BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik 3/4 tagantvaade

THE Z4

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik 3/4 tagantvaade

BMW Z4 M40i: VARUSTUS

BMW Z4 M40i Roadster veenab igas mõttes. Saa kogu vajalik teave mitmesuguste sportlike disainifunktsioonide, jõudlusele orienteeritud tehnoloogia ja uuenduslike juhiabisüsteemide kohta.

Loe lisaks
THE Z4BMW Z4 M40i: VARUSTUS

BMW Z4 M40i SÕIDUDÜNAAMIKA JA DISAIN.

Haarav võimsus ja välimus.

BMW Z4 M40i paljastab autospordist inspireeritud välimuse igast vaatenurgast. Dünaamilise välimuse annavad mudelile võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre, elegantne katusejoon ja BMW Individual Shadow Line elemendid. Karisma, mis kajastub võimsuses teel olles. Moodsa tehnoloogia ning uuenduslike ülekande- ja šassiikomponentide abil saavutab see muljetavaldavad jõudluse väärtused ja sõidudünaamika täiesti omaette klassis.

BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 Cabrio BMW Individual Frozen Grey metallik, 3/4 eestvaates sõitmas
BMW Z4 M40i G29 2019 M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna BMW M TwinPower Turbo bensiiniga töötavaid kuuesilindrilisi reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll turboülelaadurid kindlustavad võimsuse ja tõhususe.
Adaptiivne M-vedrustus BMW Z4 M40i Roadster G29 2019

Adaptiivne M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW Z4 M40i G29 2019 M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
Steptronic Sport käigukast BMW Z4 M40i G29 2019 lähivõttega käigukangile, salong

Steptronic Sport käigukast.

8-käiguline Steptronic sportkäigukast koos süsteemiga Launch Control võimaldab dünaamilist käiguvahetust nii automaatselt kui ka manuaalselt käigukangi või käiguvahetuslabade kaudu, et saaksid valida muretu kulgemise või dünaamilise sõidu vahel. SPORT või SPORT+ režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
Kohanduv sportrool BMW Z4 M40i G29 2019, rool, juhikoht

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on dünaamilisema sõidu aegse juhitavuse paranemine ning parkimisel ja manööverdamisel vajalike roolipööramiste vähenemine.
M-sportpidurid BMW Z4 M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik, külgvaade veljele

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
Neerukujuline iluvõre BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade eest

Võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre.

Välimusele lisab dünaamikalt mootorist sõltuva kujundusega võrkdisainiga BMW neerukujuline iluvõre. Põhimudeli võrkdisainiga iluvõre on kõrgläikega must ning Sport Line mudelil ja M-sportpaketiga mudelil matist alumiiniumist; mõlemal mudelil kroomitud raamiga. Tippmudeli M40i BMW iluvõre on üleni toonis Cerium Grey.
Air Breather BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade

Air Breather.

Koos esipõllel oleva õhkkardinaga vähendab esiratta kaare taha paigutatud õhusuunaja märkimisväärselt rattakoobaste turbulentsi ja õhuvoolu sihipärast kanaliseerimist – vähendades seega õhutakistust. Samal ajal rõhutavad nad dekoratiivse elemendina sõiduki sportlikku iseloomu.
M-aerodünaamikapakett BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik külgvaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos kerevärvi M-spetsiifiliste esi- ja tagaspoilerite, küljekarbikatete ja Dark Shadow metallik difuusori siseosaga annavad edasi tõelist dünaamikat ja sportlikkust. Need detailid mitte ainult ei rõhuta sportlikkust, vaid ühtlasi optimeerivad sõiduki aerodünaamilisi omadusi.
Summutitorud BMW Z4 Roadster M40i G29 2019 BMW Individual Frozen Grey metallik lähivaade tagant

Vaba vormiga summutitorud.

Sõiduki sportlikku välimust rõhutavad ka ümarad kõrgläikega kroomitud summutitorud tagaosa vasakus ja paremas servas.
M-sportistmed BMW Z4 M40i G29 2019 salong

M-sportistmed.

M-sportistmed integreeritud peatoe, sügava istumispinna ning kõrgete küljetugede ja seljatoe polstritega pakuvad juhile ja kaassõitjale paremat toetust isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on istme laius, sõltuvalt varustusastmest ka esireisija iste, tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
Nahkkattega M-rool BMW Z4 M40i G29 2019 juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus ja M embleem. „Walknappa“ nahast vormitud pöidlatugedega must rooliratas annab sportliku, otsese roolitunnetuse ja tagab seega dünaamilise sõiduelamuse.

BMW Z4 M40i JUHIABISÜSTEEMID.

Digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

BMW Z4 M40i pakub juhile rohkelt nutikaid abisüsteeme. Alates parkimisassistendist kuni hääljuhtimisega isikliku assistendini muudavad innovatiivsed tehnoloogiad sinu sõidud mugavamaks ja turvalisemaks. Samas võimaldavad need olenevalt olukorrast ka osaliselt autonoomset sõitu.

BMW Operating System 7 BMW Z4 Roadster

BMW Operating System 7.

BMW operatsioonisüsteem 7 innovatiivne töökontseptsioon võimaldab sõiduki funktsioone veelgi lihtsamalt ja intuitiivsemalt kasutada häälkäskluste, puuteekraani ja iDrive juhteseadme abil. Selleks on täiustatud juhteseadme funktsioone. Seega saab nüüd rakenduste menüüd otse valida.
Lisateave
BMW Z4 M40i G29 2019 BMW intelligentne isiklik assistent, keskpaneeli ekraan

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hei, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
Connected Music BMW Z4 Roadster

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify.
Lisateave

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW Z4 M40i:
    Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,9-8,0
    CO₂-heide g/km (keskmine): 181-182

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.