BMW X7 G07 2019, Arctic Grey, kolm neljandikku eestvaade
Kombineeritud kütusekulu12.8–7.7 l/100 km
MootorBensiinDiisel

BMW X7

Kombineeritud kütusekulu12.8–7.7 l/100 km
MootorBensiinDiisel

Kõige esimene BMW X7 liidab elegantse välimuse ja isikupärasuse. Vaatamata oma majesteetlikule välimusele jätab see tänu puhtale disainijoonele ja sportlikkusele mulje kergusest ja väledusest. Samal ajal pakuvad salongi märkimisväärne avarus, funktsionaalsus ja vabadus võrreldamatut mugavust kolmanda istmereani välja. Sarm on selle olemus. Elegantsus on selle iseloom.
 

BMW X7 xDrive40i:
Kütusekulu (l / 100 km) (kombineeritud): 10,8–10,1
CO₂-heide (g/km) (kombineeritud): 247–231

 

Loe lisaks

BMW X7 VALITUD KONFIGURATSIOONID.

BMW X7 xDrive40d MHEV

ESSENCE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration essence xDrive40d phytonic blue
 • Parkimisassistent
 • BMW Head-Up Display
 • BMW Display Key

BMW X7 xDrive40i

BALANCE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration Balance xDrive40i M carbon black metallic
 • M Sport Pakett
 • xOffroad Pakett
 • BMW Lasertuled

BMW X7 xDrive40i

SIGNATURE.

BMW X7 G07 2019 three-quarter front view configuration signature xDrive40i arctic grey brilliant effect
 • Pure Excellence disain
 • BMW Lasertuled
 • Bowers & Wilkins Diamond Surround helisüsteem

BMW X7 OLULISEMAD DISAINIOMADUSED.

BMW neerukujuline iluvõre, BMW X7 G07 2019, lähivõte

BMW neerukujuline iluvõre.

Keskne BMW neerukujuline iluvõre tõstab eestvaates esile esteetikat ja rõhutab sõiduki kohalolu.
BMW Laserlight, BMW X7 G07 2019, lähivõte

BMW Laserlight.

Lasertulede kaugtulerežiimis on BMW unikaalse X-disainiga Laserlighti valgusulatus kuni 600 meetrit – peaaegu kaks korda enam kui tavalistel esituledel. Parem nähtavus pimedas tõstab oluliselt turvalisust. Sinine X-signatuur ja kiri „BMW Laser“ rõhutavad sõiduki tehnoloogilisi standardeid.
22-tollised kergmetallveljed, BMW X7 G07 2019

22-tollised kergmetallveljed.

22-tollised kergmetallveljed Multi-spoke Style 757 Bicolour Ferric Grey hübriidrehvidega, läikivtreitud, ees 9,5 J × 22 koos 275/40 R22 kõrge sooritusvõimega rehvidega, taga 10,5 J × 22 koos 315/35 R22 kõrge sooritusvõimega rehvidega. Saadaval ka teised mõõdud ja mudelid.
Air Breather, BMW X7 G07 2019

Air Breather.

Esimeste rattakoobaste taha paigutatud Air Breatheri hokikeppi meenutav kujundus rõhutab sõiduki esteetilist iseloomu ja pikkust.
Kroomliist, BMW X7 G07 2019

Kroomliist.

Horisontaalne kroomitud riba tagatulede vahel rõhutab sõiduki sportlikku elegantsust. Nagu BMW 7. seeria luksuslimusiinil, loob kroomitud riba rõhutatud kontrasti valitud keretooniga ning moodustab harmoonilise ühenduse võimsate külgede ja tagaosa vahel.
Klaasdetailid, CraftedClarity, BMW X7 G07 2019

CraftedClarity klaasdetailid.

CraftedClarity klaasdetailid on käsitsi valmistatud klaasist elemendid, mis suurendavad salongi visuaalset ja käegakatsutavat pindade luksust. Käiguvahetuse hoob, BMW iDrive-juhteseade ja Start/Stop-lüliti on valmistatud peenest kristallist.
Nahkdisain, BMW X7 G07 2019

Kvaliteetne nahkdisain.

Tellides saadaval: BMW Individuali täisnahkpolster Merino Ivory White/Midnight Blue, salongi toon must.
Kuue- või seitsmekohaline, BMW X7 G07 2019

BMW X7, kuue- või seitsmekohaline.

Põhivarustusse kuuluvad kolmanda rea istmed, milles on kaks pakiruumiga täielikult tasapinnaliseks klapitavat istet, pakuvad istumisruumi kahele lisareisijale – seega saab kokku seitse inimest mugavalt istuda.
Klaasist panoraamkatus Sky Lounge, BMW X7 G07 2019

Klaasist panoraamkatus Sky Lounge.

Lisavarustusse kuuluv klaasist panoraamkatus Sky Lounge loob oma 15 000 valgustuselemendi abil atmosfäärilise õhkkonna, eriti pimedas. Lülituda saab kuut värvi salongivalgustuse disaini vahel.
Salongi meeleoluvalgustus, BMW X7 G07 2019

Salongi meeleoluvalgustus.

Põhivarustuses salongivalgustus loob koos esi- ja tagauste kontuurvalgustusega salongis hubase õhkkonna. Kuus hämardatavat valguslahendust sisaldavad ka neljal eri otstarbel kasutatavaid dünaamilisi funktsioone. Tervitav valgusvaip valgustab sisenemisel ja väljumisel autouste ette jäävat ala.

BMW X7 SÕIDUMUGAVUS.

Sõidumugavus, BMW X7 G07 2019, lähivõte

BMW X7 pakub eriti suurt sõidumugavust ning silmapaistvat sõidudünaamikat. Lisavarustusse kuuluv Executive Drive Pro šassiikontrollisüsteem kasutab õõtsestabilisaatoreid, mis hoiavad elektromehaaniliselt sõidukikere kaldumist sõidu ajal minimaalsena. Põhivarustuses adaptiivne kahe silla õhkvedrustus muudab sõidukisse sisenemise, sealt väljumise ja koorma laadimise lihtsamaks. Õhkvedrustus hoiab sõiduki automaatselt samal kõrgusel sõltumata koormusest ning on käsitsi reguleeritav.

BMW X7 SÕIDUDÜNAAMIKA.

BMW X7 G07 2019, kolm neljandikku eestvaade maastikul sõites

Uuel BMW X7-l on xOffroad-pakett. Neli valitavat maastikusõidurežiimi kohandavad BMW xDrive’i nelikvedu veelgi täpsemalt just hetkelise sõidupinna järgi. Sõidudünaamika lülititest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab lisavarustuses M Sport väljalaskesüsteemi veelgi intensiivsem mootoriheli. Aeglasemal kiirusel on nelja ratast hõlmava aktiivrooliga lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas.

BMW X7 Edition G06 2019, BMW Individual Frozen Black metallik, kolm neljandikku eestvaade

BMW X7 EDITION TOONIS FROZEN BLACK METALLIK.

BMW X7 Edition õhkab väljendusrikkust BMW Individuali erivärviviimistlusega Frozen Black metallik. 22-tollised BMW Individuali kergmetallveljed Y-Spoke 758 l toonis Orbit Grey matt rõhutavad muljetavaldavat välimust. BMW M Sport pidurite sadulad on kõrgläikega musta värvi viimistlusega. Salongis tõstab BMW X7 Edition toonis Frozen Black metallik luksuslikku atmosfääri valitud detailidega nagu M Alcantara Anthracite toonis laepolster, Crafted Clarity klaasdetailid ja päikesevalgust läbilaskvad, kuid soojust tõrjuvad klaasid.

BMW X7 TARVIKUD JA BMW M PERFORMANCE’I LISAVARUSTUS.

BMW M Performance’i lisavarustus võimaldab sul anda oma BMW X7-le maksimaalse võidusõiduiseloomu. Vali soovitud välisilme saavutamiseks optiliselt täiustatud disainifunktsioonide ning atraktiivsete sepis- ja kergmetallvelgede seast. BMW originaaltarvikutega saad kohandada oma BMW enda isiklike soovide järgi: tooted sobivad kvaliteedi, disaini ja sooritusvõime poolest BMW X7-le ideaalselt.
Katuseboks 520, BMW X7 G07 2019

Katuseboks 520.

Titaanhõbedaste küljepaneelidega must modernne katuseboks mahutab 520 liitrit ja on kasutatav kõigi BMW pakiraamisüsteemidega. See on avatav mõlemalt küljelt ning kummalgi pool on kolmekordne kesklukustusmehhanism, mis tagab mugava laadimise ja kaitse varguste eest.
Toote juurde
Katuseraami risttalad, BMW X7 G07 2019, välisilme

Katuseraami risttalad.

Katuseraami risttalasid saab kombineerida kõigi BMW pakiraamipaigaldiste ja katuseboksidega ning need täiendavad tervikuna sõiduki välimust. Neid on lihtne tööriistavabalt paigaldada ning need vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele tänu oma vastupidavale struktuurile ja vargakindlale lukustussüsteemile.
Toote juurde
22-tollised M Performance’i veljed Y-spoke 785 M Bicolor, BMW X7 G07 2019

22-tollised M Performance’i veljed Y-spoke 785 M Bicolor.

Kvaliteetsed 22-tollised M Performance’i veljed Y-spoke style 785 M on disainitud toonis Bicolor Jet Black matt, läikivtreitud ning freesitud M Performance’i tähtlogoga. Rehvirõhu jälgimise süsteemiga varustatud rataste komplekt run-flat-rehvidega, velje suurus 9,5J × 22, rehvisuurusega 275/40 R22 107Y RSC ees ja 10,5J × 22 rehvisuurusega 315/35 R22 111Y RSC taga.
Toote juurde
Ilmastikukindlad eesmised jalamatid, BMW X7 G07 2019

Ilmastikukindlad jalamatid ees.

Ideaalselt sobivad, ülespoole painutatud äärte ja elegantse kujundusega vastupidavad ja ilmastikukindlad jalamatid kaitsevad jalaruumi niiskuse ja mustuse eest. Need on musta värvi ning neil on roostevabast terasest detailid.
Toote juurde
Pakiruumimatt, BMW X7 G07 2019

Pakiruumimatt.

Vastupidav libisemisvastane ja ülespainutatud äärtega kontuure järgiv veekindel matt kaitseb pakiruumi mustuse ja niiskuse eest. Musta disaini ja kvaliteetsest roostevabast terasest sisedetailidega varustatuna istub see täiuslikult pakiruumi sisemusse.
Toote juurde
Universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort, BMW X7 G07 2019

Universaalhoidik tahvelarvutitele koos BMW turvaümbrisega süsteemile Travel & Comfort.

Universaalhoidiku suurust saab reguleerida ning see kinnitatakse eraldi saadaoleva põhihoidiku külge või lisavarustuse „Travel & Comfort“ külge. See hoiab kindlalt kinni erinevaid BMW turvaümbrisega 7–11-tolliseid Apple’i ja Samsungi tahvelarvuteid. Seda saab pöörata 360° ning lukustada igas kaldenurgas.
Toote juurde
Kõrgläikega must X7 M-mudelitähis, BMW X7 G07 2019

Kõrgläikega must X7 M-mudelitähis.

Näita seda välimust. X7 kõrgläikega must M-mudelitähis rõhutab oma ilmega sinu sõiduki dünaamilist välimust. Embleem on värvitud kõrgläikega mustaks ning on ilmeksimatult jõuline ja sobib välisilme kohandamiseks ideaalselt.
Toote juurde
M Performance’i küljepeegli süsinikkiust kate, BMW X7 G07 2019

M Performance’i küljepeegli süsinikkiust kate.

Sõiduki kõrgtehnoloogilist välimust rõhutavad meisterliku täpsusega valmistatud küljepeeglite efektsed süsinikkiust katted. Nende dünaamiline disain annab sõidukile silmapaistvalt kvaliteetse ilme ja isikupäraselt atleetliku olemuse.
Toote juurde
M Performance’i rool, BMW X7 G07 2019, välisilme

M Performance’i rool.

Haaravad faktid: Alcantaraga kaetud M Performance’i rool pakub suurepärast roolitunnetust, et tagada veelgi täpsem tagasiside. Rooli omapärane disain ja keskel asuv punasest nahast riba toonitavad selle autosportlikku stiili.
Toote juurde
M Performance’i jalamatid, BMW X7 Coupé G07 2019, välisilme

M Performance’i jalamatid.

Kvaliteetne ilme, suurepärane haarduvus: M Performance’i jalamatid annavad jalaruumile individuaalse sportliku puudutuse, muutes kogu sõiduki ilme dünaamilisemaks. M-logo ja M Performance’i tähtlogoga. Kvaliteetse disaini kõrgpunktiks on nahaimitatsioonist detailid kontrasttoonis dekoratiivõmblustega ning M-toonides ribaga.
Toote juurde
M Performance’i kütusepaagi süsinikkiust kork, BMW X7 G07 2019

M Performance’i kütusepaagi süsinikkiust kork.

Detailid on olulised: M Performance’i kütusepaagi süsinikkiust kork on valmistatud esmaklassilisest süsinikkiust. See rõhutab sõiduki sportlikku, isikupärast ilmet, täiustades seda visuaalselt. BMW originaalosad on vastupidavad bensiinile ja diislikütusele. M Performance’i tähisega harjatud alumiiniumil.
Toote juurde
M Performance’i rehvikotid, BMW X7 G07 2019

M Performance’i rehvikotid.

Eksklusiivne võidusõidutunne sinu garaažis: M Performance’i rehvikotid kaitsevad määrdumise eest nii juhti kui ka sõidukit. Tugevam haare tagab rataste mugavama transpordi. Spetsiaalse märgistuse tõttu saab üksikuid rehve igal ajal kiiresti sobitada. Sportliku M Performance’i disainiga
Toote juurde

BMW X7 UUENDUSLIKUD TEHNOLOOGIAD JA DIGITEENUSED.

BMW X7 on varustatud BMW uusima põlvkonna ühenduvustehnoloogiatega. Intelligentsed digiteenused ja juhiabisüsteemid tagavad sujuva ühenduse välismaailmaga ja on tänu käepärasele kasutusele sinu jaoks võimalikult mugavad ja turvalised.

BMW Live Cockpit Professional, BMW X7 G07 2019

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimisfunktsiooniga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kaht kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 12,3-tollisest suure eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ning täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW Gesture Control, BMW X7 G07 2019

BMW Gesture Control.

BMW Gesture Control võimaldab osa funktsioonidest juhtida kindlaksmääratud käeliigutustega. Süsteem tunneb teatavate funktsioonide kasutamiseks ära erinevaid žeste, nagu libistamine või osutamine, et võtta vastu või lükata tagasi saabuv kõne, või ringja sõrmeliigutusega reguleerida helitugevust.
Juhtimisassistent Professional, BMW X7 G07 2019

Juhtimisassistent Professional.

Juhtimisassistent Professional pakub optimaalset mugavust ja turvalisust kriitilistes või üksluistes liiklusolukordades. Lisaks juhtimisassistendi sisule on selles ka laiendatud funktsioonidega roolimise ja sõiduraja hoidmise assistent, rajavahetuse ja hädapeatuse assistent ning sõiduraja hoidmise assistent koos aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
Parkimisassistent Plus, BMW X7 G07 2019

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, külg- ja pikisuunas juhatamisega parkimisassistent ning tagurdamise abisüsteem.
Parkimiskoha-assistent, BMW X7 G07 2019

Parkimiskoha-assistent.

Püüad leida parkimiskohta oma sihtkoha lähedal? See on lihtne, kui kasutad parkimisassistenti. See soovitab suurtes parkimishoonetes või tänaval vabu kohti ning leiab vastavalt sinu valikule parima marsruudi, millel on suurima tõenäosusega vaba koht.
Tarkvara kauguuendus, BMW X7 G07 2019

Tarkvara kauguuendus.

Kasutusel on alati uusim tarkvaraversioon. Tänu tarkvara kauguuendusele on sinu BMW alati ajakohane. Uuendusi on võimalik alla laadida ja installida My BMW rakenduse või sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi abil. Nii aktiveeruvad ka teised saadaolevad BMW funktsioonid.
Kogemusrežiimid, BMW X7 G07, lähivõte

Kogemusrežiimid.

Kas oled maanteel tagasihoidlik või keskendud produktiivsusele? Kogemusrežiimidega nagu Executive ja Expressive on võimalik luua tundekogemus, mis vastab täpselt sinu tujule – kõik see on võimalik tänu ideaalselt kooskõlastatud üldisele salongikujundusele. Ütle lihtsalt: „Hei, BMW. Activate Executive Mode.“ (Aktiveeri režiim „Executive“)
Tervitav valgusvaip, BMW X7 G07

Tervitav valgusvaip.

Tervitava valgusvaiba funktsioon projitseerib valguskujutise sõiduki uste ette ja kutsuv meeleolu luuakse juba sisenemisel. Pimedas autost väljumine on seega veelgi turvalisem ja mugavam.
Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond, BMW X7 G07, lähivõte

Ruumilise heli süsteem Bowers & Wilkins Diamond.

Bowers & Wilkins Diamondi ruumilise heli süsteem koos kahe Diamondi kõrgsageduskõlariga pakub igal istmel stuudioheli kvaliteeti, sealhulgas ka 3D ruumilist heli. 20 hoolikalt paigutatud kõlarit, koguvõimsusega 1500 vatti, tagavad vapustava muusikaelamuse.
Tagaistme meelelahutussüsteem Professional, BMW X7 G07, lähivõte

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional.

Tagaistme meelelahutussüsteem Professional sisaldab kahte eraldi kõrglahutusega 10,2-tollist puutetundlikku ekraani, mida saab kallutada, ja Blu-ray mängijat. Sel viisil on võimalik kasutada navigatsiooni ja internetti (mobiiltelefonilepingu olemasolul).
Termofunktsiooniga topsihoidjad, BMW X7 G07, salong

Termofunktsiooniga topsihoidjad.

Termofunktsiooniga topsihoidjad keskkonsoolis saavad jooki jahutada või soojas hoida. Temperatuuri saab reguleerida vasakul ja paremal olevate lülititega. Meeleoluvalgus näitab samuti sinise või punase valgusega, kas parajasti on sisse lülitatud jahutus või soojendus.
Automaatne viietsooniline kliimaseade, BMW X7 G07

Automaatne viietsooniline kliimaseade.

Tänu viietsoonilisele automaatsele kliimaseadmele saab reguleerida juhi ja kõrvalistuja temperatuuri, teise rea istmete vasaku ja parema poole temperatuuri ning kolmanda istmerea temperatuuri üksteisest sõltumatult. Seega saab iga reisija nautida endale meeldivat kliimat.

BMW X7 TEHNILISED ANDMED.

BMW X7 xDrive40i ja teised mootorid.

Mootori võimsus (kW (hj)) p/min juures:

245 (333) / 5500–6250

Suurim kiirus (km/h):

210–243

Kiirendus 0–100 km/h (s):

6,3

Kombineeritud kütusekulu (l / 100 km) (WLTP):

10,8–10,1

Kombineeritud CO₂-heide (g/km) (WLTP):

247–231

BMW X7 mõõtmed joonkujutisena
BMW veljed ja rehvid ELi rehvimärgise lähivaade

BMW VELJED JA REHVID.

Me kontrollime oma sõidukite rehve rangelt kuni 50 erinevas kvaliteedikriteeriumis – oluliselt rohkem, kui on ette nähtud kogu Euroopas kehtiva ühtse rehvimärgistuse määrusega. Siit leiate kogu teabe BMW poolt kasutatavate rehvide omaduste kohta.

BMW X7 HINNAD, FINANTSEERIMINE JA LIISING.

BMW FINANCIAL SERVICES

BMW X7 2019 G07, Arctic Grey, kolm neljandikku eestvaade seismas

Sinu vajaduste järgi kohandatud finantstooted BMW Financial Services’ilt viivad su kiiresti ja paindlikult sihile. Pole vahet, kas finantseerimine või liising – iga meie pakkumine on kohandatud individuaalselt vastavaks sinu vajadustele ja soovidele. Tutvu ahvatlevate finantslahendustega või sobivate liisingupakkumistega oma uue BMW X7 soetamiseks.

BMW X7 TEENINDUS JA ABI.

BMW Service’i töötaja aitab klienti

SOOVID PERSONAALSET NÕUSTAMIST?

Kui sul on küsimusi, vajad lisateavet või soovid konkreetseid pakkumisi BMW X7 kohta, võta ühendust meie lähima esindusega. Meie asjatundlik BMW teeninduspersonal annab hea meelega individuaalset nõu telefoni teel või esinduses kohapeal.

BMW X7 BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service’i töötaja tervitab klienti

#whateverhappens. Igakülgselt muretu elu. Kõikide uute BMW sõidukitega tuleb kaasa tasuta BMW Service Inclusive pakett, mis sisaldab viis aastat tasuta hooldusi.

Teeninduspaketi sisu:

 • Sõidukikontrolli teenus vastavalt BMW juhistele
 • Mikrofiltri kontroll
 • Pidurivedeliku kontroll

BMW X7 kütusekulu ja CO₂-heide.