BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, kolm neljandikku tagantvaade tänaval seistes

BMW iX3

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, kolm neljandikku tagantvaade tänaval seistes

BMW iX3: PAKKUMISED JA TEENUSED

BMW iX3BMW iX3: PAKKUMISED JA TEENUSED

BMW Charging hõlmab endas laia valikut tooteid, teenuseid ja rakendusi, lisaks muidugi ka BMW ConnectedDrive, mis kindlustavad, et sinu elektromobiilsus teele ei jää midagi ette. Selleks, et saaksid keskenduda ainult puhtale sõidunaudingule, garanteerivad BMW teenused sulle alati kindluse, ka siis, kui auto vajab lihtsalt teenindust või hooldust.

Loe lisaks

BMW CHARGINGU TOOTED JA TEENUSED BMW iX3 JAOKS.

Sinu BMW iX3 muretu ja paindlik laadimine.

BMW Chargingu tooted ja teenused pakuvad sulle arvukalt rätsepatööna valminud lahendusi laadimiseks kodus või avalikes laadimispunktides, lubades täielikult ära kasutada sinu BMW iX3 kuni 150 kW laadimisvõimsuse.

Laadimiskaabel avalikes laadimispunktides kasutamiseks, samuti laadimiskaart BMW Charging Card on juba standardvarustuses. Seega on sul ligipääs rohkem kui 450 000 laadimispunktile üle kogu maailma – südalinnas, autoparklates ja peamiste teede ääres – sealhulgas kiirlaadimisjaamad väga kiireks laadimiseks. Just see on koht, kus sinu BMW iX3 suudab maksimaalselt kasutada oma laadimisvõimsust, nii et näiteks vaid 10-minutise kohvipausi ajal saab akusse laadida energiat, mis suurendab sõiduulatust veel 100 km võrra.

Kodus on võimalik kasutada paindlikku laadimist tava- või tööstusvoolu pistikust või laadida eriti kiiresti 11 kW võimsusega, kasutades laadijaid BMW Wallbox Essential või Smart Wallbox, mis on suutelised intelligentselt kontrollima laadimist. Lisaks on võimalik tellida professionaalne paigaldus ning seadistada teenused ja näiteks eriline rohelise energia tariif, mis on eriti jätkusuutlik võimalus oma BMW iX3 laadimiseks kodus. Praktiliste lahenduste paketid ühendavad täpselt need BMW Chargingu tooted ja teenused, mis on optimaalselt sobivad sinu isiklike vajadustega.

Innovatiivsed Connected Charging teenused pakuvad mugavat võimalust leida lähim laadimispunkt, võimaldades samal ajal kontrollida, kas see on vaba, ning vaadata mitmeid teisi huvitavaid üksikasju. Intelligentsed laadimisviisid loovad veelgi rohkem võimalusi laadimis- ja reisisihtkohtade kavandamiseks ning kohandamiseks.

BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, külgvaade avalikus laadimisjaamas
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan

Avalikud laadimisjaamad.

Enam kui 320 000 laadimispunktiga üle kogu maailma tagab BMW Charging paindliku juurdepääsu pidevalt kasvavale laadimisvõrgule kõikjal teede ääres. See sisaldab ka hulga kiirlaadimisjaamu eriti kiireks laadimiseks reisi ajal. Vaba laadimispunkti leidmine navigatsiooniseadme või nutitelefoni abil on sama lihtne kui laadimine ise, kasutades laadimiskaarti BMW Charging Card või mobiilirakendust ja tasudes laadimise eest kuuarvega.
Teenuse juurde
Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks BMW iX3 G08 2020

Laadimiskaabel (Mode 3) avalikus laadimispunktis laadimiseks.

Kiiremaks laadimiseks mõeldud laadimiskaabel (Mode 3) lubab sõidukit mugavalt laadida avalikes laadimispunktides. Seda saab kasutada kolmefaasiliseks laadimiseks võimsusega kuni 11 kW. Laadimiskaabli pikkus on 5 meetrit ning komplekti kuulub basalthall praktiline hoiukott.
BMW iX3 G08 2020, BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox Essential.

Laadimisjaam oma kodus: BMW Wallbox Essential võimaldab laadida elektriautot kiiresti, usaldusväärselt ja mugavalt. Kuni 22 kW* laadimisvõimsusega on võimalik oma BMW akud täis laadida märksa kiiremini kui tavalise laadimiskaabliga. BMW paigaldusteenus tagab professionaalse nõustamise ning sinu isikliku Wallboxi või paindliku kiirlaadija jaoks sobiva pistikupesa paigalduse ja kasutuselevõtmise. * BMW iX3 maksimaalne laadimisvõimsus on praegu 11 kW.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 Smart Wallbox

Smart Wallbox.

Meie koostööpartneri Smart Wallbox pakub laadimisvõimsust kuni 22 kW* laiaulatuslikus laadimisvõrgus ja nutikaid lisateenuseid intelligentseks laadimiseks. Neid on võimalik liita olemasoleva koduse energiajuhtimise süsteemiga ja mugavalt veebipõhiselt kontrollida. Laadimisprotsesside eraldi registreerimine ja arve esitamine on samuti võimalik. * BMW iX3 maksimaalne laadimisvõimsus vahelduvvooluga on 11 kW.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, Connected Charging teenused

Connected Charging teenused.

Connected Charging teenuste abil on BMW i-mudeli sõiduulatus optimaalsem ja tõhusam. Kohe, kui hakkad oma reisi plaanima, näitab süsteem eksimatult sulle lähimaid avalikke laadimisjaamu sinu marsruudil ning teavitab sind ette näiteks nende kättesaadavusest ja pakutavast laadimisvoolust.
Toote juurde
Pakettpakkumised koduseks laadimiseks

Pakettpakkumised koduseks laadimiseks.

Praktilised lahenduspaketid ühendavad täpselt need BMW Chargingu tooted ja teenused, mis sobivad ideaalselt sinu koduse laadimisvajadusega. Juba oma BMW iX3 konfigureerimisel saad valida mitme paketi vahel ja panna kokku täpselt need teenused, mida kodus laadimiseks vajad.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 BMW Charging video

BMW CHARGING BMW iX3 JAOKS.

BMW iX3 UUENDATAVAD OMADUSED.

Optimeeri oma BMW iX3 mugavalt „üle-õhu“.

Tarkvara kauguuendus tagab, et sinu BMW kasutab alati kõige uuemat tarkvara. Tänu innovaatilisele üle-õhu uuendustele võid olla kindel, et sinu BMW iX3 on alati kaasaegne. Lisaks annab see võimaluse täiustada oma BMW iX3 lisavõimaluste ja sõiduki funktsioonidega, nagu näiteks kaugtulede ümberlülituse Assistent, sõidusalvesti või kohanduv M-vedrustus – reserveeri need ConnectedDrive'i poe kaudu lihtsalt ja mugavalt ning aktiveeri need seejärel sõidukis.
BMW iX3 G08 2020 salong, juht kasutamas keskpaneeli ekraani
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt sinu nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, BMW sõidusalvesti

BMW sõidusalvesti.

BMW sõidusalvesti lubab salvestada video sõiduki ümbrusest ja mängida seda keskpaneeli ekraanil või USB mäluseadme abil kodusest seadmest. Oluline sõiduki teave, nagu kiirus ja GPS-asukoht kuvatakse samuti videol. BMW sõidusalvestil on kaks allfunktsiooni: sündmuse jäädvustamine ja avarii jäädvustamine.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 salong, keskpaneeli ekraan, kaugtulede assistent

Kaugtulede assistent.

Kaugtulede ümberlülituse assistent abistab pimedas sõitmisel, reguleerides esitulesid automaatselt vastutulevate ja eessõitvate autode järgi. Kui väljas on piisavalt valgust, näiteks sisenedes asulasse, lülitab süsteem automaatselt kaugtuled välja.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, kohanduv M-vedrustus, kolm neljandikku eestvaade tänaval sõites

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduvat M-vedrustust saab vastavalt teetingimustele ja sõiduolukorrale igal ajal elektrooniliselt reguleerida. Sõidurežiimide valiku abil saad reguleerida ka vedrustust, et valida soovitud hetkel eelistatud sõidustiil – alates mugavusrežiimist kuni sportliku ja reaktsioonivõimelise juhitavusega režiimini.
Toote juurde

BMW iX3 BMW TEENUSED.

Muretu sõit – sinu BMW iX3-ga.

Isegi kui tekib vajadus teeninduseks, pakub BMW iX3 vaid parimat. BMW rikke- ja kahjukäsitlusteenuste kasutajatele on hädaolukorras meie eksperdid kättesaadavad ööpäevaringselt ja 365 päeva aastas. Tänu innovaatilisele teenusele BMW TeleServices saadab sinu BMW iX3 teeninduse vajaduse ja veateated automaatselt sinu BMW Service Partnerile, kes seejärel võtab sinuga ühendust. BMW Service Inclusive sisaldab ülaltoodud funktsioonide rahalist kaitset koos kõigi valitud perioodil tehtud täiendavate hooldustöödega. Rohkem aega elus oluliste asjade jaoks: BMW pakutavate laiaulatuslike hoolduspakettide abil oled alati turvalisel poolel.

Loe lisaks
BMW iX3 G08 2020 BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.

Loe lisaks
BMW iX3 G08 2020 BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta kohe, kuidas BMW Teleservices toovad sinu ellu rohkem mugavust.

Loe lisaks
BMW iX3 G08 2020 BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või ka kohapeal, kui tarvis.

Loe lisaks

BMW iX3 BMW ORIGINAAL-LISAVARUSTUS.

Elektrifitseeriv elegants: BMW iX3.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. BMW originaal-lisavarustus täidavad sinu erilised soovid. Pakume laia valikut individuaalset lisavarustust, mis sobivad ideaalselt sinu sõidukile kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest, pakkudes maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.
BMW iX3 G08 2020 Mineral White metallik, kolm neljandikku tagantvaade maanteel seistes
BMW iX3 G08 2020, BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne BMW katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020, BMW katuseraami risttalad

BMW katuseraami risttalad.

Katuseraami risttalasid saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning need täiendavad sõiduki välimust tervikuna. Neid on lihtne tööriistavabalt paigaldada ning need vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020, BMW ilmastikukindlad jalamatid

BMW ilmastikukindlad jalamatid.

Neli ideaalselt istuvat, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavat ja ilmastikukindlat BMW jalamatti kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Nende must värv sobib salongi ideaalselt.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020, BMW LED-ukseprojektorid

BMW LED-ukseprojektorid.

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad vahetatavate slaidide abil kujutise sõiduki kõrvale maha. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad ukseesist ala isikupärasel viisil.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020, BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde
BMW iX3 G08 2020, BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav ning kannab kuni 60 kg raskust. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Rattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.
Toote juurde

Discover more BMW accessories for the BMW iX3.

Energiatarve ja CO₂-heide.

  • BMW iX3:
    Energiatarve kWh / 100 km: alates 17,5
    Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 0
    CO₂-heide g/km (kombineeritud): 0