BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, 3/4 eestvaade, öösel sõitmas

Bensiin Diisel

Mootor

X5

BMW X5: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Bensiin Diisel

Mootor

X5BMW X5: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Boss on saabunud ja näitab kõigile, kus on nende koht: BMW X5. Tema kohalolu on kõigile selge – kõrge, jõuline ja elegantne. Võimas ühest tükist koosnev neerukujuline iluvõre vihjab sellele, mis toimuma hakkab, kui ta ühe sügava hingetõmbe võtab. Ja esitulede X-disain ei jäta vähimatki kahtlust selle osas, kes juhtima asub. BMW X5 teab, kuhu läheb, olles varustatud uute tehnoloogiatega, mis tagavad veel parema turvalisuse ja maksimaalse sõidudünaamika igal pinnasel. Ja teab ka seda, kuidas sinna esimesena jõuda.

 

BMW X5 xDrive40i:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 9,0-10,7
CO2-heide g/km (keskmine): 205-244

Loe lisaks

BMW X5 OLULISEMAD OMADUSED.

Avasta disain, sõidudünaamika ja juhiabisüsteemid.

BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, eestvaade

BMW X5 VÄLISILME.

BMW X5 jõuline kohalolu.

Suur neerukujuline iluvõre on kergelt kuusnurkse disainiga ning uus valikuline siniste X-elementidega lasertuli ja võimsad õhu sisselaskeavad näitavad selgesti, kellega on tegemist. BMW X5 on nagu autoriteetne juht, kes väljendab oma põnevas disainikeeles võimsust ja dünaamikat juba esimesest pilgust.

BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, ülaltvaade läbi klaasist panoraamkatuse

BMW X5 SALONG.

Tüüpiline X-disain, BMW X5 jõulise tõlgendusega.

BMW X5 salongi puhtas disainis toob kutsuv valgusvaip esile kasutatud materjalide kvaliteedi. Eksklusiivse õhkkonna paneb alati parimas valguses särama klaasist panoraamkatus. Efektne detail: klaasist väärisdetailid käigukangil, iDrive juhteseadmel, käivitusnupul ja helitugevuse reguleerimise nupul annavad omapärase optilise efekti. Tänu innovaatilisele ühenduvustehnoloogiale on BMW X5 ideaalne koht, kus ka liikumise käigus teistest sammu võrra ees olla.

BMW X5 xDrive40i G05 2018 toonis Mineral White metallik, tagantvaade

BMW X5 SÕIDUDÜNAAMIKA.

Koge puhast sõidunaudingut BMW X5 abil.

Vaid kerge vajutus BMW X5 xDrive40i gaasipedaalile ja rõõm võib alata. Kaudse vahejahutiga turboülelaadurid saavad selle muljetavaldava pöördemomendi kätte ka madalatel pööretel. Ja valikuline kaheksakäiguline automaatne sportkäigukast vabastab igal käiguvahetusel maksimaalse dünaamika, võimekuse ja puhta sõidurõõmu.

BMW X5 G05 2018 salong, juhikoht

BMW X5 INTELLIGENTSED TEHNOLOOGIAD.

BMW X5 digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Ideaalselt ühendatud, julgelt esimene. BMW X5 on varustatud BMW uusima põlvkonna ühenduvustehnoloogiatega. Intelligentsed digiteenused ja juhiabisüsteemid tagavad sujuva ühenduse välismaailmaga ja on tänu intuitiivsele kasutusele sinu jaoks võimalikult mugavad ja turvalised.

BMW X5 xDrive45e G05 pistikhübriid tänaval sõitmas, ülaltvaade
BMW X5 xDrive45e G05 pistikhübriid tänaval sõitmas, ülaltvaade
" Uus BMW X5 on BMW X perekonna DNA kehastus. Oma neljandas põlvkonnas väljendab mudel osa seni kõige jõulisemat olemust ja modernsust. See on uue X-disainikeele jõuline, selge ja täpne kehastus. Salong on veelgi luksuslikum ja intuitiivsema juhtimiskontseptsiooniga. "
Adrian van Hooydonk, BMW Groupi disainijuht

BMW X5 DISAIN.

Lummav X: välisilme ja salongi olulisemad omadused.

Tüüpiline BMW X5 – iga detail on väljendusrikas. Suure, veidi kuusnurkse kujuga neerukujulise iluvõrega nina ning isikupäraste esitulede ja suurte õhu sisselaskeavade tagant paljastub see, mida sõidukilt võiski oodata: 22-tollised kergmetallveljed. Salongidisaini parimad omadused toob välja klaasist panoraamkatus Sky Lounge. Eksklusiivset aktsenti lisavad väärisklaasist detailid ning salongivalgustus loob hubase õhkkonna. Salongiõhkkonna saab veelgi meeldivamaks kohandada paketi Ambient Air nelja erineva naturaalse aroomiga. Ideaalse helikvaliteedi tagab liikumises olles Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System.
BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, 3/4 eestvaade, öösel seismas
BMW X5 xDrive40i G05 2018 toonis Mineral White metallik, 3/4 tagantvaade
BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, külgvaade
Klaasist panoraamkatus, BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik
Nahkistmed, BMW X5 G05 2018 salong
BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, 3/4 eestvaade, öösel seismas
BMW X5 xDrive40i G05 2018 toonis Mineral White metallik, 3/4 tagantvaade
BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik, külgvaade
Klaasist panoraamkatus, BMW X5 G05 2018 toonis Mineral White metallik
Nahkistmed, BMW X5 G05 2018 salong

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW X5 xDrive40i:
    Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 9,0-10,7
    CO2-heide g/km (keskmine): 205-244

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.