BMW 1. seeria F40, Misano Blue metallik, eestvaade sõitmas
BMW M135i xDrive
Kujunda täielik välimus
Kütusekulu , kombineeritud7,5–6,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel

1. SEERIA

BMW 1. SEERIA

Kütusekulu , kombineeritud7,5–6,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel
1. SEERIABMW 1. SEERIA

BMW 1. seeria on saabunud, et tõmmata endale kõik imetlevad pilgud. Seda tänu oma silmapaistvale disainile ja progressiivsele disainikeelele, mis eristab seda teiste hulgast kohe esimesel silmapilgul. Sama kehtib ka salongi moodsa atmosfääri kohta, mis inspireerib oma kõrge kvaliteedi ja avatusega. Tõhusad mootorid, esisillavedu ja tipptasemel šassiitehnoloogiad garanteerivad nüüd BMW 1. seerias dünaamikat ja liikuvust täis sõidukogemuse, samal ajal kui uuenduslikud tehnoloogiad ja juhiabisüsteemid tagavad alati turvaliselt ja mugavalt sihtkohta jõudmise.

Loe lisaks

BMW 1. SEERIA SPORTLIK VÄLISILME JA SALONGI DISAIN.

Kohe äratuntav autoriteetsus: BMW 1. seeria disain jätab võimsa mulje nii seest kui ka väljast. Alustades dünaamilise esiosaga koos suure neerukujulise iluvõre ja laia esispoileriga. Selgelt määratletud kontuurid jooksevad paralleelselt voolujoonelise katusejoonega kuni äratuntava tagaosani. BMW 1. seeria tippklassi iseloom jätkub ka salongis. Siin saavad kaassõitjad nautida heaolutunde rikkalikke proportsioone ja avatud atmosfääri. Juhikoht avaldab muljet ergonoomiliselt optimeeritud varustusevalikuga ja oma süstemaatiliselt rakendatud juhile suunitletusega.

Loe lisaks

DISAIN.

Kvaliteetsed varustuse elemendid BMW 1. SEERIA välisilmele ja salongile.

Avasta sportliku disaini valikud BMW 1. seeria Sport Line’i mudelis. Tänu välisilme ja salongi kvaliteetsetele varustusevalikutele saad oma sõiduki kujundada täielikult oma maitse ja isikliku eelistuse kohaselt.
BMW 1. seeria mudel F40 Sport Line värvitoonis Mineral White metallik, kolm neljandikku külgvaade sõidu ajal
BMW 1. seeria F40 kahepoolne neerukujuline iluvõre

Kahekordne neerukujuline iluvõre.

Iseloomulik kahekordne neerukujuline iluvõre on konstrueeritud ühendatud elemendina ning sellel on kõrgläikega kroomitud osa ja vertikaalsed mustad kõrgläikega ribid. Keskse visuaalse pilgupüüdjana tõstab see eestvaates esile esteetikat ja rõhutab sõiduki kohalolu.
BMW 1. seeria F40 mustad peegliraamid

Mustad peeglite ümbrised.

Peeglite ümbrised on värvitud kõrgläikega musta värvi, mitte kerevärviga. Need rõhutavad visuaalselt sõiduki sportlikku iseloomu ja loovad rabava üksikmulje.
BMW 1. seeria mudel F40 Sport Line koos M kõrgläikega Shadow Line’iga

Kõrgläikega M Shadow Line.

Kõrgläikega M Shadow Line sisaldab rohkelt kõrgläikega musti varustusdetaile. Nendeks on aknaorva tihendid, aknaraamid ja juhikliistud, B-piilarid, aga ka küljepeeglite raamid, eesmised nurgad, kattevari ja peeglijalg.
BMW 1. seeria mudeli F40 Sport Line summutitoru ääris

Summutitoru liistud.

90 mm summutitoru ääris (vasakul 3-silindrilise mootori puhul, vasakul ja paremal 4-silindrilise mootori puhul) loob optilise aktsendi ja rõhutab sõiduki sportlikku iseloomu.
BMW 1. seeria mudeli F40 Sport Line juhikoht koos nahkkattega sportrooliga

Nahkkattega sportrool.

Musta nahast sportroolil, millel on kolm kodarat, on galvaanitud dekoratiivne liist. Paks rõngas ja kontuurne pöidlalohk annavad erakordselt meeldiva, tugeva haardega tunde.
BMW 1. seeria F40 salongi dekoratiivliistud 'Illuminated Berlin'

Salongi dekoratiivliistud 'Illuminated Berlin'.

Salongi dekoratiivliistud „Illuminated Berlin“ koos „High Matt“ aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis nii atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.
BMW 1. seeria mudel F40 Sport Line koos klaasist panoraamkatusega

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt nupuvajutusega või kaugjuhtimispuldilt ning on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW 1. seeria 128ti F40 nahkkattega kontrastõmblustega M-rool

Nahkkattega kontrastõmblustega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli nahast 'Walknappa' Black ääris koos punaste kontrastõmbluste ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.

SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW 1. SEERIA jõuülekanne, šassii ja M Sport rool.

Olenemata sellest, kas tegemist on võimsa kiirenduse, liikuva käsitsemise või ohutu teelhoiuga – 1. seeria BMW muudab iga reisi erakordseks tänu oma tõhusale mootorile ning dünaamilise jõuülekande ja šassiikomponentide komplektile. Uuri valitud sõidudünaamika funktsioone ja konfigureeri oma kohandatud BMW 1. seeria.
BMW 1. seeria F40 koos M Sport roolisüsteemiga

M Sport rool.

M Sport rool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning vähendavad pingutust rooli pööramisel. Sinu sõidukit saab täpsemalt suunata, pakkudes väga sportlikke käsitsemisomadusi, eriti käänulistel teedel.
BMW 1. seeria F40, 8-käiguline Steptronic Sport käigukast

Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
Intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive BMW 1. seeria F40-s

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW 1. seeria F40 koos kohanduva vedrustusega

Kohanduv vedrustus.

Kohanduv vedrustus võimaldab reguleerida amortisaatorite omadusi vastavalt sõiduolukorrale ning ühendab sõidumugavuse ja sõidudünaamika parima võimaliku ohutusega. Sõidurežiimide valiku kaudu saad valida standardse COMFORT-režiimi või SPORT-režiimi.
BMW 1. seeria F40 värvitoonis Misano Blue metallik, külgvaates parkimiskohal

JUHIABISÜSTEEM JA ÜHENDUVUS.

Intelligentsed tehnoloogiad ja juhiabisüsteemid BMW 1. SEERIAS.

Käita pardaarvutit žestide abil, lase sõidukil iseseisvalt parkimiskohta liikuda või küsi intelligentselt hääljuhitavalt abiliselt järgmise tankla teavet. BMW 1. seeria pakub sulle suurt hulka kasulikke funktsioone, digitaalteenuseid ja juhiabisüsteeme – maksimaalse mugavuse ja ohutuse tagamiseks.
BMW 1. seeria F40 keskpaneeli ekraan koos juhiabisüsteemiga Juhtimisassistent

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid nagu eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid, nagu ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagantkokkupõrke hoiatussüsteem.
BMW 1. seeria F40 koos praktilise parkimisabisüsteemiga Parkimisassistent

Parkimisassistent.

Parkimisassistent lihtsustab sõiduki parkimist. Tahavaatekaamera annab selgema ülevaate sõiduki taga toimuvast. Aktiivne parkimiskontroll pakub suuremat kaitset parkimisest põhjustatud kahjustuste eest. Parkimisassistent pargib sõiduki automaatselt, paralleelselt või risti tänavaga, ning sõidab paralleelsetest parkimiskohtadest ka välja. Tagurdamise assistent abistab sind tagurdamisel, nt kitsastel sissesõiduteedel.
BMW 1. seeria F40 koos BMW Gesture Controliga

BMW Gesture Control.

BMW Gesture Control võimaldab osa funktsioonidest juhtida kindlaksmääratud käeliigutustega. Süsteem tunneb teatavate funktsioonide kasutamiseks ära erinevaid žeste nagu libistamine või osutamine, et võtta vastu või lükata tagasi saabuv kõne. Helitugevust saab reguleerida ringjate sõrmeliigutustega.
BMW 1. seeria F40, BMW Head-Up Display

BMW Head-Up Display.

Lai, täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
BMW Live Cockpit Professionali kombiekraan BMW 1. seerias F40-s

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mille hulka kuuluvad 10,25-tolline kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraan ning täisdigitaalne 10,25-tolline armatuurlaud. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 1. seeria F40 nutikas hääljuhtimissüsteem BMW intelligentne isiklik assistent

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske paljude sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
Tarkvara kauguuendus täiesti uues BMW 1. seeria F40-s

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 1. seeria koos nutitelefoni integreerimisega

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega liideseid Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.

MUDELID JA VARUSTUSEVALIKUD.

BMW 1. SEERIA atraktiivsed mudeliversioonid.

Mudel Luxury Line

BMW 1. seeria mudel F40 Luxury Line värvitoonis Storm Bay metallik, kolm neljandikku külgvaade

Mudel Sport Line

BMW 1. seeria mudel F40 Sport Line värvitoonis Mineral White metallik, stuudiovõte, kolm neljandikku eestvaade

Mudel M Sport

BMW 1. seeria mudel F40 M Sport värvitoonis Melbourne Red metallik, kolm neljandikku külgvaade

Mudel Advantage

 • 16-tollised kergmetallveljed Star-spoke style 517 (kohaldatavad vaid mudelile 116i/116d)
 • Pidurdusfunktsiooniga püsikiirusehoidja
 • Parkimiskontroll (PDC)
 • Hoidikute pakett
BMW 1. seeria F40 mudel Advantage musta värvi, kolm neljandikku külgvaade
 • Mudel Luxury Line
 • Mudel Sport Line
 • Mudel M Sport
 • Mudel Advantage

BMW 1. SEERIA 128ti.

BMW 1.SEERIA 128ti disain ja sõidudünaamika.

Silmatorkav välimus ja tehnilised üksikasjad teevad BMW 128ti-st eriti sportliku esindaja kogu mudelivaliku sees. Sobitades kokku silmapaistvaid mudelispetsiifilisi disainielemente BMW TwinPower Turbo bensiinimootori tehnoloogia ja esisilla diferentsiaalilukustusega kindlustatakse kõrgeima taseme sõidudünaamika.
BMW 1.seeria 128ti F40 küljekarbi kate ti kleebisega

Küljekarbi kate ti kleebisega.

Punase rõhutusega küljekarbi kate ja ti kleebis toonitavad osavalt sõiduki sportlikku välimust.
BMW 1.seeria 128ti F40 18-tollised M-kergmetallveljed Y-spoke Style 553 M Bicolour Performance-rehvidega

18-tollised M-kergmetallveljed Y-spoke Style 553 M Bicolour Performance-rehvidega.

18-tollised M-kergmetallveljed Y-spoke Style 553 M Bicolour Orbit Grey metallik koos Performance-rehvidega, velje suurus 8J x 18 rehvimõõduga 225/40 R18.
BMW 1. seeria 128ti F40 salongi disaini omadused

Salongi disaini omadused.

Salongis valitseb iseloomulikult sportlik ja elegantne õhustik tänu 128ti isikupärastele disainiomadustele. Selle kindlustavad detailid, nagu näiteks punaste kontrastõmblustega nahkkattega M-rool, punaste rõhutustega eksklusiivsed sportistmed, punaste ääristega eksklusiivsed jalamatid ja tikitud ti logo istmetevahelisel käetoel.
BMW 1. seeria F40 128ti 100% sDrive & libisev diferentsiaal

100% sDrive & libisev diferentsiaal.

BMW 1. seeria 128ti põhivarustusse kuuluv libisev diferentsiaal parandab sõiduki haarduvust ja sõidustabiilsust kurvist välja kiirendamisel, suurel kurvikiirusel ja erinevatel teekatetel, jaotades veojõudu esirataste vahel vastavalt olukorrale. Tulemuseks on enesekindlad ja dünaamilised sõiduomadused.
BMW 1. seeria 128ti F40 BMW 128ti mootor

BMW 128ti mootor.

Puhast sõidumõnu edastav kompaktne sportlane: BMW 128ti TwinPower Turbo 4-silindriline bensiinimootor on eriti võimas, kuna on varustatud uute kolbide, suurema turboülelaaduri, optimeeritud sisselaskeõhu torustiku ja klappjuhitava väljalaskesüsteemiga.
BMW 1. seeria 128ti F40, M-sportvedrustus

M-sportvedrustus.

M-sportvedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. See tähendab 128ti väiksemat vedrustuse ulatust, ainuomast amortisaatorit seadistust aga ka jäigemaid stabilisaatoreid. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse disain, mis võimaldab iseloomulikku sportlikku sõidustiili.
BMW 1. seeria 128ti F40, roolisüsteem

Juhtimine.

Spetsiifiliste 128ti seadistustega juhtimine kindlustab vahetu ja kiire reageerimise. Sõidukit saab täpsemalt suunata, pakkudes väga sportlikke käsitsemisomadusi eriti just käänulistel teedel.

BMW 1. SEERIA TEHNILISED ANDMED.

BMW 128ti.

Mootori võimsus kW (hj) p/min juures:

195 (265) / 4750–6500

Beschleunigung von 0 auf 100 km/h in s:

6,1

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

6,9 - 7,4

Kombineeritud CO₂-heide (g/km):

157 - 170

BMW 1. seeria F40 toonis Misano Blue metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõitmise ajal

BMW 1. SEERIA HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES BMW 1. SEERIALE.

BMW 1. seeria F40 värvitoonis Misano Blue metallik, kolm neljandiku eestvaade, parkimas tee ääres koos naisega

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 1. seeria mudeli soetamiseks.

BMW SERVICES.

TEENINDUS JA ABI BMW 1. SEERIALE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 1. seeriale, võta ühendust lähima BMW esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M135i xDrive:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,9–7,4
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 178–167

 

BMW 128ti:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,5–6,8
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 178–168

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M135i xDrive:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 7,4–7,8
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 168 - 179

  BMW 128ti:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 6,9–7,4
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 157–170

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html