SILMAPAISTEV VALIK.

BMW 6. seeria Gran Turismo.

SILMAPAISTEV VALIK.

BMW 6. seeria Gran Turismo.

SILMAPAISTEV VALIK.BMW 6. seeria Gran Turismo.

Mootorivõimsus kW (PS) / p/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

250 (340) / 5500–6500

Mootori pöördemoment (Nm) / p/min (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

450 / 1380–5200

Kiirendus 0–100 km/h sekundites (BMW 640i xDrive Gran Turismo)

5,3

BMW 6. seeria Gran Turismo avaldab muljet nii oma ainulaadse välimuse kui ka ruumika ja luksusliku interjööriga. Selle erakordsed sõiduomadused tagavad sportliku dünaamika – ja ülima mugavuse ka pikkadel reisidel. See sõiduk on väljendusrikas valik – modernne disain ja rõõm Gran Turismo omamisest.

BMW 640i xDrive Gran Turismo
Kütusekulu l/100 km (keskmine): 8,2–7,7
CO2-heide g/km (keskmine): 187–177

VORMILT PERFEKTNE.

Skulptuursed vormid ja pikendatud siluett annavad BMW 6. seeria Gran Turismo sõidukile muljetavaldava välimuse. Jõulised pinnad koos kerge kaldega katusejoonega kannavad endas elegantsi ja sportlikkust. Äratuntava välimusega tagaosa rõhutab selle erakordse sõidukikontseptsiooni dünaamikat.

Salongis avaldab muljet ruumikus, siin kohtub ergonoomiline disain hoolikalt valitud materjalide ja laitmatu käsitöömeisterlikkusega. Mastaapsed proportsioonid ja eraldi reguleeritavad istmed pakuvad reisijatele luksuslikku mugavust ja teevad BMW 6. seeria Gran Turismost ideaalse reisiauto.

Kütusekulu ja CO2-heitkogused.

  • Kütusekulu ja CO2-heite näitajad olenevad valitud velje- ja rehvisuurusest. Energiatarve määratakse ECE sõidutsükli alusel.

    Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO2-heite kohta leiab brošüürist „Uue sõiduauto kütusekulu ja CO2-heite normid”, mis on tasuta saadaval kõigis müügikohtades ja UNITED MOTORSi esinduses Paldiski mnt 108, 13522 Tallinn, Eesti ja lehelt http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.