BMW KONTROLL JA HOOLDUS.

Professionaalne, usaldusväärne ja kulusäästlik.

Olenemata sellest, kas sinu BMW vajab erikontrolli, hooldust või MOT-ülevaatust, tunnevad meie kogenud BMW hooldusspetsialistid sinu sõidukit kõige paremini ja pakuvad sulle alati pädevat teenust.
Laiahaardelise asjatundlikkuse ning uuendusliku diagnostika ja programmeerimistehnoloogiaga tagab BMW hooldus, et sinu sõiduk säilitab alati parima seisukorra. Iga kontrolli ja hooldusega tagame, et sinu BMW säilitab puhta sõidunaudingu alati kõrgeimal tasemel.

Loe lisaks

SÕIDUKI KONTROLL: ASJATUNDLIK, KIIRE JA LÄBIPAISTEV.

Ainult asjatundja tehtud sõidukikontroll annab kindluse, et sõiduk on parimas seisukorras. Meie hooldusspetsialistid võtavad sinu BMW luubi alla ja kõrvaldavad võimalikud rikked.
Lase end meie asjatundlikkusel veenda. Meie BMW hooldusspetsialistid annavad hea meelega nõu ja soovitavad täpselt sellist sõidukikontrolli, mida sinu BMW vajab. Pakume sinu jooksvatele vajadustele vastavaid kompleksseid sõidukikontrolle.

  • BMW kevadkontroll
  • BMW puhkusekontroll
  • BMW õhukonditsioneeri kontroll
  • BMW talvine kontroll

EI MINGIT STRESSI: MOT-KONTROLL BMW-S.

Seadustega nõutav sõidukikontroll ilma stressita: kui on vaja MOT-kontrolli, on sinu BMW jaoks parim BMW pakutav hooldus.
Kasuta eelkontrolli ära, et veenduda selles, mida tunned iga päev – laitmatus seisukorras BMW-ga puhast sõidunaudingut. Kui aga on vaja midagi teha, tähendab meie BMW hooldusmeeskond, et sind abistavad professionaalid, kes teevad sinu eest pädevalt kõik. Piisab vaid lühikesest käigust töökotta ja võid oma BMW-ga teekonda jätkata.
Tänu BMW seisukorral põhinevale hooldusele (CBS) tead alati, millal seisab ees seadustega nõutav sõidukikontroll. BMW TeleServices kaudu edastatakse asjassepuutuvad andmed otse sinu BMW Service Partnerile. Seega võid lihtsalt leppida kokku aja oma BMW Service Partneriga. Või lase kontroll teha kohe pärast järgmist hooldustega. Kasu sinule: ainult üks töökojas kokkulepitud aeg ja rohkem aega kõigeks muuks.

IGAS SUHTES USALDUSVÄÄRNE: BMW VELGEDE/REHVIDE HOOLDUS.

BMW rehviteenindus tagab selle, et rehvid, veljed ja šassiielemendid on täielikult vastastikku joondatud. Meie BMW hooldusspetsialistid soovitavad BMW originaalrehve, mis on sinu sõiduki jaoks ideaalsed. Ainult need vastavad BMW rangetele kvaliteedistandarditele. Loomulikult on ütlematagi selge, et vahetame, kontrollime, hooldame ja hoiame velgi professionaalselt olenemata sellest, kas tegu on varurehvide või täielike velje ja rehvi komplektidega.

  • BMW täielikud originaalveljed.
  • BMW originaalvelgede ja -rehvide asendus
  • BMW originaalvelje ja -rehvi hoiundamine

TEENINDUSEGA SEATAKSE STANDARDEID: BMW HOOLDUS.

BMW korrapärane hooldus tagab ideaalse turvalisustunde ja liikumise ning panustab oluliselt puhtasse sõidunaudingusse. Tänu uuenduslikule hooldussüsteemile CBS (seisukorral põhinev hooldus) teab BMW, kas ja millal ta vajab nt õlivahetust või hooldust. BMW TeleService kaudu edastatakse asjassepuutuvad andmed otse sinu BMW Service Partnerile. See võimaldab eelseisvaid töid täpselt hinnata, nii et kohapealne hooldus vastab nõuetele.

  • Seisukorral põhinev hooldus
  • BMW mootori õlivahetus
  • BMW BluePerformance AdBlue®-ga