BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 Sophisto Grey, külgvaade

BMW 5. SEERIA

BMW 5. SEERIA TOURING: MUDELID JA VARUSTUS

Kohanda BMW 5. seeria Touring vastavaks oma eelistustele. Valida on hulgaliselt atraktiivseid disainivõimalusi, mootoreid, sõidudünaamika funktsioone, juhiabisüsteeme ja digitaalteenuseid.

Loe lisaks
BMW 5. SEERIABMW 5. SEERIA TOURING: MUDELID JA VARUSTUS

MUDELID JA VARUSTUS.

BMW 5. seeria Touring

Baasvarustuses BMW 5. seeria Touring inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

BMW 5. seeria Touring 530i G31 2020, Sophisto Grey, baasvarustus

Baasvarustuses BMW 5. seeria Touring inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.

 • Välisilme

 • Salong

Luxury Line

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

BMW 5. seeria Touring 530i G31 2020 Luxury Line, Mineral White

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka selle salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.

 • Välisilme

 • Salong

M-sportpakett

M-sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks väljanägemisele, mille muudavad teravamaks rohked sise- ja välisdetailid, tagab M-sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Näiteks M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

BMW 5. seeria Touring 530e G31 2020 M-sportpakett, Tanzanite Blue II metallik

M-sportpakett lisab sõidukile veelgi sportlikkust. Lisaks väljanägemisele, mille muudavad teravamaks rohked sise- ja välisdetailid, tagab M-sportpakett veelgi suurema sõidunaudingu. Näiteks M-sportvedrustus ja M-aerodünaamikapakett optimeerivad märgatavalt sõidudünaamikat.

 • Välisilme

 • Salong

BMW 530e TOURING.

Uuenduslik ja säästlik BMW 5. seeria Touringu pistikhübriid.

Äärmiselt edumeelne ja ülimalt funktsionaalne. BMW 5. seeria Touring avaldab muljet tänu võimsa bensiinimootori ning uuendusliku BMW eDrive‘i tehnoloogia – kõrge pingega aku ja elektrimootor – koostööle, mis pakuvad muljetavaldavat sooritusvõimet ning samal ajal väiksemat kütusekulu ja madalamat CO₂-heidet. Laadimisassistent ja intelligentne energiahaldus BMW ConnectedDrive‘i rakendusest toetavad sind laadimisel ja energiakulu vähendamisel. Samal ajal kindlustab BMW Connectedi laadimine juhile äriklassi lisaeelised.

BMW 530e pistikhübriid G31, mootor

BMW 530e.

Innovaatilises pistikhübriidis on ühendatud säästlik sisepõlemismootor ja võimas elektrimootor. Süsteemi suur võimsus pakub piisavalt sõidumaad sisepõlemismootoriga sõites ning samal ajal võimalust sõita ilma kohaliku heitmeta.
BMW 5. seeria G31 Facelift 2020, nutikas energiahaldus

Nutikas energiahaldus.

Üks BMW eDrive‘i kontseptsiooni põhisambaid on nutikas energiahaldus. Süsteem koordineerib kõigi BMW ajami komponentide koostoimimist elektrimootoriga, et tagada võimalikult ökonoomne sõit suurepärase sõidudünaamikaga ja suurendada elektrilist sõiduulatust.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW laadimine

BMW laadimine.

BMW laadimine võimaldab elektrisõidukite juhtidel kergelt ja mugavalt leida, kasutada ja maksta laadimise eest avalikes laadimisjaamade nii kodu- kui välismaal. Pidevalt kasvava võrgustiku laadimisjaamad on näha navigatsioonisüsteemis, nutitelefoni rakenduses ja veebisaidil.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, eestvaade sõitmas eDrive-tsoonis sillal

eDrive-tsoonid.

Iga uue päevaga võtab BMW ülesandeks homse päeva liikuvuse sammu võrra lähemale toomise. 2020. aastal välja tulema planeeritud uuenduslike digiteenustega nagu eDrive Zones ja boonusprogrammiga BMW Points töötame uuenduslike marsruutide loomise nimel. Nõnda saavutame iga meetriga veelgi ökonoomsema teekonna.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, Connectedi laadimine

Connectedi laadimine.

Connected Charging teenuste abil saad oma pistikhübriidi sõiduulatust kõige paremini kasutada. Kohe, kui hakkad oma reisi plaanima, näitab süsteem eksimatult sulle lähimaid avalikke laadimisjaamu sinu marsruudil, ning teavitab sind ette näiteks nende kättesaadavusest ja pakutavast laadimisvoolust.

E-LIIKUVUS.

Kui soovid rohkem teada saada tulevikku suunatud BMW elektrimobiilsuse kontseptsiooni kohta koos võimalike isiklike eeliste ja võimaluste üksikasjadega, oled õiges kohas. Siit leiad teavet elektromobiilsuse, pistikhübriidide, BMW i, laadimise, sõiduulatuse ja teiste teemade kohta.

Loe lisaks

BMW 5. SEERIA TOURINGU SÕIDUDÜNAAMIKA JA ÖKONOOMSUS.

Ülevaade jõuülekande ja šassii tehnoloogiatest.

Kõik juhtimisseadmed on seatud sõidurõõmu nautimiseks. Alates eriti ökonoomsest neljasilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga kuuesilindrilise bensiinimootorini. BMW 5. seeria Touring pakub sportlikku sooritusvõimet igal reisil. Täiuslikult häälestatud sõidu- ja šassiitehnoloogiad, nagu nelja ratast hõlmav aktiivrool või intelligentne xDrive‘i nelikveosüsteem, garanteerivad optimaalse veojõu ja maksimaalse sõidurõõmu.

BMW 5. seeria Touring, G31 Facelift 2020, BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline bensiinimootor

BMW TwinPower Turbo kuuesilindriline reas-bensiinimootor.

Võimas jõuülekanne, siidpehme sõit ja sütitav mootoriheli iseloomustavad BMW EfficientDynamicsi mootorisarja uusima põlvkonna BMW TwinPower Turbo bensiiniga töötavaid kuuesilindrilisi reasmootoreid. Kaksik-VANOS, Valvetronic, High-Precisioni sissepritse ja TwinScrolli turboülelaadurid kindlustavad võimsuse 245 kW (333 hj).
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW TwinPower Turbo neljasilindriline diiselmootor

BMW TwinPower Turbo neljasilindriline diiselmootor.

Uued BMW TwinPower Turbo 2,0-liitrised neljasilindrilised diiselmootorid näitavad nobedat jõuülekannet koos erakordselt hea reaktsioonivõimega isegi madalatel pööretel. Varieeruva turbiinigeomeetriaga turboülelaaduritehnoloogia ja ühisanum-otsesissepritse tagavad mootorite erakordse ökonoomsuse ja madalad heitkogused.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW xDrive

xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, nelja ratast hõlmav aktiivrool, kolm neljandikku eestvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, adaptiivne vedrustus, lähivaade sõites

Adaptiivne vedrustus.

Adaptiivne vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorrale vastavaks, mis muudab sõidu mugavamaks ja parandab sõidudünaamikat. Lisaks vaikimisi seadistusele COMFORT, mis suurendab sõidumugavust, pakub valik SPORT amortisaatorite sportlikku seadistamist.
Rear axle air suspension with level control BMW 5 Series Touring G31 Facelift 2020

Tagasilla õhkvedrustus koos sõidukõrguse reguleerimisega.

Tagasilla õhkvedrustus koos sõidukõrguse reguleerimisega tagab püsiva sõidumugavuse igasuguse koormuse juures. Isegi raske koormaga muutumatuna püsiv sõiduki kliirens aitab kaasa ka suurele sõiduohutusele.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, šassii, kerghübriidtehnoloogia

Kerghübriidtehnoloogia.

Kerghübriidtehnoloogia eesmärk on tagastada kineetilist energiat pidurdamisel ja toetada sisepõlemismootorit kiirendamise ajal. See vähendab kütusekulu ja heitmeid, andes sulle samal ajal dünaamilise eelise. Kerghübriidtehnoloogia teeb ka automaatse Start/Stop-funktsiooni palju kiiremaks ja mugavamaks.

BMW 5. SEERIA TOURINGU DISAIN JA FUNKTSIONAALSUS.

Välisilme ja salongi disainivalikud.

Stiilselt tulevikku: kaasaegsed seadmed ja disainilahendused, nagu BMW Laserlight ja LED-tagatuled, rõhutavad BMW 5. seeria Touringu progressiivset iseloomu. Uuenduslike tehnoloogiate ja funktsioonidega, nagu 12,3-tolline keskpaneeli ekraan või salongi ümbrusvalgustus, rõhutab luksuslik ja funktsionaalne salong äriklassi mugavust ja elegantsi.

BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, külgvaade seistes
 BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. Klaasist panoraamkatust saab avada ja sulgeda automaatselt sõidukis nupuvajutusega või eemalt võtmest ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, elektrilise päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, liigendkinnitusega haagisekonks, lähivaade

Liigendkinnitusega haagisekonks.

Liigendkinnitusega haagisekonks koos elektriliselt reguleeritava veokonksu kuuliga on suuteline vedama kuni 2000 kg kaaluvat järelhaagist. Kui haagis kiikuma või vänderdama hakkab, pidurdab haagise stabiilsuskontroll vedava sõiduki rattaid, et olukord kontrolli alla saada. Elektriliselt reguleeritav veokonks ei ole tagaspoileri alla peidetuna nähtav.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, hoidikute pakett

Hoidikute pakett.

Hoidikute pakett lisab pakiruumile funktsionaalsust peaaegu lõpmatute reguleerimisnurkadega, sealhulgas Cargo-asendiga seljatoega, parem- ja vasakpoolse kahe liigutatava kinnituspunktiga varustatud kinnitusreelinguga, vasakul ja paremal küljel asuvate plastraamil kinnitusrihmade ja mitmeotstarbelise nagiga.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW Individuali aerodünaamilised veljed 1001 I

BMW Individuali aerodünaamilised veljed 1001 I.

20-tollised BMW Individuali aerodünaamilised veljed 1001 I Jet Black 3D poleeritud hübriidrehvid ja runflat-rehvid, läikivad, ees mõõduga 8J x 20 ja rehvidega 245/35 R20, taga 9J x 20 rehvimõõduga 275/30 R20.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW neerukujuline iluvõre, lähivaade eest

Eesmised iluvõred.

Suur ühes tükis eesmine iluvõre – tuntud ka kui BMW neerukujuline iluvõre – on iseloomulik disainiomadus, mis tagab sinu sõiduki vägagi esiletõusva ning dünaamilise välimuse. Vertikaalsete ribide ning ümbritseva rõnga värvus sõltub varustuseseeriast.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, BMW Laserlight, lähivaade eest

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, LED-tagatuled, lähivaade tagant

LED-tagatuled.

Täielikult LED-tehnoloogiat kasutavad kolmemõõtmelised tagatuled koos iseloomuliku L-kuju ja väljendusrikaste valgustuselementidega teevad sõiduki BMW-na ära tuntavaks ka pimedas.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, trapetsikujulised summutitorud, lähivaade tagant

Trapetsikujulised summutitorud.

Nähtavad trapetsikujulised kroomitud otsaga summutitorud, üks vasakul, teine paremal pool.
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade seistes
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, täisnahk
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud
BMW 5. seeria Touring Individual G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, salongi dekoratiivliistud

BMW 5. SEERIA TOURING BMW INDIVIDUAL COLLECTION.

Funktsionaalsus kohtub individuaalsusega. Eksklusiivne ja kvaliteetne BMW Individuali lisavarustus, samuti muljetavaldavad BMW Individuali aerodünaamilised veljed style 1001, annavad sulle võimaluse muuta oma BMW 5.seeria Touring veelgi erinevamaks. Elegantsed BMW Individuali värviviimistlused Aventurin Red, Tanzanite Blue ja Alvit Grey lubavad sul ideaalselt kokku sobitada sportliku välimuse ja ülikvaliteetsed täisnahast istmekatted toonis Caramel, Tartufo või Smoke White, mis annavad salongile just selle erilise puudutuse.

BMW 5. SEERIA TOURINGU TEHNOLOOGIAD.

Digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

BMW 5. seeria Touring on alati sinu teenistuses. Tipptasemel juhiabisüsteemid ja ühenduvusfunktsioonid tagavad maksimaalse turvalisuse ja mugavuse, samas kui uuenduslikud äri- ja meelelahutusfunktsioonid lummavad ja annavad vajalikku teavet. Ning tänu nutikatele digitaalsetele teenustele oled täiuslikult ühendatud kogu reisi vältel – liikuvuses muretult ja lõõgastunult.

BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, teabekuva, juhikoht
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

Concierge‘i teenused, kaugjuhitavad teenused, BMW Maps, Apple CarPlay ja Android Auto nutitelefoni integratsioon või In-Car Experiences? Milleks tellida teenuseid eraldi, kui sul on võimalik saada need kõik? Connected-pakett Professional annab sulle kõik need BMW ConnectedDrive’i teenused.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW Maps

Ühendatud navigeerimine: BMW Maps.

BMW Maps – Connected Navigation avaldab muljet oma eeldatava saabumisaja suure täpsuse, erakordselt kiire marsruudi väljaarvutamise ning lihtsustatud sihtkoha sisestamisega. Selle teeb võimalikuks vaba teksti sisestamine. Pilvepõhine marsruudi väljaarvutamine kohandab marsruudisoovitust viivitamatult liiklusolukorra muudatusi arvestades.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega rakendusi Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis mugavalt kasutada tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, Connected Music

Connected Music.

Kuula oma lemmikmuusikat kõikjal, kus viibid. Klassikapalad kiirteel, jazz tipptunnil ja poppmuusika rahulikel sõidulõikudel. Connected Music võimaldab sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu voogedastada piiranguteta kuni 30 miljonit lugu, millele annavad ligipääsu BMW muusikapartnerid Spotify.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong, ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond, lähivaade uksele

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond.

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond koos 1400 W võimendi ja kahe kõrgete helide kõlariga toob sõiduki igale istmele hämmastava stuudiokvaliteediga heli. 16 hoolikalt valitud paigutusega kõlarit tagavad lummava helikogemuse. Kõlarid on valgustatud, mis rõhutab visuaalselt süsteemi tipptasemel helikvaliteeti.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, BMW intelligentne isiklik assistent

BMW Intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lihtsalt ütle, mida soovid, erinevate sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift2 020 salong, juhikoht, tarkvara kauguuendus

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, tagurdamise abisüsteem

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab viimased 50 m sõidetud teekonnast kuni 35 km/h edasi liikudes, mis võimaldab seda vajaduse korral uuesti läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.
BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW 530e Touring(1):
Fuel consumption in l/100 km (combined): x.x–x.x
CO2 emissions in g/km (combined): xxx–xxx


BMW 530i Touring:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 6.2–5.9
CO2 emissions in g/km (combined): 141–135


The values of the vehicles labelled with (1) are preliminary.


The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

 

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

 

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 530e Touring:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 1,5-1,9
  CO₂-heide g/km (kombineeritud): 35-43

  BMW 530i Touring:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,6-7,5
  CO₂-heide g/km (keskmine): 151-170

  BMW digitaalne võti ühildub ainult valitud iPhone'idega. Ühilduvate iPhone'ide loend on saadaval aadressil bmw.com/digitalkey.

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.