ORIGINAALSED BMW UUED OSAD.

Nii on sinu BMW alati BMW.

Sinu BMW tagab tipptasemel sooritusvõime päevast päeva ja osade koostoimimine ongi täieliku funktsionaalsuse seisukohast olulisim. Seetõttu tulebki kasutada BMW originaalosi: laitmatu jõudlus säilitatakse ainult kõikide osade täpsel sobitamisel iga konkreetse BMW mudeli nõuetele. Saad tippkvaliteedi ja täieliku turvalisuse.

Loe lisaks

BMW ORIGINAALAUTOOSAD KIIRPILGUL.

BMW originaal-väljalaskesüsteem.

Võimas mootor lisab puhast sõidunaudingut, kuid mootorimüra ja saasteained mitte. BMW originaalsummutitoru tagab mootori paremad tööomadused ja madalama kulu kaalu vähenemise korral. Samuti vähendavad nad saasteainete heitkoguseid u 90%. Tüüpiliselt diskreetne, ent dünaamiline „BMW heli“, mis on iga BMW mudeli puhul erinev, säilib.
Loe lisaks

BMW originaalsidur.

Rõõmusta ette aastatepikkuse puhta sõidunaudingu üle: BMW originaalsidur on projekteeritud pidama vastu u 120 000 km ulatuses ja kulub ka siis ainult maksimaalselt 1,5 mm ühel poolel. Hüdraulilise tööpõhimõtte tõttu on see ka hooldusvaba. Tänu tootmise suurele täpsusele suudab BMW originaalosa taluda temperatuure kuni 150 °C. Seega ei takista midagi pikki sportlik-dünaamilisi sõidukogemusi.
Loe lisaks

BMW originaalpidurid.

Hädaolukorras loeb iga sentimeeter. Seega sobitatakse BMW originaalpidurid individuaalselt kokku mudelispetsiifilise selliste tegurite koostoimimisega nagu aerodünaamika, ABS, šassii, kere ja mootor. Spetsiaalsed komposiitmaterjalid tagavad pidurdamise maksimaalse turvalisuse ja pika kasutusea. BMW originaalosi kontrollitakse komplekssete uuringute ja simulatsioonide käigus korduvalt. Seega võib olla neile kindel, kui see enim loeb.
Loe lisaks

Originaalsed BMW amortisaatorid.

BMW kasutab amortisaatorite puhul tipptasemel gaas-topelttorulahendust. Amortisaatoreid, mis sobivad sõiduki mootoriga täielikult, iseloomustavad paranenud sõidumugavus, nüansseeritum reageerimine ja tekitatava müra madalam tase. Funktsionaalne stabiilsus on garanteeritud ka äärmuslikes tingimustes: BMW originaalosad pakuvad mugavust ja piisavat turvalisust isegi vahemikus -40 °C kuni +100 °C.
Loe lisaks

BMW eesmine originaaltuuleklaas.

Ära lase sõidu ajal millelgi oma tähelepanu kõrvale juhtida. BMW originaaltuuleklaas garanteerib ideaalse nähtavuse ja vastavate abisüsteemide funktsionaalsuse. Tänu täiuslikule kujule on eesmine tuuleklaas vee- ja tõmbetuulekindel; selle eriline kaardus vorm võimaldab klaasipuhastitel eemaldada maksimumkoguse vett iga kord, kui need liiguvad. See on ainus moodus selle tagamiseks, et tuuleklaasi kõikidel sisseehitatud tehnilistel elementidel alates vihmaanduritest kuni BMW Head-Up Displayni säilivad kõik funktsioonid.
Loe lisaks

BMW VAHETUSOSAD.

Nagu uus, ainult odavam.

Põhiskontseptsioon seisneb ümbertöötlemises: Ettenähtud tööea lõppedes saab taaskasutada kuni 60% vahetusosadest. Igale vahetusosale kehtivad samad kvaliteedisuunised mis uuele BMW osale ja garantii kestus on 24 kuud. Ümber töödeldakse 95% kõikidest osadest, mida ei valmistata vahetult ette. See tasub end ära – keskkonnale ja sinu rahakotile: BMW vahetusosad maksavad kuni 50% vähem kui uued.

Loe lisaks

BMW VAHETUSOSAD KIIRPILGUL.

BMW originaalgeneraator.

Väike, kerge ja võimas: Originaalne BMW generaator on tõeline tööloom. Suuteline taluma vibratsioone, mille kiirendus on kuni 80 korda suurem gravitatsioonist, stabiilne pingeni kuni 350 volti, tagab generaatori arenenud disain erakordselt pika tööea. Iga originaalne BMW generaator on kujundatud täpselt BMW tööomadusi silmas pidades ja tänu tugevale ehitusele on see ideaalne vahetusosa – kvaliteet ja töövõime on samasugused kui uuel osal.
Loe lisaks

Originaalne BMW starter.

Kuni 50 000 käivitust ilma hooldusvajaduseta, iga mootoritüübi jaoks täpselt reguleeritud, et vähendada kütusekulu ning on sobilik kasutamiseks kõige karmimatel tingimustel – originaalseid BMW startereid kirjeldab üks sõna: usaldusväärne. Temperatuuritaluvus vahemikus -40 °C kuni +100 °C, täielik kaitse korrosiooni ja mustuse vastu tänu konstruktsioonile ning valmistamisel kasutatud materjalide kõrgeim kvaliteet.
Loe lisaks

Originaalne BMW veepump.

Säilitab aktiivselt sõiduki teiste komponentide väärtust: BMW originaalveepump on täielikult töökindel isegi ekstreemsetel temperatuuridel. Konkreetsele mootorile kohandatud, täiuslikult töödeldud ja intensiivselt katsetatud seadme peamine iseloomulik omadus on pikk tööiga. Isegi 7000 p/min juures pärast 100-tunnise pideva katsetamise käigus ei tohi kaduda rohkem 12 grammi vett. Nii näed ülekuumenenud mootorit ainult siis, kui mõnest mööda sõidad.
Loe lisaks

Originaalne BMW automaatkäigukast.

Sportlikud sõiduomadused parimal tasemel: BMW originaalne automaatkäigukast kasutab alati uusimat tehnoloogiat ja selle käikude vahemikud on optimaalsed, et tagada muljetavaldav kiirendus. Neil on kõrgem käivituspöördemoment kui manuaalkäigukastidel. Kõik komponendid sobituvad üksteisega ideaalselt, sest just selles peitub tüüpilise BMW sõidudünaamika olemus. Et olla täiesti kindel, eelneb iga seeria väljalaskele miljon kilomeetrit katsesõitu. Kui kaugele sa sõita tahad?
Loe lisaks