BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, 3/4 tagantvaade, BMW M550d Touring

THE 5

BMW M

BMW M550d xDRIVE TOURING: MUDELID JA VARUSTUS

Täiuslik võimsuse arendamine kohtub sportliku karisma ja erakordse mitmekülgsusega: BMW M550d xDrive Touring toob kananaha ihule. Suure eksklusiivse varustusevaliku ja disainiomadustega, intelligentsete juhiabisüsteemide ja uuenduslike digitaalteenustega pakub see kõike, mida kiirel rajal vaja läheb.

Loe lisaks
THE 5BMW M550d xDRIVE TOURING: MUDELID JA VARUSTUS

BMW M550D XDRIVE TOURINGU DISAIN JA SÕIDUDÜNAAMIKA.

Suurepärane sooritusvõime parimas vormis.

BMW M550d xDrive Touring avaldab muljet oma atleetliku karisma, erakordselt sportliku potentsiaali ja ainulaadse mitmekülgsusega. Avasta disaini, ajami ja šassii suurepärane varustus.
M-aerodünaamikapakett, BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, BMW neerukujulise iluvõre lähivaade

M-aerodünaamikapakett.

M-aerodünaamikapakett rõhutab sõiduki atleetlikkust ja muudab selle õhuvoolu. Paketti kuulub esispoiler koos suuremate õhuvõtuavadega, spetsiaalsed küljekarbi katted ning tagaspoiler koos paigaldatud difuusoriga. Summutitorud on kroomitud.
M-kergmetallveljed Double-spoke style 664 M, BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, velje lähivaade

M-kergmetallveljed Double-spoke style 664 M.

19-tollised M-kergmetallveljed Double-spoke style 664 M Cerium Grey, läikivad, koos hübriidrehvidega, ees 8J × 19 koos 245/40 R19 rehvidega, taga 9J × 19, koos 275/35 R19 rehvidega.
Nahkkattega M-rool, BMW M550d xDrive Touring G31, salong

Nahkkattega M-rool.

Kolmekodaralisel nahkkattega M-roolil on multifunktsioonlülitid ja integreeritud juhipoolne turvapadi. Rooli 'Walknappa' Black nahast ääris koos mustade tepingute ja kontuursete pöidlalohkudega pakub vahetut ja sportlikku sõidukogemust.
Adaptiivsed LED-esituled, BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, esitule lähivaade

Adaptiivsed LED-esituled.

Adaptiivsed LED-esituled sisaldavad BMW Selective Beami, nurgatulesid ja adaptiivseid esitulesid. Tulede värv on sarnane päevavalgusele ja see pakub ideaalset, ühtlast tee valgustamist nähtavuse parandamiseks, ühtlasi teeb see pimedas sõitmise vähem väsitavaks. Ikooniline tuledisain koos nelja valguselemendiga teeb sõiduki BMW-na äratuntavaks isegi öösel.
BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisel-reasmootor, BMW M550d xDrive Touring G31, BMW M550d Touring, mootor, BMW 5. seeria Touring M Performance

BMW M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor.

M TwinPower Turbo kuuesilindriline diisliga töötav reasmootor BMW mudelil M550d on igas mõttes erakordne. Tipptasemel tehnoloogia, nagu astmelaadimine nelja turboülelaaduriga ja ühisanum-kõrgesurve-sissepritse, tagab muljetavaldava võimsuse igas sõiduolukorras kuni 760 Nm.
Kohanduv M-vedrustus Professional, BMW M550d xDrive Touring G31, BMW 5. seeria Touring M Performance

Kohanduv M-vedrustus Professional.

Kohanduv M-vedrustus Professional ühendab endas kohanduva M-vedrustuse tehnoloogia, kerestabilisaatori ja nelja ratast hõlmava aktiivrooli. Tulemuseks on ülim sõidustabiilsus ja -dünaamika.
BMW xDrive, BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, tagaosa lähivaade

BMW xDrive.

Nutikas nelikveosüsteem BMW xDrive jagab veojõu sujuvalt ja muutuvalt esi- ja tagasilla vahel, et tagada maksimaalne haarduvus, sõidudünaamika ja turvalisus igas sõiduolukorras. Veelgi nobedamad sõiduomadused aitab saavutada elektrooniline võimsusejaotur, mis näiteks kurvides kompenseerib üle- või alajuhitavust.
M Sport pidurid, BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Black metallik, velje lähivaade

M Sport pidurid.

M Sport pidurid koos tumesiniste mitmekolviliste ja M-tähisega pidurisadulatega tagavad erakordse pidurdusvõime. Sõiduki äärmiselt kõrge dünaamilise potentsiaalile kohandatuna võimaldavad need ka rõhutatult atleetlikumat sõidustiili ja suurepärast pidurdusvõimet märgadel pindadel.

JUHIABISÜSTEEMID JA ÜHENDUVUS MUDELIS BMW M550D xDRIVE TOURING.

Teel intelligentselt ja turvaliselt – isegi kiirel rajal. BMW intelligentsed juhiabisüsteemid nagu juhtimisassistendi Plus turvalisuspakett koos kokkupõrkehoiatuse ja -kaitsega või parkimisassistent Plus koos automaatse parkimise ja tagurdamisabiga täiustavad sõidunaudingut ainulaadse mugavusega. Lisaks hoiavad uuenduslikud ja mitmekülgsed BMW ühenduvuslahendused sind kõikjal ühenduses: näiteks tänu Wi-Fi kuumkohale on sinu BMW-l internetiühendus LTE-kiirusel. Ning Concierge‘i teenused annavad vastuse sinu küsimustele 365 päeval aastas ja juhatavad sind automaatselt näiteks piirkonna parimasse restorani.

Juhtimisassistent Plus, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Juhtimisassistent Plus.

Juhtimisassistent Plus võimaldab sul liigelda mugavamalt ja turvalisemalt monotoonsetes ja ohtlikes olukordades nagu liiklusummikud, tihe liiklus või pikad teekonnad. Ning sa oled heades kätes isegi sõiduraja vahetusel.
Parkimisassistent Plus, BMW M550d xDrive Touring, juhikoht

Parkimisassistent Plus koos 3D-vaatega.

Funktsioonipakett parkimisassistent Plus muudab parkimise ja manööverdamise lihtsamaks. Selle funktsioonide hulgas on ümberringivaade koos ülaltvaatega, Remote 3D View, PDC ja lineaarse suunamisega parkimisassistent, mis pargib sõiduki automaatselt tänavaga nii paralleelselt kui ka risti paiknevatele parkimiskohtadele. Süsteem kontrollib aeglasel liikumiskiirusel parkimiskohtade mõõtmete sobivust.
Kaugjuhitav parkimine, BMW M550d xDrive Touring G31, BMW puutetundlik võti

Kaugjuhitav parkimine.

Kaugjuhitava parkimise funktsioon võimaldab juhil enne parkimist autost mugavalt väljuda ja seejärel auto kaugjuhtimisega parkida või kitsalt parkimiskohalt välja manööverdada. Kaugjuhitava parkimise funktsiooni aktiveerib juht pärast sõidukist väljumist BMW puutetundliku võtmega.
BMW Head-Up Display, BMW M550d xDrive Touring G31, BMW Head-Up Display

BMW Head-Up Display.

Täisvärviline BMW Head-Up Display projitseerib vajaliku teabe otse juhi vaatevälja esiklaasile, nii et ta saab täielikult juhtimisele keskenduda. Näidatakse mitmesugust teavet, nagu kiirust, navigeerimisjuhiseid, teavet kiirusepiirangute ja möödasõidukeeldude kohta, aga ka telefoni ning meelelahutust.
Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Telekommunikatsioon ja juhtmevaba laadimine.

Telekommunikatsiooni ja juhtmevaba laadimise seadmed sisaldavad juhtmevaba laadimise dokki ja täiendavaid USB-pesasid. Mobiilisidet parandab katuseantenn. Bluetoothiga saab korraga ühendada kaks mobiiltelefoni ja muusikaseadme. Veel on kaasas: Bluetooth Office ja tehniline tugi Wi-Fi kuumkoha loomiseks.
Apple CarPlay® valmidus, BMW M550d xDrive Touring, G31, juhikoht

Apple CarPlay® valmidus.

Milleks loobuda BMW sõidukis oma iPhone’i funktsioonidest, kui saad seda tavapäraselt edasi kasutada? Apple CarPlay® valmidus annab kaugligipääsu telefonile koos kõigi vajalike rakendustega, nagu iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify ja Apple Music. Apple’i hääljuhtimisega virtuaalassistent Siri on kättesaadav ka roolil asuvalt hääljuhtimisnupult.
Concierge‘i teenused, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Concierge‘i teenused.

Kas homme on Roomas ilus ilm? Millal minu lend väljub? Concierge‘i teenused on kasulikud näiteks reisides, pakkudes sulle vaid nupuvajutusega igakülgset personaalset ja kiiret abi. Vahet pole, kas soovid kinni panna kohti restoranis, hotellis või kinos. Ühtlasi saab teenust kasutada maksmiseks. Ükskõik, kus sa oled, ükskõik, mida vajad, Concierge‘i teenused on alati käeulatuses.
WI-FI kuumkoht, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Wi-Fi kuumkoht.

Pea tahvelarvutiga videokonverentsi või voogedasta nutitelefonist oma lemmikseriaali. Wi-Fi kuumkoht võimaldab internetti kasutada LTE kiirusega (kui teenus on saadaval) sõidukisse paigaldatud SIM-kaardi kaudu. Saate koos oma kaassõitjatega kuni kümnes seadmes internetti kasutada.
Teave tänavatel parkimise kohta, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Teave tänavatel parkimise kohta.

Teave tänavatel parkimise kohta lihtsustab vaba parkimiskoha otsinguid suurlinnatänavatel, tehes kindlaks vabade kohtade tõenäosuse BMW navigatsioonisüsteemi ekraanil. Tänavad on navigatsioonikaardil siniselt värvkodeeritud, et väljendada vaba parkimiskoha leidmise tõenäosust; see võimaldab juhil otsustada, milliseid tänavaid parkimiskoha otsimisel eelistada.
Microsoft Office 365, BMW M550d xDrive Touring G31, juhikoht

Microsoft Office 365.

Microsoft Office 365-ga töötad oma sõidukis nagu kontoris. Dikteeri e-kirju, osale Skype for Business koosolekutel, halda kontakte ja koosolekuid ning loo ülesandeid ja meeldetuletusi. Seda kõike otse oma nutitelefonist ja oma loomuliku hääle abil. Oma praeguse Microsoft Office 365 konto abil saad kohe alustada.
BMW M550d xDrive Touring G31 toonis Azurite Blue metallik, 3/4 külgvaade

BMW M550d xDRIVE TOURING: MOOTORID JA TEHNILISED ANDMED.

Kütusekulu ja CO₂-heide.

 • BMW M550d xDrive Touring:
  Kütusekulu l / 100 km (keskmine): 6,6–6,5
  CO₂-heide g/km (keskmine): 174–172

  Teave kütusekulu, CO₂-heite ja energiatarbe kohta on kindlaks tehtud kooskõlas kohustusliku mõõteprotseduuri määruse (EÜ) 715/2007 tüübikinnituse ajal kehtiva versiooniga. Näitajad kehtivad põhikonfiguratsiooniga sõidukile ja näidatud sõiduulatus sõltub valitud mudelile saadaolevast lisavarustusest ning erinevatest velje- ja rehvisuurustest.

  Lisateavet uute sõiduautode ametliku kütusekulu ja CO₂-heite kohta leiad käsiraamatust „Uute sõiduautode kütusekulu ja CO₂-heited“, mis on saadaval ametlikus BMW esinduses ning lehel: https://eteenindus.mnt.ee/public/heitkogusteteatmik/heitkogusteTeatmik.jsf

  Need väärtused põhinevad juba uuel WLTP määrusel ja on teisendatud tagasi NEDC-le vastavateks väärtusteks, mis võimaldab sõidukeid omavahel võrrelda. Sõiduki CO₂-heitega seotud maksude või muude tasude kontekstis kasutatavad CO₂-väärtused võivad erineda siin näidatud väärtustest.