Naised ja mehed naermas lumes BMW ees

„ILM ON MUUTLIK. MEIE PLAANID JÄÄVAD SAMAKS.“

Avasta BMW sügis-talvine lisavarustus, talvised BMW originaalrattad ja BMW Service.

Kui teised tõmbavad sohval end vabandustega kerra, siis sina lihtsalt sõidad. Sinu jaoks pole probleem sõita üle mäekurude, päev otsa linnas või reisida kuhu iganes soovid. Tuul ja ilm? Pole sulle mingi probleem. Oled igaks väljakutseks suurepäraselt valmistunud: koos BMW originaaltarvikutega oma sügis- ja talvehooajaks. Avasta hooaja põnevad hetked ja koge BMW teenuseid, talviseid BMW originaalrattaid ja BMW lisavarustust sügiseks ja talveks, mis sobivad sinu BMW-ga suurepäraselt.

Loe lisaks
„ILM ON MUUTLIK. MEIE PLAANID JÄÄVAD SAMAKS.“Avasta BMW sügis-talvine lisavarustus, talvised BMW originaalrattad ja BMW Service.

„TURVALISUS JA STIIL MINU TALVEKS.“

Kvaliteetsed originaalsed BMW kergmetallveljed ja talverataste komplektid mõõdus 18, 19 või 20 tolli.

Ilm on muutumas ning külma aastaajaga kaasnevad uued võimalused maapiirkondade avastamiseks. Kui omad head varustust, ei takista jäised teed ja libedad kurvid sinu looduse nautimist. Usalda seega BMW originaalvelgi ja -rehve. Disainitud koostöös juhtivate rehvitootjatega (nagu Bridgestone, Michelin ja Pirelli), pakuvad BMW tähekesega märgitud rehvid sujuvat sõitu, optimaalset haarduvust ja suurt turvalisust. Üks asi on seega selge: talvised BMW originaalveljed ja -rehvid ei ole kompromiss stiili osas, vaid sõnum.

Loe lisaks
18-tolline M Performance’i kergmetallvelg Double-spoke style 796 M toonis Jet Black matt, eesmine talveratas

18-tollised M Performance’i Double-spoke Style 796 M.

Kvaliteetsed 18-tollised M Performance’i kergmetallveljed Double-spoke Style 796 M on Jet Blacki matti tooni ja värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud talveratas Runflat-hübriidrehviga, velgedele 7,5J x 18 (ees) / 8,5J x 18 (taga) rehvisuurusega 225/45 R18 95V XL RSC (ees) / 255/40R18 99V XL RSC (taga). EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
20-tollised M kergmetallist Jet Blacki matti tooni Star-spoke Style 748 M veljed, talveratas

20-tollised M Star-spoke Style 748 M.

Kvaliteetsed 20-tollised M kergmetallist Star-spoke Style 748 M on Jet Blacki matti tooni ja värvilise M-logoga ning annavad sõidukile väga sportliku ilme. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud talveratas Runflat-rehviga, velgedele 9J x 20 rehvisuurusega 275/45 R20 110V XL RSC, sobib lumekettidega. EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
18-tollised M Performance’i sepisveljed V-spoke Style 554 M, Jet Blacki matti tooni, talveratas

18-tollised M Performance’i V-Spoke Style 554 M.

Sportlikud 18-tollised M Performance’i V-spoke style 554 M sepisveljed on Jet Blacki matti tooni ja värvilise M Performance’i tähtlogoga. Talveratas koos rehvirõhu indikaatori ja Runflat-rehviga, velgedele suuruses 8J x 18 rehvisuurusega 225/40 R18 99V XL.  EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
19-tollised M Performance’i sepisveljed Double-spoke Style 786 M, Jet Blacki matti tooni, talveratas

19-tollised M Performance’i Double-spoke Style 786 M.

Kvaliteetsed 19-tollised M Performance’i Double-spoke Style 786 M sepisveljed sobivad lumekettidega, on Jet Blacki matti tooni ja värvilise M-logoga ning freesitud M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga talverattad Runflat-rehvidega velgedele suuruses 8J x 19 ning rehvimõõduga 245/40 R19 98H XL RSC.  EL-i rehvimärgis

Loe lisaks
20-tollised BMW kergmetallist Jet Blacki matti tooni Y-spoke Style 695 veljed, eesmine talveratas

20-tollised Y-spoke Style 695.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW kergmetallist Y-spoke Style 695 Jet Blacki matti tooni veljed annavad sõidukile väga sportliku ilme. Eesmine talverehv koos rehvirõhu jälgimisega ja Runflat-rehviga, veljele suuruses 8J x 20 (ees) / 9,5J x 20 (taga) rehvisuurusega 245/45 R20 103V XL (ees) / 275/40 R20 106V XL (taga).  EL-i rehvimärgis

Loe lisaks

„MINU VELJED – MINU LEMMIKAKSESSUAAR.“

BMW velgede/rehvide tarvikud.

Vihm ja lumi ei takista sind. Tänu BMW velgede ja rehvide originaaltarvikutele oled ka sügiseks ja talveks igati valmis. Vali terve rea võimaluste seast, et muuta oma BMW talvine välimus isikupäraseks. Jäta stiilne mulje ilma turvalisuse osas järeleandmisi tegemata.

BMW sügis-talvine lisavarustus BMW vabalt liikuv rummukork

BMW vabalt liikuv rummukork.

Vabalt liikuv BMW rummukork koosneb BMW logost, mis enam rattaga kaasa ei pöörle, vaid jääb horisontaalseks. Rummukorki saab paigaldada kõigile BMW kergmetallvelgedele jaotusringjoone läbimõõduga 112 mm.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW logoga ventiilikorgid

BMW logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. Nelja ventiilikorgiga komplekt. BMW logoga.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW M-logoga ventiilikorgid

BMW M-logoga ventiilikorgid.

Kvaliteetsed alumiiniumist BMW ventiilikorgid kaitsevad rehvirõhu jälgimise süsteemi alumiiniumventiile tõhusalt mustuse ja niiskuse eest. Need täiustavad ühtlasi ka rehvi välimust. Nelja ventiilikorgiga komplekt. M-logoga.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW lumeketid

BMW lumeketid.

Lumeketid võivad talvel olla asendamatud, andes sinu BMW-le sügavas lumes ja jäistel teedel vajaliku haarduvuse.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW rattapoltide lukustussüsteem

BMW rattapoltide lukustussüsteem.

Parima kvaliteediga äärmiselt usaldusväärsel rattapoltide lukustussüsteemil on neli rattapoldilukku spetsiaalse treitud BMW kodeeringuga. Polte saab avada ainult paketiga kaasa tuleva spetsiaalse tööriistaga, tagades seeläbi tõelise kaitse rattavarguse eest.
Toote juurde

BMW VELGEDE/REHVIDE HOOLDUS.

BMW velgede ja rehvide hooldus BMW töökojas

On hea teada, et olulised asjad on heades kätes.

Õiged rehvid külmaks aastaajaks: lepi kokku BMW rehviteenindus, kus lisaks rehvide vahetusele kontrollime ka rehvimustri sügavust ja pidureid. Meie pakkumine on äärmiselt mugav: puhastame sinu suverehvid ja hoiustame neid kevadeni.

TÄHEGA MÄRGISTATUD BMW ORIGINAALREHVID.

Tähega märgistatud BMW originaalrehvid

Kvaliteet, kogemus ja ohutus on velgede ja rehvide puhul suurimad prioriteedid.

Tähemärk viitab sellele, et rehv on spetsiaalselt BMW tarvis toodetud ja kooskõlas kõrgeimate BMW standarditega. Ka rehvide väljatöötamine saab alguse sõiduki väljatöötamise varajases etapis ning võib võtta kuni kolm aastat, lõppedes ulatuslike katsetega. Tähega märgistatud rehve testitakse kuues üldises valdkonnas: turvalisus, kulumine, mugavus, tõhusus, ning – BMW-le iseloomulikult – kahes sõidunaudingu valdkonnas: sõidustiil ja sportlik käitumine. Lisaks töötatakse neid välja koostöös valitud kvaliteetsete tootjatega (nt Bridgestone, Michelin ja Pirelli). Lihtsalt küsi oma BMW Service Partnerilt tähega märgistatud rehve – need istuvad täpselt, on kontrollitud ja turvalised.

Mees kallistab BMW ees naist

BMW TEENUSED JA ORIGINAALOSAD SÜGISEKS JA TALVEKS.

Parim lahendus igaks katsumuseks.

BMW TEENUSED JA ORIGINAALOSAD SÜGISEKS JA TALVEKS.

Parim lahendus igaks katsumuseks.

„TÄIUSLIKUKS TALVEKS VAJAN AINULT HEAD LISAVARUSTUST.“

BMW sügis-talvine lisavarustus. Palju nutikaid ideid kere ja salongi jaoks.

Olgu selleks ekskursioon lastega, jalutuskäik koeraga või nädalavahetuse väljasõit suusakuurortisse – kui tahad talveilma nautida, peaksid olema hästi varustatud. BMW originaaltarvikutega pole see probleemiks. Naudi sõidumugavust ja avasta lai valik võimalusi, mis on loodud, et muuta BMW sinu talveplaanide täiuslikuks kaaslaseks.

BMW X3 lumes, kolm neljandikku eestvaade
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW juhtmevaba laadimisümbris iPhone’ile

BMW juhtmevaba laadimisümbris iPhone’ile.

BMW juhtmevaba laadimisümbrisega saab laadida Apple iPhone™-i mudeleid 5, 5S, 6, 6S ja 7, 7Plus. Uuenduslik mobiiltelefoniümbris ühildub kõigi Qi-serdiga laadijatega ning toimib samas ka kaitsekattena.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam

BMW universaalne juhtmevaba laadimisjaam.

Juhtmevaba laadimine igal ajal ja igal pool: tänu BMW universaalsele juhtmevabale laadimisjaamale saab nutitelefoni sõidukis laadida mugavalt ja tõhusalt ilma juhtmeta. Mobiiltelefon on stabiilselt ja turvaliselt paigal. Eriti nutikas: integreeritud akupanka saab eemaldada ning see võimaldab juhtmeta laadida ka väljaspool sõidukit.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW Advanced Car Eye 2.0

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 on ülitundlik täiskõrglahutusega kaamera, mis jäädvustab sõiduki ees ja taga toimuvat isegi siis, kui see on pargitud. Kui sõiduki ümber on häirivaid tegureid või ebaharilikku liikumist, salvestab kaamera automaatselt olukorra, et dokumenteerida võimalikke õnnetusi ja sissemurdmisi või nende katseid.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad BMW jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on kvaliteetsed roostevabast terasest detailid.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW turvaümbris 10,5-tollisele Apple iPad Pro tahvelarvutile BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega

BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW 10,5-tollistele Apple iPad Pro tahvelarvutitele mõeldud turvaümbrisega.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas. Turvaümbris pakub optimaalset kaitset kõigile 10,5-tollistele Apple iPad™ Pro tahvelarvutitele. Must silikoonümbris kaitseb tahvelarvutit kriimustuste ja põrutuste eest ning koos kaasasoleva ekraanikilega kasutades kaitseb see ka veepritsmete eest. Koos süsteemi Travel & Comfort universaalhoidikuga (saadaval eraldi) kasutades saab seda autosse kinnitada reguleeritavalt ja mugavalt ning õnnetuse korral jääb see ikkagi kindlalt paigale.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW pakiraam

BMW pakiraam.

Erakordselt lihtne paigaldada ning neid saab kombineerida kõigi BMW pakiraami paigaldiste ja katuseboksidega, uskumatult tugev ning varguste vältimiseks lukustatav.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver

BMW katuseboks 420 toonis Black/Titanium Silver.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne BMW katuseboks mahutab 420 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW LED-ukseprojektorid

BMW LED-ukseprojektorid.

Uuenduslikud BMW LED-ukseprojektorid aktiveeruvad automaatselt uste avamisel ja projitseerivad vahetatavate slaidide abil kujutise sõiduki kõrvale maha. Valida on eri motiivide vahel, mis valgustavad ukseesist ala isikupärasel viisil.
Toote juurde
BMW sügis-talvine lisavarustus BMW suusa- ja lumelauahoidik, küljelt pikendatav

BMW suusa- ja lumelauahoidik, küljelt pikendatav.

Lukustatav BMW suusa- ja lumelauaraam, mida saab külgedelt laiendada, hoiab kindlalt kinni kuni viis paari suuski või lumelaudu ja teeb kõrgemate sõidukite laadimise lihtsamaks. Seda saab kombineerida mis tahes BMW pakiraamiga ja see hoiab ka suusakeppe.
Toote juurde

„MEIE VIIS TALVE NAUTIMISEKS.“

BMW Service. Personaalsete teenuspakettidega BMW-s ei peata sinu teekonda miski.

Ettevalmistuste tegemine on nauditava talve eelduseks. Mitte ainult sinu, vaid ka sinu BMW jaoks. Selleks, et aidata sind külma aastaaja väljakutsetega, kasuta suurepärast BMW Service’it ja lase meie asjatundjatel sinu ja sinu auto vajaduste eest hoolt kanda. Me tagame, et sinu BMW oleks parimas seisukorras, et tulla toime ka kõige karmimate tingimustega.

Loe lisaks
Naine BMW esinduse ees

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.

Sinu eelised:

  • säästad raha, võrreldes üksikute teenuste ostmisega;
  • täielik kulude kontroll ja läbipaistvus;
  • erinevad paketid erinevate vajaduste jaoks nii uutele kui ka kasutatud autodele;
  • teenindusspetsialistid BMW kogemuste ja BMW originaalosadega;
  • kandub automaatselt uutele omanikele edasi, suurendades edasimüügiväärtust;
  • kehtib osalevate BMW Service Partnerite juures üle maailma.
Loe lisaks
Nutitelefoniga naine seismas oma BMW ukse juures

BMW Teleservices.

Koos uuendusliku BMW ConnectedDrive’i teenusega Teleservices aitab BMW sul pead selgena hoida: kui on aeg hoolduseks või esineb rike, pakub ta sulle eelistatud BMW Service Partnerit koos kogu asjakohaste sõiduki andmetega. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta kohe, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.

Loe lisaks