BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, kolm neljandikku tagantvaade, seismas tähistaeva all.

M8

BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

M8BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

BMW M850i xDRIVE CABRIO, BMW M8 CABRIO JA BMW M8 COMPETITION CABRIO – VARUSTUS, FAKTID JA TEHNILISED ANDMED

BMW 8. seeria Cabrio sõiduautodele pakutakse muljetavaldavat laia valikut lisavarustust, seda nii disaini, sõidudünaamika kui ka tehniliste uuenduste puhul – kõik leiutatud selleks, et tõsta sõidunauding uutesse kõrgustesse. Lõppude lõpuks ei ole need muljetavaldavad luksuslikud sportautod ainult tipptehnoloogial põhineva ohjeldamatu jõu esindajad, vaid pakuvad ka luksuslikku õhkkonda, esmaklassilisi digiteenuseid ja uuenduslikke juhiabisüsteeme.

Loe lisaks

BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID VÕRDLUSES

KIIRED FAKTID: SPORTLIKU JA LUKSUSLIKU LUMMUSE KOLMIK

BMW M8 COMPETITION CABRIO

Maksimaalne sõidudünaamika ja eksklusiivsus
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaali ja Drivelogic-funktsiooniga 8-käigulise M Steptronic käigukastiga
 • Eksklusiivsed disainielemendid ja varustus
 • 460 kW (625 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,3 sekundiga
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik.

BMW M8 CABRIO

Ülim luksus ja sõidudünaamika
 • Suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Aktiivse M-diferentsiaaliga M xDrive
 • Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast
 • 441 kW (600 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,4 sekundiga
BMW M8 Cabrio toonis Frozen Dark Silver.

BMW M850i xDRIVE CABRIO

Jõuline sooritusvõime koos luksusliku elegantsiga
 • M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor
 • Kaheksakäiguline Steptronicu sportkäigukast
 • BMW xDrive koos M Sport diferentsiaaliga
 • 390 kW (530 hj), 750 Nm, 0–100 km/h 3,9 sekundiga
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik.
 • BMW M8 COMPETITION CABRIO
 • BMW M8 CABRIO
 • BMW M850i xDRIVE CABRIO

BMW M8 COMPETITION CABRIO JA BMW M8 CABRIO

ÜLEVAADE AUTOSPORDIST INSPIREERITUD JÕUÜLEKANDE JA ŠASSII TEHNOLOOGIATEST

Suur hulk motospordist inspireeritud kõrge kvaliteediga ülekande ja šassii koostisosi pakub paremat sooritusvõimet, rohkemat liikuvust ja täpsust ning seeläbi adrenaliiniga laetud sõidunaudingut.
BMW M8 Competition Cabrio, suure sooritusvõimega M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Suure jõudlusega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

Kõrge sooritusvõimega BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindrilise bensiinimootori värskeim versioon tagab sooritusvõime, mis on kooskõlas viimaste standarditega. Kõrgete pööretega mootori võimsuseks on 460 kW (625hj). Kaks turboülelaadurit paistavad silma tänu silindrikambriülesele väljalaskekollektorile, mis tagab optimaalse reageerimistulemuse. Samuti on V8-mootor disainitud ekstreemsete koormuste talumiseks võidusõidurajal.
BMW M8 Competition Cabrio kohanduva M-vedrustusega.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduv M-vedrustus võimaldab seadistada amortisaatoreid mis tahes sõiduolukorra jaoks, parandades sõidudünaamikat ja muutes sõidu mugavamaks. Lisaks standardrežiimile COMFORT pakub sõidurežiim SPORT jäigemat vedrustust ning SPORT+ aitab vallutada ringradu.
M xDrive’iga BMW M8 Competition Cabrio.

M xDrive.

BMW M xDrive koos aktiivse M-diferentsiaaliga tagab maksimaalse veojõu ja sõidudünaamika igapäevasõitudel ning ka võidusõidurajal. Spetsiaalne M-tehnoloogia ühendab tavapärase tagasillaveo liikuvuse nelikveo sõidukontrolliga. Saad valida 4WD, 4WD Sport ja – kui DSC on välja lülitatud – 2WD sõiduvariantide vahel.
BMW M8 Competition Cabrio kaheksakäigulise M Steptronic käigukastiga.

Kaheksakäiguline M Steptronic käigukast.

Kaheksakäiguline Drivelogic-funktsiooniga M Steptronic käigukast pakub mitmeid käiguvahetusvõimalusi: alates äärmiselt dünaamilisest kuni eriti mugavani ning kütusesäästlikkuse jaoks sujuvani. Saad käsitsi käiku vahetada käigukangi või roolil olevate käiguvahetuse labadega, või lülitada sõiduki automaatrežiimile ning lasta käigukastil ise tööd teha.
BMW M8 Competition Cabrio, M Carbon keraamiliste piduritega.

Süsinikkeraamilised M-pidurid.

Valikuliste M Carboni keraamiliste piduritega on pidurdusjõu kasutamine veelgi vahetum, need on korrosioonivabad, veelgi kuumuskindlamad, palju väiksema kuluvusega ning aitavad kaasa kaalu vähendamisele, millel on positiivne mõju liikuvusele, dünaamikale ja kiirendusele. Spetsiaalne tehniline varustus on nähtav kuldsete matt-toonis pidurisadulate kaudu, mille välisküljel on M-kiri. Spetsiifiliste materjaliomaduste tõttu võib pidurdamisel just enne sõiduki täielikku peatumist tekkida suurenenud töömüra, näiteks pärast pikka, madalat koormust või märgi tingimusi. Disainiga seotud müra saab vältida, pidurdades piduri märgades oludes kuivaks või pidurdades tugevamini pärast pikka, madalat pidurdamiskoormust. Märgade olude ja teesoola mõjul võib pidurite tõhusus muutuda tavapärase pidurisüsteemi oma sarnaseks. Vähenenud pidurdusjõudu saab kompenseerida tugevamini pedaalile vajutamisega. Müra ei mõjuta pidurite talitlust, ohutust ega stabiilsust.
M MODE’iga BMW M8 Competition Cabrio.

M MODE.

Kasuta M MODE’i lülitit keskkonsoolis, et reguleerida juhiabisüsteemide tundlikkust. ROAD-režiim lubab kasutada kogu elektrooniliste juhiabisüsteemide valikut. SPORT-režiimis ainult hoiatatakse juhti, kuid abisüsteemid ei sekku. Režiimis TRACK võid kõik juhiabisüsteemid välja lülitada, näiteks ringrajal sõites. Sõltuvalt valitud režiimist näitab ka ekraanisüsteem vastavat sõiduteavet.
BMW M8 Competition Cabrio konfigureeritavate M-piduritega.

Konfigureeritavad M-pidurid.

Integreeritud pidurisüsteem koos täpse pedaalitunnetuse ja M-spetsiifilise konfigureerimisega. Uus süsteem ühendab pidurite aktiveerimise, pidurivõimendi ja pidurdusjõu kontrolli ühes kompaktses moodulis. Ühtlasi tunneb juht kahes erinevas režiimis, COMFORT ja SPORT, et auto aeglustamiseks on vaja piduripedaalile vajutada erineva tugevusega.
BMW M8 Competition Cabrio koos M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem toob kuuldavale dünaamilise heli, mida on võimalik kohandada integreeritud heitgaasiklapimehhanismi abil. Sõidudünaamika nuppudest valitavaid programme SPORT ja SPORT+ täiendab veelgi intensiivsem mootoriheli, samas kui mugavusele suunatud programmi puhul on mootori akustika diskreetsem.

BMW M8 COMPETITION CABRIO

M-SPETSIIFILISED VÄLISILME JA SALONGI DISAINIELEMENDID

BMW M8 Competition Cabrio loob luksuskabriolettidele täiesti uue disainikeele ning seisab ülima sooritusvõime ja piiramatu vabaõhu-sõidunaudingu eest. Mustad kõrgläikega M-disainielemendid täiustavad üksteist suurepäraselt ning rõhutavad selle erakordse sõiduki sportlikku potentsiaali. BMW M8 Competition Cabrio salongi dünaamilist iseloomu rõhutavad eksklusiivsed M-spetsiifilised detailid.
BMW M8 Competition Cabrio toonis Motegi Red metallik, avatud pehme katusega, külgvaade, seismas rannikuteel tähistaeva all.
BMW M8 Competition Cabrio M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

M-spetsiifiline neerukujuline iluvõre.

Musta värvi iluvõre Black Chrome toonis raamiga ja kõrgläikega must M8 embleem rõhutavad sinu sõiduki veelgi sportlikumat iseloomu.
Musta värvi küljepeeglikatetega BMW M8 Competition Cabrio.

Mustad kõrgläikega küljepeeglikatted.

Musta värvi kõrgläikega küljepeeglikatted annavad M8 Competitionile eriti sportliku iseloomu. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on peeglikatted viimistletud süsinikkiuga tugevdatud plastiga (CFRP).
BMW M8 Competition Cabrio musta värvi M-spetsiifiliste külgmiste õhuvõtuavadega.

M-spetsiifilised musta värvi külgmised õhuvõtuavad.

M-spetsiifilised külgmised õhuvõtuavad esitiibadel on musta värvi, integreeritud M8 embleemiga detailid on toonis Black Chrome. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon kasutatakse süsinikkiuga tugevdatud plasti (CFRP).
BMW M8 Competition Cabrio 20-tolliste kahetooniliste M-kergmetallvelgedega 811 M.

20-tollised kahetoonilised M-kergmetallveljed 811 M.

20-tollised M-kergmetallveljed Star-Spoke style 811 M kahetoonilist Jet Black värvi koos hübriidrehvidega, läikiv-freesitud, ees 9.5J x 20 veljed 275/35 R20 rehvidega, taga 10.5J x 20 veljed 285/35 R20 rehvidega.
BMW M8 Competition Cabrio musta värvi M-tagaspoileriga.

Musta värvi M-tagaspoiler.

Kõrgläikega musta värvi M-tagaspoiler rõhutab sõiduki sportlikku siluetti ja vähendab oluliselt soovimatut teelt tõusmist. Koos lisavarustusena pakutava kerepaketiga M Carbon on M-tagaspoiler viimistletud süsinikkiuga tugevdatud plastiga (CFRP).
BMW M8 Competition Cabrio M8 Competitioni embleem.

M8 Competitioni mudelitähis.

Sõiduki taga olev must mudelitähis „M8 Competition“ annab märku sõiduki suurest sõidudünaamika potentsiaalist.
Musta värvi pehme katusega BMW M8 Competition Cabrio.

Musta värvi pehme katus.

Must pehme katus ühildub harmooniliselt sõiduki dünaamiliste kontuuridega. Vaid nupuvajutusega avaneb ja sulgub see kiirustel kuni 50 km/h elektriliselt umbes 15 sekundiga. Üks selle kvaliteetse pehme katuse parimaid omadusi on suurepärane heliisolatsioon.
BMW M8 Competition Cabrio, peene tekstuuriga täisnahkpolster 'Merino'/Alcantara.

Täisnahkpolstri kombinatsioon 'Merino'/Alcantara.

Kahevärviline täisnahkpolster 'Merino' Black kontrastõmblustega toonis Midrand Beige on M8 Competitionile eksklusiivselt reserveeritud. Seda varustust on täiendatud Alcantara küljepolstrite ja voodriga keskkonsoolis.
BMW M8 Competition Cabrio, keskkonsool M8 Competitioni embleemiga.

Competitioni embleem.

Keskkonsoolil on Competitioni embleem, mis rõhutab sportlikku õhkkonda salongis ja osutab mudeli sõidudünaamikaomadustele.
BMW M8 Competition Cabrio M-turvavööd.

M-turvavööd.

M-turvavöödel koos vööpinguti ja vöö jõupiirajaga on peenelt põimitud klassikalistes M-värvides jooned, mis rõhutavad äärmiselt kõrget kvaliteeti ja sportlikku õhkkonda salongis.
M8 Competitioni embleemiga BMW M8 Competition Cabrio lävendikate.

M8 Competitioni embleemiga lävendikate.

Sind ja su kaassõitjat tervitavad M8 Competitioni mudelitähisega lävendikatted kohe, kui avate esiukse. Esiosas vasakul ja paremal olevate ukselävekatete musta värvi detailidel asuvad tähised kiirgavad kvaliteeti ja eksklusiivsust.
BMW M8 Competition Cabrio M-käigukang.

M-käigukang.

Uue disainiga M-käigukangil on M-spetsiifiline lülitusmuster ja suurepärane kasutusmugavus. Manuaalrežiimis „S“ saab juht käike manuaalselt vahetada, kasutades käigukangi või käiguvahetuse labasid, nagu M-ile kohane; režiimis „D“ toimub käiguvahetus automaatselt. Drivelogicu lüliti kolme käiguvahetusprogrammi jaoks ning parkimisluku P-nupp asuvad M-logo all.
BMW M8 Competition Cabrio M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud.

M-spetsiifiline armatuurlaud võimaldab kuvada lisateavet eriti sportlikuks sõitmiseks. Kui oled valinud TRACK-sõidurežiimi võidusõidurajal kihutamiseks, kuvatakse armatuurlaual ülelaadimisrõhk, rehvirõhud ja -temperatuurid, samuti külg- ja pikikiirenduse G-jõud.
BMW M8 Cabrio toonis Frozen Dark Silver, kolm neljandikku külgvaade eest.
BMW M8 Cabrio toonis Frozen Dark Silver, kolm neljandikku külgvaade tagant.
BMW M8 Cabrio, juhikoht koos punaste M1/M2 lülititega nahkkattega M-rooliga.
BMW M8 Cabrio, salong, M-käigukang.
BMW M8 Cabrio salong, peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' Taruma Brown M-sportistmed.
M8 mudelitähisega BMW M8 Cabrio lävendikate.

BMW M8 CABRIO OLULISEMAD DISAINIOMADUSED

BMW M8 Cabrio disain annab inspiratsiooni oma kompromissideta dünaamika ja kütkestava elegantsi sünteesiga. Iseloomulikud M-spetsiifilised disainielemendid, nagu näiteks neerukujulise iluvõre raam ja sportliku väljalaskesüsteemi kõrgläikega kroomdetailid rõhutavad eksklusiivset välisilmet. Lisaks vihjavad BMW M8 Cabrio võimsale sooritusvõimele kõrgläikega musta värvi liistudega suured ribidega õhu sissevõtuavad ja eesmised jaoturid koos keretoonis M-küljepeeglite ja M-tagaspoileriga. Väljendusrikkad 20-tollised M-kergmetallveljed rõhutavad veelgi enam dünaamilist iseloomu. Eksklusiivne sportlikkus on käegakatsutav ka salongis - M Sport 'Merino' nahkistmed, nahkkattega M-rool ja teised ekstravagantsed detailid, sealhulgas sportlikud salongi dekoratiivliistud ja Alcantarast laepolster annavad luksuslikkuse tunde stiilselt edasi.

BMW Individual M8 Cabrio toonis BMW Individual Pure metal Silver metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Cabrio toonis BMW Individual Brands Hatch Grey, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Cabrio toonis BMW Individual Ametrine metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Cabrio toonis BMW Individual Tanzanite Blue metallik, kolm neljandikku eestvaade.
BMW Individual M8 Cabrio, salong peene tekstuuriga täisnahkpolstriga Taruma Brown.
BMW M8 Competition Cabrio, salong peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Silverstone ja BMW Individuali salongi dekoratiivliistud Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Cabrio, salong peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Black ja BMW Individuali salongi dekoratiivliistud Piano Finish Black.
BMW M8 Competition Cabrio, salong peene tekstuuriga täisnahast 'Merino' | Sakhir Orange ja BMW Individuali salongi dekoratiivliistud Piano Finish Black.

BMW INDIVIDUAL.

BMW M8 Cabrio on tugev isiksuse väljendus. Eksklusiivsed BMW Individuali varustuse valikud määratlevad selle luksusliku sportauto unikaalset iseloomu. Vali suure hulga ainulaadsete värviviimistluste seast, mis kinnitavad eksklusiivsust, nagu näiteks "Dravite Grey metallik", "Pure metal Silver metallik", "Brands Hatch Grey " või siin näidatud "Ametrine metallik". Elegantse eksklusiivsuse aura on edasi antud läbi käsitsi õmmeldud sportistmete peenete kontrastõmbluste, mida ehib kõrgeima kvaliteediga 'Merino' nahkpolster. Näiteks täisnahast 'Merino' Taruma Brown või 'Merino' Black ning ka 'Merino' Silverstone kahetooniline ja 'Merino' Sakhir Orange – kõik nad on täiustatud kärjestruktuuriga tepinguga. Eksklusiivsed BMW Individuali salongi dekoratiivliistud, nagu siin esitletav Piano Finish Black ning BMW Individual Alcantara Black, Anthracite või Night Blue katusepolster panevad punkti luksuslikule ja sportlikule õhkkonnale.

BMW M850i xDRIVE CABRIO

BMW M850i xDRIVE CABRIO VALITUD DISAINI- JA SÕIDUDÜNAAMIKA OMADUSED

Progressiivne BMW M850i xDrive Cabrio välisdisain lummab dünaamilise välimusega, tõstes esile väärtuslikud disainielemendid toonis Cerium Grey või valikuliselt viimistlusega Chrome Line Exterior. Eksklusiivne mulje jätkub salongis sportliku meeleoluga, pakkudes samas luksuse kõrgeimaid standardeid. Suure sooritusvõimega jõuülekande ja šassii komponendid loovad suurepärase sportliku ja mugava sõidukogemuse, tagades adrenaliiniga laetud sõidumõnu igal teel.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, suletud pehme katusega, külgvaade mägede taustal.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, avatud pehme katusega, esiosa topelt-neerukujulise iluvõrega toonis Galvanic Cerium Grey.

M Sport esispoiler.

M Sporti esispoileri serv täiustab sportlikku, dünaamilist muljet ja parandab auto aerodünaamilisust. Õhuvool suunatakse läbi avade esirataste väliskülgedele. Tõusev õhukardin takistab roolikambrites turbulentsi tekkimist ning vähendab seega õhutakistust.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik, küljepeeglikate toonis Galvanic Cerium Grey.

BMW M850i xDrive’i välisilme elemendid.

Välisilme elemendid, nagu näiteks küljepeeglikatted, tähised, summutitoru viimistlusdetailid, Air Breatheri sisedetailid, neerukujulise iluvõre raam ja iluvõre ribid toonis Galvanic Cerium Grey, või valikulisena kroomitud kõrgläikega, et anda kontrasti sõiduki värvile. Need sobivad harmooniliselt üldise dünaamilise iseloomuga ja rõhutavad sõiduki sportlikku välimust.
BMW M850i xDrive Cabrio toonis Dravit Grey metallik koos M-aerodünaamikapaketiga, õhu sissevõtuavad.

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, ainulaadsed külgspoilerid ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga toonis Dark Shadow metallik.
BMW M850i xDrive Cabrio, summutitorud vasakul ja paremal.

Summutitorud mõlemal pool.

Kaks summutitoru on integreeritud tagaspoilerisse vasakul ja paremal ning ümbritsetud rombikujuliste avadega toonis Cerium Grey.
BMW M850i xDrive Cabrio M850i mudelitähisega lävendikate.

M850i mudelitähisega lävendikate.

M850i mudelitähisega valgustatud lävendikatted ja viide Carbon Core’ile rõhutavad sõiduki sportlikku ja elegantset iseloomu. Elegantsed matt-viimistlusega alumiiniumkaunistustega pinnad lisavad ukse avatud olemisel juurde eelseisvale sõidukogemusele.
BMW M850i xDrive Cabrio nahkkattega M-rooliga juhikoht.

Nahkkattega M-rool.

Nahkkattega multifunktsionaalsel M-roolil on sportlik kolme kodaraga kujundus. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku roolimiskogemust. Juht saab multifunktsioonlülitite abil mugavalt kasutada paljusid sõiduki funktsioone ilma käsi roolilt tõstmata. M-embleemiga rool viitab aga taas sõiduki atleetlikule sooritusvõimele.
BMW M850i xDrive Cabrio M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor.

BMW M TwinPower Turbo kaheksasilindriline bensiinimootor ühendab kaks turboülelaadurit Valvetronic varieeruva klapijuhtimissüsteemi ja High-Precision Injection bensiini otsesissepritsega. Tippvõimsuseks saavutatakse 390 kW (530 hj) maksimaalse pöördemomendiga 750 Nm. Mõlemad turboülelaadurid asuvad täpselt silindrialuste vahel.
BMW M850i xDrive Cabrio M-sportpiduritega.

M-sportpidurid.

Tohutu dünaamilise potentsiaaliga sobivalt on sõidukil kõrge sooritusvõimega M-sportpidurid, mis aitavad alati tõhusalt kiirust vähendada - seda isegi väga jõulisel sõidul märgades tingimustes. Eksklusiivsed sinist värvi M-mudelitähisega pidurisadulad on visuaalselt silmatorkavad. Esipiduritel on kummalgi neli kolbi, tagapiduritel kummalgi üks. Eriti suured siseventilatsiooniga pidurikettad tagavad silmapaistva pidurdusjõu.
BMW M850i xDrive Cabrio M Sport väljalaskesüsteemiga.

M Sport väljalaskesüsteem.

M Sport väljalaskesüsteem koos kahe elektriliselt reguleeritava väljalaskeklapiga pakub võimsat ja sportlikku heli, mida saab reguleerida sõiduolukorra ja juhi soovide järgi. See muudab sõidu emotsionaalseks heliliseks kogemuseks nii rahulikult kulgedes kui ka sportlikult.
BMW M850i xDrive Cabrio kohanduva M-vedrustusega.

Kohanduv M-vedrustus.

Kohanduva M-vedrustuse abil on amortisaatoreid võimalik kohandada iga sõiduolukorra jaoks, mis muudab sõidu mugavamaks ja parandab sõidudünaamikat. Lisaks tavapärasele sõidumugavust suurendavale COMFORT-režiimile pakub SPORT-programm amortisaatorite vahetumat seadistamist.
BMW M850i xDrive Cabrio M-sportdiferentsiaaliga.

M-sportdiferentsiaal.

M-sportdiferentsiaal parandab haarduvust ja stabiilsust sõiduraja vahetamisel, järskudest kurvidest väljumisel, kurvide läbimisel suurel kiirusel ning erineva teekattega teedel sõites. Haarduvust optimeeritakse elektroonilise juhtimisseadmega, mis ühtlustab tagarataste pöörlemiskiirust.
BMW M850i xDrive Cabrio nelja ratast hõlmava aktiivrooliga.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool.

Nelja ratast hõlmav aktiivrool ühendab esisilla kohanduva roolinurga tagarataste juhtimisega, et roolimist hõlbustada. Väiksematel kiirustel on sellega lihtsam manööverdada ja see on väledam, sest tagumised rattad pööravad esiratastega vastassuunas. Suurematel kiirustel pööravad tagumised rattad eesmiste ratastega paralleelselt, suurendades stabiilsust ja mugavust.

BMW 8. SEERIA CABRIO M-MUDELID

JUHIABISÜSTEEM JA ÜHENDUVUS

Keskendu sellele, mis tegelikult loeb: uuenduslike juhiabisüsteemide ja ühendatud juhikoha mugavate funktsioonidega on BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid tipptasemel – parima kvaliteediga modernseks mobiilsuseks.
BMW 8.seeria Cabrio M-mudelid parkimisassistendiga Plus.

Parkimisassistent Plus.

Parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Sõidukil on muuhulgas ümberringivaade koos ülaltvaate, panoraamvaate ja 3D-kaugvaatega, külgmine parkimise abisüsteem, avariipidurdusfunktsioon, aktiivne parkimiskontroll, joonjuhtimisega parkimisassistent ja tagurdamise abisüsteem.
BMW 8.seeria Cabrio M-mudelid juhtimisassistendiga Professional.

Juhtimisassistent Professional.

Driving Assistant Professional pakub optimaalset mugavust ja ohutust kriitilistes või monotoonsetes liiklus olukordades. Lisaks juhtimisassistendile sisaldab see ka juhtimis- ja reavalikuassistenti täiendatud funktsioonidega, reavahetuste tegemise ja hädapeatusassistenti ja sõiduraja hoidmise assistenti aktiivse külgkokkupõrke kaitsega.
BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid koos BMW intelligentse isikliku assistendiga.

BMW intelligentne isiklik assistent.

„Hei, BMW. Kes sa oled?“ Kas poleks imeline, kui sinu BMW oleks ka sinu isiklik assistent? Suhtle oma sõidukiga, kasutades BMW intelligentse isikliku assistendi abi. See tunneb sind, muutub iga päevaga paremaks ja aitab välja mis tahes olukorrast. Saad süsteemile määrata oma isikliku aktiveerimissõna. See võib seletada kõike sinu auto kohta ja aitab sul oma BMW-d veel paremini tundma õppida.
BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid M-spetsiifilise Head-Up Displayga.

M-spetsiifiline Head-Up Display.

Konfigureeritava sisuga M-spetsiifiline Head-Up Display* keskendub sportliku sõidustiili infole, projitseerides esiklaasile näiteks pöördeloenduri koos eelhoiatusalaga ning käiguvahetuse tuled ja käiguvahetuse indikaatori. * saadaval ainult mudelitel BMW M8 Competition Cabrio ja BMW M8 Cabrio
BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid BMW Live Cockpit Professionaliga.

BMW Live Cockpit Professional.

Navigeerimissüsteemiga BMW Live Cockpit Professional sisaldab kahte kvaliteetset ekraani, mis koosnevad 10,25-tollisest kõrge eraldusvõimega ja puutefunktsiooniga keskpaneeli ekraanist ja täisdigitaalsest 12,3-tollisest näidikukuvast. BMW operatsioonisüsteem 7 saab juhtida ka iDrive Touchi juhteseadme kaudu.
BMW 8. seeria Cabrio M-mudelid tarkvara kauguuendusega.

Tarkvara kauguuendus.

Kas soovid, et sinu BMW-s oleks alati kõige värskem tarkvara? Tarkvara kauguuendusega on sinu BMW alati nagu uus. Uuendused paigaldatakse juhtmevaba võrgu kaudu sarnaselt nutitelefoniga. Samal moel on võimalik aktiveerida ka teisi sõiduki funktsioone.
BMW 8. seeria Cabrio M-mudelite tehnilised andmed.

BMW 8.SEERIA CABRIO M-MUDELITE TEHNILISED ANDMED

Kütusekulu ja CO₂-heide.

BMW M8 Competition Cabrio(2):
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
CO2-heide g/km (keskmine): 263-264

BMW M850i xDrive Cabrio:
kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,9
CO2-heide g/km (keskmine): 247-248

Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.


Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.

Loe lisaks

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M8 Competition Cabrio(2):
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 11,5-11,6
  CO2-heide g/km (keskmine): 263-264

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  kütusekulu l / 100 km (keskmine): 10,8-10,9
  CO2-heide g/km (keskmine): 247-248

  Tähisega (2) märgistatud sõidukite väärtused on esialgsed.

 • Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbimise kohta on kindlaks määratud vastavalt tüübikinnituse ajal kehtinud VO (EÜ) 715/2007 mõõtmisprotseduurile. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad BMW konfiguraatoris ja hinnakirjades ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf.