid kindel olla, et selle ajamiülekandele ei ole kompaktautode klassis vastast. Siinkohal on olulised ka sellised BMW EfficientDynamics süsteemid nagu automaatne Start/Stop-funktsioon, käiguvahetuse märguanne ja regeneratiivpidurdus.

Just neid mootoreid on kasutatud ka BMW 1. seeria 5-ukselistes mudelites, mis tänu oma ergonoomilisele salongile pakuvad lugematult hoiuvõimalusi ja on oma paindliku mahuga pakiruumiga igapäevakasutuseks ideaalsed. Manuaalne 6-käiguline käigukast või 8 kiirusega Steptronic käigukast tagavad erakordselt hea reaktsioonivõime. Pakettidega Urban Line ja Sport Line ning M Sportpaketiga saab lisada isikupära. Tänu sellistele intelligentsetele kommunikatsiooni- ja meelelahutuslahendustele nagu BMW ConnectedDrive muutub BMW 1. seeria 5-ukseline sillaks isikliku liikuvuse ja igapäevategevuste vahel. Samuti rikastab see sind uute eesmärkide poole püüdlemise käigus.

Kui otsid uut või kasutatud BMW 1. seeria autot, leiad kogu vajamineva teabe siit koos katsetulemuste ja BMW 1. seeria mudelite finantseerimis- ning liisingupakkumistega. BMW esindaja Eestis on Inchcape BMW, kelle juures saad kokku leppida proovisõidu.

Loe lisaks