Välisilme, BMW M2 mudelid G87 G42
Hind alates78 650 €
PerformanceUp to 338 kW (460 hp)
MootorBensiin

BMW M2

BMW M

BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELID.

Hind alates78 650 €
PerformanceUp to 338 kW (460 hp)
MootorBensiin
BMW M2BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELID.

BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ JA BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 Coupé*:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 9,9–9,6
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 223–218

BMW M240i Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,5–7,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 192–177

BMW M240i xDrive Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,8–8,1
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 200–185

*Esialgsed väärtused

Loe lisaks

BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELID VÕRDLUSES.

Lühike ülevaade sportlikest andmetest.

BMW M2 COUPÉ.

Eksklusiivne autosporditunnetus tänu veenvatele sooritusvõime näitajatele.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav 460 hj reasmootor
 • Adaptiivne M-vedrustus aktiivse M-diferentsiaali ja tagaveoga
 • Manuaalkäigukast või Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast
 • 338 kW, 550 Nm, 0–100 km/h 4,1 sekundiga (M Steptronic)
Konfiguraator, BMW M2 Coupé G87

BMW M240i COUPÉ.

Sportlik sooritus ja muljetavaldav nobedus.
 • M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav 374 hj reasmootor
 • M-sportvedrustus, M-sportdiferentsiaal ja M-sportpidurid põhivarustuses
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h 4,7 sekundiga
Konfiguraator, BMW M240i Coupé G42

BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Adrenaliiniga laetud dünaamika koos piiramatu igapäevapraktilisusega.
 • M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav 374 hj reasmootor
 • M-sportvedrustus, M-sportdiferentsiaal ja M-sportpidurid põhivarustuses
 • Intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive
 • 275 kW, 500 Nm, 0–100 km/h 4,3 sekundiga
Konfiguraator, BMW M240i xDrive Coupé G42
 • BMW M2 COUPÉ.
 • BMW M240i COUPÉ.
 • BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

BMW M2 COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

Uue BMW M2 Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor, BMW M2 G87

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Puhast sõidunaudingut pakkuv tippsportlane: M Twinpower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub dünaamilist jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kurguheli. Äärmiselt tõhusad tehnoloogiad, nagu kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll-turboülelaadur pakuvad suurepärast väljundvõimsust.

Manuaalkäigukast, BMW M2 G87

Manuaalkäigukast.

Kuuekäiguline manuaalkäigukast tõotab puhast sõidurõõmu. Käikude ise valimine ja käsitsi lülitamine võimaldab automaatkäigukastiga võrreldes kogeda sul vahetut ja ehedat seost oma BMW ajamiga – ja seega sportlikku sõitu selle puhtaimal kujul. Samuti saad sa kasu optimeeritud massiga käigukastikonstruktsioonist.*

Kohanduv M-vedrustus, BMW M2 G87

Kohanduv M-vedrustus.

Muudetava amortisaatorite reguleerimisega M-šassii võimaldab šassii omadusi individuaalselt reguleerida – alates mugavast kuni eriti sportliku ja silmapaistvalt kiire reaktsiooniga juhitavuseni. Sõidurežiimide valiku abil saad sa elektrooniliselt juhitavat šassiid kiiresti ja hõlpsasti teeoludele ja sõiduolukorra järgi kohandada.

Esiosa disain, BMW M2 G87

Esiosa disain.

Kompaktsed proportsioonid ja selged kontuurid määratlevad BMW M2 Coupé iseloomuliku disaini. Esituled loodud eraldi üksustena, saades inspiratsiooni mudelilt BMW 2002.

M Carbon katus, BMW M2 G87

M Carbon katus.

Intelligentse kergkonstruktsiooni kontseptsiooni osana aitab M Carbon katus sõiduki massi oluliselt vähendada. Tänu süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP) konstruktsioonile on see teraskatusega võrreldes umbes 6 kg kergem. See nihutab sõiduki raskuskeset allapoole ja suurendab sõidudünaamikat.*

Tagaosa disain, BMW M2 G87

Tagaosa disain.

Lihaselised rattakoopad ja M-mudelitele omased rattakoopaäärised rõhutavad uue BMW 2 Coupé laia ja jõulist hoiakut maanteel, andes välisilmes muljetavaldavalt edasi selle võimsust ja sportlikkust. Tagatuled näitavad iseloomuliku L-kuju täiesti uut tõlgendust, levides pulseerivalt külgedele.

M Carbon korvistmed, BMW M2 G87

M Carbon korvistmed.

Valgustatud M2-logo ja M-värviaktsentidega M Carbon korviste kombineerib korvistme kerguse ja võidusõiduiseloomu M-sportistme funktsioonivalikuga. Selle istmevorm tagab optimaalse külgtoe ning suure mugavuse pikamaasõidul. Iste sobib kokku mitmepunktirakmetega ning on seega võidusõiduks täiuslikult sobilik.**

M-rool, BMW M2 G87

M-rool.

Nahkkattega M-rooliga saad sa nautida sportlikku ja vahetut roolitunnetust ning lülitada mugavalt vaid ühe nupuvajutusega eelseadistatud M Drive’i konfiguratsioone.

BMW kumerekraan, BMW M2 G87

BMW kumerekraan.

Ühes tükis ja täisdigitaalne BMW kumerekraan annab sinu BMW kohta teavet suurel alal ja selgelt paigutatud kujul. See ühendab 12,3-tollise näidikupaneeli puutetundliku 14,9-tollise keskpaneeli ekraaniga. Kasutamine on ergonoomiliselt optimeeritud ja käepärane. Kumer, peaaegu vabalt hõljuv disain näeb ühtaegu välja nii peen kui ka modernne.

BMW M240i COUPÉ JA BMW M240i xDRIVE COUPÉ – OLULISEMAD OMADUSED.

BMW M240i Coupé ja BMW M240i xDrive Coupé sõidudünaamika ja disainiomadused.

Välisilme, BMW M240i G42
M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor, BMW M240i G42

M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: M Twinpower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor pakub suurepärast jõuülekannet ja iseloomulikku rabavat M-mootori kõla. Kaksik-VANOS, Valvetronic, täppississepritse ja TwinScroll-turboülelaadur pakuvad suurepärast väljundvõimsust.

Steptronic Sport käigukast, BMW M240i G42

Steptronic Sport käigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic Sport käigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. Režiimis SPORT PLUS, kus käiguvalits on vasakpoolses S/M-asendis, toimub käiguvahetus maksimaalset sooritusvõimet silmas pidades.

BMW M240i G42, Steptronic Sport käigukast

Kohanduv M-vedrustus ja kohanduv sportrool.

Kohanduvat M-vedrustust saab igal ajal tee- ja sõidutingimuste järgi elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustuse omadusi, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini. Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. Süsteem reageerib rooli nurgale erineva roolikeeramise ulatusega. Tulemuseks on parem juhitavus dünaamilisema sõidu ajal ning vähem vajalikke roolipööramisi parkimisel ja manööverdamisel.

Esiosa disain, BMW M240i G42

Esiosa disain.

Esiosas rõhutavad BMW M240i Coupé ja BMW M240i xDrive Coupé dünaamilisust kapotil paiknev mootorikuppel, väljendusrikas neerukujuline iluvõre ja M-mudelitele omane esispoiler koos selgekontuuriliste kolmnurksete õhuvõtuavadega.

Külje disain, BMW M240i G42

Külgvaade.

BMW M240i Coupé ja BMW M240i xDrive Coupé nobe kolmemahuline disain koos pikendatud kapoti, lühikeste ülendite ja tagaistujaruumiga loob sportliku kupeesilueti.

Tagaosa disain, BMW M240i G42

Tagaosa disain.

BMW M240i Coupé ja BMW M240i xDrive Coupé tagaosas loovad sportlikke aktsente M-mudelitele iseloomulik tagaspoiler ja põhivarustusse kuuluv kerevärvis antitiib. Sportlikule välimusele panevad punkti summutitorude vabas vormis äärised toonis Cerium Grey.

M-sportistmed, BMW M240i G42

M-sportistmed.

Eri viisidel reguleeritavad korvistme iseloomuga M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi pakuvad sulle ja su kaassõitjale suurepärast külgtuge. Lisaks on eraldi reguleeritav ka seljatoe laius. Nende musta M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.

Nahkkattega M-rool, BMW M240i G42

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' nahast musta värvi ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja atleetlikku juhtimiskogemust.

Salongi valgustatud M-dekoratiivliistud, BMW M240i G42

Salongi valgustatud M-dekoratiivliistud.

Salongi valgustatud M-dekoratiivliistud tõstavad unikaalselt esile M-värve salongi jaoks, mis kindlasti igaühe pilku köidab. M-värvides valgustatud uksepaneelid rõhutavad sõiduki eksklusiivset ja sportlikku iseloomu. Hajumisefekt tõstab esile dünaamika, mille järgi maailma tugevaimat tähekombinatsiooni tuntakse.

TEHNOLOOGILISED TIPPHETKED.

Uue BMW M2 Coupé, BMW M240i Coupé ja BMW M240i xDrive Coupé kasutuskontseptsioon, digitaalsed teenused ja juhiabisüsteemid.

Tehnoloogia, BMW M2 mudelid G87 G42
BMW Live Cockpit Professional, BMW M2 mudelid G87 G42

BMW Live Cockpit Professional.

Oma suure kumerekraaniga täiendab BMW Live Cockpit Professional BMW Live Cockpit Plusi täisvärvilise esiklaasile projitseerimisega. Esiklaasile otse juhi vaatevälja projitseeritakse näiteks kiirus või navigeerimisjuhised – seda parema ülevaate ja suurema turvalisuse tagamiseks.

BMW operatsioonisüsteem 8, BMW M2 mudelid G87 G42

M-spetsiifiline ekraanikontseptsioon BMW operatsioonisüsteem 8 kaudu.

BMW operatsioonisüsteem 8 lihtsustab sõiduki kasutamist näiteks häälkäskluste ja puuteekraani abil. Oluliseks omaduseks on M-mudelile omane disain: 2D-sisu tagab parima jälgitavuse; sisu esitamisel on näha M-logo. Kaks M-režiimi ROAD ja SPORT loovad individuaalse ja emotsionaalse sõidukogemuse.

Juhtmevaba laadimisalus, BMW M2 mudelid G87 G42

Juhtmevaba laadimisalus.

Juhtmevaba laadimisalusega saad oma nutitelefoni laadida liikvel olles juhtmevabalt ja seega äärmiselt mugavalt. Laiendatud panipaigas on ruumi ka suurematele seadmetele – käeulatuses ning ilma tüütute katete ja kaabliteta. Induktsioonlaadimissüsteemil on ka sisseehitatud jahutus, et kaitsta sinu seadmeid ülekuumenemise eest.

BMW tarkvara kauguuendus, BMW M2 mudelid G87 G42

BMW tarkvara kauguuendus.

Sinu BMW püsib alati ajakohasena tänu tarkvara kauguuendusele. Alla saad selle hõlpsasti laadida My BMW rakenduse kaudu või otse sõidukist.

Juhtimisassistent, BMW M2 mudelid G87 G42

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistent viib sind sihtkohta veelgi turvalisemalt. Abisüsteem toetab sind ohtlikes sõiduolukordades sõidurajalt eemalekandumise ning esi- ja tagakokkupõrke hoiatussüsteemi, reavahetuse hoiatussüsteemi, kiiruspiiranguassistendi ja ristuva liikluse hoiatusega. Hädaolukorras rakendab süsteem automaatselt sõiduki pidureid.

Parkimisassistent Plus, BMW M2 mudelid G87 G42

Parkimisassistent Plus.

Parem vaade parkimisel ja manööverdamisel: parkimisassistent Plus täiendab standardset parkimiskontrolli lisakaameratega. Tänu sõidukiümbruse panoraam- ja 3D-vaatele saad hõlpsasti manööverdada ka kitsastes kohtades. See hoiab ebaselgetes olukordades ära parkimiskahjustused ja õnnetused.

BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

BMW M2 COUPÉ, BMW M240i COUPÉ JA BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

338 (460)

Kiirendus 0–100 km/h (s):

 4,1

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

9,6–9,9

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

218–223

*Esialgsed väärtused

Välismotiiv, BMW M2 mudelid G87 G42

BMW ORIGINAALTARVIKUD JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELITELE.

Lisa BMW M Performance’i lisavarustust, et anda oma uuele BMW M2 Coupéle maksimaalselt sportlik iseloom ning vali BMW originaaltarvikuid, millega sõidukit veelgi paremini oma isiklike vajaduste järgi kohandada.

20-/21-tollised M Performance’i sepisveljed Cross-spoke Style 1000 M toonis Gold Bronze, BMW M2 G87

20-/21-tollised M Performance’i sepisveljed Cross-spoke style.

20-/21-tollised M Performance’i sepisveljed Cross-spoke Style 1000 M toonis Gold Bronze. Suverataste komplekt rehvirõhu kontrollsüsteemiga.

Toote juurde
Titaanist M Performance’i summutitorumoodul, BMW M2 G87

Titaanist M Performance’i summutitorumoodul.

Näita, mis on kõige selle taga. Esmaklassilisest titaanist valmistatud M Performance’i summutitorumoodul pakub erakordset visuaalset naudingut.

Toote juurde
M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre, BMW M240i G42

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita stiili: M Performance’i neerukujuline iluvõre on tehtud esmaklassilisest süsinikkiust. Eriti elegantseks, sportlikuks ja individuaalseks väljanägemiseks.

Toote juurde
M Performance’i süsinikkiust antitiib, BMW M240i G42

M Performance’i süsinikkiust antitiib.

M Performance’i süsinikkiust antitiib rõhutab auto kõrget kvaliteeti, dünaamilist välimust ja tagab optimeeritud aerodünaamika.

Toote juurde
M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor, BMW M240i G42

M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor.

M Performance’i süsinikkiust tagadifuusor loob veelgi modernsema välimuse ja tugevdab sõiduki sportlikku ilmet.

Toote juurde
BMW katuseboks 320 toonis Black/Titanium Silver, BMW M240i G42

BMW katuseboks 320 toonis Black/Titanium Silver.

Lukustatav katuseboks toonis Black/Titanium Silver, ligipääsetav mõlemalt küljelt, mahutavusega 320 liitrit, ühildub kõigi BMW pakiraamisüsteemidega.

Toote juurde
BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0, BMW M240i G42

BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0.

Kerge, stabiilne BMW tagumine jalgrattahoidik Pro 2.0 kahele rattale/e-rattale. Maksimaalne kandevõime 60 kg, kompaktselt kokkupandav.

Toote juurde
BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW M240i G42

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt sobivad BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Musta värvi, roostevabast terasest intarsiaga.

Toote juurde

BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

BMW FINANTSTEENUSED BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELITELE.

Finantsteenused, BMW M2 mudelid G87 G42

Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajadustele ja soovidele vastavaks.

UUE BMW 2. SEERIA M-MUDELITE HOOLDUS JA KONSULTATSIOON.

BMW SERVICE: BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELITE ENNETAV HOOLDUS.

BMW ennetav hooldus, BMW M2 G87

Ennetav hooldus tuvastab automaatselt kõik sinu sõidukile vajalikud tulevased hooldus- ja remonditööd ning võtab sinuga ennetavalt ühendust.
 

 • Abi otse BMW ekspertidelt
 • Probleemide lahendamine kaughoolduse teel
 • Võimalike rikete vältimine
 • Täiendavad individuaalsed teenusepakkumised
 • Aktiivse ConnectedDrive’i lepingu tasuta komponent
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 2. seeria Coupé M-mudelitele, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW 2. SEERIA COUPÉ M-MUDELID.

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.

*Saadaval lisavarustusena

**Saadaval ainult koos lisavarustusse kuuluva M Race Tracki paketiga

BMW M2 Coupé***:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 9,6–9,9
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 218–223


BMW M240i Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 7,8–8,5
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 177–192

BMW M240i xDrive Coupé:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud, WLTP): 8,1–8,8
CO₂-heide g/km (kombineeritud, WLTP): 185–200

***Esialgsed väärtused

Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

 

 

Loe lisaks