MootorBensiinDiisel

ARMASTUS SUURLINNADE VASTU.

BMW 2. seeria Gran Tourer.

MootorBensiinDiisel
ARMASTUS SUURLINNADE VASTU.BMW 2. seeria Gran Tourer.

Mootorivõimsus kW (hj) p/min
juures (220d xDrive3)

140 (190) / 4000

Keskmine kütusekulu l / 100 km (220d xDrive3)

5,7-5,9

Keskmine CO2-heide g/km (220d xDrive(3))

149-154

Pakiruumi maht

645 kuni 1905 liitrit

Võta linnaelust viimast BMW 2. seeria Gran Toureriga. See pakub palju ja suudab kanda veelgi enamat. Eriti suur eelis on see just linnas. See saab pingeliste olukordadega hakkama mängleva kergusega – noor, enesekindel ja elu täiel rinnal nautiv. Samas on sõiduki sooritus tänu võimsatele kolme- ja neljasilindrilistele BMW TwinPower Turbo mootoritele kindlameelselt sportlik. Puhtaks sõidunaudinguks, mis ulatub linnapiirideni ja sealt kaugemale.

 

BMW 220d xDrive Gran Tourer(3)
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 5,7-5,9
CO2-heide g/km (keskmine): 149-154

KÕNEAINET KOGU LINNALE.

Tõeline kosmopoliit: BMW 2. seeria Gran Tourer on dünaamiline ja enesekindel, mitmekülgne ja modernne. Tänavatest saavad selle jaoks uhked bulvarid, mida sportliku elegantsiga läbida. Efekti lisavad nägus esiosa koos suure kaheosalise neerukujulise iluvõre ja kompaktsete õhu sisselaskeavadega ning pikk teljevahe ja lühikesed ülendid. Suured uksed ja kõrge katusejoon annavad lubadusi ruumikusest ja mugavusest. Pingevaba olekuga sõiduk, mis pakub kõneainet juba esimesest pilgust.

„Sõidunauding täiesti uues vormis!“
Dr. Ian Robertson, BMW Group Ambassador for the UK and former Board Member, BMW AG.

LAITMATU ETTEASTE.

Seitsmekesi vaatamisväärsusi avastamas või puhkusel, kuhu on kaasa vaja võtta absoluutselt kõik – BMW 2. seeria Gran Tourer on ideaalne igaks seikluseks. Oma rohkete praktiliste hoiukohtade ja lisaistmetega pakub see täielikku paindlikkust nii ees kui ka taga ning kuni 1905 l ruumi pagasile. Eriti praktiline perekondade jaoks: tänu valikulisele kolmandale istmereale on võimalik kasutada seitset istekohta BMW 2. seeria Gran Tourer – rohkem ruumi elu jaoks.

OLE ÜHENDUSES.

Liikumas läbi linna, kogu maailm sinuga kaasas. Kuhu iganes lähed või millised on sinu plaanid, BMW ConnectedDrive on praktiliste digiteenuste ja BMW isikliku kaaspiloodi juhiabisüsteemidega alati sinu kõrval. Nad tagavad, et kõik vajalik oleks alati kaasas ning jõuaksid rahulikult ja turvaliselt oma sihtkohta.

Loe lisaks

Kaardilugeja pardal.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub ja kus on linna parim restoran? Concierge'i teenus on kasulik näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Kus iganes oled ja mida iganes vajad.

Loe lisaks

Hea ühendus on asendamatu.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Veel on kaasas: Bluetooth Office ja tehniline tugi WiFi pääsupunkti loomiseks.

Loe lisaks

Silmad teel, kogu info vaateväljas.

Täisvärviline BMW Head-Up Display kuvab juhi vaateväljas asuvale paneelile olulise teabe, nii et juht saaks endiselt teele keskenduda. Muuhulgas kuvatakse seal auto kiirus, navigatsiooninäpunäited, teave kiirusepiirangute kohta ning ka möödasõidukeelu indikaator, telefoni ja meelelahutuse nimistud. sõltuvalt varustusest.

Loe lisaks

Hoiab sind ohutus kauguses.

Juhtimisassistendi Plus varustus parandab silmanähtavalt ohutust ja mugavust. See hõlmab kokkupõrke ja jalakäijate hoiatussüsteemi koos hädapiduri aktiveerimisega ning sõidurajalt eemalekandumise hoiatussüsteemi, kaugtulede ümberlülituse assistenti, kiiruspiirangute teabesüsteemi, kaameraga püsikiirusehoidjat koos funktsiooniga Stop&Go ning ka liiklusummikute assistenti.
Loe lisaks

Õigeaegne startimine. Täpne saabumine.

Jõua oma kohtumistele alati õigeaegselt. BMW Connectedi rakenduse sõidu alustamise teavitus tuletab sulle aegsasti nutitelefoni või -kella kaudu meelde, et on aeg teele asuda. Reaalajas liiklusteave võimaldab välja arvutada optimaalse sõidu alustamise aja, et õigel ajal sihtkohta jõuaksid.

Loe lisaks

Viib sind otse ukseni.

Jõua rahulikult ja õigeaegselt kohale. Uksest ukseni navigeerimine aitab läbida viimased sammud pargitud autost kuni sihtkohani ja tagasi. Oma nutitelefonist saad kiire ligipääsu jalakäijale mõeldud navigatsiooniteenusele, mis saab vajalikku lisateavet Connectedi pardaekraanilt ja näitab BMW Connected-rakenduse tõuketeatiseid.

Loe lisaks

Vabadus, mis sobib sulle.

Kulge edasi tänu BMW ConnectedDrive’i tipptasemel ühendusteenustega, mille abil säilitad kontakti kõige enda jaoks olulisega, et reisimine veelgi mugavamaks muuta. Avasta seda ise.
Loe lisaks

LÄHEB VOOLUGA KAASA.

Läbi linna, linnast välja, maanteele – BMW 2. seeria Gran Toureris saab igast sõidust sinu lemmikmarsruut. Esiteks tänu selle kõrgete pööretega ja äärmiselt ökonoomsetele bensiini- ja diiselmootoritele. Teiseks annavad pikk teljevahe ja lühikesed ülendid sellele ideaalse manööverdamisvõime. Sõidurežiimide valik koos kohandatava vedrustuse ja arvukate aerodünaamikaelementidega annavad tulemuseks täpse ja erksa sõidukogemuse, millega on kõik sõidud täpselt sellised, nagu neid ette kujutanud oled.

Loe lisaks

LÄHEB VOOLUGA KAASA.

LINNATÄNAVATELT MÄGITEEDELE.

Alates eriti ökonoomsest kolmesilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga neljasilindrilise bensiinimootorini: BMW 2. seeria Gran Toureril on sobiv mootor kõigi nõudmiste jaoks. Kõiki mootoreid ühendab BMW TwinPower Turbo tehnoloogia ning süstemaatiliselt optimeeritud ökonoomsus ja sõidudünaamika. Intelligentse xDrive’i nelikveosüsteemi või seitsmekäigulise topeltsiduri ja sportliku seadistusega seitsmekäigulise käigukastiga varustatud BMW 2. seeria Gran Tourerist saab parimate sõiduomadustega mitmekülgne mudel, mis on alati valmis uusi radasid avastama.

MIDA KÕIK SOOVIVAD: MIDAGI TABAMATULT ERILIST.

Täpselt selline, nagu soovid, tänu suurele BMW 2. seeria Gran Toureri jaoks pakutavate lisatarvikute valikule. Seal on praktilisi detaile salongi ja stiilseid tarvikuid ruumisäästlikeks pagasilahendusteks. Valik on sinu: täienda BMW 2. seeria Gran Tourerit täpselt oma vajadustele ja maitsele vastavalt ning avasta uute võimaluste maailm.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.