BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, 3/4 tagantvaade

X6 M

BMW M

BMW X6 M: MUDELID JA VARUSTUS

X6 MBMW X6 M: MUDELID JA VARUSTUS

BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i ja BMW X6 M50d – varustus ja tehnoloogiad.

Kõrge sooritusvõime kuni väikseima detailini: siit leiad kogu teabe BMW X6 M mudelite eksklusiivsetest varustusevariantidest ja disainiomadustest, sooritusvõimele suunatud tehnoloogiatest ja esmaklassilistest digitaalteenustest. Koge, kuidas nobedad SAC-d viivad puhta sõidunaudingu uute äärmusteni tänu erakordselt võimsatele mootoritele ja täiuslikult koordineeritud dünaamikaomadustele.

Loe lisaks

BMW X6 M SÕIDUAUTODE VÕRDLUS.

Kiired faktid mudelite BMW X6 M Competition, BMW X6 M, BMW X6 M50i ja BMW X6 M50d kohta.

BMW X6 M COMPETITION

Maksimaalne sõidudünaamika ja suurim eksklusiivsus.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 460 kW (625 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,8 sekundiga
BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, 3/4 eestvaade

BMW X6 M

Tipptasemel sõidudünaamika ja eksklusiivsus.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast
 • 441 kW (600 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,9 sekundiga
BMW X6 M F96 SUV 3/4 eestvaade

BMW X6 M50i

Jõuline sooritusvõime koos sportliku elegantsiga
 • M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast
 • BMW xDrive
 • 390 kW (530 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 4,3 sekundiga
BMW X6 M50i toonis Manhattan metallik, SUV, 3/4 eestvaade

BMW X6 M50d

Suur võimsus ja tõhusus ning maksimaalne sobivus igapäevakasutuseks.
 • M TwinPower Turbo 6-silindriline diiselmootor
 • Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast
 • BMW xDrive
 • 294 kW (400 hj), 760 Nm, 0–100 km/h 5,2 sekundiga
BMW X6 M50d toonis Manhattan metallik, SUV, 3/4 eestvaade
 • BMW X6 M COMPETITION
 • BMW X6 M
 • BMW X6 M50i
 • BMW X6 M50d

BMW X6 M COMPETITION JA BMW X6 M – SOORITUSVÕIME OMADUSED.

Mootorispordist inspireeritud: ülevaade ajami ja šassii tehnoloogiatest.

Mudelite BMW X6 M Competition ja BMW X6 M erakordne sooritusvõime ja dünaamika põhinevad põhjalikult välja töötatud jõuülekande ja vedrustuse tehnoloogiatel, mille juured on mootorispordis. Ükskõik, kas kulged mugavalt või kihutad võidusõidurajal – silmapaistev täpsus ja nobedus määratlevad pidevalt M-ile omast sõidutunnetust.
Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor mudelil BMW X6 M Competition F96 SUV 2020

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kõrgete pööretega mootori võimsuseks on 460 kW (625hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalsed reageerimistulemused. Ka V8-mootor on disainitud võidusõidurajal ekstreemsete koormuste talumiseks.
Spetsiaalne M-vedrustus mudelil BMW X6 M Competition F96 SUV 2020

Spetsiaalne M-vedrustus.

Aktiivse M-diferentsiaaliga spetsiaalne M-vedrustus rõhutab eksklusiivselt sõiduki dünaamilist potentsiaali. Lisaks kolmele sõidurežiimile, COMFORT, SPORT and SPORT+, saad sa valida ka kolme erineva dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) sätte vahel, et kohandada stabiliseeriva toe tase vastavaks endale meeldiva sõidustiiliga.
M xDrive’iga BMW X6 M Competition toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV F96 SUV 2020 külgvaade

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida kahe ülekandevariandi – 4WD ja 4WD Sport vahel.
Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast, BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 salong

Kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Saad käsitsi käiku vahetada käigukangi või roolil olevate käiguvahetuse labadega, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil ise tööd teha.
BMW X6 M Competition roolivõimendiga M Servotronic, F96 SUV 2020 juhikoht

M Servotronic.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel otsese ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on spetsiaalselt M-sõidukitele kalibreeritud ning paku kahte erinevat iseloomulikku kõverat.
Komposiitmaterjalist M-pidurid mudelil BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 lähivaade

Komposiitmaterjalist M-pidurid.

Tänu eri materjalide kasutamisele saavutavad komposiitmaterjalist M-pidurid erakordselt head aeglustusnäitajad ning on eriti stabiilsed ja vastupidavad. See vähendab ka kaalu, millel on omakorda positiivne mõju juhitavusele, dünaamikale ja kiirendusele. Sinist metallikvärvi pidurisadulaid kaunistav M-tähis näitab, et tegemist on erakordselt tõhusate M-mudelitel kasutatavate piduritega.
M Sport väljalaksesüsteemiga BMW X6 M Competition toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, F96 SUV 2020 tagantvaade

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW X6 M COMPETITION – DISAINIOMADUSED.

M-spetsiifilised välisilme ja salongi disainielemendid.

Tõeliselt isikupärane tippsportlane: BMW X6 M Competitioni eesmärk ei ole ainult järeleandmisteta sooritusvõime vaid ka individuaalne ja progressiivne disain. Löövad mustades toonides M-omadused, mis on valikuliselt saadavad ka M Carbon versioonis, täiendavad selle suure sooritusvõimega SAC dünaamilist välimust alates väljendusrikkalt vormitud esispoilerist kuni muljetavaldava tagaosani. Salongis rõhutavad olulised M-omadused nagu valgustatud X6 M logoga ja täielikult integreeritud peatugedega multifunktsionaalsed M-istmed ning M-spetsiifiline käigukang juhile suunatud juhikoha eksklusiivset sportlikkust.
BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, 3/4 külgvaade
M neerukujuline iluvõre mudelil BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, välisilme

M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

M-spetsiifilisel neerukujulisel iluvõrel koos mustade iluvõre ribidega ja musta raamiga on must X6 M logo, ning see rõhutab veelgi sinu sõiduki täiustatud sportlikku iseloomu.
M külgmised õhuavad mudelil BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, 3/4 eestvaade

Musta värvi M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad.

M külgmised õhuavad esitiibadel ning integreeritud X6 M logo on mudelil X6 M Competition disainitud mustana.
M Carbon küljepeeglikatted mudelil BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, välisilme

M Carbon küljepeeglikatted.

Valikulised M Carbon küljepeeglikatted rõhutavad sõiduki jõulist, sportlikku disaini.
M Carbon tagaspoiler mudelil BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, välisilme

M Carbon tagaspoiler.

Valikuline M Carbon tagaspoiler rõhutab sõiduki jõulist, sportlikku disaini ja vähendab märkimisväärselt tagasilla soovimatut ülestõusmist.
Summutitorude äärised toonis Black Chrome mudelil BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV

Summutitorud toonis Black Chrome.

Eksklusiivsed M Competition mudelile omased summutitorud toonis Black Chrome asuvad tagumise difuusori vasakul ja paremal küljel ning rõhutavad sõiduki eriliselt sportlikku sooritusvõimet.
Ukselävekatted tähisega „X6 M Competition“, BMW X6 M Competition F96 2020, välisilme

Lävekate tähisega „X6 M Competition“.

Sind ja su kaassõitjat tervitavad eesmised ukselävekatted kirjaga „X6 M Competition“ kohe, kui te autosse istute. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete musta värvi detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
Multifunktsionaalsed M-istmed nahkkattega 'Merino' mudeli BMW X6 M Competition F96 2020 salongis

Multifunktsionaalsed M-istmed.

M-i eksklusiivse disaini ja peatoel asuva valgustatud X6 M logoga multifunktsionaalsed juhi- ja kaassõitjaistmed rõhutavad sõiduki atleetlikku ilmet. Madalamad istmepadjad ja kõrged küljepolstrid rõhutavad kausja kujuga välimust ning garanteerivad veatu külgmise toe. Tänu lisanduvale muljetavaldavale seadistusvõimaluste valikule saavutatakse maksimaalne mugavus. Kahevärviline täisnahkpolster 'Merino' Black kontrastõmblustega toonis Midrand Beige on X6 M Competitionile eksklusiivselt reserveeritud. Seda varustust on täiendatud Alcantarast küljepolstrite ja põlvepatjadega keskkonsoolil.
Põlvepadjad, BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 salong

Põlvepadjad.

BMW X6 M Competitioni keskkonsooliga kaasnevad polsterdatud põlvepadjad juhile ja kaassõitjale, mis pakuvad täiendavat külgtuge, mille eelised paistavad eriliselt välja väga dünaamilise sõitmise ajal.
M-turvavööd mudeli BMW X6 M Competition F96 2020 salongis

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt õmmeldud klassikalistes M-värvides jooned, mis rõhutavad äärmiselt kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda salongis.
Drivelogic-funktsiooniga M-käigukang, BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 salong

Drivelogic-lülitiga M-käigukang.

Uue disaini ning Drivelogic-lüliti ja P-nupuga M-käigukang on juhi käe all mugav ja äärmiselt lihtne kasutada.
M-spetsiifiline armatuurlaud, BMW X6 M Competition F96 SUV 2020 juhikoht

M-spetsiifiline armatuurlaud.

Täielikult digitaalne M-spetsiifiline armatuurlaud pakub sulle kogu vajalikku teavet ning ka võimalust kuvatava sisu valikut isikupärastada. Samuti on sul võimalik vähendada kuvamist vaid põhilist näitava M View peale, et saaksid äärmiselt dünaamilise sõidu ajal näha ainult kõige vajalikumat teavet.
M neerukujuline iluvõre, BMW X6 M F96 SUV 2020 eestvaade
21-tollised M-kergmetallveljed toonis Bicolor Orbitgrey, BMW X6 M F96 SUV 2020 lähivaade
BMW X6 M SUV F96 tagaspoiler, tagantvaade
Nahkkattega ja kontrastõmblustega M-rool BMW X6 M F96 SUV 2020 juhikohal
X6 M logoga multifunktsionaalsed M-istmed mudeli BMW X6 M F96 2020 salongis

BMW X6 M DISAINIOMADUSED.

Alates jõulise M neerukujulisest iluvõrest ja külgmistest M-õhuavadest ja peeglikatetest kuni summutitoru ääriste ja X6 M logoni tagaosas – kroomitud disainielemendid lisavad BMW X6 M välisilmes sportlikke ja elegantseid rõhujooni. Jõulist tuge annavad suured21-tollised kergmetallveljed toonis Bicolour Orbit Grey. Eksklusiivne iseloom jätkub salongis. Alates X6 M logoga ja poleeritud kroomviimistlusega ukseläveliistudest pakub salong eksklusiivseid detaile nagu nahkkattega ja kontrastõmblustega M-rool ning elegantsed peene tekstuuriga ’Merino’ nahast multifunktsionaalsed M-istmed juhile ja kaassõitjale. Erakordsele õhkkonnale annavad viimase lihvi kvaliteetsed omadused nagu kõrglahutusega 12,3-tollise keskpaneeli ekraaniga BMW Live Cockpit Professional ning täielikult digitaalne 12,3-tolline näidikukuva.

BMW X6 M F96 SUV 2020 toonis BMW Individual Ametrin metallik, 3/4 külgvaade
BMW X6 M F96 SUV 2020 toonis BMW Individual Tanzanite Blue metallik, 3/4 külgvaade
Multifunktsionaalsed M-istmed X6 M logoga, BMW X6 M Individual F96 SUV 2020 salong
BMW X6 M F96 SUV 2020 Individual salongi dekoratiivliistud toonis Piano Finish Black
BMW X6 M F96 SUV 2020 Individual salongi dekoratiivliistud kõrgläikega toonis Ash Grain Silver-Grey
BMW X6 M F96 SUV 2020 , BMW Individual salongi väärispuidust dekoratiivliistud 'Fineline' Black koos alumiiniumdetailidega

BMW INDIVIDUAL.

Ülimas eksklusiivsuses esitletud kõrge sooritusvõime: BMW Individual pakub mudelitele BMW X6 M Competition ja BMW X6 M ainulaadselt elegantset disaini. Vali erakordsete värviviimistluste seast nagu BMW Individual Ametrin metallik, BMW Individual Tanzanite Blue metallik ja BMW Individual Special Paint Urban Green*, et rõhutada muljetavaldavalt selle sõiduki eksklusiivsust. Multifunktsionaalsed M-istmed lisavad värvivalikuga ‘Merino’ Ivory White/Night Blue salongile erilise tooni. Salongis panevad sportlikule ja luksuslikule õhkkonnale punkti BMW Individual salongi dekoratiivliistud toonis Piano Finish Black, väärispuidust dekoratiivliistud ‘Fineline’ Black koos alumiiniumdetailidega ning liistud Ash Grain Silver-Grey kõrgläikega. Esitatud BMW Individual erivalikud on saadaval ka mudelile BMW X5 M.

* Tooni BMW Individual Special Paint Urban Green saadavust eeldatakse alates 2020. aasta augustist.

BMW X6 M50i JA BMW X6 M50d OLULISEMAD OMADUSED.

BMW X6 M50i ja BMW X6 M50d sõidudünaamika ja disainiomaduste valik.

Jäta keskpärasusega hüvasti: Murranguliste sõidutehnoloogiatega, nagu ülimalt võimsad M TwinPower Turbo bensiini- ja diiselmootorid kõrvuti äärmiselt täpsete sõidudünaamika komponentidega, näiteks kohanduva M-vedrustusega Professionali ja xDrive nelikveosüsteemiga, pakuvad uued BMW X6 M50i ja M50d liikuvust ülimal tasemel.
Mees seismas kolm neljandikku tagantvaates BMW X6 M50i SUV kõrval.
BMW X6 M50i Steptronic Sport käigukast.

Steptronic Sport käigukast.

8-käiguline Steptronic Sport käigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käigukangi või käiguvahetuse labade abil, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X6 M50i ja M50d kohanduv M-vedrustus G06

Kohanduv M-vedrustus.

Adaptiivset M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustust, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW X6 M50i salongi lähivaade, käigukang M-embleemiga, G06

M-embleemiga käigukang.

Keskkonsoolil on seeria tähise asemel värviline M-embleem, mis rõhutab salongi sportlikku õhkkonda ja viitab mudeli sõidudünaamilistele omadustele.
BMW X6 M50i tagantvaade, fookus M Sport väljalaskesüsteemil

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteemis* täiendab sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem. * Saadaval ainult mudelile BMW X6 M50i.
BMW X6 M50i intelligentne nelikveosüsteem xDrive

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X6 M50i salong, fookus sõidurežiimide valikul

Sõidurežiimide valik.

Sõidurežiimide valikus on standardne režiim COMFORT, säästlik režiim ECO PRO ning dünaamilisemat sõidustiili võimaldav režiim SPORT. Uus interaktiivne funktsioon Adaptive Mode reguleerib kogu aeg kohanduvat vedrustust, roolisüsteemi ja Steptronic käigukasti sõiduoludega sobivaks.
BMW X6 M50i SUV välisilme, fookus kergmetallveljel.

22-tollised M-kergmetallveljed 747 M.

22-tollised M-kergmetallveljed stiilis 747 M pakuvad mudelitele BMW X6 M50i ja M50d jõulist vundamenti. Veljed V-spoke kujundusega ja M-spetsiifilise värviviimistlusega toonis Cerium Grey annavad viimase lihvi nende kahe SAC sportlikule ja autoriteetsele välimusele.
Lähivaade BMW X6 M50i M Carbon tagaspoilerile, SUV

M Carbon tagaspoiler.

M Carbon tagaspoiler rõhutab sõiduki jõulist, sportlikku disaini ja vähendab märkimisväärselt tagasilla soovimatut ülestõusmist.
Lähivaade BMW X6 M50i M50d G06 SUV salongist, nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW X6 M50i M50d G06 SUV, lähivaates M Carbon küljepeeglikatted.

M Carbon küljepeeglikatted.

M Carbon peeglikatted rõhutavad sõiduki jõulist, sportlikku disaini.

BMW X6 M50i.

M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor, BMW X6 M50i SUV G06

BMW X6 M50i.

530-hobujõuline M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor mudelil BMW X6 M50i.

BMW X6 M50i M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronic klapijuhtimissüsteemi ja bensiini täppisotsesissepritsega. See saavutab tippvõimsuseks 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Mõlemad turboülelaadurid asuvad täpselt silindrialuste vahel.

BMW X6 M50d.

M TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-diiselmootor, BMW X6 M50d SUV G06

BMW X6 M50d.

400-hobujõuline M TwinPower Turbo diiselmootor mudelil BMW X6 M50d.

BMW M50d M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor on igas mõttes erakordne. Tipptasemel tehnoloogia, nagu astmelaadimine nelja turboülelaaduriga ja ühisanum-kõrgesurve-sissepritse, tagab muljetavaldava võimsuse igas sõiduolukorras kuni 750 Nm-ga.

BMW X6 M SÕIDUAUTOD.

Juhiabisüsteemid ja ühenduvus.

BMW X6 M sõiduautod ei avalda muljet ainult oma sooritusvõime ja disainiga, vaid pakuvad ka laia valikut juhiabisüsteeme ning nutikaid funktsioone. Uuenduslikud funktsioonid nagu BMW Display Key illustreerivad selgelt nende sõidukite erilist mugavust juba enne neisse sisenemist. Murrangulised juhiabisüsteemid toetavad sind tervel teekonnal kuni viimsegi parkimismanöövrini. Tänu BMW Live Cockpit Professionalile ja M-spetsiifilisele Head-Up Displayle on oluline teave pidevalt su vaateväljas ning BMW Intelligent Personal Assistant pakub sulle samal ajal nõuandeid ja abi kogu teekonna jooksul.
Juhtimisassistent Professional, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 salong

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja maksimaalset turvalisust ülioluliste või monotoonsete sõitude ajal koos roolimise ja sõidurajal püsimise assistendi, sõiduraja vahetamise assistendi, hädapeatuse assistendi, kohaliku ohu hoiatuse, sõiduraja hoidmise assistendiga koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega ja teiste funktsioonidega.
Parkimisassistent Plus, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 salong

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW Intelligent Personal Assistant, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 salong

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW Intelligent Personal Assistanti abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW Head-Up Display, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 salong

M-spetsiifiline Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display koos M-spetsiifilise ekraaniga* projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et saad täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust ning olenevalt varustusepaketist ka navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust. * Saadaval ainult mudelitel BMW X6 M Competition ja BMW X6 M.
BMW Live Cockpit Professional, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 salong

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast.
BMW Display Key, BMW X6 M sõiduautod, F96 SUV 2020 G06

M-logoga BMW Display Key.

M-logoga BMW Display Key võti näitab mitmesugust teavet sõiduki oleku kohta ja võimaldab osa funktsioonidest juhtida integreeritud puutetundliku ekraani kaudu. See võimaldab sõiduki funktsioone mugavalt võtme abil juhtida.
BMW X6 M Competition toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV F96 SUV 2020 külgvaade

MOOTORID JA TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X6 M Competition(2):
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 12,7–12,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 289–284

  BMW X6 M:
  Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 12,7–12,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 289–284

  BMW X6 M50i:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 10,7–10,4
  CO2-heide g/km (keskmine): 243–237

  BMW X6 M50d:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 7,2–6,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 190–181

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

  Siin kujutatud tooni BMW Individual Special Paint Urban Green mudelile BMW X6 M Competition saadavust eeldatakse alates 2020. aasta augustist.

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad käsiraamatust „Kütusekulu ja süsinikdioksiidi heitkoguse teatmik“, mis on tasuta saadaval ametlikes BMW esindustes ning lehelt https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO2-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO2-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.