BMW M340i xDrive Touring (G21), külgvaade sõites
Kütusekulu (kombineeritud)6,7–6,1 l/100 km
MootorBensiinDiisel

3. SEERIA

BMW M340i xDrive Touring (G21), külgvaade sõites

BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELID

Kütusekulu (kombineeritud)6,7–6,1 l/100 km
MootorBensiinDiisel
3. SEERIABMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELID

BMW M340i xDrive ja BMW M340d xDrive Touring vürtsitavad sinu igapäevaelu ergastava autosporditundega. Nende võimas BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline reasmootor pakub 375 hj (275 kW) ja maksimaalse dünaamika tagamiseks loodud M-vedrustuse komponendid garanteerivad edasiviiva jõu. Ning kirg autospordi vastu lööb lõkkele sekunditega. Koos muljetavaldava 1,510 m³ pakiruumimahuga ja uuenduslike panipaigalahendustega demonstreerivad nad oma suutlikust nii kiirteel kui ka pikkadel reisidel.

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELITE OLULISEMAD OMADUSED.

Muutes ootusärevuse sõidunaudinguks.

Armastusega autospordi vastu: BMW M-vedrustuse originaalosadega BMW M340i xDrive Touring ja M340d xDrive Touring tagavad värinaid tekitava elamuse kõige kõrgemal tasemel. Loodud maksimaalseks nõudmiste täitmiseks ja dünaamikaks, inspireerivad nad muljetavaldava sooritusvõime ja perfektsete sõiduomadustega. Näiteks kohanduv M-vedrustus koos kohanduva sportrooliga ja pideva diferentsiaaliluku kontrolliga M-sportdiferentsiaal pakuvad suuremat sõidunaudingut, väledust, optimaalset veojõudu ja parimat võimalikku juhitavust.
BMW M340i xDrive Touring (G21), sõidudünaamika
BMW M340i xDrive Touring (G21), kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne käiguvahetuse labadega või käigukangiga käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus parimat sooritust silmas pidades.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M-sportpidurid

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga sinised M-logoga ühe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
BMW M340i xDrive Touring (G21), kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus.

10 mm madalamale toodud kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M-sportdiferentsiaal

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M340i xDrive Touring (G21), BMW Laserlight

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on kohanduva BMW Laserlighti ulatus kuni 530 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW M340i xDrive Touring (G21), 19-tollised kahevärvilised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M Bicolour.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 792 M Cerium Grey, poleeritud, hübriid- ja Runflat-rehvid, ees 8J × 19 veljed koos 225/40 R19 rehvidega, taga 8,5J × 19 veljed koos 255/35 R19 rehvidega.
BMW M340i xDrive Touring (G21), kõrgläikega M Shadow Line

Kõrgläikega M Shadow Line.

Kõrgläikega M Shadow Line sisaldab rohkelt kõrgläikega musti varustusdetaile. Nendeks on aknaorva tihendid, aknaraamid ja juhikliistud, B-piilarid, aga ka küljepeeglite raamid, eesmised nurgad ja peeglijalg.
BMW M340i xDrive Touring (G21), eksklusiivsed summutitorude äärised

Eksklusiivsed summutitorude äärised.

Eksklusiivselt mudelitele M340i xDrive ja M340d xDrive Touring: Cerium Grey toonis vabas vormis summutitorud vasakul ja paremal. Sel moel annavad summutitorud visuaalse pildi ning rõhutavad M340i xDrive’i ja M340d xDrive Touringu sportlikkust.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M-sportistmed ja M-turvavööd

Sportistmed ja M-turvavööd.

Sportistmed juhile ja kaassõitjale pakuvad optimaalset tuge ja hulgaliselt seadistusvõimalusi. Kaunid klassikalistes M-värvitoonides peenelt põimitud detailid on ka pingutiga M-turvavööd koos turvavööjõu piirajaga.
BMW M340i xDrive Touring (G21), M-spetsiifiline armatuurlaud

M-spetsiifiline armatuurlaud.

Lisaks tavapärasele sõiduinfole, nagu kiirus ja mootoripöörded, kuvab M-spetsiifiline armatuurlaud lisateavet eriti sportlikuks sõitmiseks.
BMW M340i xDrive Touring (G21), nahkkattega M-rool

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli Walknappa nahast musta värvi ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.

ATLEETLIK JÕUALLIKAS.

Põnev juba enne sisenemist: BMW M340i xDrive’i ja M340d xDrive Touringu modernne ja dünaamiline disain kombineerib jõu ja esteetika igas detailis. Eksklusiivsed disainidetailid progressiivses toonis Cerium Grey metallik, näiteks BMW iseloomuliku neerukujulise iluvõre raam ja ribid, toonitavad mudelite sportlikku päritolu. Salong ei ole vähem sportlik: ergonoomilised sportistmed ja eksklusiivne nahkkattega M-sportrool, koos peenete salongimaterjalidega muudavad juhikoha ehtsaks sportauto omaks, mis lubab kananaha tekkimist ja selle lubaduse ka täidab.

Loe lisaks

BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELITE TEHNOLOOGIAD.

Käepärane ja ettenägelik.

BMW M340i xDrive ja M340d xDrive Touring soovivad viia sind turvaliselt sihtkohta – ja muuta sinu sõidu sportlikuks kogemuseks. Selle saavutamiseks võimaldavad juhtimisassistent Professionali ja parkimisassistendi funktsioonid juba praegu osaliselt automatiseeritud sõitmist. Kõrvuti Stop&Go-funktsiooniga aktiivse püsikiirusehoidjaga, millel on kokkupõrke hoiatussüsteem koos jalakäija ja jalgratturi hoiatusega ning pidurdusfunktsiooniga, toetavad roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent autojuhti kiirusel kuni 210 km/h. Jätkates liikumist autonoomse sõidu suunas sõidutavad parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem sind ise parkimiskohale ja sealt välja. Optimaalse mugavuse ja maksimaalse turvalisusega – ja seda igas sõiduolukorras. Selles aitab autot truu kaaslasena BMW intelligentne isiklik assistent. Süsteem paneb tähele sinu otsuseid ja valitud seadeid ning õpib sind seeläbi iga päev paremini tundma. Vajaduse korral kontrollib ta navigatsioonisüsteemi, meelelahutus- ja kontorifunktsioone ning teab alati kõige kiiremat teed sinu lemmikusse Itaalia restorani. Nagu tõeline abiline, vastab ta küsimustele, mis puudutavad sinu BMW M340i xDrive’i või M340d xDrive Touringut ning selle erinevaid uuenduslikke võimalusi ja funktsioone.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), parkimisassistent Plus

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW sõidusalvesti

BMW sõidusalvesti.

BMW sõidusalvesti võimaldab salvestada sõidukist videot ja esitada video keskpaneeli ekraanile või USB-liidese kaudu ka oma seadmesse. Oluline sõiduki teave, nagu kiirus ja GPS-asukoht, kuvatakse samuti videol. BMW sõidusalvestil on kaks allfunktsiooni: sündmuse jäädvustamine ja avarii jäädvustamine.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kvaliteetset ekraanisüsteemi, mis koosneb 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest armatuurlauast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaarti kasutades voogedastada piiranguteta miljoneid lugusid BMW muusikapartnerilt Spotify.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), hoidikute pakett

Hoidikute pakett.

Hoidikute pakett sisaldab panipaika armatuurlauas juhi poolel, võrke esiistmete seljatugedel ning kahte laadimisfunktsiooniga USB-sisendit keskkonsooli tagaosas. Lisaks on pakiruumi paremal seinal eraldi võrk väiksemate esemete jaoks ja kinnitusrihm.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), eraldi avatav tagaaken

Eraldi avatav tagaaken.

Eraldi avatav tagaaken muudab eeskätt väiksemate esemete pakiruumi asetamise või sealt väljavõtmise mugavamaks.
BMW M340i xDrive Touring BMW M340d xDrive Touring (G21), muudetav pakiruumi süsteem

Muudetav pakiruumi süsteem.

Muudetava pakiruumi süsteemi kasutamiseks on tagaistmed suhtes 40 : 20 : 40 allalastavad, et pakkuda maksimaalset paindlikkust. Nii saavad kaks reisijat mugavalt taga istuda ka siis, kui veetakse pikki esemeid, näiteks suusa- või lumelauakotte. Istmetevahelisel käetoel on kaks praktilist topsihoidjat.

BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED.

BMW M340d xDrive Touring

Mootori võimsus (kW (hj) p/min juures):

250 (340) / 4400

Kiirendus 0–100 km/h (s):

4,8

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km):

6,1 - 6,7

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km):

160 - 177

BMW M340d xDrive (G21), tehnilised andmed

BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELITE HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISIMINE.

BMW M340i xDrive Touring (G21), disain, veljed

BMW FINANTSTEENUSED BMW 3. SEERIA TOURINGU M-MUDELILE.

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW 3. seeria Touringu M-mudeli soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW M340i / M340d xDRIVE TOURINGU HOOLDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu
  • Sõiduki kontroll
  • Mikrofiltri kontroll
  • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ega pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance‘i kohta
BMW Service’i töötaja aitab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW M340i / M340d xDrive Touringu kohta, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heitmed.