BMW KERE JA VÄRV.

Ideaalne remont sinu BMW-le.

BMW tagab sinu sõiduki remondi ja seega väärtuse säilimise. Olenemata sellest, kas neid on vaja kerel või värviviimistlusteks, on BMW hooldusspetsialistid selliseks täpseks parandamiseks valmis.
Spetsiifilist asjatundlikkust ja kaasaegseid remondivõtteid kasutades sooritavad BMW hooldusspetsialistid remondi professionaalselt, nii et saad end uuesti ohutult tunda.

Loe lisaks

PASSIIVSE TURVALISUSE AKTIIVNE TAGAMINE: BMW KEREREMONT.

BMW kereremondile kehtivad ranged BMW kvaliteedinõuded ja seda teostavad kvalifitseeritud BMW hooldusspetsialistid. Olenemata sellest, kas kere kahjustus on kerge või kõikehõlmav, kõige ajakohasemate remondivõtete ja BMW originaalosade kasutamisega tagame, et sinu BMW on nii heas seisukorras, et see vastab kõikidele BMW kokkupõrkekatse nõuetele.
Uuendusliku tehnoloogia ja silmapaistva asjatundlikkuse täiuslik kombinatsioon võimaldab tagada sõiduki taaskasutuse pärast kereremondi sooritamist ja pakub tavapärast turvalisuse taset.

KESKKONNASÕBRALIK: BMW VÄRVIVIIMISTLUSED.

BMW värviviimistlusest on kasu, kui soovid taastada tavaseisukorda peale avariid või rahekahjustusi. Selleks kasutatakse keskkonnaohutut veepõhist värvi BMW ColorSystem.
BMW hooldusspetsialistid kasutavad BMW ColorSystemit põhjendatult. Selline uuenduslik värvimissüsteem pakub ideaalset lahendust originaalvärviviimistlusele ja tagab kõikide pindade läike – seetõttu kasutatakse seda kõikide garantiitööde puhul. BMW ColorSystem aitab säästa ka keskkonda, vähendades orgaaniliste lahustite heitkoguseid.