BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, sõitmas, 3/4 eestvaade

ROHKEM SERVI. ROHKEM ISIKUPÄRA.

BMW Concept 4.

Kupeeauto lummus: vahest on just see olnud alati BMW kaubamärgi kõige kirglikum iseloomuomadus. Lõppude lõpuks ei kehasta ju miski sportliku ja dünaamilise sõitmise ning ainulaadse elegantsi imetlust paremini kui kupeeautod. Just see entusiasm lõigi BMW Concept 4. Sõiduki äärmiselt emotsionaalne disain ei kombineeri ainult kõiki tõelise BMW Coupé omadusi ja väärtusi – see lausa tõlgendab need iseenesestmõistetavalt ümber. Segiajamatu oluline detail – müstilise sügavuse ja filigraanse disainiga muljetavaldav BMW neerukujuline iluvõre ning täiuslik ja ülim värviviimistlus jutustavad dünaamiliste kupeeautode loo uue peatüki.

Loe lisaks
ROHKEM SERVI. ROHKEM ISIKUPÄRA.BMW Concept 4.

LUMMUS SELLE KÕIGE KIRGLIKUMAL KUJUL.

BMW Concept 4 olulisemad omadused.

Vertikaalne BMW neerukujuline iluvõre koos peegelkristallelementidega BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red

ENESEKINDEL. ESIMESEST SILMAPILGUST.

BMW Concept 4 teistest eristav vertikaalne neerukujuline iluvõre tõmbab iseloomuliku omadusena kohe pilke ning jääb vaieldamatu seisukohana tähelepanu keskpunkti. Nagu hinnaline juveel, vallutab see terve sõiduki esiosa. Samal ajal pakuvad peened detailid selle sisemuses väga erilist sügavust ja eksklusiivsust. Horisontaalsed peegelkristallelemendid on integreeritud ventilatsioonivõresse nagu ehted, luues iga nurga alt vaadates eriefekte. Selle taga, ning nähtavana ainult lähemal vaatlusel, peituvad õrn võrk ja õhu sissevõtuavad, mis koosnevad paljudest numbri 4 kordustest. Oma peene ja eksklusiivse iseloomuga tekitab see äärmiselt eriline omadus põneva ja muljetavaldava kontrasti kogu sõiduki esiosa dünaamilises disainikeeles.

Emotsionaalne disainikeel BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, külgvaade

KIRE OLEMUS.

BMW Concept 4 disainikeel väljendab tüüpilisi BMW proportsioone ultramodernsel ja äärmiselt emotsionaalsel viisil: voolava, dünaamilise ja elegantsena. Selline on BMW kupeeautode olemus. Tasapinnalise ja madala teel paiknemisega atleetlikku sõidukikeret tõstavad esile massiivsed tagumised rattakoopad, lihaseline õlajoon ja suured kolmedimensioonilised kergmetallveljed. Rabavate pindadega iseloomulik tagaosa rõhutab koos laia õlajoone ja kitsaste LED-tuledega tugevat hoiakut.

Põnev BMW Concept 4 välisilme värviga Forbidden Red, ülaltvaade

IHALDUSVÄÄRNE ISELOOM.

Põnev värviviimistlus toonis Forbidden Red rõhutab BMW Concept 4 iseloomu ja dünaamikat, andes sellele erakordse esteetilisuse. Viie kihina peale kantav värviviimistlus loob tulemuse, millel on rääkida oma lugu. Täiuslik punane tõstab oma paeluvate nüansside ja muljetavaldava sügavusega esile emotsionaalsed pinnad ning annab neile erakordselt dünaamilise iseloomu. Valgus paneb kurvid rikkaliku ereda punase tooniga helendama, varjud mässivad kontuurid ja pinnad aga tumepunastesse kuni mustadesse toonidesse. Haruharva rõhutab värviviimistlus sportliku loomuse ja elegantse ilu sümbioosi taolise täiuslikkusega.

UUT TÜÜPI PÕNEVUS.

BMW Concept 4 olulisemad disainiomadused.

Miski pole atraktiivsem kui puhas sõidunauding. BMW Concept 4 demonstreerib seda oma atleetlike proportsioonide iga millimeetri, redutseeritud disainikeele ja erakordse värviviimistlusega toonis Forbidden Red. Tõsiasja, et tegemist pole tavalise kupeeautoga, illustreerib selgelt eksklusiivne vertikaalne BMW neerukujuline iluvõre, mis toob koos kitsakujuliste Laserlight LED-esituledega tähelepanu sõiduki esiosale. Teine pilk toob neerukujulise iluvõre horisontaalsete peegelkristallist dekoratiivelementide taga nähtavale numbri 4; numbrit on seal justkui lõpmatu arv kordi ning seda on näha ka külgmiste õhuvõtuavade modernses tõlgenduses. Poleeritud alumiiniumist ilmastikukindlad peeglid toonitavad elegantset külge. Pikendatud katusejoon ja atleetlik küljejoon koos kitsaste kolmedimensiooniliste tagatulede ja muljetavaldava musta difuusoriga annavad sõiduki tagaosale erakordselt atraktiivse ja sportliku välimuse.
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, 3/4 eestvaade
BMW neerukujuline iluvõre BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red
Video BMW Concept 4’st välisdisainiga Forbidden Red
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, 3/4 tagantvaade
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, 3/4 eestvaade
BMW neerukujuline iluvõre BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red
Video BMW Concept 4’st välisdisainiga Forbidden Red
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, 3/4 tagantvaade

DISAIN, MIS KÜTKESTAB. DÜNAAMIKA, MIS SÜTITAB KIRGI.

BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, eestvaade
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, külgvaade
BMW Concept 4 välisdisainiga Forbidden Red, tagantvaade

 

 

DISAINIPROTSESS.

BMW Concept 4 disainiprotsess, visand ekraanil
BMW Concept 4 disainiprotsess, disainimine ekraanil
BMW Concept 4 disainiprotsess, prototüübi detailid
BMW Concept 4 disainiprotsess, prototüübi mõõdistamine