BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey, mees seismas BMW ees, kolm neljandikku eestvaade seistes
Kütusekulu (kombineeritud)8,2–8,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel

6. SEERIA

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO

Kütusekulu (kombineeritud)8,2–8,8 l/100 km
MootorBensiinDiisel
6. SEERIABMW 6. SEERIA GRAN TURISMO

Väljapeetud igas olukorras: BMW 6. seeria Gran Turismo väljendab elegantset ja ainulaadset disaini, universaalset sõidumugavust ja enesekindlat sõidudünaamikat. Iseloomulik välisilme koos uuenenud neerukujulise iluvõrega ja uuendatud esitulede kujuga rõhutavad sõiduki isikupära, luues äärmiselt progressiivse üldmulje. Salong peegeldab luksuslikku avarust, mida on viimistletud kvaliteetsete materjalide ja uuenduslike funktsioonidega. Kombineerituna täiuslikult häälestatud sõidudünaamikaga ei ole BMW 6. seeria Gran Turismo mis tahes teekond kunagi lihtsalt piisavalt pikk.

 

Loe lisaks

BMW 6 SEERIA GRAN TURISMO DISAIN.

Ainulaadselt elegantne: BMW 6. seeria Gran Turismo välisdisain avaldab muljet dünaamilise ilme ja erakordse iseloomuga. Neerukujulise iluvõre nurgelisem kuju koos uuenenud esitulede disainiga annavad sõidukile eristuva näo ja kristallselge fookuse. Vaatamata oma erakordsetele mõõtmetele näitavad langev joonegraafika ja jõuline disainikeel BMW 6. seeria Gran Turismo sportlikke ambitsioone, jätkudes kupeelaadse katusejoone kaudu vabakujuliste summutitorudeni. Elegantne ja ruumikas salong pakub ülimat mugavust ja kvaliteetseid detaile, nagu nahkkattega sportrool või läikivmustad juhtimisseadmed, mis tõstavad esile dünaamikat ja elegantsust.

Loe lisaks

MULJETAVALDAV SALONGI DISAIN.

BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 salong, klaasist panoraamkatus

Klaasist panoraamkatus.

Kui klaasist panoraamkatus avada, täitub salong värske õhuga. Suletuna loob see salongis ereda ja valgusküllase õhkkonna. Seda saab avada ja sulgeda automaatselt lülitile vajutades või sõiduki võtmest ning see on varustatud libistamis- ja tõstefunktsiooni, päikeseruloo ja tuulesuunajaga.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 M-sportpidurid, lähivaade rattale

M-sportpidurid.

M-sportpidurid koos tumesiniste mitme kolviga ja M-tähisega pidurisadulatega tagavad erakordse pidurdusvõime. Kuna need on kohandatud sõiduki väga suurele dünaamilisele potentsiaalile, võimaldavad need ka erakordselt atleetlikku sõidustiili ja suurepärast pidurdamist märgadel pindadel.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 salong, juhtseadmete keraamilised äärised

Juhtseadmete keraamiline viimistlus.

Eriti kvaliteetse ja luksusliku ilme annavad eksklusiivsed keraamilised viimistlusdetailid käiguvahetuse hoovale ning salongitemperatuuri valimise ja helitugevuse nuppudele, samuti iDrive-juhtseadet ümbritsevale äärele.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO DIGITAALSED TEHNOLOOGIAD.

Meelelahutus ja ärifunktsioonid, digitaalsed teenused ja intelligentsed juhiabisüsteemid.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, teabekuva
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, juhtimisassistent Professional

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja avariipeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, tagurdamise abisüsteem

Tagurdamise abisüsteem.

Tagurdamise abisüsteem salvestab edaspidi liikudes viimased 50 m kiirusega kuni 35 km/h sõidetud teekonnast, et vajaduse korral sama tee automaatselt tagurpidi läbida. Sinu BMW võtab juhtimise üle ning saad keskenduda sõidukis toimuva jälgimisele.
BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey BMW Laserlight

BMW Laserlight.

Kaugtulede laserrežiimis valgustab BMW Laserlight kuni 650 meetrit – pea kaks korda enam kui tavalised esituled. Parem nähtavus pimedas suurendab oluliselt turvalisust. Esitulede sinised detailid ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad samuti sõiduki tehnoloogilist taset ja sportlikkust.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest kõrge eraldusvõime ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteemi 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, Connected-pakett Professional

Connected-pakett Professional.

BMW Maps ja Connected Navigation, nutitelefoni integreerimine koos Apple CarPlay / Android Autoga ning In-Car Experiences – Connected-pakett Professional pakub sinu BMW-le rohkelt võrguühendusvõimalusi. Sinu eelisteks on suurem mugavus ja paremad kasutusvõimalused. Näiteks saad liikvel olles küsimuste tekkimise korral kasutada hõlpsasti Amazon Alexa abi.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, BMW Intelligentne isiklik assistent

Tarkvara kauguuendus.

Sinu BMW digitaalsed komponendid püsivad ajakohasena tarkvara kauguuenduse abil. Lae see alla kas My BMW rakenduse kaudu või sõiduki SIM-kaardi abil otse sõidukis. Selle paigaldamise järel saad oma BMW-s aktiveerida ka teisi kasulikke funktsioone.

BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 salong, nutitelefoni integreerimine

Nutitelefoni integreerimine.

Milleks loobuda oma BMW-s nutitelefoni funktsioonidest, kui saad neid tavapäraselt edasi kasutada? Nutitelefoni integreerimine ühendab sinu nutitelefoni juhtmevabalt Apple CarPlay ja Android Auto liidese kaudu sinu sõidukiga. See võimaldab sul funktsioone ja erinevaid rakendusi mugavalt keskpaneeli ekraani kaudu kasutada.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO SÕIDUDÜNAAMIKA.

Ökonoomsed mootorid, intelligentne nelikveosüsteem ja mugavad vedrustustehnoloogiad.

Erakordselt dünaamiline ja mugav: BMW 6. seeria Gran Turismo ühendab täiusliku vedrustuse komponendid ja tulevikule suunatud tehnoloogia. Kombineerituna tõhusa ja tasakaalustatud 6-silindrilise diiselmootoriga või vabalt pöörleva ja suure pöördemomendiga 6-silindrilise bensiinimootoriga kõrvaldab see kõik võimalikud takistused naudingule puhtast sõidurõõmust nii lühikestel sõitudel kui ka pikkadel reisidel.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 nelja ratast hõlmav aktiivrool, kolm neljandikku eestvaade sõites

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Väiksematel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Kiirusel umbes 60–80 km/h pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades sõidustabiilsust ja -mugavust.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 xDrive 2020 lähivaade

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagarataste vahel, et kindlustada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO MUDELID.

BMW 6. seeria Gran Turismo

Baasvarustuses BMW 6. seeria Gran Turismo inspireerib oma mitmekülgsuse ja rohkete funktsionaalsete omadustega, mis suurendavad mugavust ja turvalisust.
 • Adaptiivsed LED-esituled
 • Nahkkattega rool
 • Automaatne kahetsooniline kliimaseade
 • Automaatne pagasiluugi avamine
 • Parkimiskontroll (PDC)
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 620d 2020 baasvarustuses Mineral White Metallic

Luxury Line

Luxury Line toob välja sõiduki elegantsema poole. Kõrgläikega kroomitud elegantsed disainielemendid annavad sõidukile eksklusiivse välisilme. Stiilne välimus jätkub ka salongis. Siin iseloomustavad luksust parimast nahast polstriga istmekatted ja tippkvaliteediga materjalidest salongi dekoratiivliistud.
 • 19-tollised läikega kergmetallveljed Multi-spoke style 644 Ferric Grey
 • Kroomitud kõrgläikega disainielemendid
 • „Dakota“ nahkpolstriga istmed sarja spetsiaalsete õmbluste ja nahkkantidega; saadaval ka teised istmekatted
 • Salongis väärispuidust dekoratiivliistud Fineline Ridge koos Pearl Chrome‘i detailiga; saadaval ka teised dekoratiivliistud
 • Kuues eri värvitoonis muudetav salongivalgustus koos tervitava valgusvaibaga
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 640d xDrive 2020 Luxury Line Dravit Grey kolm neljandikku eestvaade

M-sportpakett

M-sportpakett annab sõidukile eriti sportliku iseloomu. Sportlikud elemendid esi- ja tagaosas muudavad sõiduki välimuse veelgi jõulisemaks. Sõiduki dünaamilist joont täiendavad eksklusiivne värviviimistlus, sportlikud M-kergmetallveljed ja mitmed detailid salongis.
 • 19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 647 M koos hübriidrehvidega
 • M-aerodünaamikapakett koos esispoileri, küljekarbi katete ja tagaspoileri difuusori detailidega toonis Dark Shadow
 • Eksklusiivse M-välimuse ja siniste kontrastõmblustega „Dakota“ Black nahkpolstriga sportistmed juhile ja kõrvalistujale; saadaval ka muud istmekatete valikud
 • Multifunktsioonlülititega ja nahkkattega M-sportrool
 • M salongi dekoratiivliistud Aluminium Rhombicle Smoke Grey koos Pearl Chrome rõhutustega; saadaval ka teised dekoratiivliistud
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 M-sportpakett Bernina Grey Amber Effect, kolm neljandikku eestvaade
 • BMW 6. seeria Gran Turismo
 • Luxury Line
 • M-sportpakett

BMW ORIGINAAL-LISAVARUSTUS JA BMW M PERFORMANCE’I TARVIKUD BMW 6. SEERIA GRAN TURISMOLE.

Tundub hea, tundub tuttav.

BMW M Performance’i lisavarustus annab su BMW 6. seeria Gran Turismole maksimaalse võidusõiduiseloomu. Vali soovitud välisilme saavutamiseks lisavarustus optiliselt täiustatud disainifunktsioonide ning atraktiivsete sepis- ja kergmetallvelgede seast. BMW originaal-lisavarustusega saad kohandada oma BMW vastavalt isiklikele soovidele: tooted sobivad kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest ideaalselt BMW 6. seeria Gran Turismole.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0, lähivaade

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0.

BMW tagumine rattahoidik Pro 2.0 on kerge, kuid vastupidav ning kannab kuni 60 kg raskust. Selle kasutamine on erakordselt lihtne ja see võimaldab transportida kaht jalgratast või elektrijalgratast (saab laiendada kolme jalgratta jaoks). Rattahoidiku kallutusfunktsioon võimaldab pakiruumile igal ajal lihtsalt ligi pääseda.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 Travel & Comfort, riidepuu Black, lähivaade

BMW Travel & Comfort riidepuu Black.

BMW riidepuu võimaldab riided riputada peatoe tagaküljele. Tänu pistikühendusele saab selle hõlpsasti muuta kokkupõrkekindlaks, kinnitades selle eraldi saadaolevale põhikandurile või lisavarustusse „Travel & Comfort“. Tänu hotellifunktsioonile (standardne riidepuu) saab seda kasutada ka väljaspool autot.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020 juhtmevaba laadimise ümbris, lähivaade

Juhtmevaba laadimisümbris.

Juhtmevaba laadimisümbrisega saab laadida Apple iPhone™-i mudeleid 5, 5s ja SE. Uuenduslik mobiiltelefoniümbris ühildub kõigi Qi-serdiga laadijatega ning toimib samas ka kaitsekattena.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i rool, lähivaade

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast tunnetust ja haaret – täpsemaks ja tundlikumaks juhtimiseks. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i küljepeegli süsinikkiust kate

M Performance’i küljepeegli süsinikkiust kate.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud M Performance’i küljepeeglite efektsed süsinikkiust katted. Nende dünaamiline disain annab sõidukile pilkupüüdva kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku olemuse.
BMW 6. seeria Gran Turismo G32 2020, M Performance‘i küljekleebis esitiival, toonis Frozen Black

M Performance’i küljekleebised toonis Frozen Black.

Üleüldine sportlikkus: Must/hõbedane matt M Performance‘i kilekleebis annab sõidukile äärmiselt individuaalse ja dünaamilise väljanägemise. Kleebise asukoht küljekarbi katete kohal rõhutab sõiduki iseloomulikku disaini ja mõõtmeid.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO TEHNILISED ANDMED.

BMW BMW 640i xDrive Gran Turismo.

Mootori võimsus kW (hj):

245 (333)

Kiirendus 0–100 km/h s:

5,4

Kombineeritud kütusekulu l/100 km:

8,2–8,8

Kombineeritud CO₂-heide g/km: 

187–201

BMW 6. seeria Gran Turismo (G32), tehnilised andmed

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW 6. seeria Gran Turismo 640i xDrive (G32), Bernina Grey, mees seismas BMW ees, külgvaade

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO BMW FINANTSTEENUSED.

Sinu vajaduste järgi kohandatud BMW Financial Services finantstooted viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt sinu vajaduste ja soovide järgi. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma BMW 6. seeria Gran Turismo soetamiseks.

BMW TEENUSED.

BMW 6. SEERIA GRAN TURISMO TEENINDUS JA ABI.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Igati muretu reisimine elektrisõidukitega: see pakett pakub sulle 100% läbipaistvust ja mugavat planeerimist. Sina ise valid kas 4- või 6-aastase perioodi – või 3-aastase perioodi, kui oled liisinguklient. Teeninduspaketi sisu:
 • Sõiduki kontroll
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll
Lisateave BMW Service Inclusive’i kohta
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

BMW ConnectedDrive’i uuendusliku funktsiooni Teleservices abil aitab sinu BMW sul pea selge hoida: hooldusvajaduse või rikke korral edastab see sinu eelistatud BMW Service Partnerile kogu vajaliku teabe sõiduki kohta. Sinu Service Partner võtab seejärel ühendust, et kohtumise aeg kokku leppida. Seega saad toetuda kiirele ja hõlpsale teenindusele ning ei pea ise kõige peale mõtlema. Ainus tingimus: sa oled registreerinud oma sõiduki internetis BMW ConnectedDrive’i portaalis ja oled valinud oma Service Partneri. Vaata, kuidas BMW Teleservices toob sinu ellu rohkem mugavust.
Lisateave BMW Teleservices‘i kohta
BMW Roadside Assistance

BMW Roadside Assistance

Tasuta teenus BMW Roadside Assistance on saadaval kõigile BMW juhtidele ööpäev läbi ja 365 päeva aastas. Üks kõne ning meie eksperdid on sinu käsutuses, kas telefoni teel või vajaduse korral ka koha peal.
Lisateave BMW Roadside Assistance’i kohta
BMW töötaja nõustab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW 6. seeria Gran Turismole, võta ühendust BMW lähima esindusega. Meie pädevad BMW töötajad aitavad sind meelsasti telefoni teel või esinduses kohapeal.

KÜTUSEKULU JA CO2-HEIDE.

BMW 640i xDrive:

Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,8–8,2
CO2-heide g/km (kombineeritud): 201–187

 

Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW 640i xDrive:
Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,8–8,2
CO₂-heide g/km (kombineeritud): 201–187


Ametlikud andmed kütusekulu, CO₂-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta määrati kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad Euroopa määruse (EÜ) 715/2007 kehtivale versioonile. Vahemike puhul võetakse WLTP järgi määratud andmetes arvesse kogu lisavarustust (konkreetsel juhul seda, mis on saadaval Saksamaa turul). Peale 2021. aasta 1. jaanuarit värskelt tüübikinnituse saanud sõidukitele on ametlikud andmed saadaval ainult WLTP järgi. Lisaks sellele, vastavalt EÜ määrusele 2022/195 jäetakse alates 1. jaanuarist 2023 vastavustunnistustest välja NEDC-väärtused.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW 640i xDrive:
  Kütusekulu l / 100 km (kombineeritud): 8,8–8,2
  CO2-heide g/km (kombineeritud): 201–187

  Ametlikud väärtused kütusekulu, CO2-heite, elektrikulu ja sõiduulatuse kohta on määratud kindlaks ettenähtud mõõtemenetluse põhjal ja vastavad muudetud kujul määrusele (EL) 715/2007. WLTP väärtused võtavad vahemike puhul arvesse kogu lisavarustuse. Alates 01.01.2021 uue tüübikinnituse saanud sõidukitele kehtivad ametlikud spetsifikatsioonid ainult WLTP järgi. Rohkem teavet NEDC ja WLTP mõõtmismeetodite kohta leiab veebilehelt https://www.bmw.ee/et/topics/fascination-bmw/efficient-dynamics/kutusekulu-heitkogused.html