BMW X6 G06 2019 toonis Manhatten metallik, kolm neljandikku eestvaade
BMW X6 M50i
Kujunda täielik välimus
Kütusekulu, kombineeritud12.0–6.6 l/100 km
MootorBensiinDiisel

BMW X6

BMW X6: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

Kütusekulu, kombineeritud12.0–6.6 l/100 km
MootorBensiinDiisel
BMW X6BMW X6: KÕIK OLULISEMAD OMADUSED

BMW X6 ainulaadne välimus on ühendatud sportliku suveräänsusega tänu võimsale mootorile, täpsele šassiile ja varustusele, nagu pakett xOffroad.

BMW X6 M50i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 12,0–11,2
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 275–256

Loe lisaks

BMW X6 VALITUD KONFIGURATSIOONID.

BMW X6 xDrive30d

ESSENCE.

BMW X6 G06 2019, konfiguratsioon Essence xDrive30d toonis Sparkling Brown, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW X6 xDrive30d with 210 kW (286 hp)
 • HiFi loudspeaker system
 • DAB-Tuner

BMW X6 xDrive40d

BALANCE.

BMW X6 G06 2019, konfiguratsioon Balance xDrive40d toonis Flamenco Red, kolm neljandikku eestvaade
 • xLine
 • Panoramic glass roof
 • Cup holder, tempered

BMW X6 xDrive40i

SIGNATURE.

BMW X6 G06 2019, konfiguratsioon Signature xDrive40i toonis Manhattan metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • M Sport package
 • M sport brake, high-gloss red
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System

BMW X6 SÕIDUDÜNAAMIKA.

530 hj kaheksasilindrilise bensiinimootori tipptasemel sooritusvõime, kohanduva M-vedrustuse Professional erakordne täpsus või adaptiivse 2 silla õhkvedrustuse ja xOffroad-paketi koostöö muudavad BMW X6 ülimaks Sports Activity Coupéks igal pinnasel.

BMW X6 G06 2019, M Sporti väljalaskesüsteem, lähivaade

M Sporti väljalaskesüsteem.

Sõidudünaamika lülititest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab M Sporti väljalaskesüsteemi veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.
BMW X6 G06 2019, kohanduv M-vedrustus

Kohanduv M-vedrustus

Kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustuse omadusi, et leida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni äärmiselt sportliku ja märkimisväärselt kiire juhitavusega režiimini.
BMW X6 G06 2019, M Carboni tagaspoiler, lähivaade

M Carboni tagaspoiler.

M Carboni tagaspoiler rõhutab sõiduki jõulist, sportlikku disaini ja vähendab märkimisväärselt tagasilla soovimatut aerodünaamilist ülestõusmist.
BMW X6 G06 2019, sportistmed, salong

Sportistmed juhile ja kaassõitjale.

Dünaamiline ja mugav: standardsetel, eraldi reguleeritavatel juhi ja kaassõitja sportistmetel on arvukalt elektrilisi reguleerimisvõimalusi, sealhulgas saab muuta seljatoe laiust ja istme kallet. Koos reguleeritava reietoega tagavad kõrgem iste ja seljatoe polstrid suurepärase ergonoomilisuse ning kiireteks kurvideks rohkem küljetuge.
BMW X6 G06 2019, intelligentne nelikveosüsteem BMW xDrive

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW X6 G06 2019, xOffroad-pakett, valitav maastikusõidu režiim, lähivaade

xOffroad-pakett.

BMW X6 xOffroad-pakett võimaldab igal ajal sõita ohutult ja kiiresti nii maanteel kui ka ebakindlamatel pindadel. Neli valitavat maastikusõidu režiimi kohandavad BMW xDrive’i nelikveo veelgi rohkem just hetkelise sõidupinna järgi kas liivas, kividel, kruusal või lumes.
BMW X6 G06 2019, sõidurežiimide valik, lülitid, lähivaade

Sõidurežiimide valik.

Sõidurežiimide valikus on standardne režiim COMFORT, säästlik režiim ECO PRO ning dünaamilisemat sõidustiili võimaldav režiim SPORT. Uus interaktiivne funktsioon Adaptive Mode reguleerib kogu aeg kohanduvat vedrustust, roolisüsteemi ja Steptronicu käigukasti sõiduoludega sobivaks.
BMW X6 G06 2019, kolm neljandikku eestvaade, sõitmas linnas

KOGE BMW X6 ÜLIMAID SÕIDUOMADUSI.

BMW X6 OLULISEMAD DISAINIOMADUSED.

BMW X6 G06 2019, tervitav valgusvaip

Tervitav valgusvaip.

Tervitav valgusvaip kuvab valgusgraafika sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sisenemisel. Ühtlasi muudab see pimedal ajal sõidukist väljumise mugavamaks ja turvalisemaks.
BMW X6 G06 2019, klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt lülitile vajutades või kaugjuhtimispuldilt ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW X6 G06 2019, 22-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 742 M Jet Black koos hübriidrehvidega

22-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 742 M Jet Black koos hübriidrehvidega.

22-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 742 M Jet Black koos hübriidrehvidega, ees 9,5J × 22 veljed 275/35 R22 rehvidega, taga 10,5J × 22 veljed 315/30 R22 rehvidega.
BMW X6 G06 2019, salongi meeleoluvalgustus

Salongi meeleoluvalgustus.

Standardne salongivalgustus koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega loovad salongis hubase õhkkonna. Tervitav valgusvaip valgustab sisenemisel ja väljumisel auto uste ette jäävat ala. Valikus on kuus hämardatavat valguslahendust: valge, sinine, oranž, pronksivärvi, violetne ja roheline.
BMW X6 G06 2019, CraftedClarity klaasdetailid

CraftedClarity klaasdetailid salongi jaoks.

CraftedClarity klaasdetailid on käsitsi valmistatud klaasist elemendid, mis suurendavad salongi visuaalset ja kombatavat pindade luksust. Käiguvahetuse hoob, BMW juhteseade ja Start/Stop-lüliti on valmistatud peenest kristallist.
BMW X6 G06 2019, klaasist panoraamkatus Sky Lounge

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge.

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge loob päeval tunde ülimast ruumikusest, öösel aga laenab meeleolu tähistaevast, pakkudes enam kui 15 000 valguselemendist koosnevat valgusdisaini lahendust. Esiistmete tagakülgedel on täiendav ümbrusvalgustus. Valgusdisaini ja istmevalgustuse puhul on võimalik valida kuue erineva ümbrusvalgustuse värvi vahel.

UUS BMW X6 EDITION BLACK VERMILION.

BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021
BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021, BMW Individual Frozen Black metallik

BMW Individual Frozen Black metallik.

BMW X6 erimudeli Edition Black Vermilion välimuse määrab musta ja punase värvi omavaheline kooslus. BMW Individuali kere erivärv Frozen Black metallik esineb võimsalt ja pakub silmatorkavat kontrasti punastele rõhutavatele detailidele.
BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021, 22-tollised M-kergmetallveljed 742 M Double-spoke toonis Orbit Grey matt

22-tollised M-kergmetallveljed 742 M Double-spoke toonis Orbit Grey matt.

Suured 22-tollised toonis Orbit Grey matt 742 M Double-spoke M-kergmetallveljed annavad erimudelile BMW X6 Edition Black Vermilion eriti eksklusiivse väljanägemise. Nende taga püüavad pilku M-sportpidurite punased kõrgläikega pidurisadulad.
BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021, BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre toonis Chili Red ribidega

BMW kaheosaline neerukujuline iluvõre toonis Chili Red ribidega.

Tõeline pilgupüüdja eest vaadates: BMW X6 Edition Black Vermilioni BMW kaheosalise neerukujulise iluvõre ribide punane viimistlus. „Iconic Glow“ neerukujuline iluvõre annab sellele rõhutusele eriti silmatorkava välimuse.
BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021, BMW Individuali salongi dekoratiivliistud 'Fineline', salong

BMW Individuali salongi dekoratiivliistud 'Fineline' Black.

BMW X6 Edition Black Vermilioni salongis on ootuspäraselt rohkelt väärikaid disainirõhutusi. BMW Individuali salongi dekoratiivliistud 'Fineline' Black koos alumiiniumääristega või BMW Individuali Piano Finish Black kvaliteetne Editionsi logo topsihoidja kaanel rõhutavad selle mudeli eksklusiivsust.
BMW X6 Edition Black Vermilion G06 2021, BMW Individuali 'Merino' täisnahast musta värvi punaste dekoratiivõmblustega salongiviimistlus

BMW Individuali 'Merino' täisnahast musta värvi punaste dekoratiivõmblustega salongiviimistlus.

Salongis pakuvad BMW Individuali 'Merino' täisnahast musta värvi istmekatted äärmiselt kvaliteetse õhkkonna. Erimudelile omased punased dekoratiivõmblused esiistmetel lisavad sportlikku tunnetust. Mustad punaste servadega jalamatid täiendavad harmooniliselt üldist väljanägemist.

BMW X6 LISAVARUSTUS JA BMW M PERFORMANCE’I TARVIKUD.

BMW M Performance’i lisavarustus võimaldab sul anda oma BMW X6-le maksimaalse võidusõiduiseloomu. Vali väliselt optiliselt täiustatud disainifunktsioonide ning atraktiivsete sepistatud ja kergmetallvelgede seast. BMW originaal-lisavarustusega saad kohandada oma BMW vastavalt oma isiklikele soovidele: tooted sobivad kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest BMW X6-le ideaalselt.

BMW X6 G06 2019, BMW katuseraami risttalad

BMW katuseraami risttalad.

Katuseraami risttalasid saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning need täiendavad sõiduki välimust tervikuna. Neid on lihtne tööriistavabalt paigaldada ning need vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019 välisilme, BMW katuseboks 520 toonis Black/Titanium Silver

BMW katuseboks 520 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega musta värvi kaasaegne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt , mis tagab mugava laadimise, samuti on mõlemal pool kolmekordne kesklukustus, mis kaitseb varguste eest.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, pakiruumimatt

Pakiruumimatt.

Libisemisvastane, veekindel ja äärmiselt vastupidav üleskeeratud äärtega matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta värvitooniga täiendab see suurepäraselt põhivarustuses sõiduki salongi.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, BMW tagumine põrandakate

BMW põrandakate.

Usaldusväärne funktsionaalsus ühendatud sportliku elegantsiga: libisemisvastane, veekindel ja vastupidav üleskeeratud äärtega BMW põrandakate kaitseb tagaistujate jalgealust mustuse ja niiskuse eest. Musta värvi, roostevabast terasest trükiga. Eriline kolmemõõtmeline vorming, mis sobib ideaalselt nii välimuse kui ka kuju poolest.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, 22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-spoke style 749 M Bicolor

22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-spoke style 749 M Bicolor.

Kvaliteetsed optimeeritud massiga 22-tollised M Performance’i kergmetallveljed Star-spoke style 749 M on toonis Bicolor Jet Black, läikivtreitud, värvilise M-logo ja M Performance’i embleemiga. Üksik, rehvita esivelg, mõõduga 9,5J × 22.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, 22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-spoke style 749 M Jet Black matt

22-tolline M Performance’i kergmetallvelg Star-Spoke style 749 M Jet Black matt.

Kvaliteetsed optimeeritud massiga 22-tollised M Performance’i kergmetallveljed Star-spoke style 749 M on toonis Jet Black matt M Performance’i embleemi ja värvilise M-logoga. Üksik, rehvita esivelg, mõõduga 9,5J × 22.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre

M Performance’i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näita oma stiili: M Performance’i neerukujulist iluvõret ümbritsev raam on tehtud 100% käsitsi valmistatud esmaklassilisest süsinikkiust, dekoratiivsed ribid aga eriti vastupidavast plastist. Pilkupüüdev detail sõiduki esiosas, mis jätab eriti elegantse, sportliku ja isikupärase mulje.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, M Performance’i läikivmustad haiuimed.

M Performance’i läikivmustad haiuimed.

Sportliku olemuse elegantne puudutus: M Performance’i haiuimed toonitavad sõiduki dünaamilist elegantsi. Ühtlasi rõhutavad need sportlikku iseloomu ja individuaalsust.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019 välisilme, süsinikkiust M-tagaspoiler

Süsinikkiust M-tagaspoiler.

Veelgi muljetavaldavam: M Performance’i süsinikkiust tagaspoiler rõhutab sõiduki esmaklassilist kvaliteeti ja dünaamilist välimust. Kõrgtehnoloogiline süsinikkiud muudab selle äärmiselt kergeks ning samal ajal väga vastupidavaks. Kvaliteetsest süsinikkiust ülitäpselt käsitööna valmistatuna sobitub see ideaalselt nii sõiduki disaini kui teiste M Performance’i süsinikkiust osadega.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019 välisilme, M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust katted

M Performance’i küljepeeglite süsinikkiust raamid.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud küljepeeglite efektsed süsinikkiust katted. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku olemuse.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, M Performance’i kilekleebis toonis Frozen Black

M Performance’i küljekleebis toonis Frozen Black.

Üleüldine sportlikkus: toonis Frozen Black (must/hõbedane matt) M Performance’i kilekleebis annab sõidukile äärmiselt individuaalse ja dünaamilise väljanägemise. Kleebise asukoht ülalpool küljekarbi katteid rõhutab sõiduki iseloomulikku disaini ja mõõtmeid.
Toote juurde
BMW X6 G06 2019, M Performance’i rool

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast tunnetust ja haaret – täpsemaks ja tundlikumaks juhtimiseks. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle motosportlikku stiili.
Toote juurde

BMW X6 JUHIABISÜSTEEMID JA DIGITAALSED TEENUSED.

Kõrvuti selliste tehnoloogiate ja funktsioonidega nagu BMW Head-Up Display, pakub BMW X6 hulgaliselt erinevaid juhiabisüsteeme ja teenuseid.

BMW X6 G06 2019, BMW digitaalne võti

BMW digitaalne võti.

Võtit pole endaga vaja kaasa võtta, kui kannad kaasas oma iPhone’i. BMW digitaalse võtmega saad oma BMW-d lukustada, lukust avada ja isegi käivitada. Samuti saad anda oma BMW kasutamise õigused kuni viiele inimesele, kellel on sobiv iPhone. Lisaks kõigele muule saab piirata suurimat kiirust, näiteks kui tegemist on algaja juhiga. Digitaalne võti ühildub ainult valitud iPhone mudelitega. Ühilduvate iPhone mudelite loetelu leiad aadressilt bmw.com/digitalkey
BMW X6 2019, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW X6 G06 2019 juhikoht, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW X6 G06 2019 ekraan, Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, džäss tipptunnil ja popmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaarti kasutades voogedastada piiranguteta miljoneid lugusid BMW muusikapartnerilt Spotify.

BMW X6 TEHNILISED ANDMED.

BMW X6 xDrive40i ja teised mootorid.

Mootori võimsus (kW (hj)) p/min juures:

245 (333) / 5500–6250

Suurim kiirus (km/h):

248

Kiirendus 0–100 km/h (s):

5,7

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km) (WLTP):

10,5–9,0

Kombineeritud CO₂-heitmed (g/km) (WLTP):

239–206

BMW X6 mõõtmed joonkujutisena
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.

BMW X6 HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW X6 BMW FINANTSTEENUSED.

BMW X6 parkimine ülaltvaates

Rätsepatööna valmivad finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastavaks sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue B BMW X6 soetamiseks.

BMW X6 TEENINDUS JA ABI.

BMW Service’i töötaja aitab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW X6 kohta, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teenindav personal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW X6 BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service'i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igakülgselt muretu reisimine: see pakett pakub teile 100% läbipaistvust ja mugavat kavandamist oma valitud perioodiks või kilometraažiks.

Teeninduspaketi sisu

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW juhistele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW X6 kütusekulu ja CO₂-heitmed.

BMW X6 M50i
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,2 - 12
CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 275 - 257

Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.


Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks

BMW X6 kütusekulu ja CO₂-heitmed.

 • BMW X6 M50i
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 11,2 - 12
  CO₂-heitmed (g/km) (kombineeritud): 275 - 257

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.


  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.