BMW 5. seeria Touring G31 LCI 2020, seitse kaheksandikku eestvaade, linna servas sõitmas
BMW 520i Touring MHEV
Leia sobiv mudel
Kütusekulu (kombineeritud)1,9–1,5 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid

5. SEERIA

BMW 5. SEERIA TOURING

Kütusekulu (kombineeritud)1,9–1,5 l/100 km
MootorBensiinDiiselPistikhübriid
5. SEERIABMW 5. SEERIA TOURING

 

Oma klassi meister: BMW 5. seeria Touring ühendab BMW Touring-mudelite erakordse funktsionaalsuse ja mugavuse pikkade vahemaade läbimisel ning 5. seeria mudelite ikoonilise ilme ja dünaamika. Välisilme tundub enesekindlam ja kaasaegsem kui kunagi varem tänu eriti pikale teljevahele, selgetele pindadele ja erilistele disainilahendustele. Elegantne ja mitmekülgne salong pakub rohkelt panipaiku, nagu ka võimalusterohke pakiruum. Koos muljetavaldava sõidudünaamika ja uuenduslike tehnoloogiatega kehtestab BMW 5. seeria Touring mugavusele ja paindlikkusele uued standardid.

 

VALI BMW 5. SEERIA TOURINGU VÄLIMUS OMA MAITSE JÄRGI.

BMW 520d Touring MHEV

ESSENCE

BMW 530e Touring

BALANCE

BMW 530d xDrive Touring MHEV

SIGNATURE

BMW 5. SEERIA TOURINGU DISAIN.

BMW 5. seeria Touring kehtestab uued standardid funktsionaalsele sportlikule elegantsile. Pikk teljevahe ja pikendatud kapott rõhutavad selle autoriteeti, täpsed kontuurid ja vähendatud pinnad loovad aga modernse ilme. Eelkõige annavad esiosale dünaamilise ja uuendusliku väljanägemise BMW neerukujuline iluvõre ja BMW Laserlighti esituled. Esituled on neerukujulise iluvõrega ühendatud sujuvalt, rõhutades veelgi sõiduki laiust. Tulemuseks on sportlik elegants ja eriline kohalolek üldpildis, mis jätkub kuni vabakujuliste summutitorudeni.

Loe lisaks

BMW 5. SEERIA TOURINGU PISTIKHÜBRIIDID.

BMW pistikhübriidide mudelivalik liikumises

BMW 5. SEERIA TOURINGU PISTIKHÜBRIIDMUDELITE OLULISEMAD OMADUSED.

Avasta uuendusliku hübriidajamiga BMW 520e, 530e ja 530e xDrive Touringu kasulikud omadused ja tehnilised saavutused.

Parim mõlemast maailmast: BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidmudelitega 520e**, 530e** ja 530e xDrive** koged püsivat liikuvust ja tõhusat sõidudünaamikat. Uuri nende uuenduslike BMW hübriidsõidukite arvukaid kasulikke omadusi ning saa lisateavet nende sõidukontseptsiooni, sõidudünaamika, BMW Chargingu ning BMW ConnectedDrive’i praktiliste digiteenuste kohta.
Pistikhübriid BMW 5. seeria Touring 2021 G31 LCI, eestvaade, laadimas koos modelliga
Pistikhübriid BMW 5. seeria Touring 2021 G31 LCI, kolm neljandikku külgvaade, laadimas koos modelliga

BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidtehnoloogia.

Täiuslikus harmoonias: 5. seeria Touringu pistikhübriidid BMW 520e**, BMW 530e** ja BMW 530e xDrive** kombineerivad BMW eDrive-elektriajamitehnoloogia võimsa BMW sisepõlemismootoriga. Koos pakuvad need kaks ajamit sõidukogemust, mis viib kokku maksimaalse tõhususe ja ülima sõidunaudingu – ning, sõltuvalt sõidurežiimist, on see kas heitmevaba ja peaaegu hääletu, või vapustavalt kõrge pöördemomendi ja ka pikemateks teekondadeks piisavate reservidega. Täiendava optimaalse dünaamika ja veojõu garantii nimel on BMW 530e Touring xDrive’il selles pistikhübriidide segmendis ainulaadne nelikveosüsteem BMW xDrive. Energiatagastus, mille käigus kineetiline energia muundatakse pidurdamisel elektrienergiaks ja suunatakse akusse, pakub ökonoomsele sõidukogemusele väärtuslikku lisapanust.
Lisateave BMW pistikhübriidide jõuülekande kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Touring 2021 G31 LCI, kolm neljandikku eestvaade, tänaval sõitmas

BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidide sõidurežiimid.

Täiselektriliselt ja heitmevabalt tööle või jõuliselt dünaamilisena ja piisava sõiduulatusega nädalalõpureisile – BMW 5. seeria Touringu hübriidmudelid 520e**, 530e** ja 530e xDrive** jätavad kõik võimalused avatuks. Saa kasu nutikatest sõidurežiimidest, mis tagavad optimaalse sisepõlemismootori ja elektrimootori koostöö igas olukorras – ning koge tulevikku suunatud tehnoloogia põnevust ja ainulaadset sõidukogemust.
Lisateave nutikate sõidurežiimide kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Touring 2021 G31 LCI, külgvaade, laadimas koos modelliga

BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidide laadimine.

Ükskõik, kas oled kodus või teel: BMW Charging pakub sulle hübriidajamiga BMW 5. seeria Touringu laadimiseks spetsiaalselt loodud lahendusi. Põhivarustusse kuuluva kodustele seinakontaktidele mõeldud tavapärase laadimiskaabli (tüüp 2) kõrval pakub BMW Wallbox sulle erakordselt mugavat, ohutut ja kiiret laadimismeetodit. Meie partnerilt pärinev Smart Wallbox pakub lisateenuseid nutikaks laadimiseks. Paigaldusteenus tagab seinalaadijate lihtsa ja korrektse paigaldamise. Paindlik kiirlaadija on saadaval, et pakkuda kodus laadides maksimaalset paindlikkust ning võimaldada sul laadida oma BMW pistikhübriidi igast kodusest või tööstuslikust pistikupesast, kasutades erinevaid adaptereid. Lisaks standardsele laadimiskaablile (Tüüp 2) sisaldab BMW 5. seeria Touringu pistikhübriidide tarnekava ka laadimiskaablit avalikes laadimisjaamades laadimiseks (Tüüp 3) ning laadimiskaarti BMW Charging Card, mis pakub sulle avalikes laadimisjaamades laadimisel ahvatlevaid tingimusi*. BMW 5. seeria Touring mudelite BMW 520e**, BMW 530e** ja BMW 530e xDrive’i** laadimisaeg (0–100%) on 3,7 kWh laadimisvõimsusega umbes 3,6 tundi (BMW Wallbox, paindlik kiirlaadija, avalikud laadimisjaamad) ning 2,3 kWh laadimisvõimsusega (kodune seinakontakt) umbes 6 tundi.

* Turupõhine pakkumine
Lisateave BMW Chargingu kohta
Pistikhübriid BMW 5. seeria Touring 2021 G31 LCI, navigatsioonisüsteem, lähivaade

Digitaalsed teenused BMW 5. seeria Touringu pistikhübriididele.

Võta oma teekonna igalt meetrilt viimast: BMW pakub sulle uuenduslikke digitaalseid teenuseid, mis muudavad igapäevaelu sinu BMW 520e**, BMW 530e** või BMW 530e xDrive’iga** lihtsamaks ja mugavamaks. BMW Connected Charging juhatab sind usaldusväärselt lähima laadimisjaamani sinu marsruudil ning pakub täiendavat üksikasjalikku teavet, näiteks missugune laadimispunkt on vaba, millised kulud tekivad ning kus saad laadimise ajal ümbruskonnas oma aega kõige paremini sisustada. My BMW rakenduse kasutamine tagab sulle laetuse taseme ja viimaste laadimistsüklite kohta täieliku läbipaistvuse. Näiteks saabub tõuketeade kohe, kui sinu sõiduk on täielikult täis laetud. Teised digitaalsed teenused nagu BMW intelligentne isiklik assistent või nutitelefoni integreerimine muudavad sinu igapäevaliikumise veelgi lihtsamaks – et saaksid oma pistikhübriidajamiga BMW 5. seeria Touringus lõõgastunult sõitu nautida.
Lisateave BMW digitaalsete teenuste kohta

BMW 5. SEERIA TOURINGU DISAIN JA FUNKTSIONAALSUS.

Klaasist panoraamkatus, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis heleda ja valgusküllase õhkkonna. Klaasist panoraamkatust saab avada ja sulgeda automaatselt sõidukis nupuvajutusega või eemalt võtmest ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, elektrilise päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
Liigendkinnitusega haagisekonks, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, lähivaade

Liigendkinnitusega haagisekonks.

Liigendkinnitusega haagisekonks koos elektriliselt reguleeritava veokonksu kuuliga on suuteline vedama kuni 2000 kg kaaluvat järelhaagist. Kui haagis kiikuma või vänderdama hakkab, pidurdab haagise stabiilsuskontroll vedava sõiduki rattaid, et olukord kontrolli alla saada. Elektriliselt reguleeritav veokonks ei ole tagaspoileri alla peidetuna nähtav.
Hoidikute pakett, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

Hoidikute pakett.

Hoidikute pakett lisab pakiruumile funktsionaalsust peaaegu lõpmatute reguleerimisnurkadega, sealhulgas Cargo-asendiga seljatoega, parem- ja vasakpoolse kahe liigutatava kinnituspunktiga varustatud kinnitusreelinguga, vasakul ja paremal küljel asuvate plastraamil kinnitusrihmade ja mitmeotstarbelise nagiga.

BMW 5. SEERIA TOURINGU TEHNOLOOGIAD.

BMW 5. seeria Touring on alati sinu teenistuses. Tipptasemel juhiabisüsteemid ja ühenduvusfunktsioonid tagavad maksimaalse turvalisuse ja mugavuse, samas kui uuenduslikud äri- ja meelelahutusfunktsioonid lummavad ja annavad vajalikku teavet. Ning tänu nutikatele digitaalsetele teenustele oled täiuslikult ühendatud kogu reisi vältel – liikuvuses muretult ja lõõgastunult.
BMW 5. seeria Touring LCI G31, BMW Live Cockpit Professional, 12,3-tolline keskne teabeekraan, juhikoht, lähivõte
Juhtimisassistent Professional, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Tagurdamise abisüsteem, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020 salong, juhikoht

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab viimased 50 m sõidetud teekonnast kuni 35 km/h edasi liikudes, mis võimaldab seda vajaduse korral uuesti läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.
BMW Laserlight, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, esiosa lähivaade

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis on BMW Laserlighti ulatus kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW Live Cockpit Professional, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong, juhikoht

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW intelligentne isiklik assistent, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong, juhikoht

BMW intelligentne isiklik assistent.

Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik sõidukiekspert? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. Lausu loomulikke käske mitmete sõidukifunktsioonide kasutamiseks. Samuti võib see sulle selgitada erinevaid küsimusi sõiduki kohta ja aidata sul oma BMW-d veelgi paremini tundma õppida.
Tarkvara kauguuendus, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong, juhikoht

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
Nutitelefoni integreerimine, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, salong, juhikoht

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimisel toetab sõiduk nutitelefoni ja sõiduki vahel juhtmevaba ühendusega liideseid Apple CarPlay ja Android Auto. See võimaldab sul sõidukis tuttavaid funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt kasutada.

BMW 5. SEERIA TOURINGU SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ülevaade jõuülekande ja šassii tehnoloogiatest.

Kõik juhtimisseadmed on seatud sõidurõõmu nautimiseks. Alates eriti ökonoomsest neljasilindrilisest diiselmootorist kuni kõrgete pöörete ja muljetavaldava pöördemomendiga kuuesilindrilise bensiinimootorini. BMW 5. seeria Touring pakub sportlikku sooritusvõimet igal reisil. Täiuslikult häälestatud ajami- ja šassiitehnoloogiad, nagu nelja ratast hõlmav aktiivrool või intelligentne xDrive’i nelikveosüsteem, garanteerivad optimaalse veojõu ja maksimaalse sõidurõõmu.
Kerghübriidtehnoloogia, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, šassii

Kerghübriidtehnoloogia.

Kerghübriidtehnoloogia eesmärk on tagastada kineetilist energiat pidurdamisel ja toetada sisepõlemismootorit kiirendamise ajal. See vähendab kütusekulu ja heitmeid, andes sulle samal ajal dünaamilise eelise. Kerghübriidtehnoloogia teeb ka automaatse Start/Stop-funktsiooni palju kiiremaks ja mugavamaks.
Adaptiivne vedrustus, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, lähivaade, Start/Stop-nupp

Kohanduv vedrustus.

Adaptiivne vedrustus võimaldab kohandada amortisaatoreid igale sõiduolukorrale vastavaks, mis muudab sõidu mugavamaks ja parandab sõidudünaamikat. Lisaks tavapärasele sõidumugavust suurendavale COMFORT-režiimile saab amortisaatorite sportlikuma seadistuse tarvis valida ka SPORT-programmi.
Nelja ratast hõlmav aktiivrool, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, kolm neljandikku eestvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Madalamatel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW xDrive, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020, embleem

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.

BMW 5. SEERIA TOURINGU MUDELID.

BMW 5. seeria Touring

 • 18-tollised kergmetallveljed Double-spoke style 844; saadaval ka teised veljed
 • BMW Individuali välisilme viimistlus Satin-finish Aluminium
 • Nahkkattega sportistmed 'Dakota' toonis Ivory White, eksklusiivõmbluste/kontrastääristega, saadaval ka teised istmekatted
 • Automaatne kliimaseade
 • Salongivalgustus
BMW 5. seeria Touring 530i G31 2020, Sophisto Grey, baasvarustus

Luxury Line

 • 18-tollised kergmetallveljed V-spoke style 632 toonis Reflex Silver
 • Ukselävekatted alumiiniumviimistluse ja kirjaga „Luxury Line“
 • Nahkpolstriga istmed 'Dakota', seeria spetsiaalsete õmbluste ja nahkkantidega
 • Must Sensatec-armatuurlaud
 • Salongis väärispuidust dekoratiivliistud 'Fineline' Ridge koos detailidega toonis Pearl Chrome
BMW 5. seeria Touring 530i G31 2020 Luxury Line, Mineral White

M-sportpakett

 • M-aerodünaamikapakett koos esispoileri, küljekarbi katete ja tagaspoileri difuusori detailidega toonis Dark Shadow metallik
 • 18-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 662 M
 • M-sportvedrustus
 • Tekstiili ja Alcantaraga kontrastsete detailidega sportistmed juhile ja kaassõitjale, eksklusiivse M-ilmega
 • M salongi dekoratiivliistud Aluminium Rhombicle Smoke Gray koos Pearl Chrome toonis rõhutustega
BMW 5. seeria Touring 530e G31 2020, M-sportpakett, Tanzanite Blue II metallik, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW 5. seeria Touring
 • Luxury Line
 • M-sportpakett

BMW ORIGINAALTARVIKUD JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS BMW 5. SEERIA TOURINGULE.

Tundub hea, tundub tuttav.

Kõigi BMW juhtide jaoks kuulub sõidunauding standardvarustusse. BMW originaaltarvikute eesmärk on täita sinu erisoovid. Koos laia valiku individuaalse lisavarustusega, mis sobivad kvaliteedi, disaini ja jõudluse poolest ideaalselt sinu BMW 5. seeria Touringuga, pakume sulle maksimaalset lisaväärtust sõltumata sellest, mida plaanid.
BMW universaalhoidik tahvelarvutitele BMW turvaümbrisega, Travel & Comfort, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

BMW universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple’i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas.
BMW pakiruumimatt, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

BMW pakiruumimatt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta viimistluse ja roostevabast terasest detailide tõttu sobitub see salongiga täiuslikult.
BMW LED-ukseprojektorid, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

BMW LED-ukseprojektorid.

Uued parema projitseerimiskvaliteediga ning keskmisest pikema elueaga BMW LED-ukseprojektorid teevad sõidukisse sisenemisest ja väljumisest ainulaadse kogemuse. Need aktiveeruvad uste avamisel automaatselt ja valgustavad ala terviklikult ja isikupäraselt, projitseerides sõiduki kõrvale maapinnale kujutise. Autojuht võib vahetatavaid slaide kasutades ise projitseeritava kujutise valida, valides BMW logo ja BMW M logo vahel.
M Performance’i süsinikkiust küljepeegli kate, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

M Performance’i küljepeegli kate, süsinikkiust.

Meisterliku täpsusega käsitööna valmistatud M Performance’i küljepeeglite efektsed süsinikkiust katted rõhutavad sõiduki kõrgtehnoloogilist sugupuud. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku olemuse.
20-tollised M Performance’i sepisveljed Multi-spoke style 732 M Bicolor, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

20-tollised M Performance’i sepisveljed Multi-spoke style 732 M Bicolor.

Kvaliteetsed 20-tollised BMW M Performance’i sepisveljed Multi-spoke style 732 M on värviviimistlusega Bicolor Night Gold, läikivtreitud ja läikivfreesitud ning värvilise M-logoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 8J × 20, rehvisuurusega 245/35 R20 95Y XL RSC ees ja 9J × 20 rehvisuurusega 275/30 R20 97Y XL RSC taga.
M Performance’i rool, BMW 5. seeria Touring G31 Facelift 2020

M Performance’i rool.

Veenvad argumendid kätele: tänu Alcantara-kattega haardealale on M Performance’i rooli eriti meeldiv ja kindel käes hoida, seda vahetuma roolitunnetuse saavutamiseks. Selle eripärane kontuur ja punasest nahast otseasendi märgis tugevdavad lisaks individuaalset autospordivälimust.

BMW 5. SEERIA TOURINGU TEHNILISED ANDMED.

BMW 530e Touring.

Süsteemi väljundvõimsus kW (hj):

135 (184) / 5000-6500

Kiirendus 0–100 km/h (s):

6,1

Kombineeritud kütusekulu (l/100 km):

1,5 - 1,9

Kombineeritud CO₂-heide (g/km):

44–35

BMW 530e Touring G31 LCI värviviimistlusega Sophisto Grey metallik, linnaliikluses sõitmas

BMW 5. SEERIA TOURINGU HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANTSTEENUSED BMW 5. SEERIA TOURINGULE.

Frau vor parkendem BMW 5er Touring G31 Facelift 2020 in Sophistograu Brilliant Effect metallic 7/8 Seitenansicht

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma BMW 5. seeria Touringu soetamiseks.

BMW SERVICES.

TEENINDUS JA ABI BMW 5. SEERIA TOURINGULE.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: igakülgselt muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid: kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance.

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 5. seeria Touringule, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 530e** Touring:
  Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 1,9–1,5
  CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 44–35

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

  ** Temperatuuril alla 0 kraadi Celsiuse järgi ei ole selle pistikhübriidi täiselektriline sõidurežiim saadaval enne, kui aku on mõne kilomeetri sõitmisega töötingimustesse soojenenud.