BMW X6 M mudelid toonis BMW Individual Special Paint Urban Green F96 2020
MootorBensiinDiisel

X6 M

BMW M

BMW X6 M MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

MootorBensiinDiisel
X6 MBMW X6 M MUDELID: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

BMW X6 M Competition, BMW X6 M ja BMW X6 M50i.

Ülimuslikkus igal pinnal: BMW X6 M mudelid demonstreerivad oma ekstravertset dominantsust suurepärase sõidudünaamika, väljendusrikka M-disaini ja võrratu liikuvusega. Avasta neli ekstravertset Sports Activity Coupéd (SAC): mudel BMW X6 M50i avaldavab muljet oma ainulaadse sooritusvõime, mugavuse ja tõhususe kombinatsiooniga. M xDrive’iga BMW X6 M inspireerib luksusliku salongi ning autospordigeenidest tuleneva sõidudünaamikaga. Adrenaliinist laetud sõidukogemus saab veel ühe tõuke veelgi võimsamas ja peenemas M xDrive’iga mudelis BMW X6 M Competition.

BMW X6 M50i:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 11,3-12,1
CO2-heide g/km (keskmine): 259-276

BMW X6 M:
Kütusekulu l/100 km (kombineeritud): 13,0-13,5
CO₂-heitmed g/km (kombineeritud): 297-306

Loe lisaks

MUDELITE BMW X6 M COMPETITION JA BMW X6 M OLULISEMAD OMADUSED.

Klõpsa, et saada ülevaade rivaalitust dominantsusest.

BMW X6 M Competition F96 2020 suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor, lähivaade

TUGEVAIM TÕUSEB ESIMESEKS.

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW X6 M Competitioni jõuline 4,4-liitrine biturbomootor arendab võimsad 460 kW (625 hj) ning 750 Nm suuruse pöördemomendi. Motospordist laenatud jõuallika jahutuskontseptsioon ja õlisüsteem rõhutavad selle M-mudeli suure sooritusvõimega iseloomu – eesmärgiks on optimaalne võimsuse arendamine ning püsivalt suur sooritusvõime terves pöördevahemikus.

M xDrive’iga SUV BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, kolm neljandikku tagantvaade

MOTOSPORDI DNA.

BMW X6 M Competitioni ja BMW X6 M jõuülekanne ja šassii.

Tipptasemel välja töötatud ja täiuslikult koordineeritud jõuülekande ja šassii komponendid nagu aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive tõmbavad tähelepanu mudelite BMW X6 M Competition ja BMW X6 M autospordi-DNAle – ning tagavad dünaamilise sõidukogemuse maksimaalse taseme, mida eristavad täpsus ja nobedus.

Välisdisain mudelil BMW X6 M Competition F96 2020 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, 3/4 eestvaade

PÕNEVALT KARISMAATILINE.

BMW X6 M Competitioni ja BMW X6 M välisdisain.

BMW X6 M Competition ja BMW X6 M avaldavad muljet erakordselt võimsa ja täpse disainikeelega. Välisilme annab tõestust suurest sooritusvõimest ja enesekindlusest alates X6 M prominentse haininaga spetsiaalsest esiosast ja kurvikast kupeesiluetist kuni atleetliku õlajoone ja tagaosani. Koostoimes äratuntavate M-kergmetallvelgedega ei jäta need kaks võimsat X-geenidega M-sõidukit ühtki kahtlust nendes sisalduva suure potentsiaali kohta.

Multifunktsionaalsed M-istmed mudeli BMW X6 M Competition F96 2020 salongis

LUKSUSLIK SPORTLIKKUS.

BMW X6 M Competitioni ja BMW X6 M salongi disain.

Alates multifunktsionaalsetest M-istmetest musta täisnahkpolstriga 'Merino'/Alcantara kombinatsioon/kontrastidega toonis Midrand Beige ning ekstravagantse disainiga ja koskja valgustusega M-käigukangist kuni armatuurlaua ja keskpaneeli ekraani M-spetsiifilise kasutajaliideseni – BMW X6 M Competitioni salong loob iga eksklusiivse detailiga täiusliku sümbioosi sportlikkuse ja luksuse vahel.

BMW X6 M Competition näitab oma tõelist potentsiaali selgelt juba esimesest silmapilgust.
Markus Flasch, BMW M GmbH president.

BMW X6 M COMPETITIONI DISAIN.

Avasta ühe klõpsuga salongi ja välisilme olulisemad omadused.

Võimsuse ja ülimuslikkuse väljendus: BMW X6 M Competition näitab välisdisainiga jõulisust ja ainulaadset iseloomu alates äratuntavast M neerukujulisest iluvõrest ja dünaamilise kaldega katusejoonest kuni sportlikuks vormitud tagaosani. Salongis tõotavad luksuslikud materjalid ja M-spetsiifilised olulised omadused sportlikku ja eksklusiivset sõidukogemust. Siin kujutatud tooni BMW Individual Special Paint Urban Green saadavust eeldatakse alates 2020. aasta augustist.
M neerukujuline iluvõre mudelil BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, 3/4 eestvaade
M Sport väljalaskesüsteemiga SUV BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, kolm neljandikku tagantvaade
M-kergmetallvelgedega BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, külgvaade
BMW X6 M Competition, M Carbon küljepeeglikatted, F96 välisilme
M Sport väljalaskesüsteemiga BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, kolm neljandikku tagantvaade
BMW X6 M Competition F96 juhikoht, salong
Valgustatud X6 M logoga multifunktsionaalsed M-istmed, BMW X6 M Competition F96 salong
M neerukujuline iluvõre mudelil BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, SUV, 3/4 eestvaade

Eripärased M-spetsiifilised disainielemendid nagu spetsiaalne esispoiler ja eriline „kupee neerukujuline iluvõre“, mis kõrgläikega mustade topeltribide ja kuusnurkse disainiga kesksest õhuvõtuavast esile tõuseb, tekitavad BMW X6 M Competitioni juures põnevust juba esimesest silmapilgust.

M Sport väljalaskesüsteemiga SUV BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, kolm neljandikku tagantvaade

Elegantselt langev katusejoon ja süvistatud tagaosa annavad BMW X6 M Competitionile jäljendamatu ning sportliku rõhutatud kupeesilueti. Provokatiivsed disainiomadused nagu kitsad tagatuled ja muljetavaldav tagaspoiler annavad tunnustust selle jõulise Sports Activity Coupé väljakutsuvale iseloomule.

M-kergmetallvelgedega BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, külgvaade

Oma julge hainina ja dünaamiliselt disainitud küljeosaga meenutab BMW X6 M Competition kiskjat, mis valmistub sööstma.

BMW X6 M Competition, M Carbon küljepeeglikatted, F96 välisilme

Valikulised M-spetsiifilised omadused nagu M Carbon küljepeeglikatted ja M Carbon tagaspoiler on välisilme atraktiivsed olulised omadused ning suurendavad püsivalt BMW X6 M Competitioni suure sooritusvõimega iseloomu.

M Sport väljalaskesüsteemiga BMW X6 M Competition F96 toonis BMW Individual Special Paint Urban Green, kolm neljandikku tagantvaade

M Sport väljalaskesüsteem ja neli suur 100 mm summutitoru pakuvad emotsionaalset ja erilist heli. Massiivne, lai tagaosa ja lamedad tagatuled rõhutavad BMW X6 M Competitioni ülimuslikkust.

BMW X6 M Competition F96 juhikoht, salong

BMW X6 M Competitioni juhile orienteeritud juhikoha olulisemad omadused salongis nagu M-spetsiifiline kasutajaliides, ergonoomiline nahkkattega M-rool ja peene disainiga ja integreeritud koskja valgustusega M-käigukang ühendavad ainulaadsel viisil sportlikkuse ja ülima eksklusiivsuse.

Valgustatud X6 M logoga multifunktsionaalsed M-istmed, BMW X6 M Competition F96 salong

Mudeli BMW X6 M Competition salongis võtavad valgustatud X6 M logo ja täielikult integreeritud peateed atleetliku seisukoha, mida iseloomustab ülim istumismugavus ja täiuslik külgtugi. Kahevärviline täisnahkpolster 'Merino' Black kontrastõmblustega toonis Midrand Beige on X6 M Competitionile eksklusiivselt reserveeritud. Seda varustust on täiendatud Alcantarast küljepolstrite ja põlvepatjadega keskkonsoolil.

BMW X6 M mudelid: mootorid, varustus ja tehnilised andmed.

BMW X6 M50i OLULISEMAD OMADUSED.

Alfaliider vaid klõpsu kaugusel: mootorid, välisilme ja salong.

BMW X6 M50i koos M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootoriga, G06, toonis Manhattan metallik, 3/4 külgvaade

STIILNE SUURJÕUD.

BMW X6 M50i disain.

BMW X6 M50i demonstreerib üleolekut: jõulised proportsioonid ja iseloomulikud BMW X-i omadused kõrvuti eksklusiivse tehnoloogiaga.

BMW X6 M50i M TwinPower Turbo bensiinimootoriga, G06, toonis Manhattan metallik, eestvaade

NÄHTAV ÜLIMUSLIKKUS.

BMW X6 M50i välisilme olulisemad omadused.

Ainuomane: BMW neerukujuline iluvõre ‘Iconic Glow’ süütab valguse pimeduses ja kehtestab uued standardid innovaatilises disainis.

BMW X6 M50i G06 salongi disain, juhikoht

VAPUSTAV ELEGANTS.

BMW X6 salongi disain.

BMW X6 M50i salong juhatab uuenduslikud tehnoloogiad ja maksimaalse eksklusiivsuse täiesti uuele tasemele.

M TwinPower Turbo mootorid mudelis G06 BMW X6 M50i

PÕNEV SOORITUSVÕIME.

M TwinPower Turbo mootoriga BMW X6 M50i.

Oma erakordselt võimsa, kuni 530 hj arendava bensiinimootoriga BMW X6 M50i tagab adrenaliinist laetud sõidunaudingu juba esimesest mootori pöördest.

BMW X6 M50i.

Olulisemad disainiomadused.

Ei lase pulsil aeglustuda: jõulised proportsioonid ja erakordsed disainielemendid koos BMW Individual kõrgläikega Shadow Line värvitooniga loovad sportliku elegantsi meistriteose. Provotseeriv iseloom tõuseb esile eeskätt tänu eksklusiivsele BMW neerukujulisele iluvõrele ’Iconic Glow‘ ja hiiglaslikele 22-tollistele M-kergmetallvelgedele. Salong jätkab oskuslikult ilmekuse ja eksklusiivsuse kõrgtaset – eeskätt tänu sportlikule nahkkattega armatuurlauale ja sportistmetele juhile ja kaassõitjale.
BMW X6 M50i kolm neljandikku eestvaates, seismas linnakeskkonnas
Mees nõjatumas linnakeskkonnas vastu külgvaates mudelit BMW X6 M50i
Lähivaade BMW X6 M50i tagaosast
Salong, fookusega BMW X6 M50i sportistmetele.
BMW X6 M50i, juhikoht, juhi suunas
BMW X6 M50i kolm neljandikku eestvaates, seismas linnakeskkonnas

Äratuntav BMW neerukujuline iluvõre ‘Iconic Glow’ ning BMW X6 M50i uus põrkeraud.

Mees nõjatumas linnakeskkonnas vastu külgvaates mudelit BMW X6 M50i

Vägevad 22-tollised M-kergmetallveljed räägivad enda eest ise.

Lähivaade BMW X6 M50i tagaosast

M Sporti väljalaskesüsteem ja M-tagaspoiler on tema sportliku iseloomu sümboliteks.

Salong, fookusega BMW X6 M50i sportistmetele.

Sportistmed loovad äärmiselt dünaamilise, samas elegantse õhkkonna.

BMW X6 M50i, juhikoht, juhi suunas

Eriti suure, 12,3-tollise ekraaniga juhikoht tagab optimaalse funktsionaalsuse ja maksimaalse mugavuse.

BMW X6 M50i: Mootorid, varustus ja tehnilised andmed.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X6 M:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 13,0-13,5
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 297-306

  BMW X6 M50i:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,3-12,1
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 259-276

  Siin kujutatud tooni BMW Individual Special Paint Urban Green mudelile BMW X6 M Competition saadavust eeldatakse alates 01/2021.

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.