BMW M235i xDrive Gran Coupé F44 2020, Black Sapphire metallik, kolm neljandikku eestvaade
Kütusekulu (kombineeritud)7.8–7.1 l/100 km
MootorBensiin

2. SEERIA

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ

Kütusekulu (kombineeritud)7.8–7.1 l/100 km
MootorBensiin
2. SEERIABMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ VÄLISILME JA SALONGI DISAIN.

Seest sportlik, väljast atleetlik: BMW M235i xDrive Gran Coupé väljendab kompromissitut dünaamikat igas detailis. Seda muuhulgas tänu M-aerodünaamikapaketile ning Cerium Grey toonis eksklusiivsetele M-detailidele. Iseloomulikud tunnused, nagu BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, vaba vormiga väljalaskesüsteemi viimistlus või tagumine M-spoiler, täiendavad selle sportkupee jõulist kuju ja jooni, samas kui sellised omadused nagu M-sportistmed või M-pedaalid vormivad salongi õhkkonda maksimaalse jõudluse saavutamiseks.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre, lähivaade

BMW võrkdisainiga neerukujuline iluvõre.

BMW võrkdisainiga neerukujulise iluvõre disain on üleni viimistletud Cerium Grey värvitoonis ja detailselt disainitud võrega. See võidusõidust inspireeritud võre struktuur annab esiosale sügavust ja väärtust ning rõhutab kõrge kvaliteedi ja dünaamikaga detaile.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, M-aerodünaamikapakett, esiosa

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett koos M-spetsiifilise esispoileri, tagaspoileri ja küljekarbi ääristega räägivad puhtast dünaamilisusest, tuues välja sõiduki atleetliku iseloomu. Äärise osad on värvitud keretoonis ja sisedetailid Dark Shadow värvitoonis. BMW M235i puhul on detailid viimistletud musta kõrgläikega.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, M-tagaspoiler, tagantvaade

M-tagaspoiler.

M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab soovimatut aerodünaamilist tõusmist. Tagasillale tõmbejõu loomine annab sõidukile suurema sõidustabiilsuse.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, M-spetsiifiline väljalaskesüsteem, tagantvaade

M-spetsiifiline väljalaskesüsteem.

Oma minimaalse vasturõhuga toetab M-spetsiifiline väljalaskesüsteem mõlemal pool mootori võimsuse arengut. Selle eristatavat heli saab juhtida integreeritud heitgaasiklapi mehhanismi kaudu ning see rõhutab sõiduki sportlikku olemust. Vabas vormis summutitoru äärisribad Cerium Grey värvitoonis rõhutavad visuaali.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, M-sportistmed, salong

M-sportistmed.

M-sportistmed integreeritud peatoe, sügava istumispinna ning kõrgete küljetugede ja seljatoe polstritega pakuvad juhile ja kaassõitjale täiendavat tuge isegi kiiretes kurvides. Lisaks sellele on istme laius tänu seljatoesse integreeritud süsteemile täpselt sinu keha järgi reguleeritav.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, M-turvavööd, salong

M-turvavööd.

Vööpinguti ja turvavöö jõupiirajaga M-turvavöödel on klassikalistes M-värvides peened õmblused ning need rõhutavad salongi kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, nahkkattega M-rool, juhikoht

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli „Walknappa“ nahast musta värvi ääris koos musta värvi õmbluste ja kontuursete pöidlatugedega pakub vahetut ja atleetlikku juhtimiskogemust.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn, salong

Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn.

Salongi dekoratiivliistud Illuminated Brooklyn koos Triangle aktsendiga armatuurlaual ja ukselävel annavad sisemusele progressiivse õhkkonna, milles tunnetad suurt väärtust. Diskreetselt tagant valgustatud dekoratiivliistude särav muster loob sõidukis nii atraktiivse kui ka meeldiva õhkkonna.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ SÕIDUDÜNAAMIKA.

M-sportrooli süsteemi, 8-käigulise Steptronic-käigukasti ja M-sportvedrustusega BMW M 235i xDrive Gran Coupé võtab oma klassis kiireima raja. Koos võimsa ja äärmiselt tõhusa BMW TwinPower Turbo neljasilindrilise bensiinimootoriga eraldub see kergesti massist ja pakub igal teel silmapaistvat enesekindlust.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, M-sportvedrustus

M-sportvedrustus.

M-sportvedrustus teeb sõiduki umbes 10 mm madalamaks. Ka sõiduki vedrustuse ulatus on väiksem ning stabilisaatorid ja amortisaatorid jäigemad. Üheskoos on tulemuseks vahetum vedrustuse konstruktsioon, mis võimaldab veelgi sportlikumat sõidustiili.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, M-sportpidurid

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor

BMW M235i xDrive.

Puhast sõidunaudingut edastav tippsportlane: BMW M235i BMW M TwinPower Turbo neljasilindriline bensiinimootor on eriti võimas, sest see on varustatud uute kolbide, suurema turboülelaaduri, optimeeritud sisselaskeõhu suunamise, suure jõudlusega jahutuspaketi ja ventiiliga käitatava M-väljalaskesüsteemiga.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, M-sportrooli süsteem, juhikoht

M-sportrooli süsteem.

M-sportrooli süsteem ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja tunnetuse vahetumaks ning vähendavad pingutust rooli pööramisel. Sinu sõidukit saab täpsemalt juhtida, pakkudes väga sportlikke sõiduomadusi, eriti käänulistel teedel.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, M Performance’i pakett, kolm neljandikku külgvaade

M PERFORMANCE’I PAKETT.

M Performance’i pakett parandab täiendavalt sõiduki sportlikku potentsiaali ja tagab maksimaalse kiirenduse. Lisaks suurendab massi vähenemine märgatavalt sõidudünaamikat. Erilised musta värvi disainielemendid ja 18-tollised kerged M-sepisveljed muudavad M Performance’i paketi nähtavaks ka väljastpoolt.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ JUHIABISÜSTEEMID JA MUGAVUSFUNKTSIOONID.

BMW M235i xDrive Gran Coupé näitab tehnilist progressiivsust kõige peenemate detailideni. Uuenduslikud juhiabisüsteemid (nt tagurdamise abisüsteem) toetavad sind reisi ajal; samas viib BMW Intelligent Personal Assistant juhi ja sõiduki vahelise kommunikatsiooni järgmisele tasemele ning digitaalne võti pakub suuremat mugavust, võimaldades uksi nutitelefoni kaudu lukustada ja lukust lahti teha.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, juhtimisassistendi turvapakett, salong

Juhtimisassistent.

Juhtimisassistendi turvapaketis sisalduvad kaamerapõhised süsteemid, nagu eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem pidurdusfunktsiooniga, kiiruspiirangute info koos möödasõidu keelualade teabega ja sõidurajalt eemalekandumise ja kokkupõrke hoiatussüsteem. Lisaks sellele on sõidukil radaripõhised süsteemid, nagu ristliikluse hoiatussüsteem, reavahetuse hoiatussüsteem ja tagantkokkupõrke hoiatussüsteem.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, parkimisassistent, salong

Parkimisassistent.

Parkimisassistent lihtsustab sõiduki parkimist. Tahavaatekaamera annab selgema ülevaate sõiduki taga toimuvast. Aktiivne parkimiskontroll pakub suuremat kaitset parkimisest põhjustatud kahjustuste eest. Parkimisassistent pargib sõiduki automaatselt, paralleelselt või risti tänavaga, ning sõidab paralleelsetest parkimiskohtadest ka välja. Tagurdamise assistent abistab sind tagurdamisel, nt kitsastel sissesõiduteedel.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja

Aktiivne püsikiirusehoidja.

Stop&Go funktsiooniga aktiivne püsikiirusehoidja säilitab kiirusel 30–160 km/h eessõitva autoga vajalikku pikivahet ning käivitab ja peatab sõiduki liiklusummikutes. Kiirusepiirangute abisüsteem võimaldab püsikiirusehoidja kasutamisel arvestada lubatud piirkiirusega. Pidurdussekkumisega eesmise kokkupõrke hoiatussüsteem reageerib seisvatele sõidukitele, jalakäijatele ja jalgratturitele.
BMW M235i Gran Coupé F44, BMW Live Cockpit Professional, salong

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 10,25-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme abil.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, BMW intelligentne isiklik assistent, salong

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Sõiduki paljude funktsioonide kasutamiseks piisab tavaliste käskude ütlemisest. Samuti võib isiklik assistent sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
BMW M235i Gran Coupé F44, tarkvara kauguuendus, salong

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel kuvab sõiduk juhtmevabalt teie nutitelefonist rakendused Apple CarPlay või Android Auto sõiduki ekraanile. See võimaldab sul tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada ka sõidukis.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ TEHNILISED ANDMED.

BMW M235i xDrive.

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

225 (306) / 5000–6250

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,9

Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud):

7,1–7,8

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

162–177

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Black Sapphire metallik, kolm neljandikku tagantvaade sõites

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ BMW FINANTSTEENUSED.

BMW M235i xDrive Gran Coupé F44, Snapper Rocks Blue metallik, külgvaade koos naisega auto ees

Rätsepatööna valminud BMW Financial Services finantstooted viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantseerimislahenduste või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW M235i xDrive Gran Coupé soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Hoolduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõigele mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices’i kohta
BMW Pannen- und Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta autoabiteenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave autoabiteenuse BMW Roadside Assistance kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW M235i xDrive Gran Coupé’le, võta ühendust BMW lähima edasimüüjaga. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M235i xDrive Gran Coupé:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 7,2-7,8
  CO2-heide g/km (keskmine): 162-175

  Teave kütusekulu, CO2-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.