BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 Phytonic Blue, pealtvaade seistes

5. SEERIA

BMW 5. SEERIA SEDAAN: MUDELID JA VARUSTUS

Konfigureeri BMW 5. seeria Sedaan vastavaks oma eelistustele. Valida on hulgaliselt atraktiivseid disainivõimalusi, mootoreid, sõidudünaamika funktsioone, juhiabisüsteeme ja digitaalteenuseid.

Loe lisaks
5. SEERIABMW 5. SEERIA SEDAAN: MUDELID JA VARUSTUS

MUDELID JA VARUSTUS.

BMW 5. seeria Sedaani iseloomulikud mudelid ja varustusvõimalused.

BMW 5. seeria Sedaan

Baasvarustuses BMW 5. seeria Sedaan inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

BMW 5. seeria Sedaan 540i G30 2020, Sophisto Grey, baasvarustus

Baasvarustuses BMW 5. seeria Sedaan inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

 • Välisilme

 • Salong

Luxury Line

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

BMW 5. seeria Sedaan 520d xDrive G30 2020 Luxury Line, Bernina Grey

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

 • Välisilme

 • Salong

M-sportpakett

M-sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks väljanägemisele, mille muudavad teravamaks rohked sise- ja välisdetailid, tagab M-sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Näiteks M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

BMW 5. seeria Sedaan 520d xDrive G30 2020 M-sportpakett, Alpine White

M-sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks väljanägemisele, mille muudavad teravamaks rohked sise- ja välisdetailid, tagab M-sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Näiteks M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

 • Välisilme

 • Salong

BMW 530e.

Uuenduslik ja säästlik BMW 5. seeria Sedaani pistikhübriid.

Näidisatleet jätkusuutlikkuse alal. BMW 5. seeria Sedaan inspireerib tänu võimsa bensiinimootori ning uuendusliku BMW eDrive‘i tehnoloogia – kõrge pingega aku ja elektrimootor – koostööle, mis pakuvad muljetavaldavat sooritusvõimet ning samal ajal väiksemat kütusekulu ja madalamat CO₂-heidet. Laadimisassistent ja intelligentne energiahaldus BMW ConnectedDrive‘i rakendusest toetavad sind laadimisel ja energiakulu vähendamisel. Samal ajal kindlustab BMW Connectedi laadimine juhile äriklassi lisaeelised.

BMW 530e pistikhübriid G30, mootor

BMW 530e.

Innovaatilises pistikhübriidis on ühendatud säästlik sisepõlemismootor ja võimas elektrimootor. Süsteemi suur võimsus pakub piisavalt sõidumaad sisepõlemismootoriga sõites ning samal ajal võimalust sõita ilma kohaliku heitmeta.
BMW 5.seeria Sedaan G30 Facelift 2020, nutikas energiahaldus

Nutikas energiahaldus.

Üks BMW eDrive‘i kontseptsiooni põhisambaid on nutikas energiahaldus. Süsteem koordineerib kõigi BMW ajami komponentide koostoimimist elektrimootoriga, et tagada võimalikult ökonoomne sõit suurepärase sõidudünaamikaga ja suurendada elektrilist sõiduulatust.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, BMW laadimine

BMW laadimine.

BMW laadimine võimaldab elektrisõidukite juhtidel kergelt ja mugavalt leida, kasutada ja maksta laadimise eest avalikes laadimisjaamade nii kodu- kui välismaal. Pidevalt kasvava võrgustiku laadimisjaamad on näha navigatsioonisüsteemis, nutitelefoni rakenduses ja veebisaidil.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 Phytonic Blue, kolm neljandikku eestvaade, sõites eDrive-tsoonis sillal

eDrive-tsoonid.

Iga uue päevaga võtab BMW ülesandeks homse päeva liikuvuse sammu võrra lähemale toomise. 2020. aastal välja tulema planeeritud uuenduslike digiteenustega nagu eDrive Zones ja boonusprogrammiga BMW Points töötame uuenduslike marsruutide loomise nimel. Nõnda saavutame iga meetriga veelgi ökonoomsema teekonna.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, BMW Connectedi laadimine

Connectedi laadimine.

Connected Charging teenuste abil saad oma pistikhübriidi sõiduulatust kõige paremini kasutada. Kohe, kui hakkad oma reisi plaanima, näitab süsteem eksimatult sulle lähimaid avalikke laadimisjaamu sinu marsruudil, ning teavitab sind ette näiteks nende kättesaadavusest ja pakutavast laadimisvoolust.

E-LIIKUVUS.

Kui soovid rohkem teada saada tulevikku suunatud BMW elektrimobiilsuse kontseptsiooni kohta koos võimalike isiklike eeliste ja võimaluste üksikasjadega, oled õiges kohas. Siit leiad teavet elektromobiilsuse, pistikhübriidide, BMW i, laadimise, sõiduulatuse ja teiste teemade kohta.

Loe lisaks

BMW 5. SEERIA SEDAANI SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ülevaade jõuülekande ja šassii tehnoloogiatest.

Rohkem jõudu, rohkem kontrolli. Alates eriti ökonoomsest neljasilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga kuuesilindrilise bensiinimootorini. BMW 5. seeria Sedaan pakub sportlikku sooritusvõimet igal reisil. Täiuslikult häälestatud sõidu- ja šassiitehnoloogiad, nagu nelja ratast hõlmav aktiivrool või intelligentne xDrive‘i nelikveosüsteem, garanteerivad optimaalse veojõu ja maksimaalse sõidurõõmu.

BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna BMW TwinPower Turbo bensiiniga töötavaid kuuesilindrilisi reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, High-Precisioni sissepritse ja TwinScrolli turboülelaadurid kindlustavad võimsuse 245 kW (333 hj).
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, BMW TwinPower Turbo neljasilindriline diiselmootor

BMW TwinPower Turbo neljasilindriline diiselmootor.

Uued BMW TwinPower Turbo 2,0-liitrised neljasilindrilised diiselmootorid näitavad nobedat jõuülekannet koos erakordselt hea reaktsioonivõimega isegi madalatel pööretel. Varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaaduritehnoloogia ja ühisanum-otsesissepritse tagavad mootorite erakordse ökonoomsuse ja madalad heitkogused.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, BMW xDrive

xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, nelja ratast hõlmav aktiivrool, kolm neljandikku tagantvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, adaptiivne vedrustus, lähivaade sõites

Adaptiivne vedrustus.

Adaptiivne vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorrale vastavaks, mis muudab sõidu mugavamaks ja parandab sõidudünaamikat. Lisaks vaikimisi seadistusele COMFORT, mis suurendab sõidumugavust, pakub valik SPORT amortisaatorite sportlikku seadistamist.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, adaptiivne juhtimine, lähivaade roolile

Adaptiivne juhtimine.

Adaptiivne juhtimine ühendab aktiivse kerestabilisaatori Dynamic Drive ja adaptiivse vedrustuse, et kohandada stabilisaatoreid ja amortisaatoreid vastavalt vajadusele. Samal ajal tagab see silmapaistva sõidumugavuse vaevumärgatava kere kaldumisega, mis omakorda võimaldab kiiremini kurve läbida ja lühendab pidurdusteekonda.
BMW 5. seeria Sedaan G30, kerghübriidtehnoloogia, veermik

BMW 5. seeria Sedaan G30, kerghübriidtehnoloogia.

Kerghübriidtehnoloogia eesmärk on tagastada kineetilist energiat pidurdamisel ja toetada sisepõlemismootorit kiirendamise ajal. See vähendab kütusekulu ja heitmeid, andes sulle samal ajal dünaamilise eelise. Kerghübriidtehnoloogia teeb ka automaatse Start/Stop-funktsiooni palju kiiremaks ja mugavamaks.

BMW 5. SEERIA SEDAANI DISAIN.

Välisilme ja salongi disainivalikud.

BMW 5. seeria Sedaan inspireerib oma sportliku ja kaasaegse disainiga. BMW Laserlight esiosas või trapetsikujulised summutitorud ja LED-tagatuled rõhutavad sõiduki dünaamilist ja progressiivset iseloomu. Salongis rõhutavad näiteks ümbrusvalgustus ja juhtseadmete keraamilised ümbrised selle äriklassi salongi mugavust ja elegantsust.

BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 Ivory White, BMW neerukujuline iluvõre, lähivaade eest

Eesmised iluvõred.

Suur ühes tükis eesmine iluvõre – tuntud ka kui BMW neerukujuline iluvõre – on iseloomulik disainiomadus, mis tagab sinu sõiduki vägagi esiletõusva ning dünaamilise välimuse. Vertikaalsete ribide ning ümbritseva rõnga värvus sõltub varustuseseeriast.
BMW 5. seeria Sedaan Facelift 2020 Phytonic Blue, BMW Laserlight, lähivaade eest

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW 5. seeria Sedaan Facelift 2020 Phytonic Blue, LED-tagatuled, lähivaade tagant

LED-tagatuled.

Täielikult LED-tehnoloogiat kasutavad kolmemõõtmelised tagatuled koos iseloomuliku L-kuju ja väljendusrikaste valgustuselementidega teevad sõiduki BMW-na ära tuntavaks ka pimedas.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, trapetsikujulised summutitorud, lähivaade tagant

Trapetsikujulised summutitorud.

Nähtavad trapetsikujulised kroomitud otsaga summutitorud, üks vasakul, teine paremal pool.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, ümbrusvalgustus

Salongi ümbrusvalgustus.

Salongi ümbrusvalgustus koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega loovad salongis hubase õhkkonna. Kuus hämardatavat valguslahendust sisaldavad ka neljal eri otstarbel kasutatavaid dünaamilisi funktsioone.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, mustad kõrgläikega juhtseadmed

Juhtseadmete keraamiline viimistlus.

Eriti kvaliteetse ja luksusliku ilme annavad eksklusiivsed keraamilised viimistlusdetailid käiguvahetuse hoovale ning salongitemperatuuri valimise ja helitugevuse nuppudele, samuti iDrive-juhtseadet ümbritsevale äärele.
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud
BMW 5. seeria Sedaan Individual G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud

BMW 5. SEERIA SEDAAN BMW INDIVIDUAL COLLECTION.l

Miski ei ole autoriteetsem kui individuaalsus. Just sellepärast pakub BMW 5. seeria Sedaan eksklusiivset ja kvaliteetset BMW Individuali lisavarustust, valikuvõimaluste seas on näiteks muljetavaldavad BMW Individuali aerodünaamilised veljed style 1001 I. BMW Individuali elegantsed värviviimistlused Tanzanite Blue, Alvit Grey ja Dravit Grey lubavad sul ideaalselt kokku sobitada sportliku välimuse ja ülikvaliteetsed täisnahast istmekatted toonis Caramel, Tartufo või Smoke White, mis annavad salongile just selle erilise puudutuse.

BMW 5. SEERIA SEDAANI TEHNOLOOGIAD.

Digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

Kiirteel, suunaga tulevikku: tipptasemel juhiabisüsteemid ja ühenduvusfunktsioonid tagavad maksimaalse turvalisuse ja mugavuse, samas kui uuenduslikud äri- ja meelelahutusfunktsioonid lummavad ja annavad vajalikku teavet. Ning tänu nutikatele digitaalsetele teenustele oled täiuslikult ühendatud kogu reisi vältel – liikuvuses muretult ja lõõgastunult.

2020 uuendustega BMW 5. seeria sedaani G30 displei
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

Concierge‘i teenused, kaugjuhitavad teenused, BMW Maps, Apple CarPlay ja Android Auto nutitelefoni integratsioon või In-Car Experiences? Milleks tellida teenuseid eraldi, kui sul on võimalik saada need kõik? Connected-pakett Professional annab sulle kõik need BMW ConnectedDrive’i teenused.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW Maps

Ühendatud navigeerimine: BMW Maps.

BMW Maps – Connected Navigation avaldab muljet oma eeldatava saabumisaja suure täpsuse, erakordselt kiire marsruudi väljaarvutamise ning lihtsustatud sihtkoha sisestamisega. Selle teeb võimalikuks vaba teksti sisestamine. Pilvepõhine marsruudi väljaarvutamine kohandab marsruudisoovitust viivitamatult liiklusolukorra muudatusi arvestades.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu, millele annavad ligipääsu BMW muusikapartnerid Spotify.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020, salong, ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond, lähivaade uksele

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond.

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond koos kahe kõrgete helide kõlariga toob sõiduki igale istmele hämmastava stuudiokvaliteediga heli. 16 hoolikalt valitud paigutusega kõlarit tagavad lummava helikogemuse. Kõlarid on valgustatud, mis rõhutab visuaalselt süsteemi tipptasemel helikvaliteeti.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, tagurdamise abisüsteem

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab viimased 50 m sõidetud teekonnast kuni 35 km/h edasi liikudes, mis võimaldab seda vajaduse korral uuesti läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW Intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lihtsalt ütle, mida soovid, erinevate sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 salong, juhikoht, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 5. seeria Sedaan G30 Facelift 2020 Phytonic Blue, tagantvaade seistes

MOOTORID JA TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 530e Sedaan
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,7-1,8
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 39-42

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.