#MISKAEIJUHTUKS. BMW SERVICE

MURETU SÕIDUNAUDING. IGALE JUHILE JA IGALE BMW-LE.

BMW Service Partner tagab, et oled koos oma BMW-ga parimates kätes. Alates pikaajalistest hoolduspakettidest, nagu BMW Service Inclusive, kuni ahvatlevate BMW Value Service’i täisteeninduse hindade, BMW remondi ja hoolduse ning paljude teiste individuaalsete teenusteni. Meil on alati olemas sulle optimaalne pakkumine – igale BMW mudelile, just sinu vajadustele vastav ning paljudeks muretuteks kilomeetriteks, mis veel ees ootavad.

Mees kasutab oma nutitelefoni

BRONEERI OMA BMW HOOLDUSAEG VEEBIS – KIIRESTI JA LIHTSALT.

Hea teenus algab veebist – kiiresti, lihtsalt ja igal ajal. Olgu tegemist pidurihoolduse, õlivahetuse või mõne muu teenusega: BMW veebipõhise hooldusaja broneerimisega pakume mugavat lahendust sinu järgmise hoolduskülastuse korraldamiseks. Lõppude lõpuks ei tunne keegi sinu sõidukit nii hästi kui meie BMW Service’i spetsialistid. Lihtsalt vali soovitud teenus ja otsi seejärel vabu aegu oma kohaliku BMW Service Partneri juures.

MY BMW RAKENDUS.

Naine nutitelefoniga BMW ees

Sinu eelised.

 • Paindlik hooldusaegade planeerimine veebis
 • Ülevaade sinu BMW hooldusvõimalustest ja ootel olevatest hooldustöödest
 • Kiire autoabi BMW Roadside Assistance’ilt tänu sõiduki andmete ja asukoha automaatsele edastamisele
 • Sõiduki mugav kontrollimine ja jälgimine, asukohast sõltumata
 • Sinu BMW-ga seotud uued funktsioonid ja värskendused
Loe lisaks
Nutitelefoniga naine istub BMW-s

Kolm sammu My BMW rakenduseni.

 1. Laadi Apple Store’ist või Google Play Store’ist alla tasuta My BMW rakendus.
 2. Logi sisse oma BMW ID-ga või loo uus konto.
 3. Sisesta oma BMW VIN-kood ja seo oma sõiduk My BMW rakendusega.
Loe lisaks

BMW ÜLEVAATUS JA KORRASHOID.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive, BMW suvistes oludes koos modelliga

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – ehedale sõidunaudingule. BMW Service Inclusive teeb selle sulle võimalikuks. Lõppude lõpuks tasud sa fikseeritud summa vaid üks kord ning kõik lisatud teenindus- ja hooldustööd on edaspidi sinu valitud ajavahemikuks kaetud. Samal ajal on sinu BMW alati parimates kätes ning see kehtib kõigi osalevate BMW Service Partnerite kohta kogu maailmas.

BMW VALUE SERVICE.

BMW Value Service, BMW seisab garaaži ees koos modellidega

Midagi usaldusväärset: BMW Value Service. Olgu tegemist pidurite, õli või mikrofiltriga, üks asi on selge: BMW Value Service’i puhul sisalduvad varuosad ja hooldusaeg ühes atraktiivses ja läbipaistvas hinnas. See tippklassi pakkumine kehtib kõigile vähemalt viis aastat vanadele BMW mudelitele – sest mida vanem on sinu sõiduk, seda ahvatlevamad on meie teenusetingimused.

BMW PIKENDATUD GARANTII.

BMW pikendatud garantii, naine ja mees istuvad BMW-s ning vaatavad aknast välja

Naudi suuremat turvalisust kuni 5 aastat. BMW pikendatud garantiiga on sul võimalus pikendada oma kaheaastast standardgarantiid 3–5 aastani või 200 000 kilomeetrini. Lõika kasu kõikehõlmavatest teenustest, näiteks kiirest remondist BMW originaalosadega, ja naudi rahustavat tunnet, et oled kõigeks valmis.

VEEL BMW SERVICES TEENUSEID SINULE.

Oleme sinu jaoks alati olemas – nii asjatundliku personali, tipptasemel remondimeetodite kui ka BMW originaalosadega. Meie eksperdid tagavad, et sinu sõiduk taastatakse kiiresti ja professionaalselt algsesse seisukorda, et sinu BMW jääb ehtsaks BMW-ks. Õnnetuse või rikke korral pakuvad meie spetsialistid abi aga igal pool ja igal ajal. Kasuta BMW Breakdown Assistance’i rikkeabi, mis aitab sind kiiresti ja lihtsasti.
Ennetav hooldus, kontroll ja korrashoid, kollase särgiga naine hoiab käes nutitelefoni ja nõjatub valge BMW kapotile

Ennetav hooldus.

Oleme sinu jaoks olemas enne, kui asi muutub kiireloomuliseks – see on meie teeninduslubadus. Tundlikud andurid tuvastavad sinu BMW hooldus- või remondivajaduse varakult. Kui andurid tuvastavad midagi ebatavalist, võetakse sinuga ühendust.

Tutvu kohe
BMW Roadside Assistance, BMW Roadside Assistance’i ekspert räägib juhiga

BMW Roadside Assistance.

Autoabiteenus BMW Roadside Assistance on sulle saadaval tasuta, ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Võta meiega ühendust läbi My BMW rakenduse või otse oma sõidukist iDrive’is oleva BMW ConnectedDrive’i menüü kaudu ning eksperdid annavad sulle pädevat abi kas telefoni teel või kohapeal.

Tutvu kohe
BMW remont ja hooldus. BMW esitulede remont.

BMW remont ja hooldus.

Olgu tegemist avarii- või kosmeetilise remondiga: BMW sertifitseeritud kere- ja värvitöökodade eksperte võid julgesti usaldada. Nemad parandavad kõik suured ja väikesed kahjustused, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid ja vastates täiuslikult sinu BMW vajadustele.

Tutvu kohe
Tagasikutsumine, kaks meest vestlevad

BMW tagasikutsumine.

Meie klientide ja toodete ohutus on meile äärmiselt oluline. Just seetõttu teeme pidevalt kvaliteedikontrolle. Sõiduki VIN-koodi abil saad kontrollida, kas mõni tagasikutsumismeede puudutab hetkel sinu BMW-d. Sellistel juhtudel kannab BMW kõikide tagasikutsumiste ja hooldustegevuste kulud.

Lisateave
BMW sõidukikontroll ja hooldus, käsi BMW kapotil

BMW sõidukikontroll ja korrashoid.

Meie BMW eksperdid töötavad uuenduslike töökojatehnoloogiate ja BMW originaalosadega. See garanteerib sinu sõidunaudingu ja ohutuse ning sinu BMW väärtuse säilimise. Pole tähtis, kas sõidad uue BMW või vanema mudeliga.

Tutvu kohe
BMW Teleservices, naine käsitseb BMW-s ekraani

BMW Teleservices.

BMW Teleservices muudab sinu elu mugavamaks: Hooldusvajaduse või rikke korral saab sinu eelistatud BMW Service Partner kogu asjakohase sõidukiteabe ja võtab seejärel sinuga ühendust, et kohtumine kokku leppida. Selle ühe eeldusena pead olema registreerinud oma sõiduki veebis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja valinud Service Partneri.

Tutvu kohe
BMW originaalosad, piduriketas, katsestend

BMW originaalosad.

Parimaks valikuks on BMW originaalosad. Need on töötatud välja ja toodetud spetsiaalselt sinu BMW jaoks ning rangelt testitud. Olenemata sellest, kas tegemist on uute või taastatud varuosadega – BMW originaalosad pakuvad kõrgeimat kvaliteeti, tagavad optimaalse sooritusvõime ja suurendavad edasimüügiväärtust.

Tutvu kohe

BMW SERVICE: TÄHTSAIMAD KÜSIMUSED JA VASTUSED.

 • Mis on BMW Service?
 • Kui tihti peaksin broneerima BMW hoolduse aja ja millised on minu sõiduki soovitatavad hooldusvälbad?
 • Kuidas ma tean, millist hooldust mu BMW vajab?
 • Kus on minu lähim BMW hoolduskeskus?
 • Kui palju maksab BMW Service Partneri ülevaatus?
 • Mis on BMW VIN-kood ja kust ma selle leian?