BMW X4 M MUDELID.

Neli BMW X4 jõulist mudelit sportlikuks erinemiseks.

BMW X4 M COMPETITION.

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 375 kW/510 hj, 600 Nm, 0–100 km/h 4,1 sekundiga
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition välisilme.

BMW X4 M.

Tipptasemel sõidudünaamika.
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • 8-käiguline M-seeria Drivelogic funktsiooniga Steptronic käigukast
 • 353 kW/480 hj, 600 Nm, 0–100 km/h 4,2 sekundiga
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme.

BMW X4 M40i.

Suurepäraselt tasakaalus sooritusvõime ja igapäevasobivus.
 • M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiinimootor
 • BMW xDrive
 • 8-käiguline Steptronic käigukast
 • 265 kW/360 hj, 500 Nm, 0–100 km/h 4,8 sekundiga
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i, välisilme.

BMW X4 M40d.

Võimsus ja ökonoomsus ohverdusi tegemata.
 • M TwinPower Turbo 6-silindriline diiselmootor
 • BMW xDrive
 • 8-käiguline Steptronic käigukast
 • 250 kW/340 hj, 700 Nm, 0–100 km/h 4,9 sekundiga
Phytonic Blue metallikvärvi BMW X4 M40d, välisilme.
 • BMW X4 M COMPETITION.
 • BMW X4 M.
 • BMW X4 M40i.
 • BMW X4 M40d.

BMW X4 M COMPETITION JA BMW X4 M.

Sooritusvõime näitajad.

Kaks mudelit, unikaalne sooritusvõime: kõik jõuülekande ja veermiku osad rõhutavad BMW M-i motospordi juuri. Täiustatuna tõelise X-i iseloomu poolt tagavad need M-ile tüüpilise sõidurõõmu igal teel.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, sõitmas, välisilme, kolm neljandikku tagantvaade.
BMW X4 M ja BMW X4 M Competition, suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor.

Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Suure jõudlusega BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor on suurepärase ülekandega, üliladusa käiguga ning selle juurde kuulub sportlik mootorihääl. Kaksik-VANOSe, Valvetronicu, ülitäpse sissepritse ja kahe turboülelaaduri abil toodab see 353 kW (480 hj) ning Competition mudelil isegi 375 (510 hj).
BMW X4 M ja BMW X4 M Competition, mootor, M Carbon amorditugi.

M Carbon amorditugi.

M Carbon amorditugi suurendab oluliselt esiosa jäikust ning parandab roolimistäpsust. Kõrgekvaliteediline süsinikkiuga tugevdatud polümeerkomponent on äärmiselt kergekaaluline ning loob tõelise motospordiatmosfääri, kui kapott on üles tõstetud. Nii väljendub spordipotentsiaal siinkohal eriti hästi.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, külgmine tagantvaade, spetsiaalne M-vedrustus.

Spetsiaalne M-vedrustus.

Sõiduki suurepärast dünaamikapotentsiaali rõhutab spetsiaalne M-vedrustus. Lisaks kolmele sõidurežiimile, COMFORT, SPORT and SPORT+, saab juht valida ka kolme erineva dünaamilise suunastabiilsuskontrolli (DSC) sätte vahel, et kohandada stabiliseeriva toe tase vastavaks talle meeldiva sõidustiiliga.
BMW X4 M ja BMW X4 M Competition, salong, keskpaneeli ekraan, M xDrive.

M xDrive.

BMW M xDrive ja aktiivne M-diferentsiaal tagavad maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika nii sportlikul kasutamisel kui ka igapäevaelus. Tänu spetsiaalsele M-tehnoloogiale saab sõidukit igal pinnal alati täpselt suunata ja turvaliselt juhtida, isegi kitsastest kurvidest järsult kiirendades.
BMW X4 M ja BMW X4 M Competition, salong, M-käigukang, 6-käiguline M Steptronic käigukast.

8-käiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Autojuht saab käsitsi käiku vahetada käigukangi või roolil olevate käiguvalitsate abil, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil tema eest tööd teha.
BMW X4 M ja BMW X4 M Competition, salong, juhikoht, nahkkattega M-rool, M Servotronic.

M Servotronic.

M Servotronic tagab igas sõidusituatsioonis õige roolivõimenduse, kohandudes praegusele sõidukiirusele. Lisaks tagab see igal kiirusel otsese ja täpse juhtimistunnetuse. Süsteem on spetsiaalselt kohandatud M-seeria jaoks ning pakub kolme erinevat seadet, mida saab valida ühe nupulevajutusega.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, M-kergmetallveljed koos komposiitmaterjalist M-piduritega.

Komposiitmaterjalist M-pidurid.

Erinevate materjalide kasutamise tulemusena saavutavad komposiitmaterjalist M-pidurid lisaks väljapaistvatele aeglustusnäitajatele ka suure stabiilsuse ja pika kasutusea ning ka vähenenud kaalu, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Sinist metallikvärvi pidurisadulad koos M-kirjaga tähistavad M-seeriale omase suure sooritusvõimega pidurisüsteemi. Pidurite konstruktsiooni tõttu võib mõnikord pärast kaua kestvat, väikest või äärmiselt suurt koormust tekkida ajutine müra, mis kaob mõne aja pärast. Müra vältimiseks on soovitatav aegajalt tugevamalt pidurdada. Niiskete piduriketaste puhul tuleks müra vältimiseks need kuivaks pidurdada. Müra ei mõjuta pidurite talitlust, ohutust ega stabiilsust.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, tagantvaade koos M Sport väljalaskesüsteemiga ja süsinikkiust difuusoriga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW X4 M COMPETITION.

Disainiomadused.

Jõulised proportsioonid, dünaamiline kupee stiilis siluett ja täiuslikult kombineeritud M-disainielemendid annavad BMW X4 M Competitionile suure sooritusvõime aura. Sisimas on sportlikkus ühendatud eksklusiivsete detailidega, mis loovad ainulaadse kogemuse.

Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, kolm neljandikku külgvaade.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, esiosa kõrgläikega Black toonis neerukujulise M-iluvõrega.

M-i neerukujuline iluvõre.

Dünaamilises M-stiilis disainiga esiosa on hõivanud mudelitähisega efektne kõrgläikega Black toonis neerukujuline M-iluvõre. Mustad kõrgläikega topeltribid on visuaalset inspiratsiooni saanud iseloomulikelt Double-spoke style M-kergmetallvelgedelt. Neerukujuline M-iluvõre väljendab julgelt sõiduki sportlikke ambitsioone ja annab aimu tohutust võimsusest, mis vabastamist ootab.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, süsinikust tagaspoileri ja „X4 M Competition“ mudelitähise tagantvaade küljelt.

„X4 M Competition“ mudelitähis.

Sõiduki taga olev must „X4 M Competition“ logo annab märku sõiduki suurest sõidudünaamikapotentsiaalist.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, kõrgläikega Black toonis M-õhutusavad koos mudelitähisega.

M-i külgmised õhutusavad.

Iseloomulik M-õhuava koos mudelitähisega, mis lisab oma kolmemõõtmelise välimusega atleetlikkust, rõhutab sõiduki tohutut potentsiaali ja ahvatleb eesootava erakordse sõidukogemusega. See on suurepärane näide tehnilise täpsuse ja disaini dünaamiliselt kombinatsioonist, mis on juba algusest peale M-sõidukite sünonüümiks olnud.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisvarustus, M Carbon kerepakett, M-i küljepeegel koos süsinikust peeglikattega.

M-küljepeeglid.

Aerodünaamiliselt optimeeritud M-küljepeeglid on sportliku ja dünaamilise M-disaini oluline osa. Tähistatud kaheosalise disainiga kere külge kinnitatuna rõhutavad need sõiduki ilu ja väljendavad tehnilist täpsust väikseimaski detailis. Täiendavad LED-suunatuled sobituvad ideaalselt pikka ja kitsasse süvendisse.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisvarustus, M Carbon kerepakett, süsinikust M-tagaspoiler.

M-tagaspoiler.

M-i tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab oluliselt soovimatut teelt tõusmist. Survejõu tekitamisega tagab see suurte kiiruste juures suurema tõmbejõu tagasillal ja seega ka parema juhitavuse ning stabiilsuse.
BMW X4 M Competition, salong, 'Merino' nahast ja Adelaide Grey M-sportistmed.

M-sportistmed.

Eri viisidel reguleeritavad süvendatud M-sportistmed ja osaliselt integreeritud peatugi toetavad juhi ja kaassõitja keha suurepäraselt ka küljelt. Eraldi on reguleeritav ka seljatoe laius. Nende valgustatud M-logoga eridisain rõhutab sõiduki atleetlikku võimekust.
BMW X4 M Competition, salong, armatuurlaud koos 'Carbon Fibre' dekoratiivliistudega.

Salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre'.

Salongi dekoratiivliistud 'Carbon Fibre' armatuurlaual, ustel ja keskkonsoolil Pearl Chrome tooni dekoratiivliistud.
BMW X4 M Competition, salong, juhikoht, nahkkattega M-rool koos multifunktsioonidega.

Nahkkattega M-rool.

Double-spoke disainiga nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid, M-logo, kroomdetailid ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Kontrastõmblustega musta nahkviimistlusega ja kontuursete pöidlapesadega rool on käes erakordselt meeldiv. Juht saab sõidu ajal soovitud seadistuste valikuks kasutada ka M Drive nuppe.
BMW X4 M Competition, salong, M-käigukang.

M-käigukang.

Kolme Drivelogicu käiguvahetussätte valikulüliti asub M-i käigukangi ülemisel küljel oleva M-i logo kõrval. Parkimisluku P-nupp asub otse nende all. Manuaalses režiimis „S“ saab juht käike manuaalselt vahetada, kasutades käigukangi tavalisel M-i viisil; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt.
BMW X4 M Competition, salong, juhikoht, spetsiaalne M-armatuurlaud.

Spetsiaalne M-armatuurlaud.

Spetsiaalsel M-armatuurlaual on järgmised ekraanid – spidomeeter, pöördeloendur, kütusenäidik, õlitemperatuuri näidik – ning olekunäidik M-sõidudünaamikasüsteemidele – roolile, vedrustusele, mootorile, Drivelogicule ja M xDrive’ile. Lisaks saab parempoolselt paneelilt näha teavet rehvide kohta, Sport-režiimi kuvasid, marsruuti, kütusetarbimist ja meediat.
BMW X4 M Competition, salong, juhikoht, punane Start/Stop-nupp.

Start/Stop-nupp.

Punane Start/Stop-nupp asub keskkonsoolil ning sellega käivitatakse mootor ilma võtmeta pärast sõiduki lukust lahti tegemist. Samuti saab seda kasutada mootori seiskamiseks. Sõiduki võti tuvastatakse automaatselt ilma seda kuhugi sisestamata.
BMW X4 M Competition, salong, ukselävekate koos tähisega Competition.

Ukselävekatted koos tähisega Competition.

Juhti ja juhi kõrvalistujat tervitavad autosse istudes ukselävekatted tähisega „X4 M Competition“. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete Black-toonis detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
BMW X4 M Competition, salong, M-turvavööd.

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud tuttavates M-värvides jooned ning need rõhutavad salongis väga kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, kolm neljandikku külgvaade.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, esiosa, neerukujuline M-iluvõre koos kroomitud rõhujoonte ja mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, 21-tollised Orbit Grey tooni M-kergmetallveljed.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, M-õhuavad koos kroomitud rõhujoonte ja mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, sõiduki värvi peeglikorpused.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, lähivaade, tagaosa koos mudelitähisega.
Alpine White värvi BMW X4 M, välisilme, tagaosa koos kroomitud väljalasketorudega.
BMW X4 M, salong, nahast 'Merino' Sakhir Orange sportistmed.
BMW X4 M, salong, juhikoht, nahkkattega M-rool koos spetsiaalsete M-kontrastõmblustega.

BMW X4 M.

Enesekindluse demonstratsioon: BMW X4 M. Võimsad proportsioonid ja selgejooneline siluett, mida täiendavad kroomdetailid, nagu neerukujuline iluvõre ja summutitoru. Läikivad Orbit Grey 21-tollised M-kergmetallveljed tagavad autoriteetse mulje iga nurga alt vaadatuna. Atleetlik stiil kandub ka salongi. Sakhir Orange’i toonis Merino nahast juhi ja kõrvalistuja sportistmed on mugavad – need sobivad igapäevasõitudeks ja ka kiiremateks rallisõitudeks. Eksklusiivsele salongile panevad punkti kvaliteetsed detailid, nagu BMW Individuali katusepolster toonis Anthracite või nahkkattega M-rool koos spetsiaalsete M-kontrastõmblustega.

Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisvarustus, M Carbon kerepakett, süsinikust külgmise spoileri klambrite elemendid ja tiivikulabad.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisilme, M Carbon kerepakett, süsinikust peeglikatted.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisvarustus, M Carbon kerepakett, süsinikust M-tagaspoiler.
Toronto Red metallikvärvi BMW X4 M Competition, välisvarustus, M Carbon kerepakett, süsinikkiust tagumine difuusor.

M Carbon kerepakett.

M Carboni kerepakett rõhutab sõiduki sportlikke jooni ja eksklusiivsust. Eesmise põrkeraua külgmised spoileri elemendid, tiivikulabad, küljepeeglite katted ja tagumine difuusor on tehtud süsinikkiuga tugevdatud plastist (CFRP). Üheosaline difuusor ulatub üle terve sõiduki tagaosa ja raamib ka summutitorude paari.

BMW X4 M40i JA BMW X4 M40d.

Disain ja sõidudünaamika.

Jõuline disain, sportlik sõidudünaamika. Eksklusiivsete detailidega sees ja väljas ning ka sooritusvõimele orienteeritud tehnoloogiapaketiga näitavad BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d välja oma sportlikku DNAd.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, kolm neljandikku vasakpoolne eestvaade valgusribadega.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, kolm neljandikku parempoolne eestvaade.

Eksklusiivne disain.

Eksklusiivsed disainielemendid tõstavad esile BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d dünaamilise potentsiaali nii sees kui ka väljas. Sinna hulka kuuluvad omadused nagu suuremad õhuvõtuavad, iluvõre raam, neerukujulise iluvõre ribid ja Cerium Grey tooni peeglikorpused, ning ka sportistmed, nahkkattega M-rool ja käiguvahetuse labad ning eksklusiivne M40i tähis instrumentidel, ukselävekatetel ja tagaosas.
BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, salong, juhikoht koos nahkkattega M-rooliga.

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid ja integreeritud juhipoolne turvapadi.. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, salong, sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Juhi ja kaassõitja sportistmed.

Eraldi reguleeritavatel juhi ja kaasreisija sportistmetel on arvukalt manuaalseid reguleerimisvõimalusi – muuta saab seljatoe laiust, pikisuunalist asendit ning seljatoe ja istme kallet. Tänu kõrgemale istmele ja lisapolstritega seljatoele ning kõrgetele küljepolstritele on need üliergonoomilised ja hea külgtoestusega.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, esiosa koos M-aerodünaamikapaketiga.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, spetsiaalsed külgspoilerid ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga. Summutitorud on kroomist.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, väljalasketorud Black Chrome toonis.

Summutitoru toonis Black Chrome.

Äratuntava välimusega summutitorud paremal ja vasakul toonis Black Chrome annavad sõdukile silmatorkavalt sportliku ja jõulise ilme.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, sõitmas, välisilme, kolm neljandikku tagantvaade valgusribadega.

Sõidudünaamika ja nobedus.

BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d pakuvad erakordset täpsust ja liikuvust. Risti- ja pikisuunalised dünaamilised omadused on kasvanud ja intensiivne sõidunauding garanteeritud tänu vedrustuse põhjalikule uuesti kalibreerimisele, kohanduva sportrooli spetsiifilisele seadistamisele, standardsetele M-Sport piduritele ja BMW xDrive nelikveosüsteemile, mis on eriti keskendunud tagaratastele.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, sõitmas, välisilme, kolm neljandikku külgvaade pöörlevatest kergmetallvelgedest.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valik võimaldab juhil reguleerida ka vedrustuse omadusi ja ise valida soovitud sõidustiili – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, kergmetallvelg koos M-sportpiduriga.

M-sportpidurid.

M-sportpiduritel on ees nelja fikseeritud kolviga pidurisadulad ja taga tumesinised M-logoga kahe kolviga liikuvad pidurisadulad ning suured pidurikettad, mis tagavad pidurite suurepärase toimimise.
Black Sapphire metallikvärvi BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, välisilme, tagaosa koos M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mille määrab ära sõidurežiim ja mida kohandab integreeritud heitgaasiklapimehhanism. Sõidurežiimide valiku abil valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, salong, käigukang, 8-käiguline Steptronic Sport käigukast.

Steptronic sportkäigukast.

Kaheksakäiguline Steptronic-sportkäigukast pakub eriti sportlikku käiguvahetust. Automaatne või manuaalne labadega käiguvahetus võimaldavad nii mugavalt kulgeda kui ka eriti dünaamilist sõitu harrastada. SPORT-režiimis, kus käigukang on vasakus S/M-asendis, konfigureeritakse käiguvahetus maksimaalset sooritust silmas pidades.
BMW X4 M40i ja BMW X4 M40d, salong, juhikoht, nahkkattega M-rool, kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool.

Kohanduv sportrool ja Servotronic muudavad auto juhtimise ja reaktsioonid vahetumaks ning roolimine nõuab vähem füüsilist pingutust. See reageerib rooli pööramisele erineva roolikeeramise ulatusega. See parandab dünaamilisema sõidu aegset juhitavust ning vähendab parkimisel ja manööverdamisel vajalikke roolipööramisi.

BMW M TWINPOWER TURBO BENSIINIMOOTOR.

BMW X4 M40i, M TwinPower Turbo 6-silindriline bensiiniga töötav reasmootor.

Koos kaheksakäigulise Steptronic Sport käigukastiga pakub BMW X4 M40i BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiiniga töötav reasmootor muljetavaldavat dünaamikat tänu oma domineerivale sooritusvõimele. Sellele on paigaldatud TwinScroll turboülelaadur, Valvetronic täielikult ajastatud klapikontroll ja kõrgtäpsusega sissepritse ning selle võimsus on 265 kW (360 hj) ja suurim pöördemoment 500 Nm.

BMW M TWINPOWER TURBO DIISELMOOTOR.

BMW X4 M40d, M TwinPower Turbo 6-silindriline diiselmootor.

BMW X4 M40d BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline diiselmootor avaldab muljet suure sooritusvõime ja ökonoomsusega. Sellele on paigaldatud kaks TwinScroll turboülelaadurit koos muutuva turbiinigeomeetria ja ühisanum-otsesissepritsega, ning see kaalule optimeeritud mootor toodab 240 kW (326 hj) ja muljetavaldava 680 Nm suuruse pöördemomendi. See tagab suurepärase kiirenduse ja sõidudünaamika.

BMW X4 M SÕIDUAUTOD.

Juhiabisüsteem ja ühenduvus.

Keskendumine sellele, mis loeb. BMW X4 M sõiduautod oma uuenduslike juhiabisüsteemide ja ühendatud juhikoha mugavate funktsioonidega on tipptasemel tänapäeval parima kvaliteediga liikumiseks.
BMW X4 M autod, BMW Intelligent Personal Assistant

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Tere, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata ka oma isikliku aktiveerimissõna. See oskab seletada kõike sinu sõiduki kohta ning aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW X4 M autode Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu BMW muusikapartnerilt Spotify.
BMW X4 M autode Wi-Fi kuumkoht

Wi-Fi kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saad koos oma kaassõitjatega kuni kümnes seadmes internetti kasutada.
BMW X4 M, tehnilised andmed

BMW X4 M TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW X4 M:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 239

  BMW X4 M Competition:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,3-11,5
  CO2-heide g/km (keskmine): 258-263

  BMW X4 M40i:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 9,0-9,7
  CO2-heide g/km (keskmine): 205-221

  BMW X4 M40d:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,5-7,2
  CO2-heide g/km (keskmine): 171-189

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf