Android Auto nutitelefoni integreerimise menüü BMW ConnectedDrive’i keskpaneeli ekraanil

ANDROID AUTO.

Android Auto võimaldab BMW juhtimise ajal kasutada paljusid funktsioone ja sisu oma Androidi nutitelefonis.

Soovid oma Androidi nutitelefoni kasutada ka oma BMW-ga teel olles? Android Auto võimaldab sõidu ajal kasutada nutitelefonis paljusid funktsioone ja sisu. Sinu nutitelefon on mugavalt juhtmevabalt autoga ühendatud. Kogu oluline teave kuvatakse keskpaneeli ekraanil Androidi rakenduse põhiesitluses. See tähendab, et Android Auto tagab sõidu ajal kiire ja turvalise juurdepääsu sinu isiklikele nutitelefonirakendustele.

Kasuta Android Autot sõidu ajal telefonikõnede tegemiseks, sõnumite dikteerimiseks ja saatmiseks või Smart Home’i seadmete kasutamiseks. Ja kui raadiost midagi põnevat ei tule, leiad õige jaama TuneIn‘ist, võid kuulata heliraamatuid rakenduses Audible või mängida uusimaid lugusid taskuhäälingust koos eelistatud esitlusloenditega YouTube Musicust. Samal ajal oled teel oma sihtkohta rakenduse Google Maps abil ja saad navigeerimisjuhiseid esiklaasile projitseerituna.

Nutitelefoni rakendusi saab kasutada BMW juhtsüsteemi kaudu või mugavalt häälkäskluste abil läbi Google Assistanti. Ütle lihtsalt „OK, Google“ või vajuta roolil hääljuhtimise nuppu, et aktiveerida digitaalne hääljuhtimine oma nutitelefonis.

Loe lisaks
ANDROID AUTO. Android Auto võimaldab BMW juhtimise ajal kasutada paljusid funktsioone ja sisu oma Androidi nutitelefonis.
Android Auto nutitelefoni integreerimisfunktsioone ja eelised selgitatakse meie juhendvideos

LISATEAVET ANDROID AUTO KOHTA LEIAD MEIE JUHENDVIDEOST.

NÕUDED ANDROID AUTOLE.

Android Auto on saadaval alates 2020. aastast. Android Auto kasutamiseks vajad Androidi nutitelefoni operatsioonisüsteemi 11. versiooniga ja 5 Ghz Wi-Fi sagedusega, olenemata nutitelefoni tootjast. Ka Google’i ja Samsungi Android 10 nutitelefonid ühilduvad.


Android Auto vajab sinu sõidukis BMW operatsioonisüsteemi 7. Teenus on osa lisavarustusse kuuluvast Connected-pakett Professional (6c3/4) paketist. See on saadaval ainult koos BMW Live Cockpit Plusi (6U2) või BMW Live Cockpit Professionaliga (6U3). Sobiva varustusega autodele, millel on BMW operatsioonisüsteem 7, saab tarkvara uuendades paigaldada ka Android Auto.


Riikides, kus Connected-pakett Professional pole saadaval, on Android Auto lisavarustusse kuuluva nutitelefoni integreerimise (6CP) osa.


Android Auto teenusel puudub aegumistähtaeg ja see on alati sinu BMW jaoks saadaval.


Märkus. Nõudmised võivad riigiti erineda.

Loe lisaks

BMW CONNECTED DRIVE: LISATEAVE JA LINGID.

BMW ConnectedDrive’i klienditeenindus

BMW KLIENDI-TEENINDUS.

Kui sul on küsimusi või vajad täiendavat teavet BMW ConnectedDrive‘i teenuste ja toodete kohta, võta lihtsalt ühendust BMW klienditeenindusega.
BMW ConnectedDrive’i korduma kippuvad küsimused, nutitelefoniga naine akna all

KKK.

Siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele BMW ConnectedDrive’i teenuste ja toodete kohta.
BMW Driver’s Guide rakendus, digitaalne auto kasutusjuhend nutitelefonis

BMW DRIVER’S GUIDE.

BMW Driver's Guide on valitud BMW mudelite digitaalne kasutusjuhend, mis sisaldab sõiduki üksikasju ja varustust, pildiotsingut ja selgitavaid animatsioone.
BMW ConnectedDrive’i digitaalsete teenuste ülevaade, naine nutitelefoniga BMW ees

TAGASI ÜLEVAATE JUURDE.

Soovid rohkem teada BMW ConnectedDrive‘i teenustest ja toodetest? Ülevaate avamiseks klõpsa siin.