BMW ORIGINAALTARVIKUD.

Vastavalt sinu elustiilile ja soovidele.

Kujunda oma BMW täpselt nii, nagu soovid. Igal ajal on võimalik uuendada asjakohaseid BMW originaaltarvikuid või tarkvara.
Sinu BMW Service Partner nõustab sind ja aitab leida individuaalse lahenduse. Ta pakub asjakohaseid BMW originaaltarvikuid või õiget BMW tarkvara ning tagab selle, et uued elemendid on täielikult sõidukiga integreeritud.
See võimaldab sõidukit igal ajal uuendada ja kohandada.

Loe lisaks

BMW ORIGINAALTARVIKUD.

BMW tarvikute uuendamine tähendab, et sul on võimalik oma sõiduk veelgi individuaalsemaks ning oma pere, töö ja vaba aja seisukohast sobivamaks muuta. Sinu BMW Service Partner nõustab sind ja aitab leida asjakohase lahenduse. Ta pakub eksklusiivse kujundusega BMW originaaltarvikuid, mis sobivad sinu eluviisiga – alates iPodi liidesest kuni kaasaskantava aerodünaamikapaketi ja navigatsioonisüsteemini välja.
Loomulikult on ütlematagi selge, et edastab BMW Service Partner ka korrapäraselt navigeerimissüsteemi digitaalsete kaartide uuendusi. Nii saad valida alati parima marsruudi.
BMW tarvikute uuendamine sisaldab mitte ainult individuaalset nõustamist, vaid ka tarvikute paigaldust ning täielikku integreerimist sinu BMW elektroonika keerulisse arhitektuuri.