BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, mees seisab parkiva BMW taga

5. SEERIA

BMW 5. SEERIA SEDAAN: PAKKUMISED JA TEENUSED

Sinu BMW 5. seeria Sedaan on meie juures parimais kätes. Meie lai originaalsete BMW lisatarvikute valik annab sinu BMW-le selle isikliku kujunduse, samas kui BMW Performance Parts pakub igal teel autentset autosporditunnetust. BMW atraktiivne teenuste vahemik tagab tervikliku kaitse hädajuhtumite korral, koos hoolduse ja teeninduse kattega, tänu millele saad täielikult juhtimisele keskenduda.

Loe lisaks
5. SEERIABMW 5. SEERIA SEDAAN: PAKKUMISED JA TEENUSED

BMW ORIGINAALTARVIKUD BMW 5. SEERIA SEDAANILE.

Tundub hea, tundub tuttav.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. Algupärased BMW lisatarvikud, mis täidavad sinu erilisi soove. Pakume laia valikut individuaalset lisavarustust, mis sobivad ideaalselt sinu sõidukile kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest, pakkudes maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.

BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW katuseboksiga 520
BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW katuseboksiga 520

BMW katuseboks 520.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
BMW 5. seeria Sedaan G30 20-tollised kergmetallveljed Cross-spoke style 636 Bicolour

20-tollised kergmetallveljed Cross-spoke style 636 Bicolour, üksik velg ilma rehvita.

Kvaliteetsete 20-tolliste Bicolour Orbit Grey toonis kergmetallvelgede nähtav külg on läikiva kattega ja neil on kaarjad rattapöiad. Üksik, rehvita esivelg, mõõduga 8J ×20.
BMW 5. seeria Sedaan G30 20-tollised kergmetallveljed Cross-spoke style 636 Liquid Black

20-tollised kergmetallveljed Cross-spoke style 636 Liquid Black.

Kõrge kvaliteediga 20-tollised kergmetallveljed toonis Liquid Black, kaarjad rattapöiad. Runflati hübriidrehvide komplekt veljesuurusega 8J x 20, rehvimõõduga 245/35 R20 95Y XL RSC ees ning veljesuurusega 9J x 20, rehvimõõduga 275/30 R 20 97Y XL RSC taga.
BMW 5. seeria Sedaan G30, pakiruumi matt

BMW pakiruumi matt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja roostevabast terasest detailidega sobitub see salongiga.
BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort

BMW universaalhoidik turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple'i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas.
BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid

BMW ilmastikukindlad eesmised jalamatid.

Ideaalselt istuvad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ning ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on roostevabast terasest detailid.

Avasta rohkemaid BMW 5. seeria Sedani originaaltarvikuid kategooriate kaupa.

BMW TEENUSED.

Ära võta oma muresid teele kaasa.

BMW seab teenindusstandardeid ja on sinu jaoks alati olemas. Rikke- ja õnnetusabiga on meie eksperdid sinu jaoks õnnetuste puhul saadaval ööpäev läbi – 365 päeva aastas. Tänu uuenduslikule funktsioonile BMW Teleservices teavitab su BMW oma BMW Service Partnerit automaatselt hooldusvajadustest ja tõrgetest, võimaldamaks neil sinuga iseseisvalt ühendust võtta. Teenusega BMW Service Inclusive on need ja teised teenused finantsiliselt esimest korda sinu valitud perioodi jooksul kaetud. Varu oma elus oluliste asjade jaoks rohkem aega: BMW pakutud laia teenusevalikuga oled alati turvalises kohas.

BMW 5. seeria Sedaan G30, mees juhib BMW-d, vaadates välja läbi esiklaasi

BMW Service Inclusive.

Lihtsalt lase end vabaks ja keskendu sellele, mis on tegelikult tähtis – sõidu nautimisele. BMW Service Inclusive’iga saad teha just seda. Ühekordse maksega saad kõik sisalduvad teenused ja hooldustööd oma valitud perioodiks.
Saa lisateavet
BMW 5. seeria Sedaan G30, naine väljumas BMW-st, vaadates nutitelefoni

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive‘i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Avasta nüüd, kuidas BMW Teleservices saab su ellu rohkem mugavust tuua.
Saa lisateavet
BMW 5. seeria Sedaan G30, mees seismas BMW pakiruumi juures nutitelefoni ja ohukolmnurgaga

BMW Mobile Care.

Teenus BMW Mobile Care on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne, ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või ka kohapeal, kui tarvis.
Saa lisateavet

BMW M PERFORMANCE‘I OSAD BMW 5. SEERIA SEDANILE.

Näita iseloomu.

BMW 5. seeria Sedaan ühendab elegantsuse ja sportlikkuse: kõrge kvaliteediga BMW M Performance‘i lisavarustus rõhutab sõiduki dünaamilist iseloomu.

BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW M Performance‘i lisavarustus
BMW 5. seeria Sedaan G30, BMW M süsinikkiust iluvõre

M Performance‘i süsinikkiust neerukujuline iluvõre.

Näidates iseloomu: M Performance‘i neerukujulise iluvõre raam koosneb kvaliteetsest, hoolikalt käsitööna valmistatud süsinikust, ribid aga väga tugevast plastist. Pilkupüüdev detail sõiduki esiküljel, mis jätab eriti elegantse, sportliku ja isikupärase mulje.
BMW 5. seeria Sedaan G30, M Performance‘i süsinikkiust eesmine jaotur

BMW M Performance‘i süsinikkiust eesmine jaotur.

Annab jõulisi signaale: M Performance‘i süsinikkiust eesmine jaotur tagab optimeeritud aerodünaamika ja rõhutab sõiduki maskuliinset välimust eriti eksklusiivsel viisil. Isikupärane sportlik välimus ka kõige nõudlikumale soovijale.
BMW 5. seeria Sedaan G30, 20-tollised M Performance‘i sepisveljed Multi-spoke style 732 M Bicolor

20-tollised M Performance’i sepistatud veljed Multi-spoke style 732 M Bicolor.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance‘i Multi-spoke style 732 M sepisveljed Bicolor Night Gold, läikiv-treitud ja läikiv-freesitud ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8J × 20, rehvisuurusega 245/35 R20 95Y XL RSC ees ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y XL RSC taga.
BMW 5. seeria Sedaan G30, 20-tollised BMW M Performance‘i kergmetallveljed Double-spoke style 669 M

20-tollised BMW M Performance‘i kergmetallveljed Double-spoke style 669 M.

Kvaliteetsed 20-tolliste BMW M Performance‘i sepistatud mustade mattide kahevärviliste kergmetallvelgede nähtav külg on eksklusiivselt freesitud, läikiva laminaadiga kaetud ja M-logoga. TPMS-iga rataste komplekt Runflat-hübriidrehvidega. Eesmised veljed suurusega 8J × 20 ja rehvidega 245/35 R20 95Y XL RSC ning tagumised veljed suurusega 9J x 20 ja rehvidega 275/30 R20 97Y XL RSC.
BMW 5. seeria Sedaan G30, M Performance‘i rool

M Performance‘i rool.

Veenvad argumendid kätele: tänu Alcantarale haardealal on M Performance‘i rooli eriti meeldiv ja kindel käes hoida, seda otsesema roolitunnetuse saavutamiseks. Selle eripärane kontuur ja punasest nahast otseasendi märgis tugevdavad lisaks individuaalset autospordi tunnet.

BMW CONNECTED DRIVE‘I TEENUSED JA RAKENDUSED.

Alati sammu võrra ees.

BMW ConnectedDrive‘i pood pakub alati hulgaliselt uuenduslikke rakendusi ja digitaalseid teenuseid, mis ühendavad sind sinu BMW ja maailmaga. Klõpsa allolevale nupule, et näha BMW ConnectedDrive‘i pakutavat laia valikut. Avasta praktilisi rakendusi, nagu reaalajas liiklusteave või kaugjuhitavad teenused, mis võimaldavad sõiduki funktsioone juhtida nutitelefoni kaudu. Vaata üle, millised BMW ConnectedDrive‘i teenused on saadaval sinu sõidukile ja milliseid on võimalik uuendada. Kuidas on see kasulik? Isegi kui teil juba on BMW, saate siiski mugavalt teenuseid ja rakendusi broneerida, et need hiljem lisada BMW ConnectedDrive‘i.

Loe lisaks

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 530e Sedan:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 1.8–1.6
CO2 emissions in g/km (combined): 40–36


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

  • BMW 530e Sedaan
    Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,7-1,8
    CO₂-heide g/km (kombineeritud): 39-42

    Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.